Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Když jsem ten obrázek vkládal, tak hořely všechny svíčky a teď hoří jenom dvě. Nejspíš průvan.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Je to nějaký divný, když jsem si to zkusil stahnout, tak hořely všechny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přání

Příspěvek od Iv »

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí,nerad straším....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Tos to vylepšil. Stahnul jsem si to a je to úplně po tmě. Na píčoviny, to Vás užije.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přání

Příspěvek od Iv »

Tož jsem Ti to zesvětlal :good: :spirit:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Zesvětlal, jenže nehoří.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

hapalainen píše:Zesvětlal, jenže nehoří.
Já vím,nebo jste to nechtěli?
:spirit:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro uzurpátory a Vyvrhele,

Příspěvek od 1220 »

Ano pro nedouky Vyvrhele zejména.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 6&start=15
Ale jak se tak dívám i pro svíčkové báby nebo kdo to k :devil: vlastně tady straší :?: ;)
K.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro pracovité publikátory a politiky svobodného zkoumání

Příspěvek od 1220 »

Určitě víte koho se to týká :
Víš Ji Mi je to tak , že každý dělá jak nejlíp umí, když Mim dělal nejvíc a publikoval , očekával, že každý se přizpůsobí jeho tempu. Potom ochladnul.Píšu to takhle , že Ty už teď , aspoň to tak vypadá ,máš pocit, že můžeš z kohokoliv provoláním získat aktivitu. Aktivita je ale věcí vnitřní, věci dozrávají v pravý čas ,a tak se prosím netrap a nezanevři na ty, kteří Ti zrovna tady a teď odpovídat nebudou. A nenech se zmást, že se nic neděje.
Určitě to platí všeobecně. Po zkušenostech bych já osobně neřekl jak nato , pokud to nemám vyzkoušené. Jiná věc ale je, bavit se o principu který je nezbytný pro funkčnost zařízení. Některá zařízení pracují sice s vodou, ale rozložené množství není měřítkem. Kmitání, potenciály, vlnové působení na rozhraní ..... 8)
K.


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: pro pracovité publikátory a politiky svobodného zkoumání

Příspěvek od JiMi »

Karel m píše:Určitě víte koho se to týká :
Víš Ji Mi je to tak , že každý dělá jak nejlíp umí, když Mim dělal nejvíc a publikoval , očekával, že každý se přizpůsobí jeho tempu. Potom ochladnul. Píšu to takhle , že Ty už teď , aspoň to tak vypadá ,máš pocit, že můžeš z kohokoliv provoláním získat aktivitu.
Jasný, víme. :D
Nemůžu říct, že vím jak to vypadá, můžu jen říct co si myslím. S tím dozráváním naprosto souhlasím, a chápu to úplně stejně. Nakonec to vždycky je věc toho konkrétního jedince, jak problém ulapí a jak se k němu postaví.
Moje zkušenosti mi ale říkají, že každá skupina potřebuje nějakého propagátora, křiklouna. Někoho, kdo je všem spíš nepříjemným patolízalem, kdo pořád jen vykřikuje a veze se s úspěchem skupiny. Třeba právě jen proto, že alespoň v tomto bodě se všichni ostatní sjednotí a jsou za jedno.
Když se podívám na uváděného Mima, tak jsem mu ještě jako neregistrovaný strašně fandil, vždycky jsem čekal co nového vypadne. Ty to vidíš tak, že dělal nejvíc a publikoval. Já to vidím tak, že byl tajemný jak hrad v Karpatech, a pořád měl spíš snahu všechny navádět, aby si celým procesem prošli sami a k výsledku se dobrali samostatně. A to já považuju třeba za chybu. Nejsou a nemůžou být všichni jako Mim. Můj názor je, že jestli to chtěl zveřejnit, měl to opravdu zveřejnit, ale sakum prdum. Pár lidí by to třeba zmáklo, a třeba by časem měli co říct.
Takto se Mim stáhl, protože nestíhal pořád dokola vysvětlovat postupně přicházejícím všechno od píky. Do toho negativisti a výsledek je jaký je.

