Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

TRkové řady vyvíječů

Praktické informace...

Moderátor: sao

Odpovědět
Uživatelský avatar
carpy.t
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: ned 01 čer 2008 22:09
Bydliště: První ruské město v EU

Re: Zdravím

Příspěvek od carpy.t »

Ceece, Sao, dyk Ty's tusim vymyslils baterku :shock: :smoke:
Ale ten proud :lol:

Jelikož na teto stránce ještě není žádný obrázek dráťáku a je to tu takové pochmurné - dovolím si sem vložit svatomartinský dráťáček :-) Třebas jako inspiraci pro začátečníky..

P.S.Kdo nevěří, že to těsnění udrží podtlak se šeredně mílí.Je z víčka od PASTA pixly a když se vše uřízne jak má, vše na sebe i do sebe krasne pasuje a je radost stim pracovat.

Saovi - tu sklenici co jsem mel pripravenou jsem zatím vzdal-opravdu to plexi na víčku není to pravý oříškový.Zkusím ještě neco vymyslit, ale mels naprostou pravdu...je to na .....


Hezký večer
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Miluju bublinky :-)
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

pepe píše:Neegzistuje nefyzikálný ukaz , no egzistujú doteraz nevysvetlené úkazi . Sao pokjal ja viem , tak doposial veda nigdy nikomu nič neukradla a ani nezatajila . Vždy to boli ludia , takže ak ti možem poradiť , nemýl si pojmi s dojmami . Pepe


VĚDA , tak jak to řekl Pan Tesla a v souvislosti , ve které to řekl , je myšlená všeobecně , tedy se vším všudy = vědátoři i věda jako taková , jedno jest .
Tento obrat se používá dodnes , ke vší spokojenosti a nikdo se nad tím nepozastavuje .
Jestli jsi to nepochopil , -- tvoje škoda , protože všichni ostatní to chápou moc dobře .

Nebo je snad někdo jinej , -- kterej si to špatně vysvětluje ??
:ewhistle:
Toť na vysvětlenou --- a přece mě nechceš říct , že všechno musím každému vysvětlovat .
A nebo , žeby tady někdo snad chtěl rejt a očividně -- to snad néééé -- to už tady bylo tolikrát , -- že až .
Lepší asi je , když se nad tím napřed člověk zamyslí a potom vyřkne ortel , než aby . :smoke:
Sao a o tom to presne je . ZAMYSLIEŤ SA NAD VYRIEKNUTÝM - NAPÍSANÝM . Sao aj to , čo ty robýš s TRkmi je ,,veda'' . Máš pocit , že tým niekoho okrádaš alebo tým že to prezentuješ niekomu niečo zatajuješ ? Nie len svetý ale aj ,,modli'' sa možu mýliť vo svojích výrokoch . Mimochodom , si si istý , že tie im pripisované výroky sú naozaj ich výroky ? Pepe


A jseš si jistej , -- že to , co jsi tady teďko napsal , jsi psal skutečně ty ??


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

DODATEK K pepe

Příspěvek od sao »

A vůbec ODPAL odcamcať , protože jak to tak pozoruju , tak seš čím dál tím víc agresivnější , NIC NEDĚLÁŠ , OXIDUJEŠ A SEREŠ KAŽDÉHO .
Jestli si chceš léčit nějaký mindráky z minule , tak tady ne . Protože tady se ještě pracuje .
Chytáš každýho jenom nesmyslně za slovíčka a chceš se mermomocí nějak zapojit , ač tomu nevíš hlavu ani patu a jenom , jak jsem to tak po tobě čet , vysíráš a vysíráš .

Ty mě už nemůžeš na ..t , ale dělám tady jenom pořádek pro druhé , aby byl čas taky něco dělat a nemuselo se poslouchat TLACHÁNÍ nějakýho Oxidátora.

