Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
ericherich
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19 čer 2009 10:00
Bydliště: Bratislava

S MMS na Slovensku.

Příspěvek od ericherich »

V úvode by som Vám tu všetkým - ALL,
Rád Zaprial i Doprial, ako Príjemný
tak i Úspešný a predovšetkým Pohody Plný Deň.
Pozorne tu čítam odkazy a témy o MMS.
Rád by som sa pridal.
Ja Osobne už užívam MMS skoro dva mesiace.
Pri mojej Diagnóze, ktorá je Ľudský Papiloma Vírus.
HPV je bežný vírus, ktorý postihuje ženy aj mužov. Existuje viac ako 100 typov HPV, ktoré môžu postihnúť rôzne časti organizmu. Väčšina typov je relatívne neškodná - ako sú typy, ktoré spôsobujú bežné bradavice
Neonkogénne HPV (HPV typu 6, 11) spôsobujú najčastejšie vznik kondylómov, teda sú pôvodcami rôznych kožných lézií - bradavíc.
Najčastejšie sa objavujú condylomata accuminata, vyvolané prítomnosťou HPV typu 6 a 11. Ich tvar je skôr vypuklí ako plochý a majú prevažne belavé sfarbenie. Vyskytujú sa v zhlukoch, nedajú sa prehliadnuť
Len na margo podotknem v agresívnej forme.
Ako napríklad 16 výrastkov v jednom uchu,
alebo 36 výrastkov na každej strane pery.
Liečia ma už 15 rokov asi všetkým !
Bez úspechov .
Mal by som sa dostať na užívanie .
3 x Denne po 15 kvapkách MMS a k tomu 75 kvapiek aktivátora .
Na dobu užívania minimálne 3 mesiace.
Som z toho zúfalý .
Obdivujem každého človeka, ktorý to zvládol
A k tomu potlačil alebo zmiernil svoje problémy.
Mne sa to nedarí.
Neznamená to že chcem prestať, alebo že to vzdám !
Hľadám spôsob a cestu.
Sám, mám humanitné vzdelanie.
Z praxe ako i z obsiahnutých info
z literatúry a z knihy o MMS.
Som presvedčený o opisovaných účinkoch.
Teda podľa mňa to je možné.
Koniec koncov obdobou na Slovensku do druhej svetovej
vojny bola domáca medecína !
Sóda Bikarbóna s octom alebo rôznymi šťavami.
Ja sám Osobne neviem prísť na rovinu štartu.
V počiatku som nemal absolútne žiadne problémy.
Zlom nastal pri 8 kvapke.
Točil sa so mnou svet.
Zvracal som o hnačke tu vypisovať nebudem.
Spustilo sa mi i krvácanie z niekde v hrubom čreve.
Pretože po potrebe som videl krv.
Nevravím o pocitoch slabosti a stave bez nálady.
Prirodzene mám veľmi nízku imunitu.
Som alergik.
A do puberty ťažký astmatik.
Aspoň toho som sa v mojej, mojou pubertou zbavil. : - ))
K tomu krvná skupina A .
Citlivý žalúdok.
Mne už i len zbytkový ocot v jedle robí zle.
Ale späť k MMS.
Proste pri užívaní len 2 x denne po 12 kvapkách som
bol akoby roztrhaný zvnútra.
A MMS som cítil asi všade.
Už len pri pohľade na dve fľaštičky . : - ))
Po konzultácií s Distrubútorom na Slovensku.
Som vysadil užívanie MMS na 2 týždne.
Opäť som sa vrátil k metóde jedna na večer a postupka.
Najprv k 10 , po 2 x denne.
Znova som bol akoby po ožarovaní.
Proste Hrôza a Des .
Znova som šiel od Píky.
Postupka k 10.
Denne 2 x.
Zvládal som to veľmi ťažko !
Potom som pridával to tretie a postupne.
Dnes som na 3 x 10.
Ľudia verte mi, alebo nie.
Pocitmi sa mi chce Umrieť !
Teda nadnesene a prehnane ako to My Muži vieme.
Prosím Vás všetkých !
Poraďte mi ako a čím tlmíte následky, problémy z užívania.
Tie nevoľnosti.
Kolika v oblasti brušnej.
Tie hnačky.
To Nadúvanie a v mojom prípade
abnormálne, prehnane zvýšená chuť do jedla.
Neviem si rady.
Cítim sa jediný, akoby prekliaty ?
Koľko to bude trvať ?
Čerešňou na dezerte si dovolím v smútku podotknúť.
Diagnóza bez zmeny.
Obrovský nárast lupín.
A niečoho na pokožke čo neviem ani definovať.
Lekár to pripisuje mojim alergiám.
Všimol som si že to mizne, ak MMS znížim na minimum.
V čase, keď som ho nebral to odišlo samé.
Tak Prosím Poraďte.
Nechcem prestať.
Chcem si polepšiť.
3 mesiace sa dajú vydržať.
Už moc chcem zažiť ten deň.
Kedy budem zvládať 3 x denne po 15 kvapkách.
Kedy začnem odratávať 90 , 89, 88 atď .
Vopred Vám Ďakujem.
Ako za rady tak i za Pochopenie.
Každý sme individualita.
Hľadám niekoho kto vie poradiť ako užívateľ.
Pretože ako čítam neviem, či existuje niekto podobný .
Všetkých Vás to po istej dobe, prechádza.
Chcem sa zbaviť tých nechutností, ktoré ma trápia.
Všetkým ktorý začínajú Odkazujem.
Vy nie ste, Ja !
Každý z Nás to znáša Inak.
Poznám Ľudí ktorý to pijú len tak.
Bez Džúsu.
Čo ja Nedokážem bez 0,5 l džúsu.
A Nemajú žiadne problémy a diagnózy od nich utekajú.
Sme Ľudia.
Je to na Nás čo podnikneme, a ako sa rozhodneme.
Ja hľadám pomoc a radu.
Vďaka.
Naposledy upravil(a) ericherich dne stř 24 čer 2009 8:46, celkem upraveno 1 x.