Nemyslím si, že dělám správně, ale když jsem nad tím přemýšlel, myslím, že když to dokumentuju průběžně a fakt důkladně, tak se těm ubíjejícím diskuzím vyhnu, neb diskutéři budou pouze diskutovat nad mými axiomy (minimálně to co bude zdokumentováno bude stát ve sklepě).
Mě osobně tu tahouni jako Mim (ve svých nejlepších časech) hodně chybí. I když jeho styl mi moc nesedí, ale to je subjektivní. Můj styl se zase určitě zajídá jiným. Prostě si myslím, že nějaký ten tahoun, křikloun, provolávač hesel, říkej tomu jak chceš je potřeba. A když do toho občas provolá ještě i něco užitečného, no tak to už je úplně LA LA.

Že to vypadá jak svolávání na brigádu v AKCI Z ? A není to lepší, než když se někdo uprdne a raději vycouvá z fóra i diskuzí ? Proč si lidi flušou do dlaní, popleskávají se po zádech, drží si palce a spoustou dalších laciných gest a frází si dodávají sílu, odvahu, trpělivost ?

Mě připadá, že se budu raději prodírat fórem, kde budu hledat moudra a záchvěvy myšlenek mezi vzletnými provoláními, než nemoct najít nic na fóru uprdlých, postupně odpadlých a vzájemně nekomunikujících lidí.
A co ty víš. Třeba to někoho fakt strhne k nějaké akci.

Je to pořád dobrý, ne ? Nebo už jsem přestřelil ?
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro pracovité publikátory a politiky svobodného zkoumání

Příspěvek od Ilem »

JiMi píše: Já to vidím tak, že byl tajemný jak hrad v Karpatech, a pořád měl spíš snahu všechny navádět, aby si celým procesem prošli sami a k výsledku se dobrali samostatně. A to já považuju třeba za chybu. Nejsou a nemůžou být všichni jako Mim. Můj názor je, že jestli to chtěl zveřejnit, měl to opravdu zveřejnit, ale sakum prdum. Pár lidí by to třeba zmáklo, a třeba by časem měli co říct.
Dovolím si s tebou nesouhlasit. Uvědom si, že to co udělal Mim se nepochybně dotýká volné energie, protože kdyby ta jeho škodovka jezdila na BP, spotřebovala by 4x víc vody, než skutečně spotřebuje.
Volná energie je něco nového, co potřebuje nový přístup. Není to jako Stirlingův motor, který funguje na základě známých fyzikalních zákonů.
Prostě kdo si tím neprojde a aspoň částečně nepochopí, nikam se nedostane. Udělal jsem už několik různých replik, co se válí po netu a nic. Přesto vím, že to funguje, protože jsem to viděl na vlastní oči. I tak nejsem schopen to zreplikovat. Chybí mi to pochopení. Ale jsem pořád dál a dál. S každým pokusem se moje poznání posune o kus dopředu. Už teď vím, že až se to povede, nebudu schopen říct udělej to tak a tak, tohle je klíčové a na tomhle nezáleží. Myslím, že ani Mim neví do detailu, jak mu to vlastně funguje. Ještě je před námi dlouhá cesta.

Ty si představuješ vodu jako pouhé H2O, ale tak to není Voda reaguje na všechno, co se kolem ní děje a všechno si pamatuje. Viděl jsem dokonce jaký je rozdíl mezi krystalizací vody, když na sklenici napíšeš třeba slovo "láska" nebo "nenávist". Divil by ses, jak velký to má vliv. Máme se hodně co učit, než pochopíme...


"Dum spiro spero"
Ciceron
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

dobrý

Příspěvek od 1220 »

Jlem to řek líp než já.
K.


