Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Richard

Zuby

Příspěvek od Richard »

Zdravím všechny!
Musím se podělit s Váma o zkušenosti s MMS. Zatím MMS používám na dásně a zuby, které byly napadeny paradentouzou. MMS užívám 2 týdny a zuby se usadily na místo tak jak píše Jim ve své knize.(Dásně jsem před tím měl úplně červené jako zralé rajče) - po 2 týdenním uživání mám dásně skoro zdravé!! Vřele doporučuji!!


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zuby

Příspěvek od aragonit »

DÍKY ZA INFO.
Můžu se zeptat jak to děláš?
Jak dlouho podržíš aktivovaný roztok MMS v puse?
A pak ho polikáš?

Jinak mám ještě neomalený dotaz na ostatní, cjci se zeptat existuje nějaké aktualizované vydání knihy, která se prodává k mms?
Nebo alespon nějaké shrnutí nejdůležitějších poznatků?
Asi už to tady padlo, přesto..
bral jsem celkem denně asi postupně jen jednou dohromady 6 kapek, další den mně bolelo břicho, hlava a měl jsem celkovou slabost, byl jsem na vážkách zda vysadit na čas úplně MMS, nebo jen snížit dávku, zatím jsem si vzal 1kapku a stav se trochu zlepšil.
Jak by jste to řešili?
A pak mám dotaz, jestli nepravidelné braní MMS nepoškodí výborné výsledky tohoto "léku"?
Tím nepravidelným braním myslím třeba několikrát za týden max jednou deně 5 kapek, minimálně 3 kapky za 2 dny+-.
Při použití aktivovaných kapek do vany, mně napadlo že se pak asi člověk nemůže moc umývat na obličeji když je ve vodě MMS ne?

Jinak děkuji všem za ochotu mi pomoct


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuby

Příspěvek od Palo »

aragonit píše:A pak mám dotaz, jestli nepravidelné braní MMS nepoškodí výborné výsledky tohoto "léku"?
Tím nepravidelným braním myslím třeba několikrát za týden max jednou deně 5 kapek, minimálně 3 kapky za 2 dny+-.
S výcucem si dal práci Rival:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1006

Dokud tomu budeš říkat "lék", pak budeš klást stále nepatřičné otázky. Používá se to běžně na desinfekci vody a na čištění podlah. Tzn. má to rozhodně blíž k desinfekci! Považuješ třeba takový jód za lék?
To je jako bys se ptal "Když jednou začnu čistit podlahu, bude vadit, když na měsíc přestanu, protože třeba pojedu na dovolenou?"

Abych nevypadal jako nějakej náfuka, tak Ti odpovím:
S MMS podle počtu kapek se Tvůj zdravotní stav rapidně zlepšuje, bez MMS a podle Tvé kvality životosprávy se Ti tělesný stav pomalu zhoršuje.

Stačí?

A ještě dodám - dá se to zapamatovat tak, že léky léčí, ale neuzdravují a MMS neléčí, ale uzdravuje :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zuby

Příspěvek od aragonit »

No, pyramida, taky není přímo lék, přesto bych se nebál toto označení použít, ale každý to vidí trochu jinak(ikdyž neříkám že já to vidím kdovíjak přesně-je to můj názor, proto jsem dal lék do "":).
Díky za odpověd, nicméně, bych spíše rád věděl, jestli při zhoršení stavu mám zvyšovat, zůstávat či vysazovat MMS?
Jinak když jsem aplikoval pyramidu na zažívací potíže "vyvolané" mms docela to pomáhalo..
:)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuby

Příspěvek od Palo »

aragonit píše:...bych spíše rád věděl, jestli při zhoršení stavu mám zvyšovat, zůstávat či vysazovat MMS?
Je to tu několikrát napsáno. Nevím, proč si to tu nepřečteš :)
Kdyby se tu každý ptal pořád na všechno dokola, tak by tu byl pěkný maglajs. To Ti pořád musí každý dávat všechno až pod nos? Opět Ti ale odpovím - při zhoršení potíží se u MMS sníží počet kapek o jednu nebo o dvě - podle závažnosti potíží. Pak se dále navyšuje, nebo - pokud se na to necítíš, zůstáváš na nějaký čas u stejného počtu kapek.

