Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

pár odkazů ohledně "umělých" vitamínů a minerálů

Příspěvek od shine »

http://www.nezestarni.cz/index.php/comp ... ectory=384
celkem 3 články o minerálech

http://www.badatel.sk/documents/Vitamin_C-liecba.pdf
léčba megadávkami nejen vit.C, kdo ještě nezná,

a film s titulky o vitamínech a minerálech, bitte ansehen :shock:
http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/


Uživatelský avatar
Dita
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: stř 07 říj 2009 23:46

Spravna zivotosprava

Příspěvek od Dita »

Vsechny moc zdravim.Konecne jsem procetla cele vlakno a jsem pripravena zkusit MMS.Nebojuji s zadnymi silenostmi jako vetsina z vas (jen bezne virozy,nespavost a ztrata energie).V breznu jsem se rozhodla kourit "zdraveji" a zacala inhalovat pouze nikotin diky elektronicke cigarete (na normalni uz jsem ani nesahla).Ovsem po 2 tydnech jsem zacala mit v ustech kovovou pachut a zacal me silene bolet zaludek.Takze od te doby nekourim nic a nastalo nekonecne vysetrovani,co mi vlastne je.Pres zanet dasni (kompletni vymena amalgamu),ktery se u jineho odbornika ukazal bezpredmetny az po diagnozu branicni (hiatove) kyly.S pachuti,ktera strida odstiny (kovova,kysela,slana,umelohmotna) jsou vsichni v koncich a odkazuji na neurologii,pry porusene centrum cichu.To minim tedy vyresit kloktanim MMS.Jinak zaludek v pohode,prasky na snizeni kyselosti jsem uz prestala brat.Sama jsem zacala hledat odpovedi na otazku zivotospravy,protoze sem dojde kazdy,kdo ma nejaky problem a zacina tusit,ze o prascich to uz nebude.Takze se s vami chci rozdelit,protoze ja jsem odpoved nasla naprosto vycerpavajici: http://www.zdravi-az.cz
Vsem preji ze srdce konecne uspesny navrat ke svemu zdravi
Dita


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: MMS po pauze

Příspěvek od Dasena »

Palo píše:Ten Oberon mě zaujal. Předběžně jsem se domluvil na "test" na příští týden... Tak jsem opravdu zvědavý, co ve mě zůstalo, co ne a co se dozvím nového... ;)
Tak dej určitě vědět, jak jsi dopadl. Docela mě to zajímá. Pokud budeš vidět na obrazovku, všímej si v pravé půlce tučně vytištěných názvů. V levé půlce je znázorněný orgán, se spoustou číslíček od 1 do 6, které vyjadřují stupeň zátěže a právě v pravý půlce brebery, které ho zatěžují. Na prvním měření jsem byla vyvalená z obrázků a až podruhý mi došlo, že ty důležitý věci jsou vpravo. Ale třeba Ti to předem vysvětlí, ne jako mě. :P

Podle vlastní zkušenosti totiž nevím, kolik moc Ti toho Tvůj diagnostik bude chtít sdělit. Ale já jsem plašan, Jarka mě určitě nechtěla děsit. Seznam vydala až se Zapperem. A to mi vysvětlila, že většina těch breber není akutních, jen sedí na sliznicích a tím pádem dělají imunitu chatrnou. Doktoři to vyhodnotí stylem, že máš paměťové protilátky IGG. A šmitec.

Věřím tomu víc než všem doktorům dohromady. Kolik se u Vás za Oberon platí? U nás 450,- za hoďku. Ale vim ,že Praha klidně i 2000,-Kč. :?:


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Dasena »

Denny, jak jsi prosím Tě dopadl s tím vit. D? Trochu jsem taky pátrala, ale nic kloudnýho nezjistila, vlastně to samý, co Ty. Vše co tu padlo, ať Pangamín, rybí tuk...moře B, žádné D. Jinak na předpis, nebo v kombinaci.

D je např. ve včelí mateří kašicce, ale koňský dávky? :?: Já jí budu tedy zkoušet, přímo od včelaře, má ji nataženou v inj.stříkačkách, každý podzim dávám prckovi, tak letos dopřeju i sobě..

Pokud prosím dojdeš k nějakýmu závěru,kde déčko sehnat, dáš vědět? Díky


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS po pauze

Příspěvek od Palo »

Dasena píše:Tak dej určitě vědět, jak jsi dopadl...
...u Vás za Oberon platí? U nás 450,- za hoďku. Ale vim ,že Praha klidně i 2000,-Kč. :?:
U nás 500 Kč/hod. Samože dám vědět a budu moc zvědavý a za ty peníze budu chtít vidět na monitor :)

No uvidíme jak to dopadne :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Marie

Příspěvek od sao »

Marie :good:


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

MMS/koupel - "nachlazeni"

Příspěvek od Pego »

"nachlazeni" v uvozovkach, ponevaz stejny syndromy maj take virozy/chripky atd.

