Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázka

Příspěvek od Palo »

Majo3891 píše:Chcel by som sa opýtať na to že keď si pripravím spravne aktivovaný roztok napriklad do šampónu tak ho musím použiť hneď celý alebo ho môžem použivať dlhšie bez nejakých chemickych zmien? Ďakujem za odpoveď
Podle toho, co jsem odchytl, tak nenaředěný aktivovaný roztok nevydrží déle jak 10 minut (od doby nakapání), pak zřejmě spíš začne škodit. Když se po aktivaci naředí, vydrží cca 1 hodinu...

Jak je to s mícháním se šampóny a mýdly bych si netroufl odhadovat. Pokud by šlo o naprosto přírodní šampon, pak by to zřejmě (!) nemělo vadit, ale kde takový sehnat a zároveň mít jistotu, že to bude v poho??? V návodech se píše, že při koupeli se nepoužívá mýdlo, jedno druhé nemá rádo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tomcat

dotaz

Příspěvek od tomcat »

Můžete mi zodpovědět pár otázek ohledně mms? Proč se to neprodává v lékárně, když je to tak účinné?? Proč to stojí 600,- když samotná látka a aktivátor má cenu pár korun?? Proč má firma(emms.cz) jen P.O. box? Vůbec ale nejvtipnější je fakt, že ničí vše škodlivé- co má kyselejší povahu, než cokoliv jiného v těle.... :roll:


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od Elektro »

Zdravím tomcat.
tomcat píše:Můžete mi zodpovědět pár otázek ohledně mms? Proč se to neprodává v lékárně, když je to tak účinné??
Vůbec ale nejvtipnější je fakt, že ničí vše škodlivé- co má kyselejší povahu, než cokoliv jiného v těle?
Prečítaj si celé vlákno a odpovede nájdeš.
tomcat píše:Proč to stojí 600,- když samotná látka a aktivátor má cenu pár korun??
Spočítaj si náklady na:
priestory na spracovanie chem. látok
výrobu fľaštičiek
výrobu uzáverov na fľaštičky
plnenie fľaštičiek + cena linky na plnenie
balenie
posielanie poštou
mzdy zamestnancov
zisk pre firmu.
je to malosériová záležitosť a tým vysoké náklady
tomcat píše:Proč má firma(emms.cz) jen P.O. box? .... :roll:
To sa opýtaj priamo na firme, alebo nejakého podnikateľa.

Týmto nechcem obhajovať firmu, ale náklady + zisk = cena. Je to tvrdá realita riadiaca sa zákonmi ekonomiky a zisku.

Želám príjemný deň.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Otázka

Příspěvek od la »

Majo1983 píše:Neviete niekto či pri používaní mms sa môže piť zelený čaj ktorý obsahuje aj veľa vitamínu C. Myslím že by to nemalo vadiť lebo to nie je konzervant ale aj tak by ma zaujímalo či je to pravda. Ďakujem :D :D
Přírodní ano můžeš ,syntetiku ne.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Otázka

Příspěvek od Bardioc »

Majo3891 píše:Chcel by som sa opýtať na to že keď si pripravím spravne aktivovaný roztok napriklad do šampónu tak ho musím použiť hneď celý alebo ho môžem použivať dlhšie bez nejakých chemickych zmien? Ďakujem za odpoveď
Ahoj Majo3891, o tom šampónu tu psal Mahatma.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=45 - Je to druhý příspěvek.
Já sám si dávku namíchám vždycky jenom na jedno použití. Můžu potvrdit, že je to na vlasy opravdu účinné.

Asi tak!


Genesis3

mms

Příspěvek od Genesis3 »

Ja berem mms už 3 dni a za ten čas som sa dostal už na 12 kvapiek a ešte stále nepociťujem židne odozvi. Teraz neviem či som taky zdravy alebo niečo zle robim pri príprave. Zaujímalo by ma či je rozdiel keď najprv dám aktivátor a potom mms pri príprave roztoku alebo keď je roztok pripravený podľa návodu najprv mms a potom aktivátor. Možno v tom je problém. :D


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Genesis3

Příspěvek od lajos »

Myslím že je to jedno v jakém pořadí to dáváš dohromady, buď rád že seš jako pařez nebo tak zdráv že to nic nedělá.


