Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
pepo.bn píše:Ak sa tvoja poznámka týka tohto fora ako takého , tak vedz , že vzhlad na indýcie ktoré su už istú dobu zjavné , si myslím , že viem o čo tu ide . Priznám sa ti , sám som velmi zvedavý , či sa moj predpoklad potvrdí alebo nie . PePo
Tahle věc nebyla mířena na toto fórum, ale na Linux.
Pokud by se dala rozšířit, bylo by to dál než na toto fórum. :)

Pěknej den.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Mimo téma (offtopic)
Gimpere, Tvé heslo se mi nelíbí. Vypovídá o demagogii a pusobí demagogicky. Nejde to napsat lépe?


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Windows kontra Linux

Příspěvek od Barbucha »

Mimo téma (offtopic)
gimper píše: ................. pokud máš jiný názor tak je to dáno jenom tím, že vůbec nevíš o čem mluvíš.

................. v opačném případě nevíš ani co píšeš sám
:bhead: :devil:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

Mimo téma (offtopic)
Akord píše:Gimpere, Tvé heslo se mi nelíbí. Vypovídá o demagogii a pusobí demagogicky. Nejde to napsat lépe?
Nejde, plně vystihuje skutečnost. :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
Barbucha píše:
Akord píše:Gimpere, Tvé heslo se mi nelíbí. Vypovídá o demagogii a pusobí demagogicky. Nejde to napsat lépe?
Nejde, plně vystihuje skutečnost. :bye:
Člověče, jak dlouho ti ještě bude trvat než pochopíš, že to co tu předvádíš a jakým stylem komentuješ posty vůči tvojí osobě nebudí vůbec pěkný dojem?

Já vím, že už jistou dobu se tady snažíš dokazovat, že nerozumíš vůbec ničemu, ale i tak bys rád vynikal (alespoň na fóru, když né nikde jinde) tak se přezevšechno snažíš na sebe upozornit v jakémkoliv smyslu, klidně i takto.

Ostatně, můj dojem je, že se snažíš pouze ukazovat na všechno co napíšu svojí pravdou s přídavkem tvého osobního ohodnocení (to ten panáček co si omlacuje hlavičku o zeď), který ovšem ukazuje tvoje pravé "já", ostatně každý máme svůj spůsob jak sdělit zbytku osazenstva svoji inteligenci a to nejen stylem psaní, stylem vyjadřování, ale v neposlední řadě stylem jakým přistupujeme k věcem o kterých se snažíme diskutovat, pak taky ještě stylem jakým sme ochotni přijmout názory jiné jako svoje vlastní.

Věř nebo ne, podobný komentář takového "stylu" bude vždy patřičně ohodnocen, je jedno jestli ho píše Bárbúča nebo Gimper popřípadě Peter anonymní.
Už jenom pro tvůj klid v duší si tu práci dám, jinak bych se na to vykašlal, co je mi po někom kdo se nedokáže slušně chovat, což je základ.

* != Barbúča:
Ostatně, moje "heslo" je demagogické, pakliže v tom vidíš problém a navrhneš mi lepší heslo, rád budu nápomocen, přecijen se pravda ohýbat moc nedá.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na toto forum věcněji a jinak gimpere

Příspěvek od 1220 »

Mimo téma (offtopic)
Akord píše:Gimpere, Tvé heslo se mi nelíbí. Vypovídá o demagogii a pusobí demagogicky. Nejde to napsat lépe?
Naprosto souhlasím s Akordem, navíc je to je to druhé vlákno, kde se nedržíš tématu. A strháváš další teď např. mně :oops:
Nadýcháním se žumpových výparů všichni ztratí představu proč přišli a co hledají . To nám Velebnosti neuniklo.Víc mluvit nebudu ani Tobě odpovídat.Bylo nám tu líp bez Tebe.
K.
A zase bude.


