Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od Daria Lori »

Pokusim se ho ihned nekde koupit, diky... :P


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

olej

Příspěvek od Merlin »

Dlooouhé...
Panenský lněný olej má dva a půlkrát více potřebných látek. Stať o kokosovém je spíš reklamní. Mimo užitečných obsahuje kokosový i spoustu balastu.
Pokud je k dispozici lněný olej, je kokosový slabá náhražka. Je ale dobrý pro zevní upotřebení, tak snadno nežlukne.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od Daria Lori »

Mam tady nove vysledky krve predchozi jako prvni, potom nove(04..09.2009-18.12.2009-05.03.2010)

Bile krvinky: 6.80-6.40-6.70 - ty jsou v norme!!!
Cervene krvinky: 3.99-3.91-3.72 - pod normou
Hemoglobin: 12.3-11.8-11.2 - pod normou
Hematocrit: 35.0-34.6-33.4 - pod normou
Gr.Eosinofili: 0.43-0.59-0.39 - nad normou

v moci: u-Hemoglobin: 0.03-0.06-0.06 - nad normou

CO TO ZNAMENA? Proc to jede dolu? Neni to anemie?
Potrebujete jeste jine vysledky? mam jich tady dost...

jinak vse v poradku.

Leky na stitnou zlazu jsou zvysene z 125 na 150 (eutirox) ale vysledky jsou v norme. LSE vysledky az za dva mesice.
Dnes mam sono... uvidime co je uvnitr stitne zlazy po tolika koupelich v MMS dnes... .
Jinak zkousim to pomlete lnene seminko s tucnym tvarohem, je to dobrota a vycisti to asi opravdu ledviny, uz me neboli v zadech, kdyz to prezenu s MMS. Pridala jsem koprivovy, hermankovy a zeleny caj. Vyrabim taky aktivni vodu - prestava "varit" hlava... :P


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od Daria Lori »

:P Tak dneska tady mam ekografii: nejstarsi datum - bez MMS, druhe a treti s uzivanim MMS. Velikost nejvetsiho uzliku ve stitne zlaze.
15.05.2008 - 21mm
14.11.2009 - 18mm
15.03.2010 - 15mm

Zda se, ze ustupuji... . Boji se MMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od poota »

Daria Lori píše: 15.05.2008 - 21mm
14.11.2009 - 18mm
15.03.2010 - 15mm
Teď bude nejdůležitější trefit datum, kdy to bude 12mm, abys tu posloupnost nezkazila! :D
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od Daria Lori »

Ty ses nejakej jedovatej... zitra bude i odpoved od doktorky, jestli chces tak ti ji napisu!!! :lol:


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od Daria Lori »

Doktorka byla prekvapena..., kdyz jsem se ji zeptala jestli muzou i zmizet tak odpovedela, ze to neni mozne...tak to zkusime ne? Kdo vi co bude rikat potom...i pri tomto ustupu naznacovala, ze se asi spletl doktor pri ekografii . V srpnu dalsi odbery, vypada to i na snizeni eutyroxu. Jinak mam cas 1 rok na uplne vytraceni slavnych uzliku ve stitne zlaze... !!! :P


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: snizena funkce stitne zlazy

Příspěvek od poota »

Daria Lori píše:Ty ses nejakej jedovatej...
To už tady ví kdekdo, že jsem dědek prudce jedovatej. Ale v tomto případě jsem to jako jedovatost opravdu nemyslel!
Daria Lori píše:Doktorka byla prekvapena...
Správně, nedej se a vydrž - :good:
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

autoimunitni choroby

Příspěvek od Daria Lori »

Podle poslednich vysledku narusta: autoprotilatky - Antinuklearni pl. ANA z negativni na 1: 320 co to znamena?
Pouzivala jsem MMS1, koupele i ustne, neco jsem prehnala? :roll:


Uživatelský avatar
jarop
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: stř 08 lis 2006 12:47
Bydliště: Košice
Dostal: 1 poděkování

zápaly a magnezium

Příspěvek od jarop »

Keď človek nemá dostatok niektorých životne dôležitých látok, všelijaké náhrady len udržujú status quo.
V prvom rade je treba prijať dostatočné množstvo minerálov. A potom k tomu dodať MMS a podobne.
Asi najviac ľudstvo hreší pri horčíku. Je záme, že magnezium lieči alebo tlmí zápaly.
Napriklad: http://ezinearticles.com/?Magnesium---T ... &id=743203
A magnesium deficiency is considered to be one of the most common, but treatable, causes of disease. An estimated 72% of Americans are not getting enough magnesium. Low magnesium levels are associated with several autoimmune disorders including Fibromyalgia, Chronic Fatigue Syndrome, arthritis, Raynaud's phenomenon, and asthma.
Nedostatok horčíka je jeden z najčastejších ale liečiteľných príčin chorob. Asi 72% amíkov neprijíma dosť magnezia.
Nízke hodnoty magnezia sú spojené s niektorými autoimunitnými chorobami ako syndrom chronickej únavy, artritida, reynauldov syndrom a astma.


Jaro
sil
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 07 kvě 2010 13:42
Bydliště: Děčín

MMS a cysty

Příspěvek od sil »

Dobrý den,
již několik dní pročítám toto fórum a nikde díky jeho rozlehlosti jsem nikde nebyl sto najít příspěvěk na téma cysty. Chtěl jsem se tedy zeptat zda někdo z přítomných má zkušenosti s účinkem MMS na cysty na děloze. Děkuji za info.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a cysty

Příspěvek od Palo »

Ahoj, nemůžu reagovat přímo na cysty na děloze, ale u MMS1 je známo, že cysty narušuje/rozpouští. Je řeč o cizopasnických cystách. O jiných zatím řeč tady na fóru nebyla ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS a cysty

Příspěvek od milda »

sil píše:Dobrý den,
již několik dní pročítám toto fórum a nikde díky jeho rozlehlosti jsem nikde nebyl sto najít příspěvěk na téma cysty. Chtěl jsem se tedy zeptat zda někdo z přítomných má zkušenosti s účinkem MMS na cysty na děloze. Děkuji za info.

Každopádně, kromě MMS, se dá na cysty velmi dobře působit půstem. Při něm se čistí postupně všechny orgány v těle.

http://www.pust.cz/

http://urinoterapie.sweb.cz/urinoterapie.htm


Uživatelský avatar
Cunik
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06 čer 2009 20:14
Dostal: 1 poděkování

mrsa

Příspěvek od Cunik »

Ahoj vespolek,
pro kamarádovu dceru (17let) hledám informace o MRSA, poslední dobou má časté boláky a kamkoli příjde, jsou mudři dost vyděšení a nevědí si vůbec rady, jen občas něco vyříznou lokálně vyčistí. Hledám hlavně zkušenost s délkou kůry, dávkováním, koupelemi, MMS1 nebo i MMS2 ??? Dospěl jsem k názoru, že pokud vůbec někdo dokáže pomoci, tak jedině z tohoto jedinečného fóra. Děkuji, pavel


lenkas
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 28 kvě 2010 23:33

MMS a paradentoza

Příspěvek od lenkas »

Ahoj,
mam vleklu paradentozu, zacala som pouzivat MMS na cistenie zubov.presli dva tyzdne a ja necitim ziadny rozdiel.
Chcela by som vediet,ci ma niekdo s tym skusenosti,lebo mne sa zda,ze mam dasna viac zapalene ako pred pouzivanim MMS.
Dakujem za uprimne odpovede.
ms


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“