Návštěvník

Skúsenosti s MMS

Příspěvek od Návštěvník »

Sprievodné pravdepodobné javy, ktoré musí užívateľ ustáť
• S pribúdajúcim množstvom kvapiek ich kyslochlórová chuť pri vypití. Treba to vnímať ako liek
• Časté chodenie na záchod, čo je ale pre vyčistenie stien tráviaceho traktu nevyhnutné
• Je možné i zvracanie, ale to u mňa ani tatu nenastalo. Nastane iba vtedy ak je to pre imunitný systém jediný spôsob ako sa zbaviť istých patogénnych látok, ktoré by sa v budúcnosti mohli rozvinúť do chronického ochorenia.


Záver
Vrelo doporučujem každému, kto má

Odvahu k netradičnému alternatívnemu liečebnému spôsobu, napriek netypickým sprievodným javom

Trpezlivosť, pretože všetko nejde tak rýchlo ako si človek predstavuje

A najmä chuť zbaviť sa vleklých trápení, kde klasické, často bolestivé liečenie len tlmí vonkajšie príznaky. (Peter SK)

Tento anonym a ty, na které přišla odpověď, výjimečně ponechávám pro kvalitu informace. Chcete-li přispívat, přihlašte se. Příspěvky anonymů budou mazány.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Peter SK
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 03 zář 2009 12:12
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Dostal: 1 poděkování

Po 15 kvapke

Příspěvek od Peter SK »

S tatom pokračujeme v užívaní MMS. Po 15 kvapke každý druhý deň po 6 kvapiek.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Moje dojmy po týdnu s MMS

Příspěvek od Dasena »

Ahoj, chci se s Vámi podělit o moje dojmy z týdeního užívání MMS: Ještě před tím: bylo mi doporučeno Jaruškou Vomáčků, která je fakt moc šikovná paní v oblasti alt.med. nyní i s pomocí Oberonu. Nechci jí dělat reklamu/hlavně ona ji nepotřebuje/, ale bez jejího požehnání bych do toho nešla, ona je ta moje záruka, že to bude fungovat. Je mi měsíc vážně šoufl od žaludku, lehce zvýšená teplota, bolesti kloubů, únava strašná. Dva týdny to řeším, protože mi došlo, že chřipička to asi nebude. Jarčina diagnoza, které věřím. Přítel byl nedávno v Číně, takže mi kromě hůlek a nudlí přivezl i památku v podobě střevního viru, jeho imun.systém a prášky od čínskýho šamana zareagovaly zdárně, byl téměř bez obtíží. Můj zareagoval po svym, dle Jarky hlavně přičiněním chlamidií, které nyní nejsou aktivní, ale v mém imun.systému působí něco jako šedá eminence. Jinak docházím na infekční v nem. a tam mi systematicky vylučují nemoci jako borelie, žloutenka, mononukl. Myslim, že jim to ještě chvilku potrvá. Ale průser je, že se mi neustále zvyšují jaterní testy. A tak moje otázka. Nemá MMS vliv na játra? Utáhnou to?. Začla jsem fakt opatrně. 1.den - jedna kapka 3x. Druhý den - 2 kapky 4x. Pak 3 kapky 4-5x deně. Bohužel jateráky v pátek zase vyšší.Dneska zvyšuju na 4. Vzhledem k tomu, že žaludek mě trápí už celej měsíc, neodhadnu nevolnosti, ale únava je double. Na velkou mě to prohnalo celkem asi 3x, za celý týden,většinou při navýšení, ale nic nepříjemnýho. Mám z MMS dobrej pocit /potíže bohužel zatim nemizí/ Zkusim koupel.
Postřehy: dneska ráno jsem se vzbudila s megaaftem na dásni. Aktivovala jsem MMS, přidala trochu vody a 2x do hodiny namazala, aft mizí.
Jo a jablíčkovej moštík z biovýživy fakt paráda, není cítit vůbec nic. V po ho jedu koupit kanystr.
Dle posledních studií Humbla nemá cenu hrotit velký dávky, menší dávky časteji jsou mnohem lepší.
Tak prosím Vás zkušený, poraďte, co si myslíte o těch játrech?
J.Humbl v knížce píše, že paní tím zlikvidovala během dne žloutenku, ale tři dny po tý přehnaný dávce umírala. A ještě jsem někde zachytila, že pokud trpí játra bude po MMS blbě vždycky (ale to mi neva). Jen jestli si tím neubližuju.
P.S. rozepsala jsem se víc, než jsem chtěla, za což se omlouvám hlavně Vám Rivale a Gewo, ale všechno souvisí se vším, nechtěla jsem klást okleštěný otázky. Už týden MMS študuju, od knížky po webovky, na Vás jsem narazila včera a mám z toho fajn pocit. Díky

