Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Tobolky ktoré som kúpil stáli 3centy kus. Pochodil som viac lekární a nikde ich nemali, odkázali ma na lekáreň pri nemocnici a tam mali iba jednu veľkosť. Takže som dal 3€ za 100ks.
Myslím že tu moc niektorí experimentujete s rôznymi bleskami či chlor-šokmi, no zdá sa že nie všetko je to rovnaké. O chlor-šoku ktosi písal že obsahuje niečo iné. Nespálte si niekto črevá!!! Ja som si objednal zo stejného zdroja ako Palo.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Hm.

Příspěvek od Deane »

mira65 píše:TO JSEM BYL JÁ POZOR NENÍ CHLÓRŠOK JAKO CHLÓRŠOK, MŮŽETE SE POPÁLIT CHLÓREM každý není chlornan vápenatý
Ano, práve na Tvoj príspevok som reagoval. AZURO chlor šok G, ten podľa toho čo si tam písal sa nehodí. Píšeš tam že AZURO chlor šok G z Mountfieldu se skládá z dichlorisokyanurátu sodného


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Aby sa niekto nespálil by bolo asi najrozumnejšie objednať tu z blešáku, ale objednávat zo Slovenska je trochu zložitejšie pre to poštovné. Tiež po mojich skúsenostiach so zháňaním toboliek. Ja som si objednal odskúšaný Modrý šíp aj preto, že môžem upravovať vodu v jazierku, teda nielen na papkanie.
Treba myslieť na to, že pre niekoho je chémia španielskou dedinou, upozornení nieje nikdy dosť. Už to neriešme, lebo zaplníme fórum dohadovaním a potom sa tu bude ťažko orientovať.

Zatiaľ užívam tretí deň 2x denne. Keďže mám tobolky asi 00 tak ich nedavám plné, a to 00 k nim teda pasuje, ten smrad keď sa grgne. Aj žena to berie a vraví že sa cíti lepšie, dokonca dnes ráno nevzala na žalúdok Lomac.
Ja som nejaký aktívnejší, ale musím priznať že som začal od pondelka užívať aj Life Enhancer 2x denne 3 tabl.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
jafic
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10 úno 2010 9:29

Re: Sehnal jsem si na NETu ;)

Příspěvek od jafic »

[quote="Palo"]Tak jsem si chtěl sehnat "pro případ nouze" MMS2 granulát. V Hornbachu mají leda tak sezónní zboží, tak jsem tam neuspěl. Tak jsem se šel zeptat do chemičky, kde beru chloritan sodný a tam měli akorát chlorové vápno... Tak mě napadlo se poptat v prodejně chemikálií, kde beru glauberovu sůl, ale tam se asi musí objednávat dopředu a domlouvat, aby tam někdo byl, takže tam nikdo nebyl a já prohlásil "se®u na vás, jdu domů!" :lol: A doma jsem pohledal NET na Lagunu - modrý šíp ;)

Pises,ze v Hornbachu nemali ten modry sip,len chlorove vapno.Docital som sa,ze to je len iny nazov pre chlornan vapenaty.. chlorove vapno v tobolkach nieje dobre? a este.. tobolky sa mi v pohari vody ie a nie rozpustit. a ked ich uz namaknute nejako rozlozim,tak sa to vapno rozpusta len strasne pomaly.. ja som uz niekolko desiatok tych toboliek zobral, a nemal som ziadne problemy.. kamaratovi to pomohlo velmi s problemami s prostatou..


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Ked si dobre prečítaš čo sa to píše tak sa dozvieš že je možné zomlieť, ja som na starom kávomlýnku trochu pomlel. A tie tobolky by nemali byť také čo sa rozpúšťajú až v črevách. Ja si vodu zohrejem aby sa ľahšie rozpustili. A mysli na to, že žalúdočné šťavy pri tom rozpúšťaní tej tobolky tiež pomôžu, v pohári s vodou to pôjde asi pomalšie.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Sehnal jsem si na NETu ;)

Příspěvek od milda »

jafic píše:
Pises,ze v Hornbachu nemali ten modry sip,len chlorove vapno.Docital som sa,ze to je len iny nazov pre chlornan vapenaty.. chlorove vapno v tobolkach nieje dobre?
Není, protože obsahuje málo chlornanu - asi 35%, zbytek jsou různý příměsi. Kdežto Modrý šíp má přes 90%. Je proto mnohem čistější a účinnější. ;)


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Najvýhodnejšie by aby viacerí si spolu objednali. Už som to napísal tiež, neskúmal by som toľko, sú tu odskúšané niektoré, napr. ten Modrý Šíp, objednať a užívať. Ideálne by bolo ak by z jednoho mesta viacerí sa dohodli a nevyšlo by to draho. Ono toho človek veľa nepotrebuje, myslím že dlho sa to skladovať nebude môcť načaté, navlhne a bude nanič. Ja som si zomlel a naplnil 20 toboliek a už na tretí deň som musel tobolku poriadne potrepať aj postláčať, lebo sa už robila hrča.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