Ďakujem.
Ťažko tu, v tento moment čokoľvek uviesť.
Spýtaj sa.
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Reakce

Příspěvek od sao »

Ahojky a přeji hodně potřebného úspěchu a pevně věřím , že to i Ty dokážeš a budeš skákat kolem stolu jako za mlada .

Tak jsem si to po Tobě přečet a trošku mě to nadzvedlo ze židle .
Né proto ty Tvé nemoci čí nemoc , ale že jsi to asi ještě nepochopil . Tím myslím systém , jakým se to má užívat.
Nechci Tě tady poučovat , ale seš moc rychlej v užívání MMS .

Vím , ---- je to způsobeno Tvou beznadějí a “rezignací “ . Všichni Ti jenom něco radí a radí , dávají Ti všeliké Léky a ono se to nějak nedaří a nedaří .

Po zkušenostech s MMS , které všichni tady máme a dovolím si mluvit za všechny jsem došli k názoru , že :

Za první --- není účelem dostat se hnedka na vrchol a být zdravej a to ve velice krátkém čase , ale postupně a systematicky dosáhnout potřebného .
A za druhé --- jsem se taky všichni shodli na tom , že není sebemenší důvod , aby jsme to brali 3x denně po 15 , což je 45 kapek , ale daleko lepší je , když se to drží kolem 30Kapek , které jsou rozloženy na celej den .
Kdo má větší potíže tak je lepší , když se tato dávka udržuje kolem 20 rozložených Kapek na den .

Taky moc dobře vím , že se mě to pěkně mluví , když nemám a neprožívám to , co zažíváš Ty , nicméně bych nechal organizmus asi jeden , či dva dny od MMS odpočinout a potom bych začal pěkně od začátku .

Nastoupil bych v 10hodin a po dvou hodinách bych bral dvě ( 2 ) Kapky až do 22 hod , tedy celkem 14 Kapek /den .
Takto bych to držel tři ( 3) dni a potom bych o jednu Kapku zvýšil , tedy 7x3=21 Kapek /den , na kterých bych to držel sedm ( 7 ) dní .

