Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: gewo

Příspěvek od Palo »

Dasena píše:...jsem si nějak zaryla do paměti, že účinky MMS ruší vit.C - kys. askorbová E314 - tu taky na nálepkách hlídám...
E314 - Guaiac Resin
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E314

E300 - Kyselina L-askorbová ( Vitamín C )
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E300

...bude zřejmě o rýhu více, ta nová bude muset být asi trochu hlubší ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Marie
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 28 zář 2009 9:21
Bydliště: Jižní Čechy

Re: MMS + Zapper + ořešák

Příspěvek od Marie »

Dasena píše:Z Oberonu si chci nechat vytáhnout, jaké potvory mě sužují. Na diagnostice jsem byla před měsícem, ale paní léčitelka mě nechtěla děsit, tak toho vím půlku. ...
Daseno, mohu se prosím zeptat, ke komu a kam chodíte na měření breberek na OBERON? Díky. Marie


Lúthien
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 06 říj 2009 11:43

Ekzém

Příspěvek od Lúthien »

Ahoj, tak teď užívám 4 kapky po 2 hodinách (asi 7x denně) a zatím v pohodě. Akorát mi vyskákal ekzém, se kterým už roky bojuji. Je možné, že se mi tělo teď takhle přes kůži čistí a že ekzém konečně brzy zmizí? Jiné nepříjemné příznaky nemám, tak snad nedělám nic moc špatně...

Je to přesně tak. Napřed se to vždy "zhorší", a pak rapidně rychle upraví.
Ještě bych tak co druhý večer hupsnul do koupele. Nezapomínej na B-komplex a vit. D!
A budeš zase princezna ;)


Lúthien
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 06 říj 2009 11:43

Re: Ekzém

Příspěvek od Lúthien »

Jééé, děkuju moc za uklidnění! :) A ty vitamíny, jak píšeš můžu užívat při mms a nemusím dělat Cčkovou pauzu, že ano?
Jasně, že budu jednou zase "princezna" už mi aspoň nepřipadá jako utopie :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS + Zapper - zkušenosti

Příspěvek od hanka »

Slíbila sem, že napíšu svoji zkušenosi s MMS + Zapper, tak tady je: (kapky MMS jsou samozřejmě aktivované a s vodou)

1. den: začínám večer 1k MMS
2. den: 4x 1 k - v pohodě
3. den: ráno 2 k - slabost a nepříjemně, proto další 3 dávky po 1 kapce a večer koupel v MMS,
potom Zapperování (7-20-7-20-7) - v pohodě
4. den: Zapper hned ráno, pak 1k MMS, potom jsem byla pryč a kapky jsem zapomněla doma, takže další MMS až večer 2 k
a večer koupel nohou v MMS - v pohodě
5. den: ráno Zapper, potom 3x2 kapky MMS, po třetí dávce nevolno, přehnalo mě to, bušení srdce, pocit na zvracení jsem ale
ustála. V noci ve 3 hod přišel záchvat tachykardie (naštěstí pomohl Lexaurin).
6. den: ráno Zapper, ale při třetím zapperování je mi nepříjemně, po jídle 1 k MMS - reakce silná slabost, extrasystoly,nevolno,
jsem úplně vybitá. Do večera raděi už nic, ale večer aspoň Zapper, když už sem nemohla MMS
7. den: ráno Zapper - při třetím zapperování je mi zase nepříjemně, na MMS si už netroufám. Rozhoduji se udělat si C-čkovou pauzu.

Vyhodnocení: MMS + Zapper sice k sobě jde, ale likvidace parazitů a toxinů je moc silná, tělo je zahlceno jejich odpadem a nestíhá vylučovat. Teď se rozhoduji, zda pokračovat s MMS nebo se Zapperem - dohromady už ne. Možná později, až nebudu tak prolezlá toxiny.

Zdraví Hanka.

---------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

MMS + ZAPPER

Příspěvek od Dasena »

