Aktuálně: Sluneční záblesk - Pozvednutí lidstva. Předpokládaný termín 1.8.2024. Více zde...

Magnetické Motory

Magnetické motory, apod.
Odpovědět
marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

zdravim Martine,

ano na tvuj motor jsem narazil a take jsem cetl dale diskusi a zjistil, ze to nefunguje. Mel jsem svoji otazku polozit jinak a konkretneji a to stylem: delal to jeste nekdo jiny ?


Martine, takze pistovy motor nikdy nebude fungovat - ok, alespon se tim nebudu ted zabyvat a pustim se nejakym stylem do stroje s V drahou.

Jen par otazek Martine - jake mas dalsi poznatky ohledne pistoveho mm ?


Čas odhalí pravdu.
Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

jans

Příspěvek od Jans »

Já si myslím že i kdyby něco takového fungovalo, tak to nejde zatížit.To by tomu muselo něco pomáhat.Takže jako hračka jo ale něco od toho čekat v této podobě asi ne.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: pistovy motor

Příspěvek od gromit »

Anonymous píše:
Akord píše:
marx píše:vcera jsem precetl vsech 119 stranek teto diskuse...
Čtu rychle, ale to bych za den nestihl. To jsi pravdepodobne jen prebehl očima, bez vnímání souvislostí. Neríkej, že máš tak rychlý download:).
Akorde, na precteni 300 strankove knihy je zapotrebi cely den? Ne, staci pro nekoho 3 hodiny pro nekoho 6... je to hodne individualni, kdybych vzal vsech 119 stranek teto diskusi, bez obrazku a prazdnych prispevku tak se to vse vejde normalnim fontem na 70 stranek ? :) Takovou knihu za den se da precist nekolikrat a velice dobre pochopit o co se tu jedna a kdo jake ma nazory ci rady.

Precetl jsem vse a pochopil jsem souvislosti, ale na nektere prispevky se vracim, hlavne ty s foto nebo odkazy.


Download mam 16Mbps

mimochodem hezky nick, zabyvas se mimojine hudbou nebo jsi jeji milovnik?
Zdar,
jestli tak rychle experimentuješ, jako čteš a píšeš, tak už by se ti to mělo točit ;)
ale vážně - nerad bych tě zklamal, ale ani ten motor s V dráhou nebude fungovat - ono se to v lineární verzi na konci zabrzdí a když to stočíš dokola, tak se to na tom přechodu pěkně ustálí - a abys to místo překonal, musíš dodat nějakou energii, která bude jak na potvoru o něco málo větší (nic není dokonalé) než co bys mohl získat během té necelé otáčky rotoru... ale nevzdávej se a třeba si to i postav - třeba tu verzi patentovanou... každá zkušenost dobrá - to si pokaždý říkám i pro sebe.
Jo - co děláš když nestavíš MM? elektro, strojní, stavební,...??


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

nikdy

Příspěvek od adam.benda »

K výrokům ,,...nikdy fungovat nebude!".. Nikdy fungovat nebude, když se nepřistupuje k věcem odborně. Nebaví mě poučovat, ale bohužel to chce, napřed o magnetizmu vědět co nejvíc.. Když se naučíme vše, co o něm lze vědět, pak můžeme jít dál. Myslím tím teorii i praxi. Vezměte si magnet do ruky a pečlivě pozorujte, co se děje. Přitahuje železo? Síla? Proč? Jaká? Najdu v teorii.. Učebnice, skripta, Wiki.. Je potřeba provázat teorii a praxi.. Staňte se odborníky na magnetizmus. Pokud stavíme mag. motory, myslím, že je to víc než vhodné a především užitečné.
Vy, kteří tomuto nejste nakloněni, v pořádku. Dělejete si to po svém, k výsledkům taky můžete dojít, i když asi s o hodně menší pravděpodobností. Ale třeba já bych neměl tolik kuráže, vkládat tak jednoznačná stanoviska, jako že něco určitě nejde nebo nepůjde, když bych se o těch věcech vlastně hypoteticky mohl dozvědět mnohem víc, kdybych chtěl.. Třeba se pletu, jen to nikdy nezjistím..


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: jans

Příspěvek od adam.benda »

Jans píše:Já si myslím že i kdyby něco takového fungovalo, tak to nejde zatížit.To by tomu muselo něco pomáhat.Takže jako hračka jo ale něco od toho čekat v této podobě asi ne.
:hip:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

mag.motor

Příspěvek od martin11 »

zdravim adambenda...a ostatní magmagory.....dovoluji se korunovat vaším králem v oblast pístové magnetické motory.....protože jsem největší magor.
proč
1....nevím nic o magnetismu
2...nevím nic o technice
3...nemám dílnu a pracuji v kuchyni na stole
4...jako jediný jsem stvořil to co jsem stvořil...tj.ten bastl co hrdě nazývám mag. motorem
5...po shrnutí předešlých argumentů , jsa nezatížen žádnou vědou ...a po večerech v tichu domova u praskajícího krbu medituji s magnety....nevím o nikom kdo se vydal tímto směrem....já nemám co ztratit....zatím jen získávám....
....přemýšlejte o magnetické kouli, o uzavření magnetismu do sebe, o oddělení mag pólů...to souvisí s tou koulí....
....a zachovejte mě přízeň.......Váš martin11 :lol: fotograf a jak řekl SAO :bye: - Karkulka Červená


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

...nevím o nikom kdo se vydal tímto směrem...

