Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Aby bylo jednou provždy jasno.

Příspěvek od Merlin »

Informace nejsou určeny pro bezmozky, slepě následující všemu, co jim padne do oka. Jsou určeny lidem používajícím mozek k tomu, k čemu ho mají - k rozlišování a posouzení toho, co se na ně vztahuje, a co je pro ně nejlepší. NEJSEM a NECHCI BÝT nějaký následovaný "guru". Jen se snažím přenést přes jazykovou bariéru informace ze světa, jehož jazyku rozumím a občas přihodit poznatek z vlastních zkušeností. To je všechno. Co si z toho kdo vybere, je čistě jeho věc. Tady vůbec nejde o nějaké "souboje názorů". Každý jsme jiný a každý reaguje jinak. Tvrdit, že je něco blbost jen proto, že to kdosi nevyzkoušel, anebo to u něj nezabralo nebo si na to netroufá, mohou jen ignoranti. Jinak se nechová ani většina doktorů, ale ti to mají "v popisu práce" prodavačů léků..
Dávám jasné odkazy na zdroje, a určitě není můj problém, když je někdo líný si je obstarat a prostudovat. Dokud to ale neudělá, měl by se držet v diskusi o těchto věcech stanou. Až to udělá, jistě si rádi přečteme jeho názor.

Pro případné bezmozky, kdyby sem náhodou zavítali: Česnekový výluh je úžasná profylaxe ověřená staletým užíváním v ruském lidovém léčitelství. Je ale možné, že při rakovině může mít negativní účinky.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Návštěvník

Re: paraziti...

Příspěvek od Návštěvník »

Vinc píše:Tak se mi to povedlo hned dvakrát :-). To, co je důležité jsem zvýraznil. Nepřipomíná vám to něco? Rife, Clark, Hahnemann, Jurkovič, atd......?
Hahnemana bych z toho vynechal. Proč? Odpověď je v pochopení principu homeopatie.
P.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paraziti...

Příspěvek od Vinc »

:-) Hahnemann do toho patří. Poté, co prohrál spor s lékárníky o právo připravovat sám medikamenty, musel opustit Lipsko.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Praziquantel 1 etapa - výsledek

Příspěvek od Denny »

Denny píše: Čaute, tak jsem se do toho odčervování pustil také já. Jen jsem zvolil jiný postup, protože si myslím, že nejsem tak dobře ,,pročistěný" jako Craft.
Jedu podle článku ,,Jak se léčit" od Ing. Bláhové, který jsem dal na fórum. Mimo jiné píše - Německá lékařka Ingrid Fonk, která se zabývá parazity 30 let, dokonce doporučuje 3x3 Cesoly denně po dobu tří dnů. Je vidět, že vychází z praktických zkušeností, protože i my máme zkušenost, že někdy cysty parazitů z CNS nezmizí ani po dvou baleních.

Vzhledem ke své váze (zhruba 70kg) jsem
první den 0,75 + 0,75 + 1tbl to je 1500mg Praziquantelu (tj.10tbl Cesolu )
druhý den 0,75 + 1 + 0,75tbl to je 1500mg ( 10tbl )
třetí den 0,75 + 1,5 + 0,75 tbl to je 1800mg ( 12tbl Cesolu)
Celkem jsem tedy užil hodně velkou dávku 4800mg prazíku (32tbl Cesolu) za tři dny :!: .


Asi po hodině od užití dávky, jsou přece jen cítit lehké potíže. Občas mě trochu svíralo u srdce a pobolívalo tu či onde, - podle toho, kam se právě prazík dostal. Po dávce 1,5tbl se mi během 10min. chtělo spát, tak jsem si lehl. Také díky vyšším dávkám grepu, jsem se vždy dobře a často vyprázdnil (ne průjem).
Jinak vše v pohodě.