Vodpal odsuť , nebo zveřejním celou tvou adresu i se snímky . :eliar:


Ps: By mě teda zajímalo Rivale , kerej vůl mu dal Karmu a za co .
Naposledy upravil(a) sao dne stř 19 lis 2008 19:41, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DODATEK K pepe

Příspěvek od Ilem »

sao píše:]Ps: By mě teda zajímalo Rivale , kerej vůl mu dal Karmu a za co .
Například já. A za co? Za to, že se nenechal znechutit a píše dál. Má to v hlavě srovnaný a má spoustu vědomostí, které bychom potřebovali mít všichni, a kdyby se do něj pořád někdo nestrefoval, tak bychom je měli.
S těmi vědomostmi si každý může potom naložit, jak chce, ale pokud je nemá, je mu tato možnost odepřena. Podle mě děláš hloupost, že nejsi ochoten vyslechnout jeho argumenty. Třeba by tě to dostalo ještě dál, než jsi. Někdy je potřeba znát pohled druhé strany, protože člověk sám je jen velice těžce schopen jiného úhlu pohledu. Jsi chytrej chlap, ale nikdo neví vše. Každá informace se může hodit.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Návštěvník

Re: DODATEK K pepe

Příspěvek od Návštěvník »

Ilem píše:
sao píše:]Ps: By mě teda zajímalo Rivale , kerej vůl mu dal Karmu a za co .
Například já. A za co? Za to, že se nenechal znechutit a píše dál. Má to v hlavě srovnaný a má spoustu vědomostí, které bychom potřebovali mít všichni, a kdyby se do něj pořád někdo nestrefoval, tak bychom je měli.
S těmi vědomostmi si každý může potom naložit, jak chce, ale pokud je nemá, je mu tato možnost odepřena. Podle mě děláš hloupost, že nejsi ochoten vyslechnout jeho argumenty. Třeba by tě to dostalo ještě dál, než jsi. Někdy je potřeba znát pohled druhé strany, protože člověk sám je jen velice těžce schopen jiného úhlu pohledu. Jsi chytrej chlap, ale nikdo neví vše. Každá informace se může hodit.
Ileme :good:

Hloupost ruku v ruce s agresivitou se tady táhne už dlouho.
P.


Peter nevím , z čeho tak soudíš -- ze zklamání snad , či neochoty se zapojit , či zase mazat a pak se nadnášet .
Kdyby blbost uměla nadnášet aj jaj .
Agresivita je jinde , tady je jenom polemika a kdo to nehodlá respektovat , tak ať se raději nezapojuje , protože jak jste si mohli zase L&G všimnout , tak byla zase záměrně odvedena pozornost od podstatného a tak to má asi byt , tak je to správné , si někteří myslí .
Jde to ale lehce napravit , takže tudlenctu polemiku budu odsouvat do vlákna „ Pepo bn a jeho oponentura “ , aby se mohlo pokračovat a nikterak to nerušilo , kolemjdoucí a chtivé , kteří nedbají a chtějí jezdit levněji a pohodlněji
Tam pak -- do Aleluja , debata může pokračovat .
Ono tomu ovšem tak nebude , protože tam by se nic nenarušovalo a nemělo by to asi tu zamyšlenou šťávu a účel --- otupit , zpomalit , pohanit , zaneřádit a zničit všechnu práci , o kterou se snažíme .


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: DODATEK K pepe

Příspěvek od pepe »

sao píše:




Vodpal odsuť , nebo zveřejním celou tvou adresu i se snímky .:eliar:


Ps: By mě teda zajímalo Rivale , kerej vůl mu dal Karmu a za co .
Sao vydíš , toto si v skutočnosti ty . V pohode , nech je zase po tvojom . Mimochodom , takú dobrú reklamu akú mi tu ty chceš spravyť by som od teba nečakal , takže dopredu ďakujem . Pepe


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

Ilem
Rádce


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 1073
: 131
Bydliště: Hradec Králové
Zaslal: st 12 listopad 2008 13:44 Předmět: Re: DODATEK K pepe

--------------------------------------------------------------------------------

sao napsal:
]Ps: By mě teda zajímalo Rivale , kterej vůl mu dal Karmu a za co .


Ilem
Například já. A za co? Za to, že se nenechal znechutit a píše dál. Má to v hlavě srovnaný a má spoustu vědomostí, které bychom potřebovali mít všichni, a kdyby se do něj pořád někdo nestrefoval, tak bychom je měli.