Připojuji se k Hance, v pátek jsem si také přivezla RAVO ZAPPER se seznamem breberek a se slibem, že nebudu chtít vše zlikvidovat během víkendu.(ta paní přede mnou po půl dením zappování silně celá opuchla) Hned jsem začla dle doporučení,nejdřív posílit lymfu a pak zappování 2 breberek.(max. 1,5 hod.). K tomu jsem kromě běžných dávek MMS1 (4x5) přidala 2 kapsle MMS2. V sobotu po probuzení jsem poznala, že jsem to opět přehnala. Nevolnost, bolest v celém těle, opět megaúnava, lehká teplota. Hodně podobné stavu, jako když mi mononukleoza začínala. Přes víkend jsem tedy lehce zappovala, MMS1 jsem kvůli žaludku snížila na 2X3 a MMS2 prozatím vysadila. Dnes už je to lepší, ale budu opatrnější.
Jinak nevim, jestli má cenu zde zveřejňovat seznam potvor, které v sobě mám, ale je to docela mazec. (A to jsem se před mononukleozou cítila docela zdravá. Dálkově jsem dodělala vysokou (ne v Plzni), jezdila deně na koních za každýho počasí, sama vychovávám 9-letého syna. Nebylo mi sice nějak parádně, ale přičítala jsem to velkýmu vytížení díky práci, nočnímu šprtání, z toho všeho hromada stresu a tak.)
Kromě očekáváných streptokoků, chlamidií, candidy a spousty červů od koní mám třeba jakési PLASMODIUM - na Internetu jsem vyčetla, že je to původce malárie. Nikdy jsem v Africe ani Asii nebyla! Anebo PSEUDOMONOS - to mi vyskočil článek, že kvůli této bakterii amputovali myslím mexické modelce obě nohy i ruce. Dál už jsem nečetla ani nehledala. A vlastně se divím, že jsem až dosud celkem solidně fungovala.
Budu zappovat a užívat MMS, co se do mě vejde a uvidíme.

Pokud máte někdo nějaké zkušenosti s MMS + Zapper, prosím napište.....


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zapper a MMS

Příspěvek od Merlin »

Zapper je elektronické zařízení, které vynalezla Dr. Hulda Clark. Při jeho používání jsou narušovány životní funkce parazitů, kteří v důsledku toho uhynou. "Proud" zapperu ovšem účinkuje jen na povrchu buněk a je mnoho míst, kam se nedostává, například do obsahu střev.
MMS působí obdobně, jen jinou cestou, přičemž se dostává na místa, kam zapper nemůže, ale naproti tomu zas nepronikne tam, kam se dostane zapper. Použití obou prostředků současně tedy není od věci.

Jelikož princip působení, včetně průvodních účinků a příznaků (Herxheimerova reakce) je úplně stejný a Jim Humble neuvádí žádné návody ohledně nutné doplňující životosprávy - i když se zmiňuje o její NEZBYTNOSTI, soudím, že není od věci obrátit se v tomto smylu k pracím Dr. Clark. Ve svých knihách popisuje spoustu stavů, jejich příčin a postupů, zejména co se týče životosprávy, stravy a doplňků. Poté, co jsem se s nimi doslova "hloubkově" seznámil při překládání, mohu její knihy jen doporučit (druhé vydání Revoluce v léčení nemocí vyjde příští měsíc).

Za uzdravením stojí velmi prostá logika:
Pokud správně nefungují játra a ledviny, nepomůže jen vyhubit breberky a přitom nechat prostřený stůl pro další várku!

Musíte nastavit podmínky v těle tak, aby bylo schopno vyloučit všechny jedy a trosky patogenních organizmů.
Jen tak můžete dosáhnout toho, že už nebudou mít snahu se v něm usadit. V opačném případě si koledujete o recidivu, a to doslova obratem, už během několika hodin! Mnozí to takto udělali a pak tvrdili, že zapper ani MMS nijak nepomáhají. Zapomněli ale, že jakmile řekneme A, musíme být schopni říct i B...

Nemoci NEVZNIKAJÍ KVŮLI PATOGENŮM, to je obrovská lež jistého Pasteura, s níž stojí a padá "bílá medicína" a její "statečný", ale především vysoce lukrativní, boj s příznaky. Patogeny se v těle usadí a množí proto, že v něm vznikne jisté prostředí, které jim vyhovuje. Toto prostředí jim nastavujeme sami konzumací toxických látek, jichž se tělo s přetíženými játry a ledvinami nemůže zbavit. Teprve PAK poskytnete patogenům to správné klima - je to jako byste je pozvali na mejdan... Pak se začnou ukazovat další příznaky, zapříčiněné jedy, které tyto patogeny vylučují, což vede k chemickým reakcím vytvářejícím toxické prostředí vyhovující stále nižším organizmům, jako jsou houby a plísně. Posledně jmenované produkují ty nejprudší jedy, které lidstvo zná, jedy, které už nezpracuje žádný další organizmus a poměrně rychle doslova zlikvidují játra... na konci procesu čeká některé šťastlivce transplantace, ale na většinu lidí jen vkusná plechová pixlička...

Inteligentní jedinec by měl rychle pochopit kde je jádro problému, a že polykání nějakých "léků" proti bolestem a jiným příznakům vede jen k otupení signálů vysílaných tělem, které tím řve o pomoc. Každému je jasné, že požár nelze uhasit vypnutím sirény, ale v tomto případě se o to všichni vehementně pokoušejí. Utrhnout drát od kontrolky, která v autě hlásí nedostatek oleje, může jednoho sice na chvíli uklidnit, nicméně, nedá-li následně celou věc do pořádku, zákonitě skončí někde na cestě se zadřeným motorem.

