Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Joe Cell - konstrukce a instalace

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Voe cell-voda

Příspěvek od sano »

Popkiaľ niekto má problémy s čistotou vody do joe cell, netreba sa vzrušovať.
Je dobré ak sa použije čistá prírodná, mäkká voda,u nás je v tatrách( žula sa vo vode nerozpúšťa) aj v čechách musia byť niekde pekné pásma nerozpustných hornín( čadič).
Čo sa týka informácie vo vode, tak pri nabiehaní buňky sa negatívne informácie čistia orgónom. definitívne sa vymažú a všetko je, čo sa týka toho , v poriadku.
Keď si pozriete informácie o liečebnom použití orgonu tak tento sa akumuluje v kvádri s presnými rozmermi ( generátor orgónu), ktorý je obložený vrstvou železných pilín a sklenenej vaty.
Orgón je silná matéria, dokáže liečiť aj niektoré ťažké choroby. Jeho objaviteľ p. Reich, nakoniec umrel vo vezení ako mučeník vedy. Obžalovali ho, že ako neodborník ( bol psychológ a dobrý) lieči rakovinu. Mal smolu. Bol úspešný.
Rovnaký orgón (ale energeticky menej silný) vylučuje aj vrchol pyramídy.
Ak vediete bavlneným vláknom energiu z vcholu piramídy, a terčík z hliníka,( priemer kruhu asi 3- 5 cm), prilepíte na kožu do oblasti srdca, postihnutého infarktom, po niekoľkých týždnoch , asi hodinových každodenných seáns, je srdiečko bez nálezu. Kto chce môže vyskúšať len pod dohľadom odborníka. Neberiem zodpovednosť za laický experiment so zdravím.
Takže orgón z vrcholu piramídy, môže, takisto napomôcť vyčistiť vodu, o ktorej máme pochybnosti.
sano


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ondřej píše:Co se týče připravované buně, je v ceně také zahrnuto popuštění kvůli magnetizaci při řezání kotoučem a svařování? (já nikoho s píckou neznám)
Zrejme je myslemo vnitrni pnuti v materialu ktere vznika u svarovanych sestav, nebo po deleni materialu kde je nadmerne ohrivana nektera cast materialu (napr. rezani plamenem nebo rozbrusovani.....) taky vznika i u obrabeni - kdyz odebereme vetsi cast materialu, taky u odlevani......

tohle pnuti se z materialu odstranuje "zihanim na odstraneni vnitrniho pnuti".
postup je nasledovny: provede se ohrev svarovanych nebo rezanych soucastek v zihaci peci na urcitou teplotu (teplota ohrevu je dle druhu materialu ) a necha se v peci pozvolna zchladnout.


Janis

to psal Janis

Příspěvek od Janis »

zapomel jsem napsat nick.
Nejesem anonym nsem Janis :)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Protonový článek?

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Cell

Příspěvek od conny »

Kdyz jsem procital Proton a Joe Cell tak nejak jsem nepostrehl rozdily.. Opravte me.. Spise se jednalo o ruzny princip nabijeni cellu..


Poznatky z Proton (nevylucuje se s Joem):
- 10-20 min na 12V a vezmi si co potrebujes. Voda musi byt prirodni, nedotcena, az je cell pripraveny, vylit vodu do jine sklenice a cell vymit destilkou a zpatky-humus zustane venku
- odmagnetovani cellu po rezani a svarovani: 230V AC na elektrodyna 2-3 hodky (vynulovani vysokych frekvenci a magnetismu)
- proc cell drzet v rukavicich a proc jej cistit: 1.ruce od oleje pri manipulaci s motorem znecisti vnitrek-proto
2. nabity cell se takto uzemni a dojde k vybiti
- Cell pripraveny ma mit 1V +/- a musi si jej neustale drzet - PROTO se nechava na vypnuty motor baterie udrzovaci, PROTOZE cell "tece" - dochazi k vybijeni pres spatne distancni gumicky (OK material: sklo,balza,polypropylen).V pripade cellu ktery je vporadku baterie neni potreba
- V pripade predpripraveneho cellu (nabiti pred pouzitim v aute) neni potreba zadne plusove napeti,pouze cell uzemnit
- Auto na funkncni cell nechat 2-3 dny nastartovane at si cell zvykne a vymaze si "vysokofrekvencni vzpominky a ruchy okoli"
- Priprava tzv. "mrtve vody"-voda ktera neni urcena pro cell (prirodni pramenita,vybita) pomoci trubky 100m a magnetu...

atd. atd.

Da se rict ze Proton Cell mi prisel jednodussi na nabiti spise teda princip nabijeni a duvody a klady a zapory a co delat a nedelat.


A pro GEWA - Je Proton Cell pouze nazev Cellu ktery vychazi z principu Joe Cellu a clovek proste shrnul poznatky a nazval si jej Proton? ;)
Me to tak pripada...


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cell

Příspěvek od Merlin »

conny píše:...... A pro GEWA - Je Proton Cell pouze nazev Cellu ktery vychazi z principu Joe Cellu a clovek proste shrnul poznatky a nazval si jej Proton? ;)
Me to tak pripada...
No jo, profesoři musí všechno nějak nazvat, aby se jim kolegové nesmáli :D Ostatně, Joe cell tady už předtím někdo pojmenoval jinak... hmm...