Sao
Nemyslím , že se do někoho někdo strefuje , ale čeho je moc , toho je příliš , kdybys pořádně čet , co píše a jak píše , tak bys to pochopil a nakonec by jsi zjistil , že toho víš víc než on , protože navázat na někoho řeč a ze začátku pochlebováním a úlisným přitakáním se dostat do záběru , dělá jenom zbabělec , kterej neví , z které do které .
Jestliže pak máš čas , jakože ho nemáš , zkus najít ty jeho , převratné “““ VĚDOMOSTI “““ , které tady vzpomínáš , které nevíme a nebo které se domníváš , že by nám byli k užitku .
Prdlajs najdeš -- já už to udělal za tebe , Ilemku můj zlatej , takže srovnaný má v hlavě akorát navazovat , domnívat se , převracet a spekulovat o již dávno vyřčeném a záměrně se snažit udávat neočekávané tempo , nastalé situace .
Je samozřejmě jasný , že z každýho takovýho , jenom trochu konspirativního člověka občas vypadne nějaký to moudro , které je ovšem zastřeno a mlženo záměrně tak , aby to vypadalo , jakože je to nadevší pochybnost .
Právě tímto jsi se nehal omámit a budeš tvrdě dupat na svým a nechávat se svádět z cesty svého bádání .

Samozřejmě , -- pokud ovšem by takový člověk , ve kterém jsi se zhlédl , současně i hmatatelně něco dělal a vedl o tom polemiku , tak to by bylo něco jiného a mohl by se dostat mnohem dál , než je .
Takto ovšem zůstane jenom vždy u teorie , která , kdy uvedena v praxi nemá prakticky

Ilem
S těmi vědomostmi si každý může potom naložit, jak chce, ale pokud je nemá, je mu tato možnost odepřena. Podle mě děláš hloupost, že nejsi ochoten vyslechnout jeho argumenty. Třeba by tě to dostalo ještě dál, než jsi.
Sao
Co se týče toho “Třeba by tě to dostalo ještě dál…….““ , tak Ti nějak nevím , protože jak můžeš vědět , jak jsem já daleko ???
V tomto si třeba protiřečíš , protože u něho to bereš , jakože všechno ví a někam nás dovede a je pro Tebe taková jakási """ Modla „““ ale u mě a jinejch si nejseš nějak jistej tím , co všechno dokáží a třeba to už dávno mají zmáknutý , akorát to nerozebírají , jako On a nechvástají se tím , co všechno vědí a kde to všechno v knížkách vyčetli aaaaa…….. . Zase bych jenom jmenoval již výše řečené .



Ilem
Někdy je potřeba znát pohled druhé strany, protože člověk sám je jen velice těžce schopen jiného úhlu pohledu. Jsi chytrej chlap, ale nikdo neví vše. Každá informace se může hodit.

Sao
Jenom říkáš mnou mnohokrát opakovaná slova , protože -- ve zkratce – říkám , Že je velice záhodno , vyslechnout a vzít si , co člověk potřebuje , protože na každém šprochu , je Pravdy trochu a já to tak dělám .
Co se ale týče výše zmíněného člověka , tak sice vím co řekl jeden 1943 potentát : „“ 100x opakovaná lež se stává pravdou „“ , ale postupem , kterým toho dosahuje , se mě příčí a nemůžu jinak , než odsoudit .

Ber to tak , že není dobré nechát se omámit , na první pohled libozvučným slovem , které uvádí do vysněného ráje , ale člověk si takového fištróna musí rozebrat -- přečíst od něho všechno , byť by to bylo nepodstatné , aby pochopil , co to zač a jestli to myslí upřímně , nebo se jenom tak veze aby ohromil , oslnil a posléze udeřil a pohanil místo toho , aby radou a rozebráním situace pomohl .
Jinak by totiž nemohla nastat situace , ve které se teďko nacházíme , takže vlastně patová , protože se v těch řečičkách ani jeden z nás pravdy nedoberem.

Toto je přesně scénář , kterého se Ty chceš vyvarovat -- ( aniž to tušíš )-- a proto zásadně nepublikuješ , protože čert nikdy nespí a proč dráždit , když nemusím .

