Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
mary
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 24 srp 2009 16:20

Re: akné

Příspěvek od mary »

Palo píše:V mém případě vnitřní užívání snížilo akné na obličeji o 90 %. Nevím ale, jestli je to jen můj případ. Dával jsem často i 20 kapek...
No to nevím, co by provedlo 20 kapek na mých 50 kg živé váhy... :shock: V prvním kole jsem se dostala na 6 kapek a zažila docela slušné křeče do břicha. Nyní postupuju pomaleji, jsem na stejném počtu kapek a zatím v pohodě. Jinak jsem zkoušela MMS na obličej i mazat, ale nijak výrazně to nepomohlo. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále....
A tobě se Palo po ukončení kúry akné opět neobjevilo?


Bororo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25 srp 2009 23:00
Dostal: 1 poděkování

Re: rp

Příspěvek od Bororo »

Musíš zkoušet. Třeba 4 kapky co 4 hodiny, když budeš ve škole. To se dá.
Co likviduješ?
Admine likvidujem streptokopa.

Co je to streptokop?


happy.sun
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03 srp 2009 14:44
Bydliště: Brno

Průjmy při braní

Příspěvek od happy.sun »

Zdravím, potřeboval bych poradit od zkušenějších. MMS beru na atopický ekzém. Dostal jsem se na 8 kapek, dostal průjmy a od těch mi pomohla až colon hydroterapie.

Teď po 14 denní pauze jsem na 3 kapkách, snažím se je brát co dvě hodiny, jenže občas se průjem zas objeví. Vysadím MMS na den a je to OK.

Přijde mi to divný, při prvním braní se to nestalo. Poradíte?

P.S.: po infu od Pala doplním, že beru multivitaminové tablety, kde je asi 20 mg vitaminu C - přijde mi to jako poměrně malá dávka.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: akné

Příspěvek od Palo »

mary píše:A tobě se Palo po ukončení kúry akné opět neobjevilo?
Když jsem přestal a nějaký ten týden, tak jen zlehka, řekl bych tak z těch 10 % průběžně na 30 %. Pak jsem zase začal brát a zase to umizelo. Zvenku to moc nepomáhá, spíš bych to viděl jako problém uvnitř člověka, kterej "leze na povrch".

Když se něco po nějaké době vrátí, leží to buď na životosprávě a stravě (většinou), anebo (vzácněji) je předáváno od partnera.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Otrava?

Příspěvek od Bobik »

Kacířská myšlenka, nemůže se jednat o nějaký druh otravy? O snahu těla vypudit MMS? MMS neberu, ale zajímá mne velice...


Vše je jedno.
Bororo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25 srp 2009 23:00
Dostal: 1 poděkování

For admin

Příspěvek od Bororo »

Co je to streptokop?

Asi streptokok :D bacil , vyrus

Aha. A co je to vyrus?


Uživatelský avatar
noobie
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21 srp 2009 9:46

Příspěvek od noobie »

Teda dneska jsem začal na dvou kapakách, zažívání OK ale vyskočila mi teplota. Tak co dál? Zkusit snížit na 1?


Uživatelský avatar
noobie
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21 srp 2009 9:46

Příspěvek od noobie »

Tak ráno už v pohodě, asi zůstanu na těch dvou.
Edit: a asi se brzo upčíkám k smrti :lol:
Edit2: jo a taky se dostavila bolest kloubů, pálení a slzení očí


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

hlavně pomalu

Příspěvek od jvj56 »

Jest-li máš už problémy po jedné nebo dvou kapkách, zkusil bych koupel. Průvodní jevy jako teplota a bolesti kloubů jsou v pořádku (přejdou).
Já jsem začal 12 kapek za den a dnes po 4 kůrách 50k/d bez problémů a všechno starý bolelo jako čert.
Hlavně vydržet. :D


Uživatelský avatar
noobie
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21 srp 2009 9:46

Příspěvek od noobie »

No faktem je, že mám nějaký blbý kapátko. Takže jsem do toho musel trochu praštit. Možná, že ty kapky byly trochu věčí :lol:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Příspěvek od milda »

Včera jsem ukončil třítýdenní MMS kůru, tak popíšu výsledky:
dalo by se říci, že prvních 14 dní paráda, elán, spousta energie. Začal jsem pomalu, vrchol byl 4xdenně 8 kapek, to už jsem začínal cítit ledviny.
Snažil jsem se jíst zdravější stravu, dvakrát týdně klystýr, večeře zeleninové. nevolnosti, ani průjmy a jiné problémy nebyly.

Třetí týden jsem aktivoval citronovou šťávou - zdá se mi to přírodnější
takové - bioMMS :D
Ve třetím týdnu se začala dostavovat ospalost, trochu únava. Opuchlo mi víčko pravého oka (2dny) a občas malonko rýma.
Fakt je, že srpen bývá pro mne nejhorší měsíc v roce (záněty průdušek, rýma apod) a to se mi vyhnulo. :)

Koupal jsem se 3x týdně 60kapek MMS + 5lžiček kys. citronové. - Pohoda.
Dlouhodobé problémy se nevyřešily (astma, cukrovka, oteklé kotníky), ale zlepšení je docela znát. S vysokým krevním tlakem to asi nehnulo.
Teď si dám vit.C-čkový týden a začnu znova.

Jen místo bylinkářského rytmu 3 týdny léčby+1 týden pauza zřejmě zkusím systém 2+1 týden.
Například sucho v ústech první týden zmizelo, ale třetí týden se vrátilo.


Uživatelský avatar
noobie
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21 srp 2009 9:46

Příspěvek od noobie »

Tak ty moje příznaky byl asi způsobený N-acetyl cysteinem, ráno (ten první den) sem si měl asi 2,5 gramu. Dneska 8 kapek a nic pohoda.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Příspěvek od milda »

...bude to něčím jiným. Jednu nebo dvě kapky bys neměl skoro ani poznat.....


Majo3891

Otázka

Příspěvek od Majo3891 »

Chcel by som sa opýtať na to že keď si pripravím spravne aktivovaný roztok napriklad do šampónu tak ho musím použiť hneď celý alebo ho môžem použivať dlhšie bez nejakých chemickych zmien? Ďakujem za odpoveď


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Příspěvek od milda »

Tady to někdo doporučuje do dětskýho šamponu. (normální mýdlo a šampón zřejmě MMS deaktivuje) - ale nedoporučuje to do vlasů. Zkus prohledat fórum...

Já jsem dával všechno do vany a po přečtení novin - (cca 30min) jsem se normálně umyl, všetně hlavy. Mým vlasům to neškodilo, spíš naopak. :D

Delším skladováním by to určitě ztratilo účinnost.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“