Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jarda1
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 24 kvě 2009 11:47

Re: klystyr

Příspěvek od jarda1 »

Zde jsou pro inspiraci k nahlédnutí moje stránky http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php , problematikou očisty střeva se zabývám dlouhá léta a mám v této oblasti nemalé zkušenosti.

VYNIKAJÍCÍ STRÁNKA a práce! Děkuji za vnesení této problematiky. Protože, jak říká jeden můj moudrý přítel: "Můžeš se pokoušet ladit motor jakkoli - s bramborem ve výfuku to nepojede."

Tazatel měl ale na mysli zkušenosti s výplachem roztokem s MMS, jak popisuje Humble ve své knize.


j.

Atopický ekzém

Příspěvek od j. »

Dobrý den všem, léčili jste někdo pomocí MMS ekzém? Tedy jen potírat, ne užívat vnitřně.

Kolik kapek do jakého množství vody - na jak dlouho jste do toho ponořili postižené místo?

Díky předem Jana


Nepoužíval bych to přímo, ale ve formě koupele při doporučeném ředění. Koupele umí zlikvidovat i pásový opar.


LACIDKO

MMS_Nezrovanlenosti

Příspěvek od LACIDKO »

Ahojte,

chcel by som skusit MMS ale stale mi behaju po rozume tieto otazky, na ktore som este nikde nenasiel odpovede.

Preco sa musi roztok chloritanu sodneho aktivovat kyselinou ked v zaludku mame dost silnu HCl?

Ked by sa teda sa musel roztok aktitovat kyselinou vopred z nejakeho dovodu, preco je v jednom odstavci napisane ze nemusi byt kyselina citronova, ze staci aj par kvapiek cerstvej citronovej stavy. To vsetko chapem, ale hned v dalsom odstavci je napisane nepouzivat stavu s pridanym vitaminom C lebo znizuje ucinok. Cerstva citronova stava neobsahuje vitamin C?

Tiez mi nejde dohlavy ze MMS zabija len skodlive bakterie a vyrusy kvoli tomu ze maju ine Ph. Akoze skodlive bakterie vyrusy a spory maju kysle prostredie a vsetky ostatne zdraviu prospesne bakterie maju zasadite? Sa mi nechce verit ze by to bolo takto jednoducho rozdelene na "Dobre"
a "Zle".

Dakujem vopred za vsetky vysvetlenia.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: MMS_Nezrovanlosti

Příspěvek od martin11 »

...jelikož jsem..."jen" uživatel...ale čtu pozorně...tak.....přírodní vitamin C...není konzervant E300....kyselina...ble....tudíž k MMS mohu i citrony...a kůra vitaminová v přestávce mezi MMS ...je na bazi umělé....1000mg 2x den....borci berou i více.... :idea: .
....neumím si představit..."aktivovat " NaClO2 kyselinou v žaludku, zvláště při dávkování 1 kapky + 5 kapek kys.citron...+ deci vody..nebo jablíčkové...nekonzervované...!!!......vzniká roztok.....1000x ředěnější....
.....MMS...nezabíjí hodné a zlé....ALE....pomáhá organismu zabíjet zlé...a hodné nechává na pokoji...a tělo ví co je hodné a zlé....vlastně MMS "posiluje" imunitu......jsem tedy vyčetl...a vyzkoušel....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Re: MMS_Nezrovanlosti

Příspěvek od Návštěvník »

LACIDKO píše: Cerstva citronova stava neobsahuje vitamin C?

1. Kyselina citronová a vitamín C jsou dvě úplně odlišné látky.
2. Taky nevím proč vadí syntetický vitamín C ? Třeba někdo ví
3. Aktivací vyrábíme těkavou látku oxid chloričitý(chlordioxid), proto ten čas 3 min.
4. Myslím si, že MMS aktivuje imunitní system a ten pak to špatné z těla odstraní.
To je můj názor.


Z vlastní praxe mohu doporučit.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: MMS_Nezrovanlosti

Příspěvek od martin11 »

Anonymous píše: 1. Kyselina citronová a vitamín C jsou dvě úplně odlišné látky.
2. Taky nevím proč vadí syntetický vitamín C ? Třeba někdo ví
3. Aktivací vyrábíme těkavou látku oxid chloričitý(chlordioxid), proto ten čas 3 min.
4. Myslím si, že MMS aktivuje imunitní system a ten pak to špatné z těla odstraní.
To je můj názor.


Z vlastní praxe mohu doporučit.
1.ano
2.synt... C... MMS neutralisuje
3.ano
4.ano
...i to je mujnazor m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jestli mužu..