4.5 dne po vyleceni - pouzito kombinace MMS interne (3x3kv.) +koupel.

Koupel sem kapanek prehnal... neco sem musel nespravne precist - jako "Koupele:
doporučeje se (hlavně napoprvé=30kapek MMS+150kapek roztoku kyseliny citronové) Bez problému mnozí užíváme dvojnásobek, což je jednoduché - 1 čajová lžička MMS + 5 čaj. lžiček roztoku kys. citronové. "
a sup sem tam polevkovou lzyci MS + 5 PL citronky.... No, sem se divil, jak se lehce topej usazeniny vodniho kamene na tryskach a baterii a mizi mi pred vocima... ;) nicmene sem prezil a nerozezralo me to ani po 40min. pobytu ve vane :) Cilit a pod. stoji za p*d, okoupat se v MMS a nechat po sobe cistinkou koupelnu, to je ono. MMS :good:

PS "nachlazeni" sem stabilizoval - lokalizoval jenom v nosu, zadne bolesti v krku/teplota/unava atd. se nekonalo.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: MMS po pauze

Příspěvek od Denny »

Marie píše:Jak jsem slíbila, informuji: po přibližně týdenní pauze s céčkem + spoustou dalších vitamínů jsem začala koupelemi. ...
Ahoj Marie
k tomu koupání - jelikož nemám vanu, ale jen sprchový kout, tak se v něm také jen polévám (v 10 cm vody na dně) a občas používám zábaly (jako když chceš srazit horečku) aby se mi MMS alespoň nějak dostalo pod kůži. Je však nutné si uvědomit, že není možné použít 30 kapek MMS - jak při polévání (možná že to nebyla až tak reakce na teplou vodu,ale třeba na příliš silný roztok MMS, - pokud se nepoléváš 150l vody) a už vůbec ne při zábalech. Jelikož Jim Humble blíže neurčil počet kapek do té které velikosti vany (mohou být 80,120,150,180,200l...), vypočítal jsem si průměr - což je á150l / 30kapek. Výsledek je 1kMMS aktivována 5k KC do 5 litrů vody. Takto se dá bez potíží určit počet kapek MMS pro koupele i zábaly a to bez obav, že by tě to popálilo nebo ti z toho bylo příliš zle. Mé tělo reaguje také velmi citlivě na některé koňské dávky (např. 30k v dětském šamponu - začal jsem pro jistotu na 15 a docílil 26 a pak jsem to týden léčil :oops: ).
Je to jen moje zkušenost, pokud někdo snese více a zdá se mu to málo, pak ať dělá dle svého uvážení. :evil:
Přeji všem brzké uzdravení


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Denny »

Dasena píše:Pokud prosím dojdeš k nějakýmu závěru,kde déčko sehnat, dáš vědět? Díky
Zatím mne zaujala tato adr. http://www.swansonvitamins.com/SW1210/ItemDetail?n=70 kterou mi poskytl hodný Roman 07. Nejsem si jistý zda 2,000IU
je 200 000IU dle gewa (čert aby se v tom vyznal), pak by stačilo 10 kapslí denně, ale jestli to tak není-nechci ani domyslet. V tom lepším případě by zatím stačilo 10 balení tj. na půl roku léčby a pak se uvidí (pokud to přežijem). :lol:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS po pauze

Příspěvek od hanka »

Marie píše: Opět předem děkuji a budu vděčná za názory ohledně vitamínů.
Všechny zdravím a držím palce. Jo a Oberon zatím odsouvám. I když bych byla zvědavá, jak na tom jsem. Musí to počkat až vymlátím. :? Marie
Marie, jsem ráda s Váma, že se to konečně hnulo k dobrému :P , nedostatek spánku dokáže člověka pořádně zmuchlat, doufám, že i já se budu po čase taky těšit do postele :? . Ohledně vitamínů to řeším tak, že v týdnu, kdy beru MMS jím tu naklíčenou pšenici nebo luštěniny+Ca s vit. D(Caltrate mám předepsán na osteoporózu) + Mg + pivovarské kvasnice- tahle kombinace si doufám s MMS rozumí, a v MMSkové pauze totéž + hafo vit. C, spirulinu a občas si zobnu i chemický multivitamin (vím, že bych neměla, ale přece ho nevyhodím, když stál 440,-- kč , že).
Můj názor je, že B-komplex s MMS nevadí, GS Premibion Q10 neznám, k tomu se nemohu vyjádřit, asi bych ho pro jistotu brala v MMSkové pauze.

