Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od isabel »

Batles píše:Isabel, ano je to tak v pořádku, máš pouze vysokou spotřebu tobolek :D
tak si jdu udělat 50% aktivátor :lol: ;)


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

tak jsem to udělala s tím 50% a řeknu teda že je to o hodně silnější reakce...aktivovalo se to rychleji a taky jsem po 1minutě naplnila tobolku místo 3minut protože se ještě bude další 2minuty tobolka rozpouštět v žaludku.Jsem z toho ale pořád zmatená co je lepší..aktivace 3minuty anebo 1minutu a hnedka spolknout.. :oops:


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

jak na pihy?

Příspěvek od isabel »

ještě mám dotaz..vím že to pomohlo na stařecké skvrny a proto bych to chtěla zkusit na pihy ..jaký mám prosím použit koncentraci ,poměr
-mms
-kyseliny
-vody
aby to pomohlo a nerozežralo mi to obličej :shock: :shock: :shock: :lol: :laugh:


isabel
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: MMS2 az pul hod.po MMS1

Příspěvek od muflon »

Batles píše:Isabel, hlavně nezapomeň, že MMS 2 můžeš brát až za půl hodiny po MMS 1.
Nevzpomínám si že by to v nové knize J.Humbla bylo(pokud ano tak to není v kap.o MMS2).
:ethink:
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 25 dub 2010 21:29, celkem upraveno 1 x.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

blujno

Příspěvek od isabel »

tak po poslední dávce 4kapek aktivovaným roztokem 50%kyseliny je mi poprvé blujno..další dávka bude opět jen 3kapky :oops: :bhead:


isabel
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: blujno

Příspěvek od kutil »

A to jsi měla strach z rozleptání žaludku-grrr
Když to piješ rozředěný džusem a zapíjíš, tak je to o něčem jiným :!: Nevím kdo tu na fóru zaved MMS1 do tablet :?
Proč všichni zkouší furt něco lepšího, když Humble dal jednoznačné pokyny jak s mmskama zacházet.......
Vynech 1, dej si den, dva pauzu a zkus mini 2. Na ten náš žaludek se mi zdá šetrnější.....
H.v.
PS- to mmsko 1 má svý opodstatnění při inhalacích, koupelích apod., vše chce svý ;) a skutečně si to každý musí vyzkoušet sám...


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: blujno

Příspěvek od isabel »

no já to rvu do těch kapslí kvulí tomu aby mi to kyselý nešlo přes jícen a ten smrad bych teda do sebe nedala..to vím jistě..už tedka mi to dělá zle jen když to cítím


isabel
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: blujno

Příspěvek od kutil »

Já vím, pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta......
Ono těch info na fóru je móóc, jukni se do SZ
H.v.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

nevzpomínám si.........

Příspěvek od Batles »

str.101 cituji: Dbejte na to, abyste mezi podáním MMS1 a MMS2 udrželi odstup alespoň 1/5 hodiny. Nikdy neužijte oba přípravky současně. Konec citátu.
V knize je to nejméně dvakrát zdůrazněno.
Isabel, tobolky aktivuj pouze půl minuty a pak zapij, protože tvorba chlordioxydu pokračuje v tobolce, nic neuniká mimo a až se rozpustí či pukne, tak do sebe dostaneš zcela využitou dávku.
Tobolky jsou velmi výhodné právě tehdy, když člověk dělá 30ti denní kůru (s céčkovými přestávkami) 10x denně 3-4 kapky. Toto už je sakra náročné a právě kvůli tomu smradu a kyselosti je celý proces snesitelný. Vodu si tam máš přikápnout proto, že když se stane a tobolka se nalepí na žaludeční stěnu, tak s velkou pravděpodobností dojde ke spontánnímu zvracení.
Stalo se mi to za celou dobu jednou a to asi proto, že jsem si ihned po požití sedl do křesla v předklonu a zmáčknul si tím žaludek. Za pár minut mně polil studený pot, začal jsem děsně slinit a sotva jsem doletěl na záchod - obrovské reflexní zvracení! Není o co stát.
U mne je faktem, že prostě nejsem schopen ve skleničce vypít ani 5 kapek, obrací se mi žaludek, sotva to ucítím na jazyku.
Kolik nás tady vlastně je, kdo poctivě prodělal celou kůru i s dokončovací týdenní dávkou 3x denně 15 kapek?????? Celá kůra zabere asi 50 dní, že?
Nedivím se, že mému synovi ta rakovina zmizela.
Při této kůře 10x denně je podle mého názoru ještě jedno nemalé nebezpečí! Džusy ( ananasový, jablečný - měreno pH metrem) mají pH