Ohledně jater doporučuji přečíst knihu Léčení všech nemocí od Huldy Clark. Má tam velmi dobré návody jak se poprat s projevy detoxikace organizmu a jak podpořit játra a ledviny při vylučování uvolněných odpadů.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: Moje dojmy po týdnu s MMS

Příspěvek od Dasena »

Ohledně jater doporučuji přečíst knihu Léčení všech nemocí od Huldy Clark. Má tam velmi dobré návody jak se poprat s projevy detoxikace organizmu a jak podpořit játra a ledviny při vylučování uvolněných odpadů.[/quote]

Ahojky, díky, knížku jsem si objednala,myslel jsi Revoluce v léčení nemocí, určitě si jí ráda přečtu, ale já jsem měla játra chytlý ještě před užíváním MMS, proto ta obava, samotná detoxikace by mi tak hlavou nevrtala. Chápu, že se tam musí něco dít. :|

Ano, ten návod je v obou knihách. ;)


Majo
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29 srp 2009 12:12

MMS

Příspěvek od Majo »

Moje skúsenosti s mms : Po 4 dňoch som sa dostal na systém podávania 3 x 15 kvapiek za deň (1 deň : 2,3,4,5 kvapiek; 2 deň : 6,7,8,9 ; 3 deň : 10,11,12,13 ; 4 deň : 14,15,15,15; 5 deň... : 15,15,15). Žiadne žalúdočné problémi som nemal ani nijaké ostatné problémi ktoré tu popisujete. Neviem ale mám pocit že aj keby som zobral 20 kvapiek tak by mi to nič nespravilo. Teraz neviem či je to dobre lebo účinok mms som zatiaľ nepostrehol. Jedine s čim mám problém je vypiť to ale potom už ani neregistrujem že som nejaké kvapky bral. Tiež sa snažím umývať si zuby každý deň kvôli zapalenému lôžku zubu hlboko v ďasne ktoré už mám asi 2 roky ale zatiaľ takmer žiadne zlepšenie. MMS u mňa asi nezaberá neviem prečo. Nemate náhodou niekto podobné skúsenosti s užívaním mms. MMS zapíjam vždy iba čistou vodou. Všetko je pripravené presne podľa návodu.

Odkud máte MMS?


Majo
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29 srp 2009 12:12

mms

Příspěvek od Majo »

MMS mám objednaný z internetovej stránky http://www.gartier.sk . Sú to flaštičky modrej a zelenej farby. Nemám pocit že neúčinnosť mms u mňa by bola spôsobená nekvalitou mms pretože ten istý roztok používa aj moja mama a jej už 10 kvapiek robilo problémy. Asi mám tak silnú imunitu že branie mms u mňa zrejme nevyvoláva žiadne zmeny v organizme.Teraz neviem či mám zvýšiť dávky alebo mám pokračovať ďalej 15,15,15.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

?

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj Majo, nechápu. Pokud ti nic není, tak proč to bereš :shock: ? A ještě k tomu uvažuješ o megadávkách :?: :!:

Asi tak!


Majo
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29 srp 2009 12:12

mms

Příspěvek od Majo »

Pre Bardioc : Ahoj berem to preto lebo aj v knihe je odporučene že je možné brať kvapky aj ako prevenciu proti možným chorobám. A tiež som si nemyslel že som taky fit že by som to nemal brať. Proste som len chcel zistiť či náhodou nemám nejaké iné problémy ktoré by mohli vysť na povrch užívaním mms. A tiež mám problémi s hlbokým zápalom zubu ktorý už mám niekoľko rokov a nechce mi zmiznuť tak som si myslel že mi to pomôže ale zatiaľ po 8 dňoch mi to vôbec nezabera aj keď sa zuby snažím čistiť každý deň s mms.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“