Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Clark - Syncrometer

Příspěvek od chiq »

Pego píše:.... :lol:
dík! :good:


Monča
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26 říj 2009 19:29
Bydliště: Ostrava

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Monča »

Dobrý den. Je zde někdo, kdo se léčí na rakovinu s MMS a pomáhá to? Velmi vám děkuji za rady. Monča

Prostudujte si tohle
http://cancertutor.com/Cancer02/Chlorine_Dioxide.html


Monča
Monča
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26 říj 2009 19:29
Bydliště: Ostrava

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Monča »

Děkuji za stránky....ale bohužel neumím anglicky...jen německy.


Monča
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj Mončo, tak alespoň překlad pomocí Google translatoru - http://translate.googleusercontent.com/ ... 13N7XCETxw

Asi tak


erricco111
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 27 dub 2009 18:03

MMS+DMSO ?

Příspěvek od erricco111 »

Zdravím

Beriem MMS v nepravidelných dávkach, zatial mam pocit že to pomáha, uvidíme časom ...

Zaujal ma článok vyššie .


Viem že niektorí tu písali o tom že používajú MMS spolu DMSO, tak by ma potešilo keby sem dali viac informácii o tejto kombinácii a taktiež by som rád trochu DMSO od niekoho z vás aj kúpil.


tonik
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 13 říj 2009 19:49
Dostal: 1 poděkování

Po týdnu

Příspěvek od tonik »

I já podávám svědectví že MMS léčí.
Mívám asi 2 krát za rok chřipky. Léčím se acylpyrinem, vitamínem C, vývarem česneku, Joxem ve spreji a nic moc nezabírá. Většinou mám pak rýmu několik měsíců a nesmím prochladnout, protože se to zhorší.
Také před měsícem to přišlo. Teplota vystoupila na 38,6. Vypotil jsem se, ale pak přišla ta rýma.
Po třech týdnech ucpaného nosu jsem sehnal MMS. Užívám 2 kapky zhruba každou hodinu. Ucpávání nosu postupně přestalo a po týdnu se cítím o 20 roků mladší. Věřím, že bez MMS bych se s tím potýkal celou zimu.

Možná v nás MMS zabije Bacil Smrti - zatím neobjevený. A budeme nesmrtelní.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Po týdnu

Příspěvek od Palo »

tonik píše:Možná v nás MMS zabije Bacil Smrti - zatím neobjevený. A budeme nesmrtelní.
To mi připomnělo jednu větu: "Nejhorší nemoc na světě je život, bez výjimek vždy končí smrtí" :lol:

Spíš bych viděl obnovu DNA jako řešení nesmrtelnosti... Kdybys nechtěl stárnout, nesměl bys dýchat :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Dita
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: stř 07 říj 2009 23:46

Re: MMS+DMSO ?

Příspěvek od Dita »

erricco111 píše:Zdravím


Viem že niektorí tu písali o tom že používajú MMS spolu DMSO, tak by ma potešilo keby sem dali viac informácii o tejto kombinácii a taktiež by som rád trochu DMSO od niekoho z vás aj kúpil.

Pracuji na vyletni lodi prevazne v Karibiku a nakupuji v USA.Pres i-net se da sehnat prakticky vse.Amazon je velmi osvedcena firma,jen nemam zkusenost jak zasilaji do CR.Ale DMSO si muzete vybrat i jako roll-on: http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss?url=s ... SO&x=0&y=0


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rýma

Příspěvek od Merlin »