Čtvrtý den - takže zatím stále nic nezahlédl..........ani pod lupou, mikroskop nevlastním :!: :roll:

Dále si vemu již jen 2tbl jednorázově, tři týdny po sobě.
A to by v tom byl čert, abych nebyl dokonale čistý :)

POZOR!!! Jaksi jsem přehlédl, že je tablety vhodné užívat nejlépe po jídle, bral jsem je na lačno. Asi proto, se mi ozval žaludeční vřed, který jsem chtěl řešit hned poté
Stačil Helicid a byl klid
No jinak mi Ing. Bláhová doporučila na žaludek a slezinu tinktury od Joalis - Helicobacter a Veliadren, údajně to vždy zabralo a tak jsem se do toho ,,vředu" pustil právě dnes :idea:
Myslím si, že použití protiparazitického léku Praziquantel se nemusí nikdo bát a preventivně by ho měl použít každý z nás.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Návštěvník

Re: paraziti...

Příspěvek od Návštěvník »

Vinc píše::-) Hahnemann do toho patří. Poté, co prohrál spor s lékárníky o právo připravovat sám medikamenty, musel opustit Lipsko.
Myslel jsem že šlo o distribuci, ne o výrobu léků. :D
P.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: paraziti...

Příspěvek od hanka »

Vinc píše:....... Nepřipomíná vám to něco? Rife, Clark, Hahnemann, Jurkovič, atd......?
Ano, Vinci, připomíná, a od dr. Jonáše mě to dost mrzí :| .
____________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paraziti a jak na ně

Příspěvek od Vinc »

Gewo má pravdu. Vzpomínám si, že když jsem byl u p. pátera Ferdy, zmiňoval se, že česnek ve velkém množství škodí a může zhoršit nebo i způsobit např. leukémii. Totéž říkal o banánech. Vlastně bychom měli konzumovat jen to, co roste v našem okolí a nepožívat nic "odjinuď". Ale to je na jiné vlákno.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Praziquantel 2 etapa - výsledek

Příspěvek od Craft »

Praziquantel 600mg (1 tableta)
Celková dávka: 1200mg

Po týdnu jsem dal repete a tentokrát jsem zvolil na zkoušku variantu 2 x 1, tj. celkem 1200mg praziquantelu (8 tablet Cesolu).
Po první tabletě se nedělo vůbec nic a po druhé asi tak necelou hoďku převládalo mírnější motání hlavy a pachuť v ústech, což záhy odeznělo, jinak se nedělo už vůbec nic. Třetí a závěrečnou etapu vyzkouším po 14 dnech ale v jedné větší dávce, což se mi zdá lepší. Rozhodně to však nebude dobré pro někoho, kdo nemá játra a ledviny úplně ok. Tady bych nejdříve doporučil několik jaterních kůr a až teprve pak najel na prazík, protože dává játrům dosti zabrat.

BTW. Také jsem si den předem dal lázeň z přesličky, úžasná to věc na ledviny (neznám nic lepšího) :)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

přípravky Joalis

Příspěvek od Craft »

No jinak mi Ing. Bláhová doporučila na žaludek a slezinu tinktury od Joalis - Helicobacter a Veliadren, údajně to vždy zabralo a tak jsem se do toho ,,vředu" pustil právě dnes
Přípravky Joalis - Helicobacter a jiné jsem před časem od paní Bláhové dostal taky a jejich účinnost byla u mne velká 0, pak jsem zvýšil dávky KS a bylo po problému. Jinak celkem finančně náročná zkušenost :)


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Joalis!!!

Příspěvek od marlenka »

Neviem či niekomu Joalis pomohol. Mám kopec známych, ktorých nepomohol vôbec a mne teda tiež nie. A meranie nie je tiež lacná záležitosť. Snúbencovi namerali všakovaké veci, hneď na začiatku dostal 8 fľaštičiek cca 4000 SKK keď boli ešte slovenské koruny a vôbec to nezabralo. Potom bol u nás v Piešťanoch jeden shaolinský mních ktorý pracuje s energiou a dal ho do poriadku. Takže áno, liečiť sa ale vybrať si spomedzi metód tú najlepšiu. Osobne by som nebola proti Joalisu keby to zaberalo ale žiaľ realita je u mnohých iná. Tož naše skúsenosti s Joalisom.

P.S. Ak to niekomu zaberá, samozrejme nech v tom pokračuje, nechcem nikoho odrádzať, ale sú aj účinnejšie metódy ako Joalis.( a lacnejšie)


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Rozlustenie

Příspěvek od Magnea »

Ahojte, kdze beriemu tu antiparazitycku Clarkiu, tak som si zacala sledovat stolicu, nuz a objavila som tam nieco ako "priesvitne" neviem ci to nazvat cervy alebo podivuhodne utvary, tenke , pozdlzne, cca 1 cm. neviete co by to mohlo byt? a este co som si vsimla, ked som zacala s Clarkiou, beriem ju teraz 13 den, ale na zaciatku som rano vstavala s cervenymi ocami a palili ma, vela popraskanyx ziliek, teraz sa to uz urovnalo, mohlo by to byt sposobene tym, ze som mala nieco aj v ociach? Dakujem za info.


lena

Re: Rozlustenie

Příspěvek od lena »

Magnea píše:Ahojte, kdze beriemu tu antiparazitycku Clarkiu, tak som si zacala sledovat stolicu, nuz a objavila som tam nieco ako "priesvitne" neviem ci to nazvat cervy alebo podivuhodne utvary, tenke , pozdlzne, cca 1 cm. neviete co by to mohlo byt? a este co som si vsimla, ked som zacala s Clarkiou, beriem ju teraz 13 den, ale na zaciatku som rano vstavala s cervenymi ocami a palili ma, vela popraskanyx ziliek, teraz sa to uz urovnalo, mohlo by to byt sposobene tym, ze som mala nieco aj v ociach? Dakujem za info.
z hlediska TCM jsou oci spojene s jatry, stagnace jater, je to tlak, zatez, ale take ledviny

vim o cem mluvim, mela jsem drive oci taky nacervenale,

rika se, neco nechceme videt, je to take druh dusevnich pochodu v tele,
velmi pomaha pokud clovek udela take terapii jako je konstelace rodiny

zavirame pred necim oci


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlustenie

Příspěvek od Palo »

Magnea píše:...cervy alebo podivuhodne utvary, tenke...
Včera jsem si dělal klystýrek, i s MMS... Předem upozorňuju, že jsem se silně vyhnul doporučovanému návodu (a to co jsem provedl tak nedoporučuju - MMS bylo opravdu hodně).

Zkrátím to... Několikrát po sobě výplachy, pak s MMS... Lezlo ze mě všechno možné, těžko odhadovat, co se dalo považovat za parazity... Ale pamatuji si, že jsem měl hodně "čehosi", co mělo tvar fazole, cca 2 až 2,5 cm, bylo to trochu jako nacucaná vata, jakoby masité, barva průhledná až bílá, místy nádechy jiné barvy... Napadlo mě, jestli to není střevní lamblie, ale kdo ví, jestli ty lamblie mají vůbec takovéto velikosti a vlastnosti. Také jsem pozorovat cosi podobného lidskému černému vlasu, 3-5 mm dlouhé a dalo se to celkem lehce rozpůlit nehtem. Měl jsem tohodle celkem dost, řekl bych tak desítky, možná i stovky...

Od saa jsem dostal za uši, že jsem nevzal vzorek :oops: Tak snad příště (jestli jsem to nevymlátil všechno). Kdyby mě to mohl někdo objasnit, byl bych moc rád.

Jinak upozorním, že jsem celkem dost změnil jídelníček, hodně se cpu česnekem, feferonkama, pokrmy upravuju čerstvě nadrceným pepřem atd. Ďábelské tousty, co jsem jich dnes trochu měl u saa jsou pro mě už něco jako "májka" :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Rozlustenie

Příspěvek od Magnea »

lena píše: velmi pomaha pokud clovek udela take terapii jako je konstelace rodiny
mohla by si viac popisat nieco o tejto terapii?


lena

Re: Rozlustenie

Příspěvek od lena »

Magnea píše:
lena píše: velmi pomaha pokud clovek udela take terapii jako je konstelace rodiny
mohla by si viac popisat nieco o tejto terapii?
ahoj magnea :) ,

podivej se v seznamu ci soznamu, napis slovo rodinne konstelace
a vyjedou informace co to je a take osoby, ktere to provadi v blizkosti, kde bydlis

je to dobra alternativa k mms a jinym pripravkum, aby nam zdravi slouzilo, ci aby lecba nebyla tak
namahava. Nebot je taky nutne vyrovnat hladinu energie v nasem tele. pokud je nekde problem
tak se nam nektere nemoci ci potize stale vraci, ale je i nadale dulezite nase telo podporovat bylinkami
a dalsimi pripravky, ocista atd. :D


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“