Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

luxel
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Praziquantel z Thajska

Příspěvek od luxel »

Lieky z Thajska by som neobjednávala. Bolo potvrdených viacero falšovaní, napr. tehlový prášok nalakovaný lakom na nábytok. A potom pesticídy, fungicídy, tam si s tým hlavu nelámu. A tá cena- na praziquantel príliš lacný.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Praziquantel z Thajska

Příspěvek od Palo »

Vyzkoušíme to a uvidíme ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Re: Praziquantel z Thajska

Příspěvek od HajHou »

luxel píše:Lieky z Thajska by som neobjednávala. Bolo potvrdených viacero falšovaní, napr. tehlový prášok nalakovaný lakom na nábytok. A potom pesticídy, fungicídy, tam si s tým hlavu nelámu. A tá cena- na praziquantel príliš lacný.
No právě, já bych se raději spolehnul na tradičně trochu spolehlivější prostředí, i když jeden nikdy neví. Praziquantel bych i tak raději vzal z USA pro akvarijní rybičky (je to zdá se tatáž chemická sr@jd@ z jednoho kotle) a u Thajců bych si počkal (možná ještě dlouho) na standardy... Třeba se mýlím, ale jedna newyorská neonka s právníkem za zády má podle mne větší šanci dostat požadovanou sr@jdu v uvedené kvalitě než člověk/zákazník v Thajsku, navíc přes net! Pak už je lepší, když pure Praziquantel od prodejce z ebay a hodnocením 100pct navážím vůči svým kilům a nelenoším s thajskou nezárukou sádrového typu v pěkných tabletách. Ale určitě se nechci někoho dotknout, netvrdím navíc, že to nemůže být přesně naopak. Ale překvapilo by mě to.


luxel
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Rybičkový praziquantel

Příspěvek od luxel »

Ja sa chystám vyskúšať tento rybyčkový:
http://shop.numa.sk/index.php?act=viewP ... ductId=637
Uvádza sa, že je to 100% čistý praziquantel. Čo si o tom myslíte?


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Praziquantel z Thajska

Příspěvek od Denny »

HajHou píše: Pokud něco nestojí tisíce jako u nás, neznamená ještě , že je to šmejd.

No právě, já bych se raději spolehnul na tradičně trochu spolehlivější prostředí, i když jeden nikdy neví. Praziquantel bych i tak raději vzal z USA pro akvarijní rybičky (je to zdá se tatáž chemická sr@jd@ z jednoho kotle) a u Thajců bych si počkal (možná ještě dlouho) na standardy... Ale určitě se nechci někoho dotknout, netvrdím navíc, že to nemůže být přesně naopak. Ale překvapilo by mě to.
Nedotkneš a nepřekvapíš. Tou Amerikou bych zas až tolik nadšený nebyl, afér s léky tam také bylo a stále je, více než dost :!: Myslím si, že farmaceutické firmy hledí především na zisk a vše ostatní je pro ně druhořadá záležitost (a zvláště, když je to určeno pro rybičky). Nepotřebují zdravé lidi, kdo by ty jejich výrobky potom kupoval :?:
Spolu s Craftem máme Prazík vyzkoušený a žádné komplikace nám to nepřineslo. Já osobně jsem již užil celkem 10 tbl po 600mg Praziquantelu.

(Pro Keded - přečti si soukromou zpávu )


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paraziti

Příspěvek od Vinc »

No, až tak levné to nebylo. 100 tabl. praziquantelu plus 100 tabl. albendazolu stálo 164 € :roll: Takže nic tak levného. Jinak všechny uváděné problémy (nepříjemnosti) byly druhý den pryč. A to s asi při těch zátěžích dalo čekat. Takže je to věc volby.Ještě to vyzkouším. Navíc zdroj mého praziquqantelu je od ing. Bláhové.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Praziquantel z Thajska

Příspěvek od hanka »

Denny píše:.....Spolu s Craftem máme Prazík vyzkoušený a žádné komplikace nám to nepřineslo. Já osobně jsem již užil celkem 10 tbl po 600mg Praziquantelu.
Jak se cítíte, je to pořád OK? Budete si kontrolovat na Oberonu jak se ta kúra projevila na parazitech? Držím vám palce.
Hanka.
_________________
Slunce v duši.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

albendazol..

Příspěvek od jarda ovčák »

Dá se sehnat litr 10% za 600.Jmenuje se albex. Mám v jarmaře 3 lity.Litr je to pro odčervení asi 8 tun organismu..Veterinární přípravky jsou obecně známé tím, že mají mnohem větší čistotu oproti humánním.... Chovatelé jsou dobře pojištěni a pojišťovny nenechají na výrobci suchou nit. O lidi tady nejde... je jich jako .........much..


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Praziquantel - 3 kůra

Příspěvek od Craft »

Osobně jsem vyzkoušel prazík jak z USA pod obch. názvem Distoside a pak z Thajska pod názvem Wormicide Tablets. Oboje obsahovaly 600mg Praziquantelu v jedné tabletě.

Dneska jsem si po 14 denní přestávce dal třetí kůru a užil za dnešní den dávku 1800mg ( 1200mg + 600mg), tj. celkem 3 tablety a už se nedělo vůbec nic. Nejvíce znatelné to bylo u první kůry, kterou jsem tady popsal ve starších příspěvcích, ale taky nic extra a za několik hodin to bylo zase ok. Tímto kůru prazíkem pokládám za ukončenou a zaměřím se na očistu jater, protože je to pro ně dost velkej záhul.

Chystám se po nedávné zkoušce aplikace KS pod kůži
http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg461
ještě prubnout jednu věc a to sloučeninu peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem O3, co by přímo prodávající se výrobek. Jsem zvědavý jestli to bude mít nějaký zajímavý efekt nebo se bude jednat pouze o předražený a o ničem preparát :)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

.. záhul pro játra..

Příspěvek od Merlin »

Má vůbec nějaký smysl ještě něco dodávat, když VŠICHNI LÉČITELÉ, bez jediné výjimky, staví očistu jater a ledvin úplně dopředu?
Našinec prostě dostane vytoužené lentilky a hned je musí spolykat.. bez ohledu na následky.
Buďte HODNĚ rád, že to s Vámi nešvihlo. Většinou to končí na ARO v nemocnici. A moc doufám, že Vás nikdo nebude následovat.

Nedisciplinovanost a hledání řešení "po česku" je hlavní a jediný důvod, proč se tomuto tématu důsledně vyhýbám. Nechci mít někoho na svědomí.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

k tomu vytrhávání z kontextu...

Příspěvek od Craft »

Má vůbec nějaký smysl ještě něco dodávat, když VŠICHNI LÉČITELÉ, bez jediné výjimky, staví očistu jater a ledvin úplně dopředu?
Máš pravdu nemá, protože tvoje výtka má jednu podstatnou vadu na kráse gewo a to že já jsem v minulosti podstoupil celkem 8 očistných klasických jaterních kůr i s očistou ledvin pomocí bylinných čajů a zapperu, takže tvoje výtka na mou adresu je trochu mimo. Nakonec jsem to už psal ve starších příspěvcích tady v parazitech, ještě než vzniklo vůbec nějaké vlákno o očistě těla. Tak mě rozhodně nemusíš o důležitosti očisty těchto orgánu poučovat, protože vím dobře co dělám a pouze tady dávám svoje poznatky a nikde přece nepíšu, že mě musí někdo následovat ;)

BTW. Asi tě spíše štve, že se dvě vlákna o parazitech sloučili do jednoho a někteří si tady dovolují dávat příspěvky i o jiných prostředcích, než je MMS. Nakonec kdyby Humble s chloritanem dosti neexperimentoval, těžko by bylo dnes nějaké MMS, které rozhodně vše neřeší ;) A jen tak mimochodem, na některé větší parazity je i MMS krátké, protože se nedokáže dostat standardní aplikací na místa, kde se jim daří úspěšně přežívat. Nakonec tohle může potvrdit ze zkušeností i paní Bláhová.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: .. záhul pro játra..

Příspěvek od Denny »

gewo píše:Má vůbec nějaký smysl ještě něco dodávat, když VŠICHNI LÉČITELÉ, bez jediné výjimky, staví očistu jater a ledvin úplně dopředu?
Našinec prostě dostane vytoužené lentilky a hned je musí spolykat.. bez ohledu na následky.
Buďte HODNĚ rád, že to s Vámi nešvihlo. Většinou to končí na ARO v nemocnici. A moc doufám, že Vás nikdo nebude následovat.

Nedisciplinovanost a hledání řešení "po česku" je hlavní a jediný důvod, proč se tomuto tématu důsledně vyhýbám. Nechci mít někoho na svědomí.
gewo ty kluku krásnej a víš, že máš pravdu :?: Já např. jsem hrozně nedisciplinovaný, proto že jsem nedočkavý (asi jako druzí). Během 7mi týdnů jsem stihl 3 očisty jater a žlučníků, 3 dávky Praziquantelu (celkem 6000mg), 2 dávky Vermoxu ( 1200mg Mebendazolum), tinktury Joalis aj., MMS1,MMS2, čaje na očistu ledvin, to vše prokládám vit. C, D, B-komplex, Mg, Ca, občas koloid. minerály a započal, ale nedokončil očistu ledvin Tibetským způsobem - bohužel mě začalo již po druhém dni slušně řezat v močovodu, tak jsem to zatím vzdal :oops: Blázen/ šílenec, že :?:
Snad jsem ve svém výčtu na nic nezapoměl. Je to sice fuška, ale zatím to zvládám a žiju.
Takže prosím tebe, tvých znalostí a vědomostí si hluboce vážím a věř, že nebudu sám, kdo tvé připomínky a náměty potřebuje. A to naše riskování nám prosím tě odpusť. :good:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

no

Příspěvek od Merlin »

to nebyla "výtka", jen povzdech. Ale co, nakonec jsme všichni dospělí lidé, a měli bychom vědět, co děláme. Všechno je individuální.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: .. záhul pro játra..

Příspěvek od Jayo »

Denny, tak toho si teda stihol dost, to teda pozeram. :shock: A citis sa lepsie? Podla mna, kedze telo sa aj tak musi zreparovat samo a liecive techniky mu vlastne len umoznia na to priestor, niekde lezi hranica, kde ked uz aj prihodis nieco zdraviu prospesne, nic nove sa diat nebude. Nieco ako, ked potrebujes rozhybat 1000W spotrebic, a priteka ti uz 1500W energie, tak zvysenim vykonu generatora uz nic nedocielis. :-) Dufam, ze si tu hranicu uz neprekrocil, ale na druhu stranu, da sa aj povedat, ze lepsie je mat 500W rezervy, vsak co ked prijde obdobie, ked sa generator o 300W oslabi? :-)


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Jsem v pohodě

Příspěvek od Denny »

Jayo neboj, jsem v pohodě a zvláště nyní po tom třetím čistění jater a žlučníku. :) Již se opravdu opět těším na další, protože během několika dní, se v tobě ten zbylý balast pohne a opět je ti hůř. Mezitím dodělám odčervení a musím hledat něco, čím bych se zbavil - bezbolestně - ledvinového písku (šutrů?). Takže raději teď na 1500 a mít rezervu, dokud to jde :!:
Hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“