Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Craft_logout

To se dalo čekat...

Příspěvek od Craft_logout »

Důležité info:
Tak už je to tady, pharmacie pod záštitou zdravotnictví zahájila tvrdý boj proti KS, očividně se zalekli jeho účinku a už viděli pokles prodeje jejich sraček v podobě ATB. KS od PharmaActiv bylo špičkové kvality, ale už jej nikde neseženete. Byl jim odebráno na jejich výrobek status potravinového doplňku a přehodnoceno jako léčivo, na které nemají potřebné atesty. Holt klasické odrovnávání konkurence. Tímto vlastně přiznali, že KS opravdu funguje, když už zastrašování s argyrií nezabralo :D
Naštěstí je tady možnost domácí výroby ;)
KS zdar!


BTW. Jinak jsem si zjišťoval jak to s tou koncentrací je a třeba KS Ag100 od firmy PharmaActiv uvádí na 5ml 50ug stříbra. Sice nechápu jak k tomuto údaji dospěli, ale mají to uvedeno přímo na láhvi.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Craft

Příspěvek od lajos »

Odkud máš prosím tě tu zprávu o zákazu u pharmactiv?


habana

Re: To se dalo čekat...

Příspěvek od habana »

Craft_logout píše:
BTW. Jinak jsem si zjišťoval jak to s tou koncentrací je a třeba KS Ag100 od firmy PharmaActiv uvádí na 5ml 50ug stříbra. Sice nechápu jak k tomuto údaji dospěli, ale mají to uvedeno přímo na láhvi.



Možná to nesouvisí s tím, co píšeš, ale koloidní stříbro od Pharma Active se vyrábělo v Polsku :roll: :roll: :roll:


Craft_logout

Příspěvek od Craft_logout »

Je to ověřená informace přímo od distributora pro ČR, což jest firma PharmaActiv.

Habana:
To je jedno, kde se vyrábí, ale v ČR už se prodávat nesmí, protože KS od PharmaActiv nemá tady status léku, což ministerstvo zdravotnictví po nich požaduje, protože zakázalo to prodávat jako potravinový doplněk a jak známo, nelze bez rizika trestního postihu jen tak něco prodávat, pokud to nemá aspoň označení potravinového doplňku, v tom je celej fígl zdravotnictví.


habana

Příspěvek od habana »

no to je přece jasný, vim to.
Jen sem chtěl upozornit na zemi původu, kterou Pharma Activ původně kamuflovalo tim, že je to z Anglije :roll: :roll:
A to nasere.


DR SOVA

Příspěvek od DR SOVA »

Není důležité, proč stříbro funguje. Stejně nevíme, proč s námi udělá přitažlivá žena to, co s námi udělá a nebo u 90% léků nevíme, proč fungují tak jak fungují. Koloidní stříbro totiž funguje na víc neduhů, než se komukoli může zdát. A funguje sakra dobře. Ve zdravotnictví se točí víc peněz než v jakémkoli jiném kšeftě včetně drog, aut, zbraní a nebo pohonných hmot. Je to nebezpečné pro tuto společnost. Naštěstí to chápe jen hrska lidí a ten zbytek má trvalé následky s vymývání mozků.


Craft_logout

Příspěvek od Craft_logout »

Habana:
Nevím jak druhým, ale mě je osobně jedno, kde to vyráběli, i kdyby to bylo na Ukrajině, hlavně, že je to kvalitní výrobek a to Poláci dokázali, že umí. Akorát už u nás nebude k mání, což je fakt škoda.
Ještě, že je toto fórum a návody na jeho domácí výrobu.


Poutník

Zákaz prodeje

Příspěvek od Poutník »

Ještě je tu další možnost, trošku komplikovanější, nakoupit přes net přímo v Polsku. http://www.pharmaactiv.cz./koszyk.php?idz=3&act=d


Craft_logout

vzorec pro vypocet

Příspěvek od Craft_logout »

Řekl bych, že vzorec od Lajose pro výpočet proudu není zcela správný, za předpokladu, že ionty z jedné elektrody vycházejí a do druhé vcházejí.

Správně by mělo být:

S=(pi.r2)+(pi.d.h)

kde:
S – výsledný průřez v (cm2)
r – poloměr elektrody (1 mm = 0,1 cm)
d – průměr elektrody (2 mm = 0,2 cm)
h – výška ponořené elektrody


dále pro proud a proudovou hustotu platí:

I=S.J

kde:
I – výsledný proud (A)
S – průřez v (cm2)

J - A/cm2, tedy 0,000155

Craft


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

craft

Příspěvek od lajos »

Uváděný vzorec plochy válce je obecná, nechce se mi ho zas hledat a ověřovat. V každem připadku ten první člen pír2 je vlastně plocha kruhu konců válce. Druhý člen je plocha válce po délce a při milimetrových průměrech, plochu konců můžeš zanedbat.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: craft

Příspěvek od Merlin »

lajos píše:Uváděný vzorec plochy válce je obecná, nechce se mi ho zas hledat a ověřovat. V každem připadku ten první člen pír2 je vlastně plocha kruhu konců válce. Druhý člen je plocha válce po délce a při milimetrových průměrech, plochu konců můžeš zanedbat.
2pírV ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Craft »

habana píše:no to je přece jasný, vim to.
Jen sem chtěl upozornit na zemi původu, kterou Pharma Activ původně kamuflovalo tim, že je to z Anglije :roll: :roll:
A to nasere.

Tak ti nevím jak jsi vlastně přišel na to, že Ag100 vyrábějí přímo v Polsku, ale dostal se mi přes známou do ruky onen "polský originál" od firmy Laboratoria Natury Sp, z.o.o, kde je na obalu uvedeno, že Laboratoria jsou dovozci (importer) a výrobce (producent) je uvedeno:
Aurum Health Products Ltd
4 Dorchester Crt
Station RD, Cheadle Hulme,
Stockport, Wielka Brytania čili česky Anglie

Takže ani Poláci nejsou výrobci a Pharma Active uváděli na obalu pravdivé údaje.