Každej ví , že Tě Ilemku mám rád takového jaký jsi , ale pokud člověk nevezme v potaz všechny aspekty kolem a kolem , tak se nikdy nikam nedostane a budeme furt přešlapovat a zasírat si mozek blbostma , ze kterých potom není úniku , jež to jenom odrazují od bádání .
Mnohokrát jsem psal , že na blbosti nemám čas , ale občas si na ně člověk asi musí nějakej ten moment vyhradit , aby jakože řeč nestála .

A jestli si myslíš , že je to Pepo bn , tak se ho na to zeptej veřejně , protože jestliže jo , tak to by popřel všechno , co napsal a byl by Lhář Ulhanej a potom bych mu už nevěřil ani Ho..o .

_________________


Pepo.bn
Mimochodom práve som si ,,minul'' svoj predposledný príspevok do tohto fóra …………….
Budem totiš dalším v poradí ,,padajúceho domina'' a tentokrát už nadobro………..
Páni , je to moj posledný príspevok (777) do verejnéj časti fóra . Majte sa tu dobre a prajem Vám všetkým nech sa darí v objavovaní a odhalovaní ,,tajomného''.

Sao
Každopádně díky a jestli bych mohl tak jakože drobně radit , tak si udělej jinej nick a 777ky Ti zůstanou , Ne .

Zbytek Ti posílám SZ , protože se to nesluší .


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sao

Příspěvek od 1220 »

Proč necháš cloumati prchlivostí svojí bytost to fakt netuším,Pepe má sice určitý dar orat hlubokou brázdu, a ne že by nemluvil mnohdy v jinotajích, někdy dokáže i nas ..t ,tak se mu to potom samozřejmě vrací,pro lidi zdá se ZATÍM udělal míń než Ty, bývá až nesnesitelný, plně chápu Tvoje reakce, ale co nevím to je to, proč si Ty nedokážeš uhlídat svoji vrozenou slušnost a cit pro situaci. Za Tvůj faul bys byl ve fotbalu pro tuto chvíli vyloučený. :enaughty:
Tradiční nauka tyto reakce lidí zná, říká proto: Naplň nádobu po okraj, a budeš litovat, žes nazadržel včas.
Jiná nauka mluví o vyčištění chléva.
A další o jízdě na tygru, popř na draku.
Přeju ti Štefane, aby se tvůj tygr dokázal změnit v aspoň v koně, který neshazuje a nekope.
:epray:
Pak budeš uhánět s větrem o závod a rytíři z Podunají ejhle k Tobě se svorně přidávají časové zámky přitom otvírají.
:bye:
K.
Tento text prosím neopravovat červenou, na požádání jej smažu sám.
Jenom čas ukáže zda mi kdo ukradnul čas opravněně, byl li to člověk na cestě, nebo bioenergetický upír.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

To se nám to pěkně rozjelo -- to se nám to debatuje -- to je pošušňáníčko -- to jsou nápady , myslím --- že to nikam odsouvat nebudu a všem zúčastněným jenom děkuji za příspěvky , které se od srdce snaží věnovat na oltář vědy .

Musím Ti dát za Pravdu Ileme , že mě přitom napadly zase takové nápady , že mám na půl roku co dělat , abych je uvedl v prax.

Koho by jsme ještě tak vyštengrovali ----- hmmmmm -- už Vím -- Váňušku .

Takže Ty , Ty , Ty jeden --- zajíci , ---- ty si myslíš , že když si uděláš vlákno a zamčeš ho , tak se Ti tam nikdo nedostane ??
Já si počkám , až tam budeš něco dávat a pak tam vrznu nějakou sviňárnu . Když to pak smažeš , tak Tě budu popotahovat po Fóru a všude vykládat , jakej seš nelida a nactiutrhač , protože popíráš svobodu slova a TAK .

Už teďko trhám širák , by nemohl v Dál zalétnout , než k Tobě , protože studnice bezedná v Tobě a moudrost , kterou čas-čís a v skráně Tvé vepsal .

Vidíš to Ileme , -- tak se to dělá , -- takhle se na to musí , aby z něho něco vypadlo . Jinak by na vavřínech a loži svém usnul , jak Šípková krasavice naše , která jen snad polibkem , by vstanout mohla a …….

