Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nemoci a psychika

Příspěvek od Palo »

Řekl bych, že každá nemoc je procentuelně s něčím svázaná. S něčím méně, s něčím více, a navíc se to všemohoucně kombinuje s momentální náladou... :)

Vyháněl jsem nemoci jak stříbrem, tak i javorovým sirupem se sodou a obojí na něco pomáhalo, ale spíše tam, kde bych to nečekal... MMS bylo nejsilnější. Pořád mě ale šviští v uších :) To je spíš bych řekl mechanická záležitost, ale podle Tebe se zřejmě pletu :)

U všech třech věcí jsem byl zvědavej, co to udělá. Nemyslím, že jsem byl paranoidní a užíval placeba...

S MMS na nějakou dobu končím, přeci jen těch 31 kapek co jsem zvládl během 2,5 hodiny do sebe dostat už moc změn nepřineslo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mífa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21 srp 2009 15:59
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mífa »

Jak často tu koupel můžu opakovat?Po 1. koupeli mi to přestalo svědi huráá,jenže teď to zas začlo :?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

Koupel je možné opakovat jak je libo. Můžeš třeba zkusit i přímo aktivované MMS dlouhodobě na konkrétní místa nebo neaktivované, avšak do minuty dobře opláchnout!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jur

dezinfekcia vody

Příspěvek od jur »

ked dam mms do vody a potom ju necham zovriet aby som si urobil caj nezmeni sa nejaku ucinok moze sa to? pojdem na sever do himalaji casto nad 4000 mnm a tam voda vrie pri nizsom bode ako 100 neviem kolko ale nieje iste ci tato teplota vyhubi vsetko. a moze sa voda s mms naliat do hlinikovej flase alebo do termosky hned po pridani mms?

Do vody se nepřidává MMS, ale jen pár kapek chloritanu sodného. MMS je chloritan sodný aktivovaný kyselinou. Jakmile chloritan odreaguje, je voda čistá, je v ní jen trochu kuchyňské soli. Pak už se s ní může dělat cokoli. Je možné, že vaření celý proces hubení bakterií ještě urychlí - chloritan reaguje rychleji.
Himálaj se nám přestěhovala na sever??


P.S. Naposledy upozorňuji, že mazáni budou VŠICHNI nepřihlášení anonymové s libovolným nickem.


Uživatelský avatar
Aqw3R
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 24 črc 2008 13:59
Bydliště: KE, SK

citron a chut chloru...

Příspěvek od Aqw3R »

Ahoj, ja sa chcem opytat, ci sa da namiesto napr. ananasoveho dzusu pouzit len voda s citronom?! Citron je mozne pouzit aj ako aktivator, tak neviem, ci je vhodne to pouzit aj pri zapijani. Dalej je otazne, ci to vobec prebije chut chloru... Thx za info


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: citron a chut chloru...

Příspěvek od la »

Dobrý je rozmixovat taky jablko s trochou vody nebo rozmixovat s vodou kousek ananasu ,nejlepší je ale snížit jednotlivé dávky na snesitelnou úroveň a užívat to jen s vodou a raděj víckrát denně a nečichat ,ono to MMS velice zcitliví a opraví čich. :D


Majo
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29 srp 2009 12:12

Príprava roztoku

Příspěvek od Majo »

Dobrý deň chcel by som sa opýtať ohľadom prípravi roztoku mms keď napríklad pripravujem dávku s 15 kvapkami mms a 75 kvapkami aktivátora tak mám najprv nakvapkať mms do pohára a potom rovno do toho dávať 75 kvapiek aktivatora postupne po jednej kvapke alebo je potrebne najprv nakvapkať 75 kvapiek aktivátora do pohára a až potom mms? Lebo keď dám napríklad 15 kvapiek mms a potom začnem kapať do toho postupne aktivator tak za tu dobu čo tám ńakvapkám 75 kvapiek aktivátora to by už malo spolu zo sebou reagovať a tak potom tie tri minúty budú nepresne? Ďakujem za odpoveď. :shock:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Príprava roztoku

Příspěvek od la »

Myslím si že obráceně to na závadu není,když míchám do sklenky(odlivky)roztok na koupání ve vaně tak mám změřený kolik vleze na lžičku a lžičkuju. :D


marie

průjem

Příspěvek od marie »

Pokud někoho trápí, více jak jednodenní průjem,,vyzkoušejte tablety acidophilus, nebo prostě nějaké živé kultury v dostatečném množství.Mě to funguje.


Romi
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26 srp 2009 13:08

MMS vnější použití

Příspěvek od Romi »

Ahoj, prosím o radu zkušenější uživatele ...

Začala jsem brát MMS před týdnem, chci se tím zbavit vyrážky, kterou mám už víc jak rok, dle doktorky je to od boreliozy.

1. den (večer) 1k
2. den 3x 2k
3. den 5x 3k a koupel
4. den 3x 3k
5. den trochu nevolnost, zvracení, průjem ... takže nic
6. den nic
7. den nic
8. den zase začínám 3k.

Ráda bych věděla, jestli je možné zrovna tu vyrážku mazat a jestli se použije ten samý roztok jako na pití nebo jinak naředěno?

Snažím se o menší dávky víckrát denně, ale z časových důvodů je pro mě víc jak čtyřikrát denně problém, tak vyzkouším takto a uvidím, pak napíšu. Zatím zlepšení vyrážky není, chce to asi víc trpělivosti :roll:

Koupele.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Príprava roztoku

Příspěvek od poota »

Majo píše:dávku s 15 kvapkami mms a 75 kvapkami aktivátora ... tak za tu dobu čo tám ńakvapkám 75 kvapiek aktivátora to by už malo spolu zo sebou reagovať a tak potom tie tri minúty budú nepresne?
Zkus si nakapat 1 kubický centimetr kapátkem. Mně vyšlo 15 kapek, což je akorát na 3 kapky MiMiSu. Takže na 15 kapek MiMiSu stačí nabrat do stříkačky 5 ccm Aktivátoru a vytlačit se to tam dá najednou - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Poutník

Nadváha

Příspěvek od Poutník »

MMS mi pomohl při astmatickém kašli, někde jsem se dozvěděl že by pomohl i od nadváhy má s tím někdo nějakou zkušenost??


ilonakr
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04 zář 2009 4:05

léky

Příspěvek od ilonakr »

Začnám brát MMS, chtěla jsem se zeptat zda je možno brát různé léky(na tlak,žaludek,antikoncepce apod.)Máte nějaké zkušenosti?Přece jen se bojím všechno najednou vysadit. Diky nikde jsem se o tom nedočetla.


ilonakr
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: léky

Příspěvek od poota »

Léky ber dál úplně stejně a MMS klidně k nim, protože MMS není lék a tudíž nemá žádné kontraindikace, vedlejší účinky ani nesnášenlivost s něčím. Časem dojde ke zlepšení stavu, takže některé z těch léků bude možné vysadit a nebo snížit dávkování, ale to by bylo dobré provést až po kontrole u lékaře. Rozhodně bych ale na Tvém místě nepočítal s tím, že po kůře MMS bude možné snížit nebo dokonce vysadit antikoncepci :lol: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Cunik
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06 čer 2009 20:14
Dostal: 1 poděkování

léky

Příspěvek od Cunik »

Pozor, při braní léků zatěžujících játra! Známý užívá AAS (anabolické androgenní steroidy) a při souběžné kůře s MMS vyletěly hodnoty ALT na 9!! Norma je myslím 0,6 a při užívání AAS bývá okolo 2-3. Játra "nestíhala".


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“