Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

cesnak, cibula

Příspěvek od Jayo »

Konkretne, ktori paraziti miluju cesnak a cibulu?


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Je to ok.

Příspěvek od Deane »

A týka sa to aj cesnakovej vodky? Aj tú majú radi?


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PARAZITI a jak na ně

Příspěvek od Palo »

gewo píše:...abstinence od všech potravinářských olejů,
a stejně tak od brambor,
citronů,
ovsa
a pokrmů impregnovaných kyselinou gallovou.
Z wiki: "Kyselina gallová je organická kyselina, která se nachází v duběnkách, ořeších, dubové kůře, čajových lístcích a v dalších rostlinách, kde se nachází buď volná, nebo vázaná do taninů, ze kterých se získává kyselou hydrolýzou."

To znamená, že ještě vynechat: ořechy a čaj? Co třeba ještě dalšího ("v dalších rostlinách")?

Tak nějak bych uvítal příklady, co tedy jíst ;)

gewo píše:... a má kupodivu stále víc parazitů.. tedy podle Oberonů, Salvií apod. Zajímavé.
Nelíbí se mi, že taháš parazity do vlákna s MMS - přetahuješ něco tam, kde to nemá co dělat. A nelíbí se mi, že tu povídáš o mě nějaké nesmysly. Jak jsi přišel na to, že mám parazitů víc než dřív? Víš něco, co já ne - ohledně diagnostik, které jsem absolvoval?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Snáď ešte ten ovos by som si vedel odpustiť.
Vlastne ani MMS by sme si nemali čím aktivovať, keď aj citróny :evil: :bhead:

A zase stejná písnička! Ta dieta bez kyseliny galové se vztahuje POUZE NA LIDI, KTEŘÍ MAJÍ RAKOVINU!!! Nevím proč to tady taháte do extrému?


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Praziquantel 1 etapa - výsledek

Příspěvek od Denny »

Craft píše:Praziquantel 600mg (1 tableta)

Dávka 900mg zapitá čerstvou grepovou šťávou (1,5 tablety), což odpovídá 6 tabletám Cesolu (jedno celé balení).

cca. 1 hodinu po užití:
- pocit motání hlavy
- jakoby lechtání v nose
- zvýšená citlivost nosních dutin
- mírná slabost
- zhoršený polykací reflex

cca. 2 hodiny po užití:
- pocit, jako když začíná rýma
- polykací reflex se zhoršil ještě výrazněji s pocitem "brambory" v krku
- výraznější slabost
- únava, jdu si dát šlofíka :)

cca. 5 hodin po užití:
- tak živé sny jsem snad ještě neměl :)
- velký hlad

cca. 8 hodin po užití:
- pobolívání hlavy v oblasti čela a nosních dutin
- jinak vše v normálu

Nyní v pozdní večer je vše v normálu a nepředpokládám, že se něco už bude dít.
Celkem silná dávka a je to ok. Vše co jsem uvedl poměrně rychle odeznělo. Takže co se velkých potvor týče budu asi čistej, což nakonec mám potvrzeno i oberonem, co se velkých parazitů týče, zřejmě i díky kůrám z dřívějška a navíc jsem to i předpokládál po mojich zkušenostech z jara s Vermoxem a pak Zentelem, kde se nedělo vůbec nic a asi i díky svému zapperu, kde jsem před nedávnem prodělal silnou herx chřipku.
Navíc jak ing. Bláhová ve svém článku o Cesolu píše, pokud nemáte v těle velké potvory nemělo by se to nijak zvlášť pocítit, takže se žádné silné herx reakce ani nekonaly.

BTW. Ten medík se skořicí je bašta, dobrej tip :good:
Čaute, tak jsem se do toho odčervování pustil také já. Jen jsem zvolil jiný postup, protože si myslím, že nejsem tak dobře ,,pročistěný" jako Craft.
Jedu podle článku ,,Jak se léčit" od Ing. Bláhové, který jsem dal na fórum. Mimo jiné píše - Německá lékařka Ingrid Fonk, která se zabývá parazity 30 let, dokonce doporučuje 3x3 Cesoly denně po dobu tří dnů. Je vidět, že vychází z praktických zkušeností, protože i my máme zkušenost, že někdy cysty parazitů z CNS nezmizí ani po dvou baleních.