Tak ať to jde stále k lepšímu :lol: . Hanka

--------------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od hanka »

Denny píše:Prozraďte mi někdo prosím, kde bych sehnal koňské dávky vit.d, které mi doporučil gewo. Lékaři to odmítají, na internetu mezi distributory vitamínů také nelze /není povoleno/ v kombinaci s vápníkem (či jinými) je ho málo a mám obavy, že bych se převápnil atd...Pokud to tu na fóru již bylo uvedeno, tak jsem to přehlédl a nebo zapoměl.
Děkuje a hezký den všem přeje

http://www.vseprozdravi.cz/vitaminy-a-m ... min-d.html

"Koňskou dávkou" je míněno 300,000 IU (mezinárodních jednotek) 3x denně
Kalcium je zde jen jako vazební prvek, není ho tam tolik, aby to stálo za řeč.
Deny, podle mě došlo k chybě v desetinné čárce ;) - Gewo chtěl určitě napsat 300,000 U.I. . Opraveno... :oops: Doufám, že tu koňskou dávku ještě nebereš. Cituji z knížky Vitamíny a prevence od paní Antonella Fanto: .....vit. D ....dávka pro dospělé je určena v rozmezí 400-500 U.I. za den.Potřeba v mikrogramech u cholekalciferolu-D3 je podle A.Fidanzy 7,5 mikrogramů, což se rovná cca 300 U.I.........Dávky od 25 000 U.I. za den, užívané po delší dobu, se mohou stát toxické. Obecně dávky vyšší nad 5000 U.I. za den se mohou projevovat vedlejšími účinky. Formy účinku toxicity mohou být avizovány například stálou žízní, kruhy pod očima, svěděním pokožky, průmem, zvracením, abnormálním usazováním vápníku v žilách, játrech, ledvinách a v žaludku. Jedná se o vitamín, u něhož může vzniknout hypervitaminóza. okud se přidává ve vysokých dávkách do mléka může zapříčinit vylučování hořčíku.
.........vit. D .....je aktivován slunečními paprsky, a lze říci, že jeho nepřítelem je jakékoliv znečištěné ovzduší. Mnohé léky, jako např. proti křečím a kortikosteroidy mají vliv na rozložení vitamínu D. Jste-li v uzavřeném prostředí a nevidíte slunce, musíte mít přídavek vit. D. Rovněž v těhotenství ho potřebujete, aby se zabránilo demineralizaci kostí. Jestliže máte více než 60 let, pak ho potřebujete ze stejných důvodů. Kdo má tmavou pleť a žije na severu, ten má sklon k nedostatku vit. D.......... ...právě proto, že má vit. D schopnost ukládat se v organismu, může způsobovat hypervitaminózu. Když ve Spojených státech začali dávat vit. D do mléka, došlo k tomu, že rachitida zmizela, avšak začaly se objevovat případy převápnění. Ke stejným závěrům dospěli odborníci v Anglii: děti užívaly v mléce přídavky okolo 2000 U.I. vit. D za den. Na konci padesátých let byli donuceni snížit přídavek do mléka, čímž se snížil i počet případů převápnění.........

Zdravím, Hanka.
------------------------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od hanka »

Jo a ještě: pokrmy s vitamínem D: olej z tresčích jater, olej z jater platýzů, žloutek z vajec, losos, tuňák, mléko, sardinky, sýry.

Dobrou chuť :D !

-----------------------------------------
Slunce v duši. Hanka


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Úžasná pomoc při detoxikaci střev, jater a ledvin!

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Palo »

hanka píše:olej z tresčích jater, olej z jater platýzů, sardinky
S těma rybama to bude asi horší, bo v plechovkách tam nalejou k nim obyčejnej olej... S takovou leda kupovat ryby "ve vlastní šťávě" což se považuje - jak jsem to pochopil za ten největší blivajz, takže to obchody skoro nemají... Jako super je prý olivovej olej, kterej z principu nesnáším...

Jednoduše to, co je zdravé nám rvou od huby a nahrazují "něčím extra" co je vlatsně drahé a se zdravím to nemá prakticky nic společného...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mám dotaz

Příspěvek od Denny »

hanka píše: ...právě proto, že má vit. D schopnost ukládat se v organismu, může způsobovat hypervitaminózu.
Díky Hanko, nezačal jsem a tak brzy nezačnu. Nechtěl gewo přece jen napsat 3000IU??? Podívej se sama na toho swansona(viz.výše),kolik IU na různých vit.D mají a potom mi něco řekni o té desetinné čárce. Protože se mám hodně rád, tak jsem si přečetl již několik moc takových článků o déčku, přičemž bych asi preferoval spíše některé z těchto kapacit ... http://toxicology.emtrading.cz/modules. ... le&sid=207... Je tam dost odkazů pro anglicky mluvící členy tohoto fóra. Mimo jiné, také na tomto fóru již byl pěkný článek o déčku (a česky), ale neumím to už najít.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“