Peter anonymní

Re: Na toto forum věcněji a jinak gimpere

Příspěvek od Peter anonymní »

Mimo téma (offtopic)
Opičení se po svém "duchovním vůdci" ti jde perfektně. Tohle fórum je už jenom o jediném správném názoru.
Je to přesně v mezích výroku jednoho ředitele: "Nemám rád přikyvovače! Jsem radši, když někdo dokáže vstát a říct mi pěkně do očí: Áno pane řediteli, máte pravdu!"


gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Na toto forum věcněji a jinak gimpere

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
Karel m píše: Naprosto souhlasím s Akordem, navíc je to je to druhé vlákno, kde se nedržíš tématu. A strháváš další teď např. mně :oops:
Nadýcháním se žumpových výparů všichni ztratí představu proč přišli a co hledají . To nám Velebnosti neuniklo.Víc mluvit nebudu ani Tobě odpovídat.Bylo nám tu líp bez Tebe.
K.
A zase bude.
Co to motáš, mě to stále připadá, jako by jsi nejenom ty vynechal na základce čtení.
Linux je jedna z věcí kterým "rozumím", dokonce si troufám tvrdit, že víc jako celý toto vlákno, ale to už by bylo mimo téma.

Tak se předveď jak umíš hobořit k tématu, jsem zvědav.
Tvůj post o tom, že se zde nedržím tématu je naprosto mimo realitu.
Pokud je mi známo, je to vlákno s názvem Linux, mohl by jsi mi ukázat, kde jsem psal o něčem co se ho netýká?
Víš co bys udělal líp, než se slabomyslně navážel do lidí co mají jiné názory a ke všemu i pár let zkušeností?
Pokud si myslíš, že se jenom vytahuju a snažím se čeřit vodu aniž bych o tom něco věděl, tak v tomto případě jsi naprosto mimo.

Máš zájem si něco ověřovat? Fajn, něco ti ukážu.
Lidé.cz IRC Gateway díky této aplikaci sem se dostal do společnosti http://seznam.cz
C++ win32 kernel hook - "Cheating" k MMORPG hře jménem Ragnarok. (nedokončeno...)

To by zatím stačilo, takže teď je řada na tobě.
Pokud máš dojem, že mluvím o nečem o čem nic nevím, máš šanci to dokázat, ale předem ti říkám, že opravdu nemám potřebu mluvit o něčem o čem nic nevím, takže do toho.

I když možná bych se spokojil s jednou drobností, takže pokud chceš někomu něco dokazovat "blbýma kecama" máš možnost.

Kód: Vybrat vše

/([^ ]+)[[:space:]]+([0-9.]+);[[:alnum:][:space:]]+(?:[ ]([[:alnum:]]+).)+/iu
Tak se ukaž, pokud to "vyluštíš" a napíšeš všem tady copak to dělá, máš u mě menší plus, pak si ještě vysvětlíme kernel-hacking, algoritmy při psaní aplikací a v neposlené řadě můžeme zkončit u SQL, nemám s tím problém, ale v tvém případě se obávám, že to zase tak veliký jako tvoje "huba" nebude.

Takže doufám, že budeš té lásky a ukážeš nám, že umíš víc než kecat a soudit ostatní podle sebe. :)
Přeji pěknou a veselou zábavu, snad se dočkáme (já minimálně) ještě letos. :smoke:


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Na toto forum věcněji a jinak gimpere

Příspěvek od Barbucha »

Mimo téma (offtopic)
gimper píše:
Nemám potřebu na podobná fóra chodit, ale přesto se mám právo vyjádřit, což ostatně dělám.
Rozhodně ale si Windows s Linuxem nemají co vytýkat, všechno je to stejný...
A ještě na dobrou noc tu o Smolíčkovi Pacholíčkovi a zlých jeskyňkách.