Craft


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: craft

Příspěvek od Craft »

lajos píše:Uváděný vzorec plochy válce je obecná, nechce se mi ho zas hledat a ověřovat. V každem připadku ten první člen pír2 je vlastně plocha kruhu konců válce. Druhý člen je plocha válce po délce a při milimetrových průměrech, plochu konců můžeš zanedbat.
Ok, nicméně ve výsledku jsou oba výpočty hodně podobné a proud na 2 elektrody např. o průměru 2mm a délce 10cm vychází po zaokrouhlení na 1mA u vzorečku, který jsem použil já. Ty uvádíš konstantní proud v rozmezí 0,7-1,5mA.


cuc
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20 lis 2007 21:30

použití KS

Příspěvek od cuc »

Rád bych se zeptal někoho, kdo má s koloidním stříbrem zkušenosti - musí se používat pouze samotné nebo je možné roztok míchat např do mastí? Viděl jsem někde na netu i mast s obsahem kol. stříbra. Napadlo mne, jestli by se např. v koloidním roztoku dal louhovat ženšen a zvýšit tak antibiotický účinek nebo jej vmíchat zatepla do mastí. Nebošlo by ke znehodnocení stříbra a ke snížení účinků? Může-li někdo poradit tak dík za každý názor.


petrlk
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07 úno 2008 18:25

Nabídka koloidního stříbra (v reakci na jeho zákaz)

Příspěvek od petrlk »

Ministerstvo zdravotnictví ZAKÁZALO PRODEJ KOLOIDNÍHO STŘIBRA jako potravinového doplňku.
Craft_logout píše:
Tak už je to tady, pharmacie pod záštitou zdravotnictví zahájila tvrdý boj proti KS, očividně se zalekli jeho účinku a už viděli pokles prodeje jejich sraček v podobě ATB. KS od PharmaActiv bylo špičkové kvality, ale už jej nikde neseženete. Byl jim odebráno na jejich výrobek status potravinového doplňku a přehodnoceno jako léčivo, na které nemají potřebné atesty. Holt klasické odrovnávání konkurence. Tímto vlastně přiznali, že KS opravdu funguje, když už zastrašování s argyrií nezabralo :D
Naštěstí je tady možnost domácí výroby ;)
KS zdar!
Zdravím,

V rámci svého léčení z rakoviny (chemo/radio-terapii a operaci jsem
odmítl) jsem si koupil vysoce kvalitní "profesionální" generátor
koloidního stříbra SilverGen SG7 Pro.
http://www.silvergen.com/sg7pro.htm

Podle údajů výrobce by měl produkovat koloidní střibro ve vynikající
kvalitě, s průměrnou velikostí částic 1 - 5 nm.
http://www.silvergen.com/electron_microscope.htm

Vzhledem k tomu, že destilovaná voda z lékárny často neměla
požadovanou čistotu (vodivost méně než 1 uS), sehnal jsem si rovněž
destilační přístroj a vyrábím si destilku vyhovující kvality sám.
(Dosahuji čistoty cca 0.5 - 0.7 uS. Musím si k tomu ovšem dovážet z
poměrně vzdáleného pramene vodu s nízkým obsahem minerálů, vodovodní
voda je pro tento účel naprosto nepoužitelná).
Stejně jako čistotu zdrojové destilky kontroluji pravidelně digitálním
PPM metrem i koncentraci výsledného koloidního stříbra. Běžně si
připravuji koloidní střibro v koncentraci 20 ppm, které je dlouhodobě
skladovatelné. Jsem schopen dosáhnout maximální koncetrace cca 40 ppm,
ale tento produkt má hodně omezenou životnost v důsledku rychlé
aglomerace (aglomerace není nicméně příliš na závadu v případě vnějšího
použití, takže tam čím vyšší koncentrace tím lépe).

Domnívám se tedy, že produkuji iontové koloidní stříbro v maximální
(přinejmenším v domácích podmínkách dosažitelné) kvalitě.

Vzhledem k tomu, že jsem schopen vyrábět mnohem větší množství CS než
kolik mohu já a moje rodina spotřebovat, nabízím touto cestou svoje
přebytky. Domnívám se, že adekvátní cena by byla kolem
100,-Kč za litr (+ cena obalu a poštovného).
PharmaActiv nabízela 330 ml CS v koncentraci 10 ppm za 355,-Kč.
http://www.001shop.cz/Koloidni-stribro- ... tibiotikum
To znamená cca. 1000,-Kč/litr (resp. 2000,- Kč/litr, pokud by člověk chtěl
přijmout stejné množství stříbra jako v produktu o koncetraci 20 ppm).

V případě lidí v opravdové hmotné nouzi (jako jsem kupř. já se svým
minimálním invalidním důchodem, vyměřeným mi hned po studiu) by bylo
patrně možné dohodnout cenu individálně, v zásadě na pokrytí
amortizace přístrojů a ceny spotřebované energie.

Se srdečným pozdravem,

Petr Kodym petr.kodym@gmail.com

P.S: Často se vedou diskuze ohledně maximální přípustné denní dávky
stříbra. Já jsem bral po dobu 7mi týdnů denně 1 litr v koncentraci 40
ppm (= 40 mg Ag/den) a nyní používám už po několik měsíců trvale 200
ml v koncentraci 20 ppm za den (= 4 mg Ag/den). (Moje tělesná hmotnost
je - v důsledku mého onemocnění - 45kg). Nikdy jsem nezaznamenal
žádné negativní vedlejší účinky.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“