Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Napadlo mne, snad tím neurazím.... Je zde velký výskyt šikovných lidí... Každý si rád přivydělá nějaký krejcar. Přoč nenabídnout to, co umíte, v čem jste dobří. Né do obchodů, nebo tak cosi. Pokud kolabuje klasická ekonomika, pak šedivá vzkvétá jako o život. Výměnný obchod je na vzestupu a je to tak moc dobře. Každý krejcar, jenž se dostane do systému jako by do klozetu padnul. Ctělo by to burzu, nabídnout a poptávat. Jako s přístroji na ks. Živou vodu by chtěl každý.Ne každý má možnosti a znalosti. Proč by jste nemohli své vědomosti zhodnotit.........A pomoc tím potřebným??


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

jarda ovčák svitavy

Příspěvek od poota »

Když hledáš nějaké informace, zkus se podívat především na fórum "Energie U Pramene", například o živé a mrtvé vodě tam mají celé vlákno. A pokud už čteš tohle, stačí se v tomto vlákně vrátit na 26. listopadu, máš tam o tom pdfko. :shock:
Kdyby se Ti dala poslat SZ, tak by teď z Tebe ostatní neměli srandu - poota


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »



jarda ovčák svitavy

pro poota

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Nechci a nebudu sem plést emoce ani úhly pohledu.Toto vlákno by mělo pomáhat lidem, což jsi zřejmě opomenul. Tvoje odpověď je hezky vyvedená, ovšem bez informační hodnoty. Je mi upřímně jedno, jak se kdo tváří. Na mne, tebe, nebo kohokoli... Pokud nedokážeš nabídnout odpověď, pak se můžeš bavit dál...Zatím jsem nikde nenarazil na zařízení, jenž by bylo k mání.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

jarda ovčák svitavy

Příspěvek od poota »

...Toto vlákno by mělo pomáhat lidem, což jsi zřejmě opomenul...
Promiň, ale neopomenul. O komerčně dostupném zařízení, natož za přijatelný peníz, opravdu nevím. Ve zmíněném pdfku máš dost podrobný návod na výrobu zařízení vlastními silami z celkem dostupných komponent. Přidal jsem k tomu i postupy léčení. Upozornil jsem Tě, kde to najdeš. Myslíš, že jsem to měl raději v tomtéž vlákně vložit celé ještě jednou? A nebo to není zrovna ta informace, kterou sis žádal?
Kdyby mi šlo jen o zábavu, navíc na cizí účet, mohl jsem také "vtipně" parafrázovat: "Ale Mlho, o tom tu přece již půl hodiny mluvíme.". Pokud jsem se Tě tedy nějak dotknul, věz, že to naprosto nebylo mým úmyslem a upřímně mě mrzí, že to tak mohlo vyznít- poota


Návštěvník

mrtvá + živá voda

Příspěvek od Návštěvník »

jarda ovčák svitavy píše:... kde ji však vzít, a nepilovat v garáži bankomat .....http://www.ziva-voda.estranky.cz/ Prosím o poučení.Hlavně nekreslete schémátka. Pouze, pokud někdo víte, kterak tento fenomén zpřístupnit i nezasvěceným.
Ty průtokový elektrolyzéry jsou a budou nadále šíleně drahý, 30 – 60 tisíc Kč. Daleko vhodnější a dostupný, je si nechat zaslat klasický, teda neprůtokový- PTV-AL - od litevské firmy Burbuliukas, kde se zde uhradí zaslaná profaktůra. Cena je asi 260 €.= asi 6 700 Kč. Mě slouží již 23 let jednoduché osobně zhotovené, kde cena bez doplňků ( časový spínač, pH Metr) je do 200 Kč. Není teda třeba pilovat v garáži bankomat. Jinak fotky jsou zde http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=15


vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mrtvá + živá voda

Příspěvek od vili »

...o komerčně dostupném zařízení, natož za přijatelný peníz, opravdu nevím. Ve zmíněném pdfku máš dost podrobný návod na výrobu zařízení vlastními silami z celkem dostupných komponent. Přidal jsem k tomu i postupy léčení.
Přehlédl jsem, že nejsem přihlášen. Není třeba nic vkládat v pdf, když je zde celý můj web o těchto vodách, když bude zájem vložím to sem i pdf.

http://www.mrtva-ziva-voda.er.cz

Fi. Burbuliukas je na této adrese http://www.waterelectrolyzer.com/en/purpose/ptv-A


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro vili

Příspěvek od la »

Mokrá terapie je vynikající věc zanechává minimální jizvy.


vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: i pro ostatní

Příspěvek od vili »

la píše:Mokrá terapie je vynikající věc zanechává minimální jizvy.
O tom jsem se přesvědčil v několika případech, kteří dbali mích rad.


