Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

TRkové řady vyvíječů

Praktické informace...

Moderátor: sao

Odpovědět
habana

Re: pořad v tv

Příspěvek od habana »

kutil píše:
habana píše:nemáte někdo náhodou stočený ten pořad? anebo dejte sem odkaz!
Díky habana :shock:
Ahojky, ty eště žiješ?
tady máš ten odkaz
http://archiv.nova.cz/multimedia/televi ... -2008.html
H.v.

ále tohle samozřejmě znám, ale nejde to vůbec otevřít... tak se ptám na nějakej jinej odkaz.
Hele, hoši, natočte to někdo z monitoru na video, to tam nebude dlouho....


habana

Příspěvek od habana »

chiq píše:
PeTr1 píše:jeste si tak rikam co natom stoji 5 az 7 tisic? to co tam mel nestoji ani 1500kc na materialu
Z toho vidieť, že Vranka chcel z toho vytrieskať nejaké bubáky, a chudák si ani neuvedomil, čo spustil... sao má pravdu - zrejme onedlho svätá únia vydá európsku vyhlášku, ale postih bude 50.000 euro... tiež ma zarazila drzosť redaktora v jednej vete spojiť vaporizátor s rizikom skladovaného vodíku v aute. predsa nie je až taký idiot, aby si aspoň na internete nepozrel čosi z problematiky, o ktorej robí reportáž...

... a dost možná toho soudruha Vranku známe pod nějakým nickem tady hehehehe

To jsem si ani nedovolil napsat , protože jestli tady , někde , někdo takovej je , tak …. :piss:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

beda

Příspěvek od lajos »

Se zprávami na Nově nám můžou políbit valagu, honěj se vždy pouze za senzací a dost často nevědí ani za jakou?. Kolik vylepšení již bylo v TV včetně ještě z dob socializmu a co máš v sériovém autě? vůbec nic. Tak že na nějakou publicitu se můžeš rovnou vybodnout. Neboj nás se to nedotkne, my k ničemu novu nepotřebujeme.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hm

Příspěvek od Iv »

Je zajímavé,jak to přišlo v pravý čas.No nic,tvrďte vždy pravdu a ta je: neskladuji žádný vodík,zařízení vyrábí jen takové množství nějakého plynu,jaké hned spotřebuje pro svou potřebu.Nic víc,nic míň.
Naposledy upravil(a) Iv dne pát 14 lis 2008 1:08, celkem upraveno 1 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
habana

Re: Hm

Příspěvek od habana »

Iv píše:Je zajímavé,jak to přišlo v pravý čas.No nic,tvrďte vždy pravdu a ta je: neskladuji žádný vodík,zařízení vyrábí jen takové množství,jaké hned spotřebuje pro svou potřebu.Nic víc,nic míň.
... a navíc ani vodík nevyrábí, žeeee? :P


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm

Příspěvek od Iv »

habana píše:
Iv píše:Je zajímavé,jak to přišlo v pravý čas.No nic,tvrďte vždy pravdu a ta je: neskladuji žádný vodík,zařízení vyrábí jen takové množství,jaké hned spotřebuje pro svou potřebu.Nic víc,nic míň.
... a navíc ani vodík nevyrábí, žeeee? :P
:good: Jo kluku,už jsem to doplnil.Aspoň uvidíme,do kterého šuplíku tu směs zařadí.To se dozvíme věci a nebo budou muset něco přiznat-časem.Myslím ,že nám i nahráli.
Naposledy upravil(a) Iv dne pát 14 lis 2008 1:15, celkem upraveno 1 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
habana

Příspěvek od habana »

habana píše:
chiq píše:
PeTr1 píše:jeste si tak rikam co natom stoji 5 az 7 tisic? to co tam mel nestoji ani 1500kc na materialu
Z toho vidieť, že Vranka chcel z toho vytrieskať nejaké bubáky, a chudák si ani neuvedomil, čo spustil... sao má pravdu - zrejme onedlho svätá únia vydá európsku vyhlášku, ale postih bude 50.000 euro... tiež ma zarazila drzosť redaktora v jednej vete spojiť vaporizátor s rizikom skladovaného vodíku v aute. predsa nie je až taký idiot, aby si aspoň na internete nepozrel čosi z problematiky, o ktorej robí reportáž...