Deane píše:Vie mi niekto povedať tobolka 8,5 mm hrubá a 25mm dlhá aká je to veľkosť?
Esi Ti to pomůže, tak tobolka o velikosti "0" má 0,7 ml (přesně 0,69 ml). A odhaduju, že jde o 4 mm průměr a 12 mm délku. Říkám to tak z hlavy, neměřil jsem to.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Tobolka "nulka"

Příspěvek od HajHou »

Celkový obsah má mít až 0,81 - a školní matematikou se tak pro nulky (neplést si s jinými, estetičtějšími nulkami) dá potvrdit jinde uváděný rozměr 7 x 22 mm.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tobolka "nulka"

Příspěvek od Palo »

HajHou píše:Celkový obsah má mít až 0,81 - a školní matematikou se tak pro nulky (neplést si s jinými, estetičtějšími nulkami) dá potvrdit jinde uváděný rozměr 7 x 22 mm.
Jestli se někomu podaří tam natlouct 0,81 ml, tak to bude fakt geroy...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Děkuji za upozornění

Příspěvek od HajHou »

To by byl opravdu gerój - ovšem takto jsem neuvažoval. Uvedl jsem tuto hodnotu jen jako matematicky zpětně ověřitelný fakt k potvrzení maximálního správného rozměru tobolky nula, který je tedy zřejmě cca 7 x 22 mm - zatím alespoň nikdo neprotestoval. Dotaz zněl na rozměr, ne na hrdiny Sovětského svazu, které jsi zbytečně začal zmiňovat (pro později narozené gerój = hero). Daleko větší gerój by byl ten TVŮJ fešák, který by do Tvé "4 mm průměr a 12 mm délku" narval "0,7 ml (přesně 0,69 ml)", jak jsi uvedl. Zdar.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tobolky

Příspěvek od Merlin »

Google najde tabulku s tobolkami.. je to normované s přesnými údaji o objemu. Nechápu, co se tady řeší.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Tá tabuľka je hneď v treťom príspevku na strane 1, ale v nej sú len označenia a objemy. Ja som sa pýtal podľa rozmeru, aká je to veľkosť. No mohol som si to síce vypočítať, ale čo už. Jednoducho som sa spýtal a dostal som odpoveď. Niekto ale namietal že tie 0 sa budú ťažko prehľtať, čo sa mi zdá neopodstatnené. ja tú 00 (plním asi do 2/3) prehltnem a hneď zapijem a je to bez najmenších problémov.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Velikosti tobolek

Příspěvek od kutil »

Zkouším vložit tabulku kapslí:
velikost ____________00_____0______1______2_____3_____4
sypký materiál (ml)_0,93____0,69____0,50___0,37___0,28___0,21
tekutina (ml)______0,84____0,62____0,45___0,33___0,25___0,19
Celkový objem_____1,16____0,81____0,59___0,45___0,33___0,25

Tak bohužel to nebere tabulátor, napsáno OK, na skle sraženo vlevo-grrr
Musíte si to sami posunout nad sebe Zkusil jsem to naformátovat podtržítkami - poo.
Vydržať
H.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Ženské problémy

Příspěvek od rival »

Má známá (věk 45 let) po celý život brala hormonální antikoncepci, kterou několikráte na kratší či delší dobu vysadila, má nyní s jejím vysazením problém. Po vysazení HA ji velmi silně začalo bolet v podbřišku a také kostrč. A to tak, že nemohla ani pořádně sedět. Pokud začala HA opět brát, bolesti zmizely... Obvodní doktorka jí poslala na různá vyšetření. Dle nálezů je vše v normě. Ani gynekolog nenalezl žádný problém. Jen jí sdělil, že bude muset brát HA až do období přechodu. Pak prý s velkou pravděpodobností bude po bolestech... Do té doby ji doporučil, ať si nechá zavést nějaké hormonální tělísko, to je prý k organismu šetrnější než tablety.

Napadlo mne, že by dotyčná mohla zkusit MMS. Jelikož MMS 1 nechtěla z důvodu chutě, poradil jsem jí, ať si v Blešáku objedná MMS 2. Vysadila tedy HA a když přišly bolesti, začala brát jednu tobolku MMS 2 po jídle na noc. Asi po třech dnech došlo k výrazné úlevě a po týdnu už si na bolesti ani nevzpomněla. Stále bere jen jednu tobolku na noc a sama to považuje za zázrak.

Snad tato informace pomůže i ostatním ženám s podobným problémem...


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“