Kdybys byl pozorný, DOČETL BYS SE V TOM ODKAZU CO JSEM TI ZDE UVEDL, ŽE:
"Postupně zvyšujte svoje dávky MMS (vždy pouze o jednu kapku) až na 15 kapek MMS. Pokud se vám udělá po zvýšení počtu kapek špatně, snižte opět svoji dávku na bezproblémový počet kapek MMS a buďtě na této úrovni dva dny. Poté opět svou dávku o jednu kapku MMS zvyšte a postupně se dostaňte na braní 15 kapek MMS (+75 kapek aktivátoru) ráno a večer. Tuto dávku dále nezvyšujte a berte po dobu jednoho týdne."

POZOR! Pro nově příchozí - tento způsob užívání byl zneplatněn! Používejte zásadně a vždy protokoly 1000 a 2000! M


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Zuby

Příspěvek od Ella »

aragonit píše:
Jinak mám ještě neomalený dotaz na ostatní, cjci se zeptat existuje nějaké aktualizované vydání knihy, která se prodává k mms?
Nebo alespon nějaké shrnutí nejdůležitějších poznatků?
Nejaktuálnější info o léčbě MMS zde:

http://jimhumble.biz/biz-fundamentals.htm

Při nevolnosti, zvracení, průjmu a jakýchkoliv jiných potížích a zhoršení stavu snížit dávku na snesitelnou úroveň. Cílem léčby pomocí MMS není se odrovnat v důsledku vedlejších účinků. To je třeba znovu opakovat.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuby

Příspěvek od Palo »

Ella píše:Přiznám se, že moc nechápu, proč se neustále odkazuje na zastaralé a již neaktuální informace o dosažení 15 kapek.
No víš... on Humble je pořád jen člověk - v tomto případě zlatokop, který průběžně zjišťuje a aktualizuje svoje poznatky. Ano, i já jsem měl z počátku stejné názory - 2x denně, pak víckrát denně míň kapek (tuto myšlenku jsem měl v hlavě, pak byla potvrzena)... No jenže nezapomínej, že když bereš po dvou hodinách 6 kapek, tak pořád máš v těle hladinu max. 6 kapek. 6-kapkové breberky padnou. Ale ty zakořeněný zůstanou. Ano, je to silná desinfekce, ale pořád ji užíváme po kapkách. Tělo na totální pročištění musí mít dle mého názoru v průběhu dvou hodin opravdu pořádnou dávku, na kterou se postupně člověk dostane. Je to jedno, jestli bereš 4 dny dvakrát denně 6 kapek, nebo 1 den 8x denně 6 kapek. Výsledek bude stejný... 15-kapkové breberky budou zlikvidovány jen tehdy, pokud tělo dostane 15-kapkovou dávku v průběhu dvou hodin. Ať si říká Humble co chce, osobně s MMS dělám na sobě pokusy a mám podezření, že některé věci mu teprve ještě dojdou...

MMS je naprosto úžasná věc, nikdy jsem se s ničím lepším nesetkal, za to Humblovi nesmírné díky. Avšak zjišťuji, že když skončím na 10 kapkách a ať je dám dvakrát nebo 10krát denně, nic nového to nedělá (10-kapkové breberky jsou pryč). Když si dám 12, začne to zase něco dělat... ...co si pak mám o tom myslet...

Humble je původně letecký technik. Později se věnoval geologii a chemii spojené s rozbory hornin. Přišel na geniálně jednoduchý způsob jak prokazovat množství zlata v rudě a pokusil se oživit jeden starý zlatý důl. Nevyšlo to. V tomto období zkonstruoval velmi lehké a výkonné těžní zařízení, které pak vyráběl a prodával. Později už se nechal jen najímat jako geolog a prubíř zlata. ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Zuby

Příspěvek od Ella »