... a dost možná toho soudruha Vranku známe pod nějakým nickem tady hehehehe

To jsem si ani nedovolil napsat , protože jestli tady , někde , někdo takovej je , tak …. :piss:
...si piš, sou jich mrtě :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
...by si měl začít víc pít.....


habana

Re: beda

Příspěvek od habana »

lajos píše:Se zprávami na Nově nám můžou políbit valagu, honěj se vždy pouze za senzací a dost často nevědí ani za jakou?. Kolik vylepšení již bylo v TV včetně ještě z dob socializmu a co máš v sériovém autě? vůbec nic. Tak že na nějakou publicitu se můžeš rovnou vybodnout. Neboj nás se to nedotkne, my k ničemu novu nepotřebujeme.
lajošu.... a políbit valagu...to je jako něco s romadůrem, či co ???
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od laik »

No tak díky vám sem teda jednou koukl na zprávy na nově :ptrain: :piss: :piss:
ale podle toho co říkali tak tam "vyvíječ vodíku posílá do motoru páru" ...hmmhmm
to bude asi něco jinýho než tady,...možná tam má rychlovarku...hmmmm
:lol: ale jak to dovede pěkně vokecat podle tncz..
"laik" (já nééé) by čučel co to vymyslel za "zlepšovák" a jak tomu rozumí.....
:shock: :shock:
to bych taky moh do zpráv co?....řeknu že jeho zlepšovák je zastaralej
že to moje čerpá tajemnou energii éteru....(to taky zní zajímavě).. :D
...................................no nic asi je čas spat už píšu blbosti(jako obvykle teda)
:bye: :pivko:
ps:třeba ho poznáte na srazu... :lol: :shock:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
habana

Re: Zdravím

Příspěvek od habana »

laik píše:No tak díky vám sem teda jednou koukl na zprávy na nově :ptrain: :piss: :piss:
ale podle toho co říkali tak tam "vyvíječ vodíku posílá do motoru páru" ...hmmhmm
to bude asi něco jinýho než tady,...možná tam má rychlovarku...hmmmm
:lol: ale jak to dovede pěkně vokecat podle tncz..
"laik" (já nééé) by čučel co to vymyslel za "zlepšovák" a jak tomu rozumí.....
:shock: :shock:
to bych taky moh do zpráv co?....řeknu že jeho zlepšovák je zastaralej
že to moje čerpá tajemnou energii éteru....(to taky zní zajímavě).. :D
...................................no nic asi je čas spat už píšu blbosti(jako obvykle teda)
:bye: :pivko:
ps:třeba ho poznáte na srazu... :lol: :shock:
vole, toho už podle xichtu zná celá republika. Tak aby sme ho nepoznali myyyyyyyyyy... :P


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Zdeněk Vranka

Příspěvek od martin11 »

Auto spotřebuje kvůli zlepšováku jenom tři litry nafty na sto kilometrů. "Není to úplně můj nápad, viděl jsem to na nějaké americké internetové stránce. Ale podstatně jsem to vylepšil,“ říká Zdeněk Vranka z Dolní Cerkve na Jihlavsku. Svůj automobil skutečně vodou už nějaký čas úspěšně pohání."V reaktoru vlastní konstrukce štěpím vodu na vodík a kyslík a plyn potom vháním do nafty. Snižuje mi to spotřebu až na polovinu,“ říká Vranka.




"Je to jednoduché zařízení, které se dá pořídit za nějakých pět tisíc. To je taky můj cíl. Nestojím o patent, stojím o to sestrojit zařízení, které ušetří palivo a každý si ho bude moct postavit doma v dílně,“ tvrdí Vranka.



O patent nestojí



Spotřeba destilované vody je přitom podle Vranky minimální. "Dolévám tak litr až dva za dva týdny,“ tvrdí. Motoru prý vodík prospívá. "Je výkonnější a navíc nekarbonizuje.“



Zařízení je navíc podle konstruktéra bezpečné. "Není tam žádný stlačený plyn, žádná velká nádrž, nic. Výbuch nehrozí, není potřeba žádná velká přídavná nádrž na vodu. Součástky jsou z materiálu, který je schválen pro automobilový průmysl,“ dodává. Tedy až na neutralizér. Ten je postaven ze zavařovací lahve od okurek. "Je to kvůli tomu, abych viděl, co se tam děje,“ vysvětluje Vranka.