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Je to skvělé. Jen jedno. O elektřině ví každý ze sta. Hlubší znalosti jeden z tisíce a šikovný kutil jeden z deseti tisíc. Připočtu li k tomu koeficient ochoty každý druhý, koeficient víry každý druhý, pak pak mi vychází přes 200 uživatelů, kteří si sami doma ušmoulí, co třeba. ostatní jsou out.Pedanti mne jistě budou tahat za rukáv skrze cifry, ale o ty zde jde pouze Ilustrativně.Možná by to chtělo o tom popřemýšlet. Moji osobu tam prosím nepleťte, o tu se nejedná. Je zde armáda lidí, kteří si to zaslouží. A že to není na trhu?? Škoda. Těží z toho systém.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro jardu ovčáka

Příspěvek od la »

No doufám ,že se na mě vili nebude zlobit, už to vyčerpávajícím způsobem na svých stránkách popsal, dělám to takhle.
V obchodě řeknu že chci to co je napsáno nad můstkem (prodavač si stejně myslí co chce :D ) a chci k tomu ještě ty rychlosvorky a už se nemusí ani letovat ,jenom žárovky do patic ,šňůru a to je všechno. :D
PS:elektrody něco ojetého s kuchyně třeba obracečky na palačinky,prostě nerezplech.
jo a nehrabat na to dokud je to v zásuvce a můstek neházet do vody ,prostě to trochu uspořádat HIFI ,přítom výkonu můstek ani chladič moc nepotřebuje ;) ale je tam díra na přišroubování ,když to bude na plechu tak ten taky kope, stačí malej plech.
Jednodušeji to snad nejde. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Marty
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03 bře 2008 22:13
Dostal: 2 poděkování

Příspěvek od Marty »

To Jarda:

Na zivou a mrtvou vodu nepotrebujes zadne zazraky za X tisic a v podstate ani schemata. Doporucuju, projdi si PDF-ko od cloveka s nickem poota z 26.9.2007. Zivou a mrtvou vodu si vyrabim doma v podstate stejnym zpusobem uz hezkou radku let k plne spokojenosti...

Jardo, vazne se na mne nezlob, ale navod "kup zdroj za 200,-, dve obracecky, kybl, kvetinac a popsanym zpusobem to spoj" mi pripada dostatecny i pro mou blondatou manzelku...


Jedine co bych jeste doplnil je, ze prvni varku zive a mrtve vody je potreba vylit, protoze se tam jeste uvolnuje ruzny bordel z kvetinace, kyblu nebo obracecek. Az druha varka je pouzitelna. A jak uz tu nekdo psal prede mnou, taky doporucuju nalit vodu do sklenenych tmavych lahvi a pred aplikaci nechat "odpocivat" 2-3 dny...


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Díky márty, vlastně díky všem zúčastněným. Musím promyslet jednu blbuvzdornou verzi pro důchodce. Je třeba si uvědomit, že starší lidé živou vodu potřebují. Nemají však technického fištrona. Mnozí však mají vůli, a těm je třeba pomoci.....


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

kontakt

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
máš dobrý nápady enem je škoda že na tebe není spojení :(
Zkus mi poslat SZ, jako důchodce uvítám jakékoliv rady o M a Ž vodě, zatím stačil koloidek ;)
H.v.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ahoj kutile. Chci tě upozornit, že já osobně stavět nic nebudu. Dostanou příležitost ti, kteří o to stojí. Pár lidiček projevilo zájem o spolupráci a snad s toho vzejde něco smysluplného. Jde o funkčnost a bezpečnost. Tu především. Atesty mne nazajímají, jen nechám udělat důkladný rozbor, aby se z těch koflíků a naběraček neuvolňovalo cesium, stroncium či iridium.......nebo cosi zdraví neprospěšného.Sběračky nahradím kvalitním nerezem, jehož mám z toneru k dispozici kolik chci a je opravdu kvalitní. Můj mail je obecně znám dle toho, kolik lidí mi píše. Pro tebe tedy: sw500@seznam.cz
Šedá ekonomika je všeobecně tolerována. Soudím podle toho, kolik klientů z vlády, vysoké politiky i prezidentské kanceláře mají lidé, jenž produkují produkty alternatiní medicíny. Ohledně živé a mrtvé vody je v tomto vlákně dostatek odkazů a info, snad chybí více osobních zkušeností...


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“