Musím to prásknout , byl jsem na Hradě a smažil jsem se v kotli pekelném , takové tam měl vedro (30°C) -- fůj -- o dva stupně víc jak já a to mě teda dostal .

A víte co mi na to řekl -- : Jedu na 10% výkonu .
Nevěřil jsem -- odstrčil ho --- a už jsem se hrnul do kotelny .
Pánové -- Fakt .
Enem to Hučalo a odběr pražádnej .
Furt je nějak o dibet dopředu :devil: jeden.


No a pro Kadlíka .
Vím – nechám někdy prchlivost , ale takovej jsem byl vždy -- prostě když někdo , kdo Ti Kadlíku jenom zdánlivě připadne , že nenechává prchlivost cloumat a píše mě , s kudlou za zádama , ale pěkně mile , tak se na mě nemůžeš zlobit , ale musíš si taky Ty přečíst toho druhého a potom z rozmyslem stanovit Diagnózu a né reagovat jenom na mě .
Nebo z druhé strany bylo všechno Košér? . Nemyslím si , bylo to jenom nesmyslné a úmyslné chytání za slovíčka a na to jsem já pes , protože to nemá tady co dělat .
Něco jiného je to z očí do očí , protože tam by si to nedovolil . Tam je úplně jiná situace .
Kdežto psát něco , a dopředu vědět a česat druhému pěšinku je trošku Kách , nemyslíš ???


km

čas to prokáže

Příspěvek od km »

kdyby měl tolik pěkných a ucelených příspěvků a za sebou tolik pokusů jako Ivan, bylo by to mimo diskuzi a rytíři by jeli společnou cestou, takhle si počkáme jestli do dyndy nebo na indy nebo hned na zítra :?: Všeobecně platí, že Temná strana Síly žije z odporu a světla nevydá, protože to není její úkol. ČASU je málo musí se někde chytit.
Nevěš hlavu Štefane,neb k povinnosti rytíře též velkorysost patří, to že ukradnul nějaký ten čas našim snahám, je proti tomu co pro sebe učinil
jen pranepatrný vlásek. To co kdo učiní je pouze jeho rozhodnutí, které má v svojí moci.
POZOR VŠEM :
Vlastním rozhodnutím každý vzkvétá, anebo zachází. Proto,když volíš bdělý buď, neb každý okamžik je křižovatkou.
:hip:
K.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sao

Příspěvek od Iv »

Sao,byl bych pro,udělat informační embargo a na dlouhou dobu,nyní na 1/2 roku nic neprezentovat.Co Ty na to? Já udělám to samé,počkáme si,s jakým zařízením přijdou ti z druhé strany.Záleží jak se vyjádříš.Takzvané kolektivy za komančů,že vše půjde rychleji je blbost,mě to jen v práci vždy zdržovalo a musel jsem jen a jen zápasit s okolím a k výsledku jsem se dopracoval o hodně dlouho.Když jsem si mohl vybrat,tak pak práce s určitými lidmi trvala o 1/2 rychlejc.Vyjádři se a bude vymalováno,aspoň si uděláme dovolenou na Havaji.Iv
P.S. A Anonymnímu - většinou neodpovídám,ale hloubka myšlenky je tak velká,že odpovědět musím,dík za hloubku ........kéž by to pochopilo více lidí.
Naposledy upravil(a) Iv dne stř 12 lis 2008 20:40, celkem upraveno 1 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od laik »

Chápu vás a určitě aji ostatní pracanti na tomto foru co si váží vaši práce by pochopili vaše embargo...