Vynálezce z Vysočiny prý je dokonce ochoten pro rozšíření svého přístroje začít spolupracovat s výrobci automobilů. "Kdyby mě někdo oslovil, rok života bych klidně věnoval tomu, aby mohl být tenhle přístroj homologován pro běžný provoz,“ tvrdí.




Kdo je z okolí....prověřit jestli nekecá...kdo pozná co má za auto??



...cituju Barbuchu....já to říkám furt...ty trpaslíci...strašně se množej...

...a říkám to furt....na srazu jen známí.....nevíš svoje heslo....jdi na pivo jinam.....hezkej den martin11 :lol: p.s ale na druhou stranu...kdo to z nás má ??? škoda , že neudělal také magnetickej motor....možná bych se s ním i bavil...M11 :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Není čeho se bát. Už se vám někdo díval na cestě pod kapotu?? Je to směsice dezinformací a hloupostí. Pánovi nemusí nikdo mít nic za zlé. Jen to chtěl uveřejnit. Na persekuci nikdo nemá prostředky a homologace nebude až takový problém. Je třeba, aby o tom slyšelo co nejvíce lidí, aby chápali, že lze i jinak. Policajtům můžete tvrdit, že přisáváte do motoru modifikované vakuum nebo energii všehomíra.......... pak se skutková podstata nekoná. Čím více se o tom bude vědět, tím více lidí se tím zkusí zabývat.Více hlav, více rozumu. A zákony?? Znáte někoho, kdo se jimi striktně řídí? Znáte někoho, kdo se v nich vyzná?? Tím je to dané.


bedaa
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 16 říj 2008 19:26

vranka

Příspěvek od bedaa »

na foru tn.cz nějaký borec nabízel plánek spořiče od Vranky,tak jsem ze zvědavosti napsal také.Dnes ráno přišla od něj zpráva,že Vranka žádný vodík nemá a že je to novinářská kachna od Novy.Tak to jen tak pro pobavení............hezký pátek všem bedaa

sao

Zaslal: čt 13 listopad 2008 21:40 Předmět: Scénář
……………….
………..
Ad4 Bude se tvrdit , že je to kachna , aby se uklidnilo obyvatelstvo .
:smoke:

No – a už mu to zatrhli a pujde to ještě dál


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Enem tak

Příspěvek od kutil »

Tak jsem se z toho leknutí vyspal a už to nevidím tak černě.
Když začínal PB, tak jsem úspěšně jezdil načerno s MB1000 10 roků než mi na to kápli ale to sem eště ukecal a muselo to jít z auta ven.

Ale tenkrát se o tom veřejně nemluvilo. Když nás pár vyhmátli tak najednou se zaměřili na otevírání prostoru motoru a čichali k výfukům, prostě na popud někoho po tom šli jak po uzeným a kdo to neměl v autě oficielně tak z hrušky dolů-grrr. Je pravdou že to ale přispělo k tomu že se to v republice povolilo zabudovávat, dříve to nešlo.
No a vo tom to je :!:
My nesmíme šetřit aniž by z toho někdo jiný neměl zisky :!: Na chudý lid musí být přísnost a to platí již od císaře klacka :cry:
Takže pánové vydržať
H.


Uživatelský avatar
carpy.t
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: ned 01 čer 2008 22:09
Bydliště: První ruské město v EU

5 tisíc? Za co?

Příspěvek od carpy.t »

Prominte, že to sem znouvu cpu, ale....

1. Pasta pixla (tesco) 230,-
2.Těsnění z víčka od pixly 0,-
3.špunt 25,-
4.těsnění 8x (origo VW 4A0 805 137) 56,-
5. L kus 2x (origo VW 026 129 382) 20,-
6. "6" matka 5,-
7. "6" šroub 10,-
8. kotra z nejakého měkčího plexi 0,-
9. drát 316l max 50,-

hadička 0,-

pár hodin práce-ne víc než 10

suma sumárum 400,- co na tom může stát 5 tis??To je mi záhada

Carpy
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) carpy.t dne pát 14 lis 2008 14:36, celkem upraveno 1 x.


Miluju bublinky :-)
Odpovědět

Zpět na „Sao“