Dále bych pokračoval takto :

7x4=28 Kapek /den --- 7 dní
Jeden den pauza na C = 3x2
7x5=35 Kapek / den --- 7 dní
Jeden den pauza na C = 3x2
7x4= 28 Kapek / den --- 7 dní
Jeden den pauza na C = 3x2
7x3=21 Kapek / den --- 7 dní
Jeden den pauza na C = 3x2
7x2=14 Kapek /den --- 7 dní


Nikam bych to nehnal , není kam spěchat .

Toto jsem vyšpekuloval křížem celého vlákna s MMS a taky vlastní zkušenost .

Během celého bych jedl Ovoce , Vařenou zeleninu a Vařené maso ať si říká kdo chce co chce .

Taky bych popíjel Kotvičník a dával bych si Mladý ječmen a Chleba !! , tak ten zásadně a na 100% jenom zadělávaný s Kváskem a né Kvasnicemi . (viz spousta literatury na NETU )

Vždycky bych potom dodržoval zásady , které jsem již mnohokrát uváděl , ohledně braní MMS -- Nečuchat , zadeklovat , .............. a po požití MMS něco drobně slupnout , aby se to nevracelo na chuťové a čichové buňky .

Nikdy , Nikdy bych toto nezanedbal , protože bych se dostal do potížím a odporu k MMS a to bych velice nerad .


Ps: Vím co chceš vedle jiného taky dodat Gewo , protože je to asi zbytečně založené vlákno a patřilo by to do jiného.
Učiň proto patřičná opatření .


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: S MMS na Slovensku.

Příspěvek od poota »

Zkusím ještě trochu doplnit Saa. Tvoje potíže, myslím ty "běžné" ještě před užíváním MMS, jsou z velké části reakcí Tvého organizmu na jedy, které Ti v těle průběžně udržují na určité hladině jejich původci. Tím, že MMS zabíjí původce těchto jedů, snižuje sice jejich produkci, ale současně zvyšuje momentální hladinu ještě o jedy, které obsahují jejich likvidovaná tělíčka. Čím vyšší dávky MMS použiješ, tím víc si tedy zvyšuješ hladinu jedů a paradoxně i svoje potíže, a dokonce si můžeš působit i potíže zcela nové. Tím se můžeš dostat k mylnému dojmu, že Ti MMS vlastně nepomáhá. Píšeš:"Všimol som si že to mizne, ak MMS znížim na minimum. V čase, keď som ho nebral to odišlo samé.". To je jasný signál, že bys měl snížit jednotlivé dávky, který jsi ale nerozeznal.
Doufám, žes už pochopil, že správná cesta je udržovat malými, často opakovanými dávkami takovou hladinu MMS, která Ti nezpůsobuje výrazné zhoršení Tvých potíží. Samozřejmě to znamená, že léčení bude trvat déle, ale zase na druhou stranu bude snáze snesitelné, takže stačí pouze trpělivost. Zdravím a držím palce - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
ericherich
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19 čer 2009 10:00
Bydliště: Bratislava

poota

Příspěvek od ericherich »

Ahoj.
Prajem Ti ako Príjemný tak i Pohody Plný Deň.
Ďakujem Ti za Tvoju reakciu v Odpovedi.
Priznám sa nemyslel som si
že proces užívania MMS bude, akoby novou vedou.
Stále viac sa do toho zamotávam.
Akoby som sa ocitol v pavučine informácií.
Čím viac sa snažím, tým viac som bezmocný, bezradný
Ako som zistil v literatúre i z info na nete.
Práve na pôvodcov vírového pôvodu je potrebná vyššia dávka MMS.
Koniec koncov i v zozname užívania z netu som som bol svojou
diagnózou zaradený do skupiny užívania minimálne 3 x 15 kvapiek.
Neviem a preto i Nerozumiem Tvojej rade.
Dosť ma metie.
Nejde mi ani o urgentný výsledok cieľu.
Rád by som dosiahol čo najhladší priebeh rekonvalescencie.
Pozri som už 30 nik.
A otestovali na mne hádam už všetko.
Preto k tomu pristupujem Zodpovedne a Reálne.
Z mojich medicínskych znalostí si uvedomujem možnú adaptabilitu schopnosti tohoto druhu, typu vírusu.
Preto tomu o to viac nerozumiem.
Ďakujem Ti vopred ako za Pochopenie tak i Porozumenie.
S úctou a Pozdravom.
Prajem Ti Veľa Šťastia a Len Všetko Dobré.