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: pro pracovité publikátory a politiky svobodného zkoumání

Příspěvek od JiMi »

Ilem píše:Dovolím si s tebou nesouhlasit.
Jsme v boxovárně.. dovolím si s tebou nesouhlasit....
Ne v pohodě.
V podstatě je to samé, akorát Mim je o dvě patra výš. A podívej, jaký to mělo na tebe efekt. Viděls, stavíš, snažíš se, hledáš. Přesně tak to chápu já, říkám, akorát o pár pater níž.
Hodně lidí, laiků, tu diskutuje o základních fyzikálních zákonech, všichni mají představu, že je to průhledný jak slovo boží, a při tom nepřijdeš do krámu a nekoupíš si ke svému kotli odpovídajícího stirlinga. Takže chci ve svém patře působit jako takový popularizátor. Ostatně OVER UNITY už je jen jedno patro od FREE ENERGY.
Sebekriticky přiznám, že VE mi až tak pod kůži nejde, protože mi to prostě hlava nebere. Ale potěšilo by mě kdyby vzniklo více konstrukcí v pro mě pochopitelnější úrovni OVER UNITY. Myslím, že přeskočením této etapy vývoje by lidi přišli o hodně. A možná proto jsou myšlenky VE tak špatně přijímány. Protože lidi nedospěli ani do stádia přemýšlění o
COP>=1. To tepelný čerpadlo to nemůže zachránit. Chce to víc a větší kapky.
Ale je možný, že jsou lidi, kteří chápou o několik generací dopředu. Jenže se nesmí divit, když jim mi hlemejždi nestačíme.
Ty máš možná pohled shora. Z pyramidy dolů. Já mám představu, že stojím u paty pyramidy, dívám se nahoru a pomáhám budovat základy pyramidy, na které vy už přesto stojíte, abyste nespadli dolů. Tím myslím, aby se toto nebo podobná fóra nerozpadly pro nezájem a nepochopení té širší základny. Proto ta druhá moje věta, že je to skoro to samé. Akorát v jiných patrech.
Myslím že hodně lidí si bude hrát se mnou a stirlingem, právě proto, že je jim to bližší a že jim to hlava ještě bere. Mezitím si občas přečtou nějaký ten VE výkřik a časem vám možná začnou rozumět. Důležité je, aby tu zůstali a něco dělali.
Nepotřebuju hned, aby všichni vyráběli repliky Mimova vyvíječe. Tam opravdu asi ještě nikdo nedozrál, ale ať si lidi hrají polopatisticky s elektrolýzou, ať vznikne soutěž, ať se štengrují, ať porovnávají, ať komunikují, je to o tom samém. Jen o patro níž.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro pracovité publikátory a politiky svobodného zkoumání

Příspěvek od Ilem »

JiMi píše: Ty máš možná pohled shora. Z pyramidy dolů. Já mám představu, že stojím u paty pyramidy, dívám se nahoru a pomáhám budovat základy pyramidy, na které vy už přesto stojíte, abyste nespadli dolů.
JiMi
Hezký příměr. Jen to poopravím. Já jsem teď někde na úbočí pyradmidy a teprve až vylezu nahoru se dozvím, jak jsem byl vlastně vysoko.

A že ti hlava nebere FE. To je ten základní problém všech, kterým nefungují repliky. Zatím i můj, ale já už to aspoň vím.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Porovnání výsledků

Příspěvek od Ilem »

Ještě něco k naměřeným výsledkům. Několik desítek hodin jsem strávil tím, že jsem dělal tabulku závislostí rozložené vody na vzdálenosti elektrod, frekvenci, střídě , napětí, koncentraci. Když jsem se k tomu později vrátil, (chtěl jsem některá měření doplnit podrobněji - najít špičku), abych to mohl vystavit na fórum, vše bylo úplně jinak a přitom nevím, co se změnilo (stejná voda, stejný vyvíječ, jen uplynulo pár hodin). Tak na fórum nešlo z výsledků nic.
Mám dojem, že i předchozí měření mají vliv na výsledky měření současného.

Nepotěšil jsem tě, viď. :(


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“