Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Vodíková Diskuze

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Návštěvník

re:Akord

Příspěvek od Návštěvník »

krakonos napsal:
Konference - Nové vodíkové technologie a vesmírné pohony
Setkání šílenců nebo géniů
Prof Dr.Dr.Dr.hc Josef Gruber
Dr. Ing. Konstantin Meyl
Profesor Dr. AA Nassikas
VV Roschin a SM Godin
Dr. Paul LaViolette
Profesor Ph. M. Kanarev
Dr. sc.nat. Hans Weber
Dr. rer.nat. Dietrich Schuster
Akord:
Zabrali proste nekomu místo. Rád bych vedel, proč prípadne za jaké peníze používají své tituly, když neumejí nebo nechtejí navázat na konvence, z jejichž základu vzešli. Nejsou to ani šílenci, ani géniové, mám na to jiný názor bez vlivu sympatií.




Mezi opravdovou touhou po poznání a konvencí či omílaným klišé je právě
takový rozdíl jako mezi "Už troubějí jeleni"
a Springstinem...

Když jde člověk na limit vlastních možností s opravdovostí, něco zvláštního se stane..má někoho za svými zády a ví o tom..


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Vynechme predbežne sympatie ke komukoli stejne jako pocity pri chuzi v absolutní tme.
Napsal jsem toto:
"když neumejí nebo nechtejí navázat na konvence, z jejichž základu vzešli."
Jinak rečeno, patrí k elementární slušnosti, že jestli jsem se kdysi učil indiánský jazyk(fyzikální pojmy na základce, nikoli vztahy), tak abych se tím jazykem pokusil pri setkání s indiány komunikovat. Nebudu prece hrát, že indiánsky neumím ani slovo. Když se kdosi neumí chovat slušne, to mu mám v ostatním verit? Navíc, když mám prímou zkušenost, že podobným lidem jde pouze o peníze a napíšou cokoli, co si bude nekdo další prát. Z jakého duvodu jsou podobní lidé za tyhle účelové služby placeni, je správné živit príživníky? Proč bych mel pomáhat společnosti prispívat na tenhle účel. To se mám dívat na tuhle virovou infekci?


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vortex

Obrázek


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

spíš teda hilshova trubice, rangueho trubice

Příspěvek od 1220 »

Místo s anomáliemi v Americe jsem neměl na mysli. anomálie tam jsou způsobené výskytem látky která nemá jinde na světě jiné naleziště a při určitých teplotách je nezjistitelná, a mění své vlastnosti skokem/ MOUNT SHASTA/
já jsem si udělal něco podobnýho co žáci střední školy :
http://www.feec.vutbr.cz/EEICT/EMI/2005 ... -2ePRV.pdf
výslekdy annoncované studenty mohu potvrdit.
Je to dnes seriově vyráběná věc a žádné deja- vu kromě teorie bych tam nehledal.
K.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ano , lednička se dnes vyrábí sériově .


Uživatelský avatar
krakonos
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: sob 31 led 2009 22:36
Bydliště: CZ

Re: spíš teda hilshova trubice, rangueho trubice

Příspěvek od krakonos »



Nenchnete se okmalat sývm mokezm , ve zkunočtesti to mžůe být teřba jniak . Toto si přteči jšetě jendou vemli pomlau a nalhas ! Rozmuíme si ?
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

to víš že to nejde...

Příspěvek od gromit »

Observations of polarised RF radiation catalysis of dissociation of H2O–NaCl solutions-Roy,Rao,Kanzius
možná to v dnešní krizové době "nezapadne" na dvacet let jako studená fúze... mimochodem - nevíte někdo o tom, že by někdo zkoušel něco jiného než sůl? Co třeba uhličitan sodný?

jo a díky, že nám dovolíš bádat a že nemusím do krčmy ;)


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Když disociace zní tak vzněšeně. Až étericky, a rozklad spíš navozuje dojem hniloby. Navíc vodu disociujeme s vynaložením malého množství energie a za rozklad vody platíme nehorázne prachy energetickým společnostem.
Proto se tady voda nerozkládá, ale disociuje. :laugh:
P.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

pánové !!!!

Příspěvek od Novák »

Nemám jediný zájem na tom aby jste publikovali moji práci a na srazu jsem vám to všem řeklRespektujte to prosím,nebo se na vás příště vykašlu.


Josef
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: pát 05 zář 2008 10:20
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvek od Josef »

Luboš má pravdu. Kdo viděl ví. Kdo neviděl nerozumí, nezná souvislosti. Akorád přibude otázek co to je, jak to je apod.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

lajos píše:Při elektrolíze...
Ještě že né při anal(l)íze :lol:
Sorry, nemohl jsem si nerejpnout...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Palo píše:
lajos píše:Při elektrolíze...
Ještě že né při anal(l)íze :lol:
Sorry, nemohl jsem si nerejpnout...
Nejlepší by asi byl název Meresjevův zavýjač... ale na to časem určitě také dojde.

Doporučím všem, kteří se fackují s češtinou (i slovenčinou!) aby si do Firefoxu nainstalovali doplněk, pro pro kontrolu pravopisu.

Český:
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/3394

Slovenský (přes jazykový zákon neexistuje... nebo jsem ho nenašel)

Maďarský ;)
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/3386

Všechny jsou tady: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/s ... ,0&show=20


Pak se každé špatně napsané slovo nebo slovo s překlepem objeví jako červeně podtržené... a lidé s profesionální deformací (jako já...) nebudou trpět jako zvěř... Snažit se psát spisovně lidem, kterým chci něco sdělit, není přežitek ale výraz slušnosti. Jednoduše tak dáváme najevo, že ty, jimž chceme něco sdělit, nemáme "na háku". Odpustitelné to je jen u lidí, kteří zvládají jazyk jen formou řeči a mluvnici se nikdy neučili. Ale i tak je zajímavé, že právě oni dělají mnohem méně chyb než ti, kteří by to vlastně měli znát ze školy. ;) Čím to asi je?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

gewo píše:Odpustitelné to je jen u lidí, kteří zvládají jazyk jen formou řeči a mluvnici se nikdy neučili. Ale i tak je zajímavé, že právě oni dělají mnohem méně chyb než ti, kteří by to vlastně měli znát ze školy. ;) Čím to asi je?
To je právě případ Lajose. Je to Maďar, takže Elektrolízu mu můžeme s klidem odpustit.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Ilem píše:
gewo píše:Odpustitelné to je jen u lidí, kteří zvládají jazyk jen formou řeči a mluvnici se nikdy neučili. Ale i tak je zajímavé, že právě oni dělají mnohem méně chyb než ti, kteří by to vlastně měli znát ze školy. ;) Čím to asi je?
To je právě případ Lajose. Je to Maďar, takže Elektrolízu mu můžeme s klidem odpustit.
Vím, měl jsem ho na mysli :) Elektrolíza je v pořádku, zní to hezky familiérně ;)

Ale dá se tomu i tak vyhnout - anglicky je to electrolYse a analYse, tak stačí to tam nechat. Počeštěné termíny jsou někdy vůbec zlomkrční, o chemických koncovkách ani nemluvě.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“