:bhead:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
NO

Gimper

Příspěvek od NO »

Mimo téma (offtopic)
Prosím Vás, přestaňte komunikovat s Tím Gimperem - potažmo Peterem anonymním (je to tatáž osoba). Na jiných forech se sem tam tito "rozvraceči" také objevují. Většinou končí tak, že je časem bez kompromisů a zcela nedemokraticky mažou a vždycky to zabere. Je pravda, že ze začátku se snaží pod jinýma přezdívka znovu prudit, ale časem toho nechají, nejste ani první ani poslední forum, kde se Tihle ".. " vyskytují.


gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Gimper

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
NO píše:Prosím Vás, přestaňte komunikovat s Tím Gimperem - potažmo Peterem anonymním (je to tatáž osoba). Na jiných forech se sem tam tito "rozvraceči" také objevují. Většinou končí tak, že je časem bez kompromisů a zcela nedemokraticky mažou a vždycky to zabere. Je pravda, že ze začátku se snaží pod jinýma přezdívka znovu prudit, ale časem toho nechají, nejste ani první ani poslední forum, kde se Tihle ".. " vyskytují.
Barbucho?

PS: Jsem rád, že jsem v jedné osobě s Petrem, kterýho sice neznám a už sotva jsem to já, ale jsou i horší případy, takovej Peter dokáže alepoň přemýšlet. :pivko:


gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
pepo.bn píše:Gimper zdravím ťa . Nie , nie je to Barbucha . Musîš ísť ,,trošku vyššie''. Mimochodom páni ,Gimper a Peter anoným nie je (ani zo srandy) jedna a tá istá osoba a ten kto si to naozaj myslí je ,,Vedle , jak tá jedle''. PePo
To byl vtip. :)
Samozřejmě, že nejsem Peter, ale to ostatně pochopil každý kdo umí číst, protože to bych se musel sakra snažit abych dokázal jeho myšlenky podávat jeho stylem.

Ostatně jako vtip to pobavilo. :)
PS: Samozřejmě i já tě zdravím... :)
Barbucha píše: :bhead:
Tak už je mi jasné z čeho ti hrabe, btw zkoušej se do mě navážet ještě chvíli, potom teprve poznáš jak to vypadá když se člověk začne chovat jako ty, nic pěkného to nebude, ale věřím tomu, že se jen tak nevzdáš, takže budeš jeden z lidí co poznali jaký je to když mě to přestane bavit.
I já se těším, už dlouho nikdo podobně neprudil, ale ty jsi na nejlepší cestě, ostatně zatím to beru s klidem, ale ono to příde...


Peter anonymní

Re: Gimper

Příspěvek od Peter anonymní »

Mimo téma (offtopic)
NO píše:Prosím Vás, přestaňte komunikovat s Tím Gimperem - potažmo Peterem anonymním (je to tatáž osoba). Na jiných forech se sem tam tito "rozvraceči" také objevují. Většinou končí tak, že je časem bez kompromisů a zcela nedemokraticky mažou a vždycky to zabere. Je pravda, že ze začátku se snaží pod jinýma přezdívka znovu prudit, ale časem toho nechají, nejste ani první ani poslední forum, kde se Tihle ".. " vyskytují.
Názor hodný absolventa VUMLu.
Jsi snad hodně vyplašen z toho, že by pár lidí mohlo začít přemýšlet?
Nejsem totožný z Gimperem. (Díky za poklonu).
NO, proč píšeš jako anonym?


gimper
Starší člen
Příspěvky: 110
Registrován: pon 04 srp 2008 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Gimper

Příspěvek od gimper »

Mimo téma (offtopic)
Peter anonymní píše: NO, proč píšeš jako anonym?
Proč myslíš? Po tak krásném postu...
Člověk se hned cítí lépe když něco podobného vidí... :)
A víceméně se ani jeho anonymitě nedivím, on by to jednou někdo nemusel vzít stejně s nadhledem (a pochopením pro názor, i když demagogický) jako já, (nebo ty) a dovolil si ho navštívit, ostatně i já bych rád poznal některé členy zdejšího klubu už jen z důvodu že mě to psaní unavuje a zajisté by to byl pěkný zážitek. :lol:


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Mimo téma (offtopic)
gimper píše:ostatně i já bych rád poznal některé členy zdejšího klubu už jen z důvodu že mě to psaní unavuje a zajisté by to byl pěkný zážitek
Souhlas i když čas je mimo mne ale rád bych se zůčastnil jako nestranník ;)
Bez toho ,,unavuje" to se mne netýká :D zatím.......


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“