Provedl jsem pokus. Předem říkám, že to nikomu neradím, jen informuji o vlastní zkušenosti.
Idea spočívala v tom, že MMS se vstřebává sliznicemi, ale málo, takže aby i to člověk"natlačil" přes patro do hlavy, chce to fintu...
Nachystal jsem si tedy dávku, která se používá k výplachu úst třeba při paradentóze nebo k čištění zubů a posílil o dvě kapky. (Opět nikomu nic nedoporučuiji, ale už dlouho používám poměr 1:4 místo 1:5 kapkám aktivátoru. Roztok, který používáme, je o 3% slabší, než používá Jim, a ten se zmiňuje, že pátá kapka tam je "pro jistotu". Dělám to prostě méně kyselé, ať mi to "nekroutí hubu".) Tak. No a do tohoto mixu jsem si po přidání decky vody dal 5 kapek dimetyl sulfoxidu, a po doušcích vyplachoval papulu tak, aby kontakt se sliznicemi byl co nejdelší..
Facit: udělal jsem to po večeři a fakt se snažil udržet každý malý doušek tři minuty a trochu déle. Pak jsem dělal obvyklou noční... a co bych to natahoval - rýma jako kšandy byla do dvou hodin nenávratně pryč. Napřed jsem si toho ani nepovšiml, až nad ránem mne napadlo, že jsem vlastně celou noc nesáhl po kapesníku.. a že dýchám úplně volně. Takže se u mne rýma neohřála ani dva dny! A byla by patrně pryč ještě rychleji, kdyby mne to napadlo dříve.
Ten roztok s DMSO "chutná" úplně jinak, není tak kyselý a je takový "olejnatější", těžko popsat.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Co netušíte o soji

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS a ztráta chuti

Příspěvek od hanka »

Právě jsem byla MMSkou přinucena k C-čkové pauze :)
Dosud tady všichni psali, jak MMS bystří čich a chuť, mně se stal opak - ráno jsem si namíchala svých 7 aktivovaných kapek, zalila vodou a pila -ale jenom polovinu, zbytek jsem polekaně nechala :shock: - chuť nebyla kyselá, jako vždy, ale spíš neutrální až slaná! Nechápala jsem, co se stalo, ochutnávala jsem znovu a znovu, ale chuť prostě byla do slana. Pak mi blesklo hlavou, že jsem asi přehodila dávkování ,t.j. 7k kys.citrónové a 35 k MMS - obojí mám totiž v podobných lahvičkách, ale označené správně. Protože chuť vůbec kyselá nebyla, musela jsem předpokládat, že jsem to asi popletla a dát první pomoc - mimochodem jak má člověk reagovat, když přehodí dávkování?, prosím znalé, aby odpověděli, to se opravdu může stát! - a vzala jsem si sodu bicarbonu, hned nato vit C v prášku (kyselinu ascorbovou), a znovu a znovu vit. C a jenom jsem doufala, že to dělám dobře a přitom jsem si říkala, jak tu chemickou reakci v žaludku (která se obvykle koná v pohárku 3 minuty, než se zředí), přežije žaludek :x . Když i vit. C byl taky slaný, došlo mi, že jsem asi ztratila chuť (ale jenom kyselou, ostatní chutě zůstaly) :| . No, a k večeru jsem dostala opar a chřipkový stav, což mě poprvé v životě uklidnilo, mám naději, že se mi chuť zase vrátí :) .

Tak jsem zůstala na vit. C a dělám si nucenou pauzu, škoda, tak krásně se mi dařilo v navyšování kapek MMS :P!!!

Ale stejně by mě zajímalo, jestli jsem postupovala správně, kdyby šlo skutečně o předávkování málo aktivovaným MMS :? .

Všechny zdravím, Hanka.

-------------------------------------------
Slunce v duši.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

MMS a ztráta chuti

Příspěvek od Jayo »

gewo, ty este dostavas rymi? :-) Co ti nechuti cerstva zeleninka a ovocie? :-)


Monča
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26 říj 2009 19:29
Bydliště: Ostrava

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Monča »

Moc děkuji. Monča


Monča
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

CHT

Příspěvek od Ondřej »