Příspěvek od laik »

Sem si pročet přoloženej odkaz a určitě taky vyzkouším...dík
při čtení o očistě pomocí slaneho roztoku me přišlo na mysl ,jestli u MMS taky nedochází částečně k tomuto efektu k,dyž se MMS mění po čase v těle na sul???.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Návštěvník

Re: jestli mužu..

Příspěvek od Návštěvník »

Princip je v něčem jiném.
Ta sůl tam je z důvodu aby co nejvíc vody přešlo ze žaludku do střev, tzv. sifonový efekt.
Dělal jsem to x-krat a člověk je jak vyměněnej. Doporučuji :good:


xxxx

neporadíte jak namíchat aktivátor..?

Příspěvek od xxxx »

JAk namíchat akvivátor?
Porsím hledám přesný postup a dost špatně se to tady hledá..


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: neporadíte jak namíchat aktivátor..?

Příspěvek od la »

na lahvičce original balení je psáno:
1 polévková lžíce kys.citronové a 9 polévkových lžic čisté(destilované)vody.Dobře promíchejte dokud se krystaly kys.citronové nerozpustí.Můžete použít i jiné odměrné nádoby,vždy však poměr 1:9.

Přeložím: Rovná lžíce ,nikoliv vrchovatá s kopcem kyseliny ,jde o objemový poměr .A taky rovné lžíce(plné) vody. Namíchat ve sklenici ,aby bylo vidět rozpouštění a potom přelít do dávkovacího obalu .
Hotový roztok skladovat při pokojové teplotě 10 až 24 stupňů celsia. :D


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: neporadíte jak namíchat aktivátor..?

Příspěvek od Modest »

Přesnější by bylo uvádět hmotnostní poměr. Záleží na formě kyseliny citronové, kterou múžete koupit jak práškovou tak krystalickou a záleží na tom jestli ji před použitím setřepete nebo použijete volné sypanou. Bezpečnostní list uvádí sypnou měrnou hmotnost 550-950 kg/m3, takže hmotnostní obsah kyseliny v roztoku se múže lišit až 1,7 x.

Tohle není laboratorní chemie! Nepotřebujete spektrální analyzátor... 2% nehrají vůbec žádnou roli. Můžete vzít se stejným výsledkem i 8% ocet nebo šťávu z citronu či limetky. Jak budete určovat % tam? Přečtěte si pořádně úvodní informace, a pak nebudete klopýtat o nesmysly ;)


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: neporadíte jak namíchat aktivátor..?

Příspěvek od Modest »

Modest píše: .....
Tohle není laboratorní chemie! Nepotřebujete spektrální analyzátor... 2% nehrají vůbec žádnou roli. Můžete vzít se stejným výsledkem i 8% ocet nebo šťávu z citronu či limetky. Jak budete určovat % tam? Přečtěte si pořádně úvodní informace, a pak nebudete klopýtat o nesmysly ;)
Ale,ale, vy máte dnes nějakou špatnou náladu. Právě že si čtu v knize, kterou jste překládal (str.121): "Dnes už jsem přesvědčen, že nejlepším aktivátorem je kyselina citronová, ale přesto potřebujeme ještě více údajů". Přesnější údaj o koncentraci by také mohl být další údaj (o těch vašich 2% raději pomlčím - kdybych v bance při 2% úroku dostal z každé stovky 70 korun, to by byla paráda).
Člověk aby se bál něco napsat bez toho, že dostane vynadáno. Zrovna jsem našel na webu jak překonat odpor k chuti a vůni MMS a zlepšit jeho účinnost, tak jsem to začal psát, ale raději jsem to smazal.
S přáním pohody a dobré nálady M.

OK. Když už jste takový hnidopich, pořiďte si tedy lékárnické váhy, ale lepší (cca 17 000 Kč), sadu hustoměrů a spektrální analyzátor. Před každým požitím MMS si vytáhněte z žaludku něco žaludečních šťáv a podle toho upravte aktivátor. Pak budete spokojen. Dosáhnete tím sice jen toho, že výsledek bude úplně stejný, jako kdybyste to udělal podle běžného návodu, ale budete spokojen.
Na této věci je úžasná právě její jednoduchost, nedělejte z toho vědu. A jestli chcete, dělejte ji pro sebe.