Ďakujem.
Ťažko tu, v tento moment čokoľvek uviesť.
Spýtaj sa.
Uživatelský avatar
ericherich
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19 čer 2009 10:00
Bydliště: Bratislava

sao

Příspěvek od ericherich »

Prajem Ti Príjemný Deň.
Veľmi Pekne Ti Ďakujem za Tvoju Odpoveď.
Priznám sa a to bez mučenia.
Nerozumiem tomu.
Čím viac krát si ju čítam, tým nasledujúci raz tomu celému menej rozumiem.
Rád by som eliminoval možné dôsledky vlastných domienok.
Mám teda, som už 30 nikom.
Nevyznám sa v riešení hľadanie cesty z Tvôjho, pre mňa rébusu.
Prepáč a Vopred Ti Ďakujem.
Ako za Ozrejmenie tak i Pochopenie.
Dalo by sa to Dešifrovať.
Na úroveň pre pochopenie bežným Smrteľníkom ?
Vďaka.
A dodatkom P.S.
Si mňa Osobne úplne vyviedol z miery.
Nakoľko mu Vôbec Nerozumiem.
Gewo ???
Som tu Nový a krátko.
Maj preto Prosím Pochopenie a Výdrž.
Necítim sa byť natoľko sčítaný a s prehľadom v porovnaní s Tebou.
OK ?

: - ))

Prajem Ti Len Všetko Dobré.
Ako i Deň Plný Pohody.


Ďakujem.
Ťažko tu, v tento moment čokoľvek uviesť.
Spýtaj sa.
Iam
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13 čer 2009 7:02

Příspěvek od Iam »

Prajem všetkým krásnu sobotu,

bežne toto fórum len čítam, pretože sú tu kvalitní borci, ktorí sú zbehlí a otestovní v danej téme a vedia poradiť :P . Čo ma potislo k tomu, aby som niečo napísal, je tvoj až dojímavý príspevok a bezradnosť.

Len krátko - drž sa toho, čo radí sao a poota (napísali takmer všetko) aj napriek tomu, že si momentálne zmätený informáciami z netu. A hlavne sa nikde nezaraďuj svojou diagnózou, tá tu nie je dôležitá. Všetci testujeme MMS. Si iba 30-nik, nie už 30-nik!!!!
Daj tomu čas! Neviem, či to niekto spomenul, ale v tvojom tele okrem HPV doteraz prežívali aj veľké parazity (astma, alergie) a ich rozpadnuté telíčka (toxíny), ktoré telo musí vylúčiť, zhoršujú tvoje stavy. Určite doplň pitie bylinkových čajov, konkrétne na podporu obličiek a pečene.

Určite si zožeň knihu Dr. Clark, to Ti pomôže chápať tvoje problémy.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování

Příspěvek od Palo »

rtb píše:Ale ted k tematu:
Chtel bych se zeptat, ma MMS ucinek proti alergiim?
Ano, ale je to dlouhodobá záležitost a bývají nepříjemné stavy. Je to potřeba MMS-kem zlomit.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Ericheri

Příspěvek od sao »

Ahojky Ericherich



Vopred by som chcel povedať , že dodatok Ps: .... něpatrilo Těbe , -- ale Moderátorovi tohto vlákna a zato je to písané inou farbou , lebo sa mi pozdávalo , že by bolo celkom zbytočné , aby zme robili ďalšie vlákno , keďže už ich je pry MMS aj tak vela .
Dohovoríme sa tak , že na to „Ps:“ celkom zabudněš OK ?




No a vonkoncot , kedže sa vrátim k tomu čo som napísal .
Keď napíšeš , že niečomu něrozumieš , tak sa moj zlatý chlpatý na mňa nehnevaj , ale taky musíš napísať , akože čomu něrozumieš , lebo sa tu buděm rozepisovať do aleluja .
Buď prosto svoj a napíš , čomuže něrozumieš a něboj sa , dáme to do kopy a všetko budě OK .


