Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Desinfekce vody

Příspěvek od Aquarius1 »

No že MMS desinfikuje vodu jsem přesvědčen.Nedávno jsem potřeboval velice čistou vodu tak jsem do dvou litrů naší studniční kápl asi pět kapek neaktivovaného MMS a voda (a je to okamžitě okem viditelné) se jakoby vyčistila,byla dokonale průzračná jako křišťálová a to jsem si myslel jak máme tu naší studniční čistou.Nic se neusadilo ani nic jiného jen ta průzračnost a doslova jiskřivost.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Re: Díky MMS v blázinci

Příspěvek od Bobik »

Ahoj Palo, tak to zní jak dobrej fór, ale asi není co.
Mylím, že tě MMS doslova pohltilo a zaplavilo tvoje vědomí - stále na něj myslíš, zabýváš se jím a obhajuješ ho, žiješ tím. Jestli MMS funguje tak bude fungovat i bez tvojí podpory. Možná je to taková posedlost, nebo i závislost.
Jestli chceš radu, dej si od mms pauzu. Na stanovenou dobu třeba 6 měsíců. Já prožíval to co jsem výše popsal v trochu jiném oboru - v duchovní a pozitivní myšlení literatuře. Četl jsem všechno, pořád to nestačilo, dostával jsem se někam mimo lidi a byl jsem ve stresu. Jednou jsem v nížce si přečetl, že pokud čtení těchto knížek je dost intezivní člověk ztrácí kontakt s tím co autenticky prožívá a tudíš se nikam dál nedostane. Realitu si ohybá tak, aby odpovídala jeho způsobu pochopení přečtených věcí. Nejlepší je dát si pauzu. To podstatné zůstane to co nefunguje zmizí.
Je jedno jestli svojí mysl zaměstnáváš přemýšlení o knížkách nebo o mms. Pro tebe znamená MMS 75% kapacity života a u jiných lidí je to 0,001% pokud vůbec. Asi bych si dal pauzu. Na čas konec. MMS jestli funguje ukáže to samo.
Zkus třeba skupinovou terapii, tam se dozvíš jak svět vidí jiní lidé jak tě vidí z venku. Pokud nevyzkoušíš nemůžeš říct jestli je to dobrý nebo blbost (jako s mms:-)
Třeba ten blázinec k něčemu je.
V příspěvku zníš dost normálně. Vybodni se i na fórum, to píšou lidi, který po odhlášení jsou zas úplně někde jinde (včetně mě).
To co si sem napsal mě docela chytlo proto jsem se rozepsal.


Vše je jedno.
Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Dezinfekce vody

Příspěvek od Bobik »

Pokud bych do toho šel asi bych si ten dezinfekční účinek nechal někde potvrdit. Pobyt v nemocnici v indii je asi docela dobrodružství...


Vše je jedno.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky MMS v blázinci

Příspěvek od Palo »

Bobik píše:To co si sem napsal mě docela chytlo proto jsem se rozepsal.
Díky, myslím, že to tak udělám, jak píšeš :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jur

Desinfekce vody

Příspěvek od jur »

a ked by som pouzil nejaky pripravok urceny ku dezinfekcii je latka s ktorou ma mms neziaducu reakciu


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dezinfekce vody

Příspěvek od Palo »

Bobik píše:Pokud bych do toho šel asi bych si ten dezinfekční účinek nechal někde potvrdit. Pobyt v nemocnici v indii je asi docela dobrodružství...
K knize o MMS se píše, že Humble vzal do nádoby splašky, kápl do toho pár kapek MMS a zanesl do labiny, jestli je to pitné. Tam mu sdělili, že voda je bezpochyby pitná a že se toho rozhodně bát nemusí.

Dobrý, co? :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jur

dezinfekcia vody

Příspěvek od jur »

a kolko kvapiek na liter?


Návštěvník

Re: dezinfekcia vody

Příspěvek od Návštěvník »

jur píše:krasny den prajem,
idem do indie a chcel by som sa spytat ci mozem pouzit mms na dezinfekciu pitnej vody a pit ju cely den. ak je to mozne mozete mi poradit davkovanie na liter alebo mozem uzivat mms a napit sa priamo z kohutika.
dakujem
http://www.obchodproturisty.cz/aquamira ... -1763.html


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dezinfekcia vody

Příspěvek od Palo »

jur píše:a kolko kvapiek na liter?
V knize o MMS se píše na straně 110 bod 21:

Kapky lze použít k spolehlivé desinfekci vody. Na každý litr získané v přírodě použijte 1 neaktivovanou kapku a nechte 8 hodin působit (nejlépe přes noc). Voda se dá pak bez rizika pít. Můžete taky použít 3 kapky aktivované 15 kapkami kyseliny citrónové, vyčkat 3 minuty a dát do 5 l vody. Voda s aktivovaným MMS je pitná už po 1 hodině.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dezinfekcia vody

Příspěvek od Palo »

Hmm... 360 Kč.

Za 380 Kč (včetně balného i poštovného) posílám 1,5 litrů chloritanu, kterej je v podstatě to samý :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Návštěvník

Re: dezinfekcia vody

Příspěvek od Návštěvník »

Ano je to to samý. Jenom výsledek nemusí být ten samý. Nejde o cenu. Jde o zdraví.

Ano, podle pražské logiky dražší prostředek naprosto stejného chemického složení zákonitě MUSÍ být lepší, a hlavně zdravější. Nevím, proč ty dotazy zde. Prostě si to kupte tam, kde to mají nejdražší, to přece dá rozum, ne?
Pro zajímavost, kde nakupujete kuchyňskou sůl? Poraďte, kde mají tu nejdražší?


Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Palo

Příspěvek od Bobik »

Mylim, že kdyby ti co tě posílají se schízou do blázince pročetli fenomén MMS, tak by to asi vyhodnotili jinak.

Hodně zdaru.


Vše je jedno.
Mífa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21 srp 2009 15:59
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

koupel a atopický ekzém

Příspěvek od Mífa »

Dnes mi konečně přišlo MMS,od rána studuji knihu a tuto diskuzi, bohužel už jsem si dneska nestihla dát kapky a zde jsem se dočetla, že se v MMS i koupe.. Nevadilo by si do vany dát kapky, i když jsem vnitřně MMS ještě nebrala? Strašně mě ekzém svědí... a moc by mi pomohlo, kdyby mě to přešlo.
děkuji za odpověď

Ne, nevadilo, spíš naopak. Určitě to vyzkoušejte, v případě kožních potíží je to velmi účinné a nehrozí nevolnost apod. Po třech koupelích zahodíte všechny kosmetické přípravky.. ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dezinfekcia vody

Příspěvek od Palo »

Anonymous píše:Ano je to to samý. Jenom výsledek nemusí být ten samý. Nejde o cenu. Jde o zdraví.
Pochybuješ nad zdravím u chloritanu? Četl jsi knihu o MMS? Pak bys věděl o tzv. stabilizovaném kyslíku (HHD), který byl prvotně určen na stejné účely, z kterého se časem MMS vyklubalo... Takže původně šlo o naprosto stejnou věc jako to, co tu uvádíš ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Příspěvek od milda »

Palo: prý všechny nemoci mají původ v psychice. Jestliže vyháníš z těla pomocí MMS nemoci "zažraný až v kostech", je skoro zákonitý, že to s psychikou něco udělá.
Možná by to jen chtělo ubrat plyn... :)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“