Jinak to asi nebude až tak chirurgická záležitost, potáhněte si tohle, stojí to za to. Když jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že se dívám na ducha...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podtlak

Příspěvek od Merlin »

Zkoušel už někdo pulsní elektrolýzu v podtlaku? Jak se to chová?
(Ale nezkoušejte to probůh s vysavačem! Ten motor pěkně jiskří... a Dr. Faust to už jednou podcenil :D )


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Stará vesta....

Příspěvek od Mim »

Nechápu, co to dělá v téhle sekci. S orgónem to nemá vůbec nic společného. To si asi Gewo trošku přestřelil......Tohle jsem schopen předvést taky.... :( Mim


Však ono to půjde!!!
conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mim re:

Příspěvek od conny »

:D :D
mas recht/pravdu .. Gewo,
ze se ti ty lisaku nechtelo prepinat do jine casti fora,tak jsi to nahodil sem,
protoze stejne si toho nekdo podle data a casu vsimne :D

Brown's gas je opravdu nekam jinam,ALE
je to nejaky fakt divny vyvijec...

ani mama ani tata ani Joe ani Meyer :D


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará vesta....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Nechápu, co to dělá v téhle sekci. S orgónem to nemá vůbec nic společného. To si asi Gewo trošku přestřelil......Tohle jsem schopen předvést taky.... :( Mim
Někde se zmiňuju o orgonu? Hmm... Akorát jsem viděl ten film, kde podtlak vyvolává v buňce (jedno jaké, ale základem je elektrolýza nebo elektrolytické formátování) podivné jevy. A zajímá mne, jestli někdo vyzkoušel elektrolýzu v podtlaku. To je vše. Navíc si myslím, že ten film je za všechny překlady, protože tohle nikde popsáno není.

Jinak, pošlete mi text k věci v angličtině, přeložím ho.

Mimochodem, vůbec jsem se nedíval ve které jsem sekci, kliknul jsem na to, protože to bylo žluté. A reagoval jsem na Connyho:

"A pro GEWA - Je Proton Cell pouze nazev Cellu ktery vychazi z principu Joe Cellu a clovek proste shrnul poznatky a nazval si jej Proton? Wink
Me to tak pripada... "


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Orgon, elektrolýza... nebo obdoba magnetu nebo elektretu?

Příspěvek od Merlin »

Poslední dva dny mi to nedá. Co to je?!

Když vyrobíme magnet, vnutíme hmotě něco, co nechtěla a snaží se toho zbavit, jenže to nejde. Je v pasti a navenek se jeví jako magnet.

Když necháme vhodnou látku ztuhnout v silném elektrickém poli, snaží se tu změnu také vyrovnat. Je to elektret.

Když uvedeme do zvláštní kondice vodu, za jistých podmínek se patrně začne chovat hodně podivně.(Mimochodem, na tom filmu je buňka v plastové pixli, na které je ještě nápis Hnědý cukr... a elektroda je děrovaná, vypadá jako nerezový váleček ze strouhadla na sýr...)
Joe tvrdil, že elektrody klidně mohou být i ploché... někteří je leští na vysoký lesk (zejména prodejci...), ale tahle je jako řešeto.

Tak jak to vlastně je? Není tady zase jednou něco docela triviálního obalováno do glorioly nesmyslů?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Nesmysly....

Příspěvek od Mim »

Gewo, nechci ti do toho kecat, ale zkus si to. Jednoduchý návod: Kup si termosku teskoma (malou asi 80 kč) Je nerezová a má stěny přesně 2 mm od sebe. Užícni jí dvakrát flexou, vejde se přesně do filtru na vodu, acelé to připoj, ne k baterii, ale přímo k alternátoru. Citlivý manometr je podmínkou. Pusť do toho až těch devadesát ampér na plné otáčky a uvidíš....Je to normální elektrolýza!


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmysly....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Gewo, nechci ti do toho kecat, ale zkus si to. Jednoduchý návod: Kup si termosku teskoma (malou asi 80 kč) Je nerezová a má stěny přesně 2 mm od sebe. Užícni jí dvakrát flexou, vejde se přesně do filtru na vodu, acelé to připoj, ne k baterii, ale přímo k alternátoru. Citlivý manometr je podmínkou. Pusť do toho až těch devadesát ampér na plné otáčky a uvidíš....Je to normální elektrolýza!
Ale vždyť já se nepřu!
Nemusím takto komplikovaně, mám buňku ze soustředných válců, kterou jsem dělal k ZP-20, byla ostatně i na fotce v časáku. Nechci polemizovat o orgonu či woodoo, jen mne zajímá, co se děje když je v buňce podtlak, to je vše. Jestli se projeví stejný efekt jako v tom filmu, je to jasné. Jestli ne...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Omluva!

Příspěvek od Mim »

Jsem také přecitlivělý a možná taky neslyším....možná taky nevidím...a s tebou bych se nepřel....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva!

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Jsem také přecitlivělý a možná taky neslyším....možná taky nevidím...a s tebou bych se nepřel....Mim
Jsem pro tu věc stejnou měrou nadšený jako skeptický. A předem nic nevylučuji. Od Reicha jsem přečetl, co se dalo, je toho hodně především německy, a myslím si, že to, co se nalepilo na jeho původní myšlenky je z větší části "scrap", smetí, odpad, který stejně jako u sáhodlouhých podkladů o Testatice jen žere cenný čas. Možná, že to je dokonce i záměr.
Takže pokud někdo řekne, že "Joe cell" má něco společného s orgonem, jsem velmi skeptický.

Je tady evidentně něco, co nám uniká. Otázka je, co?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“