To, co je v knize, je orientační. Jděte na Humbleho stránku a pročtěte si ji. Ta kniha byla napsaná před několika lety, a mezi tím se sešla spousta nových poznatků. Původně byl doporučován jen ocet, pak se zjistilo, že napomáhá candidě, takže se přešlo na citron. Ještě později dva němečtí lékaři udělali velmi dobrou zkušenost s kyselinou citronovou, a od té doby se používá. Mimochodem, můžete si jí dát do dávky klidně i dvojnásobek, ale ne méně... ;)

Přeji krásný den! gewo


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Příspěvek od Batles »

Ahoj všem.
Já dělám přípravu aktivátoru takto: naleji do odměrného válce 90 ml destilky a dosypu kyselinu citronovou do 100 ml, nechám rozpustit a přeleji do originál lahvičky - je to přesně 1 dcl a je po ptákách.
Pozdrav pro Geoge Wojnara - mám všechny Vaše knihy, jsou naprosto skvělé, velmi si Vás vážím a jsem moc rád, že existují takoví spisovatelé, jako Vy. Přeji Vám ze srdce báječné a veselé dny.
Batles. :lol:


jarda1
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 24 kvě 2009 11:47

Re: klystyr

Příspěvek od jarda1 »

jarda1 píše:VYNIKAJÍCÍ STRÁNKA a práce! Děkuji za vnesení této problematiky. Protože, jak říká jeden můj moudrý přítel: "Můžeš se pokoušet ladit motor jakkoli - s bramborem ve výfuku to nepojede."

Tazatel měl ale na mysli zkušenosti s výplachem roztokem s MMS, jak popisuje Humble ve své knize.
Děkuji za uznání mé titěrné práce, prostě se snažím aby to lidem něco řeklo a dokázali pochopit, že většinou to není o drahé pilulkové léčbě, ale o sajrajtu ve střevech a tkáních. Omlouvám se, ale tazatel to jasně nespecifikoval a dotaz jsem pochopil jako jakékoliv zkušenosti.
MMS jsem si pro objektivní názor vyzkoušel a je super, ale do klystýru, nebo koupele jsem to neměl zatím příležitost vyzkoušet a v tomto případě tedy nemám potřebnou praktickou zkušenost. Nicméně se domnívám, že ve střevě to je stejné jako kdekoliv jinde v těle. Vždy jde o to, zlikvidovat co nejvíce patogenních breberek a zachovat co nejvíce přátelských bakteriokultur. Za celá léta jsem vyzkoušel na nálevy opravdu ledasco, od čisté vody, přes různé čaje, citrónovou vodu, slaný roztok, kávu, mrtvou vodu a ve finále jsem dospěl k závěru, že nic lepšího a dostupnějšího než urinoterapie se asi používat nedá. U MMS to bude zřejmě podobné jako u mrtvé vody a domnívám se, že bude také vhodné doplnit laktobacily, ale jak říkám vyzkoušené to osobně dosud nemám.

---------
Co se týče "čištění výfuku", o tom jsme psali před asi šesti lety tady. Myslím, že nic z toho, co je tam shrnuto, nepozbylo na platnosti.
http://www.gewo.info/health/medicina.htm

(ohledně pH Vám můj přítel už psal)


Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

"Where is Jim Humble and What's He Doing?"

Příspěvek od Ella »

Aktuální informace o cestách a léčebných pokusech Jima Humbla z 22. 7. 2009: "Where is Jim Humble and What's He Doing?", viz. zde:

http://mmsnews.org/NEWS005.htm

Za zdůraznění stojí zejména následující, již zde zmiňované:

"JIM'S NEW AND PROVEN MMS STRATEGY: If you take a mere two-drop activated MMS dose every two hours, all day for several days (and nights if you can), always backing off if nausea sensations appear, then over time you will have cleared away pathogens without climbing to the former goal which was 15 drops or more. With two-drop doses, add plenty of water so that you can't taste the MMS. Water does not thin or reduce the beneficial ClO2 ions - they are locked in the water for about 1.5 hours. If you can't drink the full glass, drink the second half 15 minutes later."

"Jimova nová a ověřená MMS strategie: Pokud užíváte pouhé dvě aktivované kapky MMS každé dvě hodiny, celý den po dobu několika dnů (a nocí, je-li to možné), vždy snižujete dávku při výskytu pocitů nevolnosti, pak se po určité době zbavíte patogenů bez toho, aniž byste museli dosáhnout dřívějšího cíle, kterým bylo 15 kapek a více. Ke dvěma kapkám přidejte hodně vody, abyste necítili MMS. Voda neredukuje prospěšné ClO2 ionty - jsou uzamčeny ve vodě asi 1, 5 hodiny. Pokud nemůžete vypít celou sklenici, pijte druhou polovinu za 15 minut."


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“