Myslím, že to vše je tak jasné a srozumitelné, že to snad pochopí každý.
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 20 říj 2009 16:28, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zapper a MMS

Příspěvek od hanka »

Gewo, vysvětlení je perfektní, k tomu nelze nic dodat :good: !

Zdravím Vás a za sebe díky za připomenutí. Hanka.


-------------------------

Slunce v duši


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Mám dotaz

Příspěvek od Denny »

Prozraďte mi někdo prosím, kde bych sehnal koňské dávky vit.d, které mi doporučil gewo. Lékaři to odmítají, na internetu mezi distributory vitamínů také nelze /není povoleno/ v kombinaci s vápníkem (či jinými) je ho málo a mám obavy, že bych se převápnil atd...Pokud to tu na fóru již bylo uvedeno, tak jsem to přehlédl a nebo zapoměl.
Děkuje a hezký den všem přeje

http://www.vseprozdravi.cz/vitaminy-a-m ... min-d.html

"Koňskou dávkou" je míněno 300,000 IU (mezinárodních jednotek) 3x denně
Kalcium je zde jen jako vazební prvek, není ho tam tolik, aby to stálo za řeč.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: gewo

Příspěvek od Denny »

Ahoj Denny. Ten film je tady. Na text stránky zkus překladač (třeba Babelfish nebo tenhle http://www.translate.google.com/translate_t#de|cs|)

http://www.alleinklang.tv/themen/naturh ... ement.html
Děkuji gewo, budu přece jenom postupovat podle přání svého těla, to mi asi půjde rychleji a lépe, než se začít učit německy. Ten překládač je také fantastický, dokonale jsem mu neporozuměl. Ale přesto moc díky za snahu, možná z toho budou něco mít ti chytřejší :shock:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od chiq »

Denny píše:Prozraďte mi někdo prosím, kde bych sehnal koňské dávky vit.d, které mi doporučil gewo. Lékaři to odmítají, na internetu mezi distributory vitamínů také nelze /není povoleno/ v kombinaci s vápníkem (či jinými) je ho málo a mám obavy, že bych se převápnil atd...Pokud to tu na fóru již bylo uvedeno, tak jsem to přehlédl a nebo zapoměl.
Děkuje a hezký den všem přeje
hmm... d-vitamín... myslím, že by pomohlo solárko...

Nevím jak teď, ale když jsme byli kdysi dávno dětmi, byla povinná lžíce rybího tuku denně.. bylo to hnusné.. ale dětští lékaři ještě věděli, co dělají!
Na solárko bych moc nespoléhal, ale neškodí.. s mírou..

někdy mám dojem, že ty doplňky záměrně sestavují tak, aby nebyly k ničemu.. v mnohých jsou věci, které se navzájem vylučují.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od poota »

Denny píše:Prozraďte mi někdo prosím, kde bych sehnal koňské dávky vit.d, které mi doporučil gewo. ..
Pokud jsem četl dost pozorně, tak gewo psal o vitaminu C, ten je přece jen trochu jiný, i když taky vitamin.
Zdravím - poota
P.S. Vydatným zdrojem vitaminů, a mám dojem že i D, jsou pivovarské kvasnice.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Páni nič v zlóm ale vitanín D sa s E - čkom na seba nepodobajú ani v písnenkách a nieto ešte v dôsledkoch ich deficitu alebo predózovania . Poota v kvarniciach o C - čku možeš len ,,snívať". Pepe
Naposledy upravil(a) pepe dne úte 20 říj 2009 16:34, celkem upraveno 1 x.


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Denny »

poota píše:P.S. Vydatným zdrojem vitaminů, a mám dojem že i D, jsou pivovarské kvasnice.
Radil mi to v téma Chlamydie a dík , podívám se i na ty kvasnice


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Denny »

Denny píše:Prozraďte mi někdo prosím, kde bych sehnal koňské dávky vit.d, které mi doporučil gewo. Lékaři to odmítají, na internetu mezi distributory vitamínů také nelze /není povoleno/ v kombinaci s vápníkem (či jinými) je ho málo a mám obavy, že bych se převápnil atd...Pokud to tu na fóru již bylo uvedeno, tak jsem to přehlédl a nebo zapoměl.
Děkuje a hezký den všem přeje

http://www.vseprozdravi.cz/vitaminy-a-m ... min-d.html

"Koňskou dávkou" je míněno 300,000 IU (mezinárodních jednotek) 3x denně
Kalcium je zde jen jako vazební prvek, není ho tam tolik, aby to stálo za řeč.
Bohužel také na této adr.píší, že je déčko vázáno jen na lékařský předpis a že stránky uchovávají ....(monitorují?). No a málem mě vyděsily ty vedlejší účinky - kdybych si už dříve o tom něco nepřečetl. No už se těším na kvasnice s rybím tukem, to bude bašta.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“