Pořád tu někdo píše jak i při malých dávkách je přiotrávený, nestíhá vylučování a pod. Zřejmě plno lidí neví, že existují metody jak celkem jednoduše a přitom masivně zvýšit efektivnost vylučování u detoxikace. Jak známo tlustý střevo hraje prim. Existuje procedura zvaná colon hydro terapie, což je odborně provedený výplach tlustýho střeva od starodávných usazenin, nánosů z pečenýho vařenýho smaženýho jídla, ze kterýho vznikají hromady špatně vyloučitelnýho odpadu. Ta usazenina ve střevě může být tlustá na centimetry a blokuje střevní stěnu, která při normálním stavu vylučuje do střevního obsahu právě metabolický odpad.
Poopravím: Za touto usazeninou se usazují kolonie bakterií a plísně, které pak skrz střevní stěnu vylučují do krve a mízy toxické výměšky svého metabolismu. Je to vlastně vleklá otrava organizmu bakteriálními a plísňovými jedy.
Pokud je střevo zaplácaný a nemůže vylučovat, detox probíhá mnohem pomaleji a člověk se snadno přiotráví, protože zatím všechno musí plavat v krvi a míze. Colon hydro terapie stačí vygooglovat. Já ji absolvoval dvakrát a byla to jedna z nejlepších věcí co jsem mohl udělat. Pak jsem to obkoukal a zvládám sám doma. O tlustým střevě a jeho funkcích zasvěceně píše Walker, doporučuji:
http://zdravinadlani.cz/obrazky/downloa ... _zacpy.pdf

Zde si můžete prohlídnout pár fotek toho co mají lidi ve střevech:
http://www.pust.cz/frame.php?load=situace

O detoxu a jak na to píše i Cingroš: Sám sobě doktorem. V několika kapitolách v knížce popisuje základní detoxikační postup. Z toho tlustý střevo je na prvním místě. Taky doporučuji.
Takže komu je pořád blbě po MMS ať si prvně vypucuje vylučovací orgány, jinak to nepůjde pořádně ven.

Reportáž z CHT:
http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2004042601

Gewo tu zmiňoval nutrabona.cz, s tím ale nemám zkušenosti a osobně pochybuju, že prášeček dokáže efektivně odstranit to ono na adrese pust.cz.

Ano, absolutní souhlas! Pavel to na "pustu" má dokonale. Musím se smát, protože než jsem skočil sem, odpovídal jsem na jednu SZ, kde jsem postiženému doporučoval právě colon therapy, protože si myslím, že tyto usazeniny jsou, mimo jiné, zdrojem jeho potíží. :D
"Prášeček" jsou živé laktobakterie a různé jiné fajnovosti, jako imunoglukany apod. Pokud člověk na sebe dbá a není ucpaný, vystačí s tím. S tím zase má vynikající zkušenosti celá moje rodina. No a po po colon therapy je to absolutní špička.

Celková očistná kúra je (už celých 7 let...) tady: http://www.gewo.info/health/medicina.htm – zkuste se tím proklikat.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

.

Příspěvek od Jayo »