No a keďže něni som taký , tak to napíšem eště raz , aby si to zobral za Svoje a němusel si sa v Tvojom nělahkom postavení žaťažovať mojimi rečami .

Ja by som úplně vysadil MMSko na , dajme tomu tri dni .

Potom bysom to spravil tak , že pól hodiny po raňajká by som si dal dve (2) kapôčky a po ďalších dvôch hodinách by som si dal zase dve (2) . Takto by som to robil až do děsiatej (22:00) večer .
Keďže to pekně a v kludu porátam , tak mi z toho vypadně , že vlastně zobere dokopy 7x2kapky to sa rovná štrnácť(14) kůskou aktivovaného MMSka .
Takto by som to držal tri(3) dni .

Keďže by mi to nič něurobilo a němal by som k tomu dajaků Averziu , tak by som to o jednu kapôčku potiáhol a dával by som si už tri (3) a zase bych to ťahal dajme tomu tých seděm (7) dní .


No a ďalej by som pokračoval , keďže to znesiem takto :

7x4=28 Kapôčok /den --- 7 dní ........... 10:00 hod –4 Kapôčky 12:00- 4 Kapôčky a tak ďalej ...až do 22:00
Jeden děn pauza na C = 3x2 .................. Vitamín C 100mg -- ráno 2 -- popoludnie 2 – večer tíež 2
7x5=35 Kapôčok / den --- 7 dní
Jeden děn pauza na C = 3x2
7x4= 28 Kapôčok / den --- 7 dní
Jeden děn pauza na C = 3x2
7x3=21 Kapôčok / den --- 7 dní
Jeden den pauza na C = 3x2
7x2=14 Kapôčok /den --- 7 dní
Naposledy upravil(a) sao dne ned 21 čer 2009 9:11, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ericherich

Příspěvek od Palo »

Klucí mají pravdu... Protože:

1. Při užívání MMS se velmi často objevují neobvyklé nepříjemné "příznaky", často způsobující extrémně nepříjemné stavy. Tyto příznaky znamenají, že je detoxikace příliž rychlá.

2. MMS v těle vydrží (údajně) pouze dvě hodiny. Proto se doporučuje tělo "doplňovat" po dvou hodinách.

3. Kapky navyšovat tak, aby to tělo sneslo, aby se nestal případ, který je uveden v bodě 1. Tzn. při špatných detoxikačních stavech počet kapek snižovat. Detoxikační stavy se projevují různě, i tak, že nevypadají jako detoxikační stavy (viz mnoho příspěvků uživatelů).

4. MMS bych si troufl považovat za velmi silnou desinfekci, která se při reakcích s "potvorama" ničí (jako bomba hledající cíl, po výbuchu přestane existovat).

5. Když je hodně "potvor", MMS se brzy vymlátí a pokud tělo dostane "dávku" za 12 hodin, breberky se mohou více rozmnožit, než při neustálých "náletech" MMS.

Zapomněl jsem na něco?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

MMS a jídlo

Příspěvek od Modest »

Snažil jsem se zde najít něco ohledně jídla. Možná jsem to přehlédl, ale našel jsem jen, že není vhodné používat MMS nalačno a nejlépe hodinu po jídle. Ale co třeba 10 minut po jídle, vadí to? A po použití MMS? Mohu se hned najíst nebo by se mělo čekat nějakou dobu?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a jídlo

Příspěvek od Palo »

Modest píše:Ale co třeba 10 minut po jídle, vadí to? A po použití MMS? Mohu se hned najíst nebo by se mělo čekat nějakou dobu?
Klidně si dej i na lačno, pochopíš co to udělá... Na lačno a ještě jsem to s dávkou trochu přehnal a opravdu hezky se mi provětraly střeva... Totálně totálně :)
Sám si to vyzkoušej, poznáš na vlastní kůži, co to dělá... Do šesti kapek je to celkem v poho... Jak je jich víc, pak se dějí věci! ;) Ale zas je to jak u koho... Takže doporučuju vyzkoušet na sobě, co to dělá, ale radím: "Opatrně!!!"


