Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Relax u kávičky

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

dotázek

Příspěvek od Edgar »

Měl bych takovej blbej dotaz, na mobilním telefonu lze zjistit např. zůstatek kreditu příkazem *22#, existují i nějaké další příkazy? Google mi nepomohl a ještě můj dotaz vyhodnotil jako chování viru :D
Edgar


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: dotázek

Příspěvek od pepe »

Edgar píše:...existují i nějaké další příkazy?...
http://www.cellular.co.za/gsm_hash_code.htm . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Edgar »

Ahá, hash kódy. Děkuji děkuji.


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

Tuco píše:
jarda ovčák svitavy píše:...Samozřejmě že mám strach...Že zestárnu a budu zapšklý, žlučovitý a nasraný týpek, co zapomene, co je denní dávka smíchu a lásky....
Není to tak dlouho co jsem četl o výzkumu, který zjistil, že sklony k žlučovitosti, nasranosti a stařecké nerudnosti má každý čtvrtý člověk. Mít se sám před sebou na pozoru je proto zcela na místě. Výsledek výzkumu lze nicméně interpretovat i pozitivně: se třemi ze čtyř důchodců se dá vyjít bez problémů. ;)
No Jardo a já přidám,že z deseti mladých vyjdeš jen s jedním! Ani nevíš,jak si vážím svého věku a jsem na něj hrdej,že jsem to přežil až do teď a je mně líp,než když mě bylo 12. :bye:


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Jardy

Příspěvek od Iv »

Tuco píše:
jarda ovčák svitavy píše:...Samozřejmě že mám strach...Že zestárnu a budu zapšklý, žlučovitý a nasraný týpek, co zapomene, co je denní dávka smíchu a lásky....
Není to tak dlouho co jsem četl o výzkumu, který zjistil, že sklony k žlučovitosti, nasranosti a stařecké nerudnosti má každý čtvrtý člověk. Mít se sám před sebou na pozoru je proto zcela na místě. Výsledek výzkumu lze nicméně interpretovat i pozitivně: se třemi ze čtyř důchodců se dá vyjít bez problémů. ;)
No Jardo a já přidám,že z deseti mladých vyjdeš jen s jedním! Ani nevíš,jak si vážím svého věku a jsem na něj hrdej,že jsem to přežil až do teď a je mně líp,než když mě bylo 12.A pokud si mladá generace nebude vážit těch kmetů,kteří mají životní zkušenosti a bude útočit,jistě se pak nevyhneš chvíli,kdy se z tebe najednou na chvíli stane nerudnej dědek,ale to přejde a představ si toho arogantního floutka,jak ho ve čtyřicítce nesou do zákrystií,protože ten tlak moderního řevnivého systému hold už nevydržel,ale ty si pěkně budeš užívat,to je uronie(od slova urologie) jejich uvažování.:bye:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

námět k přemýšlení...

Příspěvek od martin11 »

...námět k přemýšlení, pro žlučovité dědky.....už knim také pomalu patřím....ještě rok a jsem tam....martin11 :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: námět k přemýšlení...

Příspěvek od kutil »

martin11 píše:...námět k přemýšlení, pro žlučovité dědky.....už knim také pomalu patřím....ještě rok a jsem tam....martin11 :lol:
Ahojky,
do důchodu nespiché, néni o co stát :cry:
ALE !!!
Díky MMS mám nějakou jinou chuť do života a radost ze života. Eště si spolu vypijeme nějaké ten pohárek :lol: :lol: :lol:
Vydržať H.

PS- za MMS enem prosté ale upřímné díky


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Dědci nemusí být staří. Není to o věku, ale stavu mysli.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

jarda ovčák svitavy píše:Dědci nemusí být staří. Není to o věku, ale stavu mysli.
:good: a navíc tu Irskou muziku miluji :good:


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

To musí člověk vidět

Příspěvek od Aquarius1 »

Opravdu borec :D


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Nu, tak i mě poklesla čelist. To snad nemůže být pravda, to musí být nějaký vtip. No ne?
Faktem zůstává, že by zřejmě letěl z okna hned za cirkulárkou.
Právo na klid je nad všemi ostatními právy a nelze jej beztrestně pošlapat.


Dvell
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: pát 05 čer 2009 20:15

Právo na klid?

Příspěvek od Dvell »

Zase opatrně s tím právem na klid.. nás tu buzeroval soused za to že na svátek práce urovnáváme buldozerem obecní pozemek abychom na něm mohli pořádat soutěž..

Nic není svaté a nedotknutelné, ovšem je třeba vždy skutečně objektivně posoudit..

A ten člověk snad vážne nebyl vpořádku s tím souhlasím.. kamna zavedený do okna a ten zbytek už byl vážne trošku moc, jak já sem rád že nežiju v paneláku:-) a zeď nejbižsího souseda je asi 25metrů vzdálená..

Dvell


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

no tohle je eko

Příspěvek od la »

:D


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Jo, je to součást reklamní kampaně

Příspěvek od aNONym »

jedné nejmenované pojišťovací společnosti na http://www.tvujsoused.cz
jarda ovčák svitavy píše:Nu, tak i mě poklesla čelist. To snad nemůže být pravda, to musí být nějaký vtip. No ne?
Stačí se jen podívat na zbytek filmů z dané galerie autora:

Farma: (dost dobrý :D :D )
Chemik: (nepřipomíná vám to někoho??? :lol: :lol: :lol: )
Fízl: (hodně slabší, asi jim došla invence :? )


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Otevřený dopis naší vládě

Příspěvek od Aquarius1 »

Tohle mi dnes poslala kamarádka,doufám že to pan Kocáb dostane i když asi k nápravě nikdy nedojde.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“