Ludia, ziadne niekolkocentimetrove nanosy v crevach niesu. Jedine, co tam je, je zdegenerovana crevna sliznica, opotrebovane klky, a kysele prostredie, ktore vytvara vhodne podmienky pre disbakteriozu a nasledne zabyvanie parazitov. Prave tie parazity vypustaju do tela najviac toxinov. Stolica, tak ako z nas vychadza, je minimalne z 50% tvorena bakteriami. Ked vznikne disbakterioza, bakterie ktore z nej narastu, su pre telo paraziticke, a vylucuju toxiny. To su tie toxiny, ktore nas zaplavuju, sposobuju nam chronicke zdravotne problemy. Tie toxiny, nachadzajuce sa v potrave, niesu ten hlavny problem. Detoxifikaciou by ich telo zachvilu vyplavilo, a bolo by vsetko v poriadku. Ale toxiny od parazitou nemiznu, dokym sa clovek nezbavi parazitov. Stale sa mnozia naspat a vypustaju toxiny. Pokial niekto neodkyseli tkaniva tela, vzdy im bude vytvarat vhodne podmienky, aby sa tam zakorenili a vratili sa. Nezdravou stravou, ktora zahlienuje, sa to bude len zhorsovat.
Najhorsia je skutocne disbakterioza v crevach, v hrubom creve sa skrze specialne telieska vytvara cca 80% imunity, ktora putuje do lymfatickeho systemu. Ked je sliznica creva zdegenerovana, zapalena, a podrazdena vplyvom disbakteriozi, imunitny system zacne trpiet, oslabovat sa a to vytvara v tele dalsie vhodne podmienky pre zakorenenie parazitov.
Pokial niekto berie MMS, ten sice vycisti parazity, lenze, vacsinou nie uplne. O to sa musi postarat imunitny system. A hlavne, v tele nesmu byt vhodne podmienky pre parazity, teda kysle prostredie. Inak sa zase vratia. Preto brat MMS a nic ine neriesit na svojom zdravi, je podla mna ako dat si naplast, ale neriesit skutocnu pricinu obtiazi. Pocas MMS je samozrejme vhodne mat vycistene vylucovacie organy a funkcne crevo. Vtedy procedura prebehne pomerne hladko.
Tie fotky nanosov, co su na pust.cz, je odpad s roznych programov na cistenie criev, ako Colonix. Je to samotna vlaknina, ktoru ludia beru. Je to postavene tak, aby to vyzeralo, ze to ma efekt, typicky oblbovak na tahanie penazi.
Colonhydroterapia ucinne preplachne creva, no je to podla mna dost rizikova metoda. Niekolko ludi na to doplatilo. Musi sa urobit dobre, pokial sa spravi chyba, ci uz na strane pacienta, ktory nebere laktobacily, alebo na strane lekara, ktory to urobi neodborne, mozu sa vyskytnut dost neprijemne problemy.
Podla mna, aj tu plati mudrost, pomaly dalej zajdes, alebo trpezlivost ruze prinasa. Pravidelne klystiri s urinou su podla mna setrnejsia cesta, zadarmo, a ovela bezpecnejsia.

Takisto mi pripada nelogicke, ako niekto pocas kury MMS ostane jest maso, sladkosti a ine kyselinotvorne potraviny, co narusaju imunitu. Tak, chce sa zbavit parazitov, na druhej strane sa prekyseluje, zaplavuje telo tazko vylucitelnou zahnivajucou potravou, ktora oslabuje imunitu. Je to logicke? Ked chcem cistit telo, tak ho cistit poriadne. Ja doporucujem uz niekolko tyzdnov pred kurou prejst na cistejsiu stravu s minimom zivocisnych potravin, a pit caje na precistenie pecene, obliciek a traviaceho traktu. Takisto cistit hrube crevo, aby bolo uz pri kure v co najlepsom stave.
Pocas kury doporucujem prejst na lahku, zdravu stravu. Je to vitarianska strava. Teda jest len surove ovocie, zeleninu a orechy. To asi nedokaze vela ludi, takze je velmi vhodne ostat jest aspon 51% surovej stravy. Zabrani sa tak leukocytoze, to jest stav, kedy sa vyluci do traviacej sustavy imunita, ktora povazuje tepelne upravenu stravu za votrelca. Zase logika, ked sa chcem zbavit parazitov, potrebujem imunitny system inde, a nie nim plytvat. Preto je vitarianska strava najvhodnejsia. Je takisto lahko vylucitelna, telo usetri obrovske mnozstvo energie na travenie. Takisto doporucujem pohyb na cerstvom vzduchu, to pomaha odkyselovat a telo vylucuje plucami vela toxinov, ide mu to lepsie v prostredi, kde ich nenasava naspat. Dolezite je taktiez zachovat si psychicku pohodu, prave preto treba najst vhodny kompromis v strave, kam zajst, ako sa hovori, psychika pol zdravia. :-)


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“