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a jídlo

Příspěvek od tbest »

Modest píše:Snažil jsem se zde najít něco ohledně jídla. Možná jsem to přehlédl, ale našel jsem jen, že není vhodné používat MMS nalačno a nejlépe hodinu po jídle. Ale co třeba 10 minut po jídle, vadí to? A po použití MMS? Mohu se hned najíst nebo by se mělo čekat nějakou dobu?
Ahoj, nepsal jsi na kolika jsi. jak píše Palo, do 5-6ti kapek to ještě jde, ale ze začátku doporučuju každopádně po jídle. Já dávám v rozpětí 10min až 1h po jídle. Nalačno jsem to prubnul jednou a už to raději nebudu opakovat.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

ericherich

Příspěvek od poota »

K MMS nemůžeš přistupovat stejně jako k lékům. Každý lék je na nějakou chorobu, takže potřebuješ doktora, aby zjistil, jakou máš nemoc a podle toho Ti předepíše lék. MMS není lék a působí proti všem chorobám, takže nepotřebuješ vědět, co Ti je, protože ať je to, co chce, MMS si s tím poradí.
Další podstatný rozdíl je v tom, že jeho dávkování si můžeš, a vlastně i musíš, určit sám. A to jde pouze pokusem na vlastním těle, kdy jediným indikátorem správnosti dávkování je pouze Tvoje tělo. Existuje několik různých postupů, které se již osvědčily, a určitě některý z nich je vhodný i pro Tebe. Který z nich, na to si ovšem musíš přijít sám, a to pouze pečlivým pozorováním svého těla.
Zatím víš, jak se projevují Tvoje potíže bez působení MMS. Pokud ho začneš brát, sleduj další projevy Tvých dosavadních potíží. Jakákoli změna k lepšímu nebo horšímu znamená, že MMS koná svoji práci. Proč i změna k horšímu? Protože se zvyšuje hladina jedů v krvi. Nejde totiž jenom o zabíjení "breberek", ale také o úklid, vyčištění. Pokud to přeženeš s rychlostí zabíjení, projeví se to průjmem a zvracením.
Tempo zabíjení tedy musíš přizpůsobit tak, aby ses průjmu a zvracení vyhnul. Obtížně se snášejí vysoké jednorázové dávky, na ty je třeba postupně přivykat. Ale není to nutné, protože stejnou, a dokonce lepší službu vykonají menší dávky v kratších intervalech. Píšeš, že bys měl dosáhnout 15ti kapek 3x denně. Nevím, kdes na to přišel, ale budiž, třeba to tak opravdu je. Než se bez nevolnosti dostaneš na 15 kapek, tak Ti to bude trvat dost dlouho. Na 9ti kapkách budeš daleko dřív, a pokud je budeš brát 5x denně, budeš mít denní dávku stejnou. Navíc při kratším intervalu bude účinnější. Na 5ti kapkách budeš ještě daleko dřív, než na 9ti, a pokud je budeš brát 9x denně, máš dosaženo 45ti kapek/den mnohem dřív a schůdněji. Ale to jsem se držel pouze Tebou uvedené dávky.
Osobně bych Ti radil vyjít z toho, jak často denně jíš, nebo jsi ochoten jíst. Protože bys to měl brát vždy po jídle. Dejme tomu 5x denně. Začít s dávkami, které se Ti zdají směšně malé a postupně zvyšovat. Nezapomeň, že tohle je běh na dlouhou trať. Tempo Ti určí Tvoje tělo, proto si ho dobře všímej. Podle větrů a stolice nejlíp poznáš, že se blížíš k hranici svých čisticích možností. Uber raději dřív, než budou příznaky zřetelnější, a protože potřebuješ vydržet dlouho, nesnaž se překonávat nepříjemnosti, které jsou zbytečně přidávané, úplně stačí ty nezbytně nutné.
Můžeš se klidně držet toho, co Ti napsal Sao, ale stejně platí, že to musíš přizpůsobit svým možnostem. Můžeš jít jak rychleji, tak i pomaleji, závisí to jenom na Tvých možnostech, a ty bys měl rozeznat nejspolehlivěji právě jenom Ty.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