Palo píše:
Ella píše:Přiznám se, že moc nechápu, proč se neustále odkazuje na zastaralé a již neaktuální informace o dosažení 15 kapek.
Příspěvek jsem smazala s ohledem na Fundamental 2 ve zmíněném odkazu, kde přece jen těch 15 kapek třikrát denně je zmíněno. Ale ne jako cíl, kterého by mělo být dosaženo, ale jako pokusná intenzivní očista. Za limitní Humble považuje 10 kapek ("I would put a limit on 10 drop doses and normally you would never need to go to 10 drops doses if you are doing 5 to 10 doses a day." - "Stanovil bych hranici na dávkách s deseti kapkami, a za normálních okolností nebude nikdy zapotřebí zvyšovat na deset kapek, pokud berete pět až deset dávek denně") Důležité je, myslím, toto z Fundamental 1: " Repeated small doses are more effective than large morning and evening doses." - "Opakované malé dávky jsou účinnější než velké ranní a večerní."

Samozřejmě každý experimentuje na hranici své tolerance a volí přijatelné dávkování MMS, jen by neměl vznikat dojem, že je potřeba dosáhnout 15 kapek za každou cenu - i přes téměř nezvladatelné zhoršení stavu.
Naposledy upravil(a) Ella dne úte 28 črc 2009 9:27, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuby

Příspěvek od Palo »

Samozřejmě jde o to, čeho chce člověk dosáhnout a jaké má problémy. Dnes, jak jsem psal, jsem v průběhu 10 minut dal 20 kapek, předtím jsem dal maximálně 15 kapek.
Osobně limitní hranici v této chvíli považuji za 30 kapek celkem (dohromady) během 1 hodiny. A jsem přesvědčen, že časem se mohu dostat i dále. Dříve jsem považoval limitní hranici 8 kapek, kterou jsem horko těžko překračoval (fakt to bylo hnusný). Jen je otázka, zda-li dále člověk něco čistí - to by se dalo zjistit, pokud se zhoršený stav projeví a pak je možné zase dál navyšovat...

Přesvědčilo mě o tom video o očkování a nemocech... Kdo ví, kde jsou hranice úplného a maximálního očištění těla MMSkem...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Palo, prosím tě, hlavně se nenech otrávit a publikuj svoje zkušenosti dál. Je to moc důležité. Důležitější než cokoli jiného.
A jestli byl humble zlatokop nebo lovec pakomárů nebo pakoní je úplně buřt.
Hlavně když máme nějaké zkušenosti našinců. Rádi se o ně jednou opřeme.

Příspěvky anonyma byly včetně reakcí odstraněny.


pe3sko

Tabulka davkovania a kontrola

Příspěvek od pe3sko »

Pripajam tabulku ktora pomoze ludom ktory zacinaju s MMS ... zdatnych uzivatelov prosim pozert ci je vsetko ok a spravne pochopene ... dakujem

Obávám se, že tato tabulka nikomu nepomůže, naopak.

Jak už jsme zde (mnohokrát!) uvedli, platí NOVÝ způsob dávkování! Jedna dávka účinkuje pouze 2 hodiny, tzn., dávkování je třeba rozvrhnout na 6 porcí denně s odstupem dvou hodin (s 12 hodinami nočního očistného cyklu, v němž tělo regeneruje a zbavuje se nečistot).
Dávky: 1+5 - 6x denně, další den 2+10 - 6x denně atd.

Nepřekračovat denní množství max. 24 kapek MMS (6x4), pokud nebojujete s chorobou jako je např. dna (podagra).
V případě nevolnosti snížit každou dávku na dva dny o 2 kapky.

Nepřerušovat, zůstat na min. 1+5 3x denně, a pak se pokoušet přidávat, napřed počet denních dávek na 6, a pak i kapek pro dávku.

Pokud se ovšem rozhodnete pro režim podchycený v tabulce, je to jen Vaše rozhodnutí, stejně jako rozhodnutí brát MMS. Dávkování je individuální.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Průvodní jevy

Příspěvek od Aquarius1 »

Chtěl bych se optat:I když jsem bral MMS naposledy předevčírem mám pořád průjem,je možné že by účinky MMS začali působit až po skončení jedné kůry.Začínal jsem na 3 kapkách a postupně jsem se dostal až na 15 kapek 2x denně a pak jsem braní přerušil. díky Jindra

MMS trvalý průjem nevyvolává. Zkusil bych černý čaj a suché rohlíky. ;)
Nechápu, proč jsi zůstal u toho starého systému s koňskými dávkami.. ?