Neboj těch bláznů je víc ;) jen moc nepíšou 8) (Furt se mi to nechce točit a to už jsem vyzkoušel kde co :evil: )


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

Nasel jsem zajimavou vec, patent na MM v rustine, primo v registru patentu:

http://www.fips.ru/cdfi/reestr_rupat.htm na teto strance vlevo skoro nahore je textove policko - zadejte sem cislo patentu: 2131636

Cely obsah je v rustine, kdo neumi rusky muzete vyuzit online translator - neumi ale prelozit vyslednou URL, takze treba prekladat text samotny

(translator) http://translate.google.cz

Uplne dole, na te strance, jsou prilozene dva obrazky.

Ja jsem uz stihl precist vse na ruznych strankach primo v rustine o tomto "vynalezu"

Zajima me vas nazor co vy na to?


Čas odhalí pravdu.
janeluke
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05 črc 2007 19:42

magnetomotory

Příspěvek od janeluke »

pise se hodne o alternativni energii magnetomotorech myslim si ,ze pokud chceme neco dosahnout bylo by vhodne aby nas bylo vic treba 30 lidi kteri maji zajem postavit magnetomotor problem je vetcinou ve trech vecech - finance -podminky - cas. Osobne strasne rad bych postavil magnetomotor ale vzdy me v tom neco brani tak bych mel pro nas vsechny navrch vytvorit nejaky spolek byt v kontaktu telefonickem a treba 2krat do roka se vzdy nekde osebne podkat povykadat a ukazat nazorne pokracovani vyvoje a novych poznatku na mognetomotorech. Nechat urcit nejvaznejsiho zajemce ktery ma k prototypum vyroby nejlepsi podminky dulezite by bylo si navzajem pomahat jen tak by byla vystavba znacne usnadnena osobne mam nejake magnety a rad je dam pokud vim ze budou pouzity na nasi spolecnou vec jedna se zde o kolektivni praci zalozene na duvere ikdyz vim ze v dnesnim individualnim svete je to spis naopak a v tom je i podstatny neuspech ti co se domnivate ze by to nemusel byt spatny napad muzete napsat na email janeluke@seznam.cz nebo tel.00352691205020 Vsem fandum co se jakkoliv snasi najit alternativni pohon drzim pesti a mnoho stesti at se jim to brzy povede.


marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

http://magnets-motor.blogspot.com/2007/12/ru.html

dalsi zajimavost, autor popisuje, ze uspesne navrhl funkcni model.

zajima me vas nazor


Čas odhalí pravdu.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »


:ethink:


Uživatelský avatar
carpy.t
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: ned 01 čer 2008 22:09
Bydliště: První ruské město v EU

Aha

Příspěvek od carpy.t »

kacha píše:Atomizujete, neatomitozivatelné,z důvodu zcela ryzí povrchnosti a snadného komerčního efektu.
Aha.
U Saa to opět začíná vřít tak jsem se zkusil přemístit k vám.....Tady ovšem narážím na tvrdý přístup....
Asi mi konečně došlo jak to tady všude chodí.....
Nejste na sebe hodní kluci a to mi vadí natolik, že.....

Ahoj

Carpy


Miluju bublinky :-)
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Aha

Příspěvek od Tuco »

carpy.t píše:
kacha píše:Atomizujete, neatomitozivatelné,z důvodu zcela ryzí povrchnosti a snadného komerčního efektu.
Aha.
U Saa to opět začíná vřít tak jsem se zkusil přemístit k vám.....Tady ovšem narážím na tvrdý přístup....
Asi mi konečně došlo jak to tady všude chodí.....
Nejste na sebe hodní kluci a to mi vadí natolik, že.....

Ahoj

Carpy
Zprvu mě ta první bezdůvodně obviňující věta taky překvapila, ale trvám na tom, že tady na sebe hodní jsme 8) , neodcházej. Pravda, někdy to chce ořezat takovouhle zbytečnou omáčku a reagovat až na to , co případně z příspěvku zbyde.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

pro carpy.t

Příspěvek od poota »

Carpy.t, drahý hochu, vidím, že jsi vůbec nepochopil, že jsme tu samí milí, vstřícní, tolerantní a chápající chlapci, kteří jenom mají tu smůlu, že některé jejich názory se navzájem vylučují. A vlastní názor je jako vlastní dítě, to přece také každý brání a chrání ze všech sil, dokonce i tehdy, když je mu jasné, že si to ten zatracenej zmetek ani nezaslouží. Nechoď nikam trucovat, protože to Ti stejně nepomůže, když jsi úplně stejný, jako my všichni a patříš sem. A koukej si to pamatovat, protože Ti to říkám já - poota


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

MM

Příspěvek od martinq »

Nějaké zajímavé konstrukce s popisem funkce, anglicky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Magnetismus“