V takovém případě

Příspěvek od Merlin »

bych šel úplně dolů, až na 3 kapky co 2 hodiny. A kdyby to nepomohlo, klidně až na jednu. Pokud by byly 3 kapky (aktivované!) co 2 hodiny snesitelné, zkusil bych 4 co 2 hodiny. Tak až na úroveň, kdy zjistím, že mi to nedělá dobře. Pak bych šel o 2 kapky co 2 hodiny níže, tzn. třeba ze 6 na 4, a u toho bych dlouhodobě zůstal. Klidně i týdny. Vždy po týdnu bych zkusil, jestli nemůžu jednu kapku přidat. Pokud ano, přidal bych ji a opět se toho držel minimálně týden. A zkusil znovu nahoru.
Veškeré návody na webu jsou pouze ORIENTAČNÍ! Je to VŽDY čistě individuální záležitost.

Nedávno jsem překládal následující text Jima Humble (je tady někde k stažení). Týká se sice chřipky, ale v podstatě platí pro všechna virová onemocnění. To, co jsem dal tučně, platí VŽDY A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ!

-------------
Doporučený postup použití MMS jako flegmatizátoru nebo prostředku proti chřipce

1. Smíchejte v hrnku nebo sklenici 1 kapku MMS s 5 kapkami kyseliny citrónové nebo čerstvé citrónové šťávy. Protřeste a vyčkejte tři minuty do ukončení aktivace.

2. Doplňte asi 2 dl vody nebo džusu, který v sobě nemá přidanou kyselinu l-askorbovou – E300 čili vitamín C (vitamín C omezuje účinnost roztoku). Pak celý obsah vypijte tak rychle, jak je to možné.

3. Pokud během první hodiny nepocítíte vůbec žádnou změnu, pokračujte druhou hodinu se 2 kapkami. (Každou kapku MMS samozřejmě vždy aktivujte 5 kapkami kyseliny citrónové nebo citrónové šťávy a čekejte tři minuty) Pokud nemáte pocit nevolnosti ani po dvou kapkách, jděte ve třetí hodině na 3 kapky. Případný projev nevolnosti neznamená nic špatného. Pouze signalizuje, že MMS zabíjí patogeny. Ale nezpůsobte si zbytečně špatně od žaludku tím, že pak budete brát více. Postupně navyšujte na maximálně 6 kapek MMS s 30 kapkami kyseliny. Vážíte-li přes 90 kg, pak by vaše maximum mohlo být až 10 kapek.

Mějte na mysli, že se většina lidí nedostane přes 3 nebo 4 kapky za hodinu, aniž by začali pociťovat rostoucí nevolnost. Při jakémkoliv pocitu zvedání žaludku musíte počet kapek snížit, přinejmenším o jednu. Nevolnost se projeví vždy, když MMS hubí bakterie a viry rychleji než vylučovací systém zvládá odstranit jejich pozůstatky. Snášet tuto nevolnost nepřináší žádné výhody. Vždy hledejte bez potíží snesitelnou hranici.

4. Pokračujte s dávkami MMS každou hodinu po celých 12 hodin (tzn. 12 dávek). Chřipka by v tomto rozmezí měla zmizet; nicméně, rozhodně nepřestávejte brát MMS dokud si nejste úplně jisti zotavením. Kdybyste pociťovali příznaky chřipky ještě další den, určitě pokračujte při stejných hodinových dávkách. Stejný léčebný postup lze použít i u dětí, ale tady buďte zvlášť opatrní abyste předešli zvracení nebo jiným nezdravým pocitům. Použijte menší dávky a zvyšujte jen po 1/2 kapce. Nikdy nepřekračujte 3 kapky za hodinu.

5. Následující týden nebo 14 dní pokračujte se šesti kapkami dvakrát denně.

6. K zajištění prevence proti chřipce a udržování bezvadného stavu imunitního systému by dospělí v chřipkových obdobích měli brát 6 kapek MMS denně. Denní množství pro děti by mělo být dávkováno podle věku či váhy. Užívejte max. 1 kapku na každých 11 kg tělesné váhy a 1 kapku pro nemluvňata.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Co je lidský papilomavirus

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“