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Průvodní jevy

Příspěvek od Elektro »

Nejde o dávkování, ale o to, že on PŘESTAL brát MMS už před dvěma dny úplně, a má ještě stále potíže.

Môže to byť zotrvačná reakcia pri odstraňovaní toxínov z tela. Nech skúsi vitamín C. Ak to do 3-4 dní neprejde je niekde chyba v žalúdku alebo črevách.
Keď som prestal po 17 kvapkách, tak ma prehnalo párkrát aj na ďalší deň a druhý deň po skončení som mal ešte riedku stolicu bez prehánok. Cejkovú pauzu som mal 7 dní s vitamínom C.

:D Dobrá rada nad zlato. Vitamin C ve větším množství VYVOLÁVÁ průjem! Takže brát ho, třeba jen nevelkou dávku při průjmu, je jako hasit oheň olejem.

Neviem, ako je to s dávkami vit. C nad 3 g denne, ale pri braní 3 g za deň (6x500mg.) s postupným uvolňovaním (až 12 hodín) som žiadnu hnačku nemal. Tak isto som v minulosti bral tablety 100 mg. (cez deň som ich vycucal min 20) a takisto žiadna hnačka ( zaujímavé bolo to, že to cucanie vit. C mi prvé dva dni veľmi chutilo a potom to bolo stále kyslejšie, čo zrejme znamenalo, že telo viac nepotrebuje.) Taktiež som brával šumivý vit. C 3-4 1000mg. vit. C v 3dcl. vody a hnačka žiadna. Väčšie dávky ako 4000mg. za deň vit. C v prípade bežných chorôb alebo detoxikácie nepovažujem za potrebné.
V súčasnej dobe používam len vit. C s postupným uvolňovaním, ktorý podľa mňa dosiahne oveľa vyššiu vstrebatelnosť, ako iné druhy vit. C.
Naposledy upravil(a) Elektro dne pát 31 črc 2009 12:55, celkem upraveno 4 x.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro Aguarius 1

Příspěvek od la »

Mě zabralo živočišný uhlí, stačily 2 tablety, ale bacha, prodávají i projímavý. Bral jsem standard, podle knížky to nevadí a mně se to osvědčilo; vypadalo to, jakoby se v člověku uvolnil asfalt. Vážím 85kg.


Tomas

MMS

Příspěvek od Tomas »

Tak i já jsem zkusil MMS

Včera jsem zkusil první dávku, nejdříve jsem chtěl dát jednu kapku, ale když jsem viděl, že to není podle čuchometru :lol: tak strašné dal jsem další 2, tedy 3+15 po dvou hodinach 7+35 pak ve 2 hodiny 8+40 a dnes ráno 9+45.

Pruběh
nejvíce jsem cítil tělo že se něco děje po 3 kapkach - teplo v oblati, slinivky a žlučníku velice intezivní a pohodový pocit. Po 7 kapkách jsem usnul a probudil jsem se ve 2 hodiny, hlava bolela jak po chlastčce ;) trošku oteklé oči, žádné boleni jsem necítil, jenom jsem cítil pravé koleno(pred 10lety mi otekalo). Dal jsem dalších 8 kapek a dospal do rána, dnes jsem dal 9 kapek, zatím v pohodě.

Po každé dávce sním pulku nebo jedno cele jablko. Zatím žádná nevolnost ani prujem.

Jako nejvíce účiné považuji dávkování po dvou hodinách za sebou. Nedávat žádné super velké dávky třeba 4 kapky pak 9kapek. Pak třeba 6 hodin nic. Podle návodu co jsem k tomu dostal má být maximum 50 kapek za den.

Silně mi MMS připomíná mrtvou vodu, tedy tím dezinfekčním zápachem, ale myslím, že MMS je daleko větší dryák.

Odkud máte ten návod?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“