Carpy.t nějak se tvůj příspěvek ztratil mezi tady tím vším......Musím ocenit pěknou práci . Jak je to vlastně vysoký a široký , ta nádoba?....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

pepo al. pepe

Příspěvek od sao »

Nemusíš mě děkovat , protože Není za co Pepo .
Vím , -- použil jsem silnějších slov a doufám , že jsi to vzal a zamyslel jsi se nad sebou , protože takhle by už to dál nešlo .
Nechci , aby ses musel nad každým slovem , které vůči mě píšeš , hluboce zamýšlet s tím , abys mě nevytočil , protože to jsme si už jednou vyříkali a myslím si že na furt .
Já jenom nechci , abys tak činil s určitým cílem , protože je to z toho cítit na sto honů .
Piš normálně tak , jak to cítíš a nic nekalého nezamýšlej , protože jenom tak spolu budeme spolupracovat a věci se pohnou dopředu , jinak to nemá cenu a je to ztráta drahocenného času pro nás pro oba .
Jak jsi mohl vidět , tak já taky píšu bez vedlejších úmyslů a řeknu hnedle to co je na první pohled zřejmé a každému tady na Fóru jasné .
Někdo si to třeba převrátí k obrazu svému , --- jiný pak to vezme tak , jak to leží a běží a nic si z toho nedělá , jenom si říká : „“ Ať se volové hádají , protože mě se to netýká „“ . Dá se i tak , -- ovšem nemít svůj názor , byť by byl jakýkoli , tak to je velice špatný .

Když jsem v nějakém takovém stylu tenkrát nastoupil na Petera a pak jsem se mu omluvil , tak jsem to dostal ze všech stran takovým způsobem , až mě z toho bylo špatně .
Kdyby si to tenkrát lidičky pořádně přečetli , tak by pochopily , proč jsem tak učinil a dodneška si to nemůžu odpustit , protože srazit někoho na kolena a ještě v nevhodnou dobu , -- to bylo ode mne silný kafe . Nemám z toho dobrej pocit a ani s tebou , ale nedáváš mi jinou možnost , než útočit , notabene tě jenom kopíruji .

Pravděpodobně a asi nějak tak vznikají války na život a na smrt a vybíjení rodů po celá staletí .
Nechtěj , aby se v tomto pokračovalo , protože by to byl , jako že už je , jenom výsměch našeho Fóra před celým světem .


Uživatelský avatar
carpy.t
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: ned 01 čer 2008 22:09
Bydliště: První ruské město v EU

Hezký večer všem

Příspěvek od carpy.t »

Zdravím.
Posledni dobou se tu koukám rozpoutala vášnivá debata o slovíčka, ale jako drťivá většina si myslím, že vše je zbytečné ba dokonce nelogicky nafouknuté.....Lidé sem chodí pro rady,nápady a důležitá fakta...Tohle povídání si o "ničem" je spíš taková omáčka téhle naší telenovely "energie.upramene".....
Neci ani domyslit co se stane až přijdou opravdový podzimní deprese.....

Na toto vlákno se již kouklo 38211 do teď a co myslite že tady ti lidé hledali?Rady, nápady, informace....jako já ;) Sao je výtečný řečník a to jsem ho nikdy neviděl v akci - je to krasně poznat a dost toho využívá.Má můj obdiv a uctu.Co zde prezentuje je vždy originální a jistě to má do nejmenšího detailu promyšlené.....škoda jen, že poslední dobou to tu vypadá jak to tu vypadá

více tvořit - méně mluvit

Dlouho jsem neviděl něco z dílny mistrů :?: :?: Že si všechno schováváte na sraz.Hihi


Miluju bublinky :-)
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pěkná diskuse, těžko se v ní vyznám. Jen jedno mi bodlo u srdce. Zveřejnění bydliště , ip adresy..... nechtějte, aby se lidé bránili.Všichni mají nějaké možnosti. Právo na osobní bezpečnost, integritu a soukromí je nadřazeno všem vášním, egoistickým půtkám o pravdu či místo ve smečce. Pokud vám nestačí rétorika, nastupuje špína. Asertivita a tolerance nikomu nic neříká. Jsem jediný, komu to vadí. Asi budu opravdu jiný, podezřele jiný. možná bude nutné mne prověřit. Navíc je mi upřímně jedno, kdo je kdo, kde bydlí, jaké má číslo bot, politickou či rasovou příslušnost . Tohle není adresováno konrétní osobě. Všem.


Nemaj Boja , jak říká Pepo , takovou sviňárnu bych neudělal i kdybych sebevíc chtěl . :smoke:


Odpovědět

Zpět na „Sao“