Vzhledem ke své váze (zhruba 70kg) jsem včera bral - 0,75tbl v 8hod, 0,75tbl ve 14"30hod. a 1tbl ve 22hod. To je 1500mg Praziquantelu denně (tj.10tbl Cesolu) a celkem hodlám 4500mg (30tbl) za tři dny. Zapíjím samozřejmě čerstvou šťávou, vymačkanou z červeného grepu.

Po prvním dni se cítím dobře. Asi po hodině od užití dávky, jsou přece jen cítit lehké potíže. Občas mě trochu svíralo u srdce a pobolívalo tu či onde, - asi podle toho, kam se právě prazík dostal, ale jinak v pohodě. Změním pouze časy užívání a také na noc nebudu brát celou tabletu.

Když odejde první dávka stolice s mrtvou garniturou plochých červů, což nemusí být hned první den, nastane citelná úleva. Tělo se do normálu dostává zhruba pátý den.
Takže zatím nic..........to by si člověk mohl oči vykoukat :!: :roll:

Pokud to přežiju, tak hodlám pokračovat ještě celkem tři další týdny. To znamená, že každý týden si pak vezmu již jen 1,75tbl prazíku.
A to by v tom byl čert, abych nebyl dokonale čistý :)

POZOR!!! Jaksi jsem přehlédl, že je tablety vhodné užívat nejlépe po jídle, bral jsem je na lačno. Asi proto, se mi ozval žaludeční vřed, který jsem chtěl řešit hned poté :cry:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

gewo píše:A zase stejná písnička! Ta dieta bez kyseliny galové se vztahuje POUZE NA LIDI, KTEŘÍ MAJÍ RAKOVINU!!! Nevím proč to tady taháte do extrému?
Ty jsi začal. Napsal jsi "Paraziti - jak na ně" a žádná zmínka o rakovině. Opět jsi zmatek zavedl sám a tomto případě ještě obviňuješ druhé.

Mohu snad za to, že někdo nečetl Clarkovou??? Jasně jsem tam napsal, že je to rada Dr. Clark PRO LIDI TRPÍCÍ RAKOVINOU. Chce to číst tak, jak je to napsané a nehledat odbočky.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

citron, cesnak, cibula

Příspěvek od Jayo »

Tak citronova stava pokial viem, zabija vo vode vsetky patogeny velmi rychlo, a pouziva sa to na dezinfekciu vody napr. v Indii.
A ten cesnak a cibula sa mi nezda, zeby zivila parazity. Samozrejme, je dolezite ako sa to travi a ake latky to pri traveni vylucuje do krvi, jedna vec je, ako sa potravina sprava kym je skonzumovana a ako sa sprava pri traveni. I tak s tym cesnakom a cibulou by som videl rad nieco konkretnejsie, lebo to sa mi dost nezda.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: citron, cesnak, cibula

Příspěvek od Palo »

Vypadá to, že nás gewo zkouší, jak jsme blbí :lol: a jestli přijdem na to, že je to kec :lol: Je celkem vtipné, jak ze začátku napíše "česnek je krmivo pro cizopasníky" a hned před tím je od něj návod na lektvar z česneku :lol:

Nevím co si mám o tom myslet. Rád ověřuju a vyvracím, ale nerad ze sebe dělám vola jen kvůli tomu, že někdo něco plácne. V únoru půjdu repete na diagnostiku, ale nevěřím, že by mi něco zmizelo (ať jsem zkoušel co jsem zkoušel mimo antiparazitika) a naopak něco objevilo. Necháme se překvapit.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: citron, cesnak, cibula

Příspěvek od Jayo »

Hmm, myslis, ze je to az tak vazne s tymi parazitmi? A fakt sa ich tak tazko zbavuje? Akurat teraz zacinam kuru na MMS, a dalsie mesiace sa tomu chcem trochu povenovat. Mne pripada, ze dolezite je mat hlavne silny imunitny system a spravnu acidobazicku rovnovahu, ako aj rovnovahu v crevach, a vtedy prestava byt vhodna poda pre parazity. Samozrejme, tie co su uz zakorenene treba nejak vyhnat. Cim nizsia imunita, a viac prekyselenia, a menej energie v nejakom mieste, tym vhodnejsia poda pre parazity, tak to vidim ja. Na druhej strane je pravda, ze divoke zvierata maju neskutocne silny imunitny system a vitalitu, ziju v zdravych podmienkach, maju obdobia hladoviek a i tak sa v nich nachadzaju paraziti, nie vsak take mnozstvo, aby im sposobovalo degenerativne ochorenia. Takze z tejto uvahy sa skutocne ostava zamysliet, kolko ich zije v beznom cloveku, ktory ma dost slabu imunitu pri porovnani so zvieratami.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: citron, cesnak, cibula

Příspěvek od milda »

Docela určitě nás gewo nezkouší z naší blbosti. :!: 99,99% z nás by se nikdy neléčila MMS-kem, nebýt gewa a jeho překladů :!:
MMS je výborná věc, ale je to jen jeden ze způsobů léčby. Pokud nepřizpůsobíme životosprávu zdravým podmínkám, problémy se vrací.

Ne nadarmo vetšina má výborné výsledky s MMS za prvních 14 dní, a potom pokles zpět...
Ten česnek a cibule mi taky dost vrtá palicí, protože to byly spolu s mrkví osvědčené prostředky proti "červíkům"

Na druhou stranu, možná, že zvířátka, co máme v játrech a slinivkách,(možná v mozkovnách) potřebujou jiný živiny, než ta střevní.. ;) .....


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: citron, cesnak, cibula

Příspěvek od Jayo »

Preto hovorim, najistejsia protiparazitalna kura je hladovka > 21 dni a pomedzi hladovky nejake pomocky (napr. MMS), zaroven to vymaka imuntny system a metabolizmus, takze parazity sa nikde neukryju. Na dlhsie hladovky sa vsak treba vypracovat a to uz vacsine ludi nesedi. :-)


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Prazík

Příspěvek od Dasena »

Denny, paráda, paráda. :good: A informuj, informuj....díky.
Naposledy upravil(a) Dasena dne čtv 21 led 2010 21:35, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Praziquantel 1 etapa - výsledek

Příspěvek od hanka »

Denny píše:Čaute, tak jsem se do toho odčervování pustil také já.....]
Denny, jsi dobrý :good: ! A jak říká Dáša - informuj, informuj....!

Držím ti palce :lol:! Hanka.
__________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paraziti...

Příspěvek od Vinc »

Informace, snad pro všechny, protože si myslím, že to sem patří: Dostal jsem časopis JOALIS dr. Jonáše a tak bych se chtěl s vámi podělit o článek, který pan dr. Jonáš napsal. V tomto článku jde v podstatě o činnosti a "procedůry" :-), kterými se zde zabýváme a které mnohým ulehčují život. Musím říci, že dr. Jonáše celkem chápu a souhlasil bych i s tím, že zdravotní problémy je nutné posuzovat z širšího pohledu. Tedy že odstranění jen parazitů, kteří způsobují určitou nemoc, či ohrožují život je jedna věc a udržení si zdraví ,, tedy dobré imunity bez nutnosti denního zappování, braní MMS či dalších "procedůr" věc druhá. Také čím dále více nabývám přesvědčení, že pokud nebudeme posilovat i tu duchovní a duševní stránku našeho "jsoucna", ztrávíme zbytek života na židli, či jinak s elektrodami v rukou a občasnými nevolnostmi po užití MMS. Znova opakuji, že nejsem proti zapperu, MMS, KS atd. Pomáhá nám to přežít, ale myslím, že nám to také dává možnost a čas na pochopení smyslu naší existence a snad nás to přivede k dalším poznatkům. Teď bych ale rád na tomto místě umístil článek dr. Jonáše. Nevím, zda se mi to povede, zatím jsem sem nic nedával :-).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paraziti...

Příspěvek od Vinc »

Tak se mi to povedlo hned dvakrát :-). To, co je důležité jsem zvýraznil. Nepřipomíná vám to něco? Rife, Clark, Hahnemann, Jurkovič, atd......?

Tu druhou, totožnou přílohu jsem smazal...

Rival


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“