Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Myšoidní elektrárny ... aneb ... jak využít Mus Musculus??

Společenské dění u nás i ve světě.

Co myslíte, ... baví drobné hlodavce běhání v kolečku ???

ANO určitě ... mají přitom takový zvláštní euforický výraz ...
20
74%
NE máme doma zcela líného tvora ...
3
11%
NEVÍM nedá se to zjistit, kolečko jsme mu sebrali, protože hrozně vrzalo a nemohli jsme spát ...
2
7%
NĚCO JINÉHO ... např. nesouhlasím "vězněním" myší ... nebo "naše kočka byla rychlejší" apod.
2
7%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rattus norvegikus

Příspěvek od jeff »

Tato zvířátka mají jistě daleko větší záběrový moment, než běžné myšky, ale dávej si na ně pozor, prý se dokážou prohryzat i železobetonem! Ten had asi moc dobře ví, proč mu tak chutnají.

Jeff


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Hadi a jiní plazfci ....

Příspěvek od A(&F) »

... připojuji sem obrázek, který sem tematicky tak nějak akorát zapadá ... před časem mi ho poslal jeden ze zdejších členů, označovaný též jako Habana ... ... doufám, že tím neporušuji nějaká "autorská práva" popř. "právo první noci" ... :D ... A.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Myšoidi....

Příspěvek od Mim »

Zdá se , že myšáci a myšice jsou svobodné...lidi už přestali vymýšlet blbiny. :lol: :lol: :lol:


Však ono to půjde!!!
conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

watttttttt

Příspěvek od conny »

Tak teda nevim s tou watazi mysi,ale mam pocit ze clovek ma 80W tepelny vykon do okoli +/- .Nebo se pletu?

Co takhle udelat terarko omotane dratem,dat do nej klokana a do kapsy mu tajne podfouknou kus magnetu? :D :D :D :D


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Altec či jiné gencek

Příspěvek od Palo »

Mám zásadní dotaz...

Uvažuji nad koulečkem pro otroka myšoida a zasek jsem se u generátoru - víte o něčem dostupném a již hotovém?

Já totiž vždycky uvažuju nad vlastní výrobou a pak zjistím, že su totální dežo, bo do mě nekdo prnkne a hekne – ty hňupe, tak jaks todle udělal, tak by to nezešmrdolil ani Tesla! Kurňa takovéj slabé vodvár!

No a zjistím, že existuje ňáké třikrát silnější řešení navíc třikrát menší a ještě k tomu třikrát levňéší (nevymyslel eště někdo É s čárkou a zároveň i s háčkem)?

...levně´ší :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od Merlin »

Předrátuj si zapojení motorku ze staré diskové mechaniky.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od A(&F) »

Palo píše:Mám zásadní dotaz... Uvažuji nad koulečkem pro otroka myšoida a zasek jsem se u generátoru - víte o něčem dostupném a již hotovém?
... a skounul sis ty odkazy o "pár" výše ... copa je tam použité jako loužisko ??? ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od Merlin »

Ne. V téhle rubrice se moc nevyžívám. Myšl mám raději volně pobíhající, nevadí mi, tedy pokud nezačnou dělat binec. Vloni v zimě mne chodil navštěvovat vždycky o půl druhé v noci myšák. Prostě vypochodoval spoza monitoru a zajímal se o Tatranku. Tak jsem mu kousek dal... no a pak chodil pravidelně jako hodiny. :)

Akorát, že jsem tyhle generátorky dával na větrníky s malou žárovičkou, která se za pořádného větru rozsvítila. Prostě se na ten disk s magnety nalepí listy vrtule z PET flašky... zbytek je z Merkuru.

------------
Spíš by mne ale zajímal Tvůj názor na nový pohled na Joes´Cell.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od Palo »

A(&F) píše:... a skounul sis ty odkazy o "pár" výše ... copa je tam použité jako loužisko ??? ... A.
E... ...asi su slepéj, já nic neviďám... ...ale někde se bude doufám válet ňáká 5,25 palcovka... ...ložiska mám, budou z in-line bruslí... ...jen to zkombinovat... ...mno to bude ještě zajímající... ...a ještě dotřetice tu mám jeden odešlej hárddisk...

...asi zas dělám něco blbjé... :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:Spíš by mne ale zajímal Tvůj názor na nový pohled na Joes´Cell.
... přiznám sem, že těžce nestíhám ... takže to téma jsem si nechal zítřek večer/noc ... to už snad budu mít čistší hlavu ... hned jakmile napravím "magnetické resty" ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
habana

Re: Myšoidní elektrárny ... aneb ... jak využít Mus Musculus

Příspěvek od habana »

A(&F) píše: ... i polní myš, která v životě neviděla "běhací kolečko" během krátké chvíle si "ho těžce zamiluje" ...
No jestli to je tak, jak píšeš, pak k ochraně hektarového pole by stačila řada "koleček" umístěných po straně pole. Myši si je zamilují, nebudou chodit krást vobilí a budou namísto toho sportovat a vyrábět elektriku na místo atomovejch elektráren (= VIZE :roll: :roll: )


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od A(&F) »

Palo píše: ...a ještě dotřetice tu mám jeden odešlej hárddisk...
... bingóóóóóuúů ... ale dám Ti (dobrou) radu, zkus se zamyslet i nad nějakou vlastní konstrukcí ... kopírováním zatím ještě nikdo nic novýho nevymyslel ... (teda kromě případů "kdy náhoda přeje připraveným") ... A.
Naposledy upravil(a) A(&F) dne pát 01 pro 2006 0:09, celkem upraveno 2 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Myšoidní elektrárny ... aneb ... jak využít Mus Musculus

Příspěvek od A(&F) »

habana píše:Myši si je zamilují, nebudou chodit krást vobilí a budou namísto toho sportovat a vyrábět elektriku na místo atomovejch elektráren (= VIZE :roll: :roll: )
... obávám se, že obilí = velmi silné lákadlo ... ale možná by to spojili ... fitnes & ffůd ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Altec či jiné gencek

Příspěvek od Palo »

A(&F) píše:... ale dám Ti (dobrou) radu, zkus se zamyslet i nad nějakou vlastní konstrukcí ... kopírováním zatím ještě nikdo nic novýho nevymyslel ...
Já nepotřebuju vymejšlet něco novýho, páč všechno už bylo vymyšleno (a ikdyby ne, tak stejně jo (myšleno principy) :D)...
...nebo chceš říct, že se dá altec udělat i jinak, než za pomocí magnetů, cívek a feromagnetického kovu?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
habana

Re: Myšoidní elektrárny ... aneb ... jak využít Mus Musculus

Příspěvek od habana »

A(&F) píše: ... obávám se, že obilí = velmi silné lákadlo ... ale možná by to spojili ... fitnes & ffůd ...
hahahaha, ještě mi k tý iluzi chybí ty pracovníci, co vcházejí do elektrárny a ve vrátnici fasjou liščí vohony, kterejma pak leštěj ebonitový tyče, co sou ztopořený v komínech elektrárny...no a z těch komínů se pak kouří, jak se kouří z těch makajících leštičů...povídka vod Šimka a Grossmana...znáš ??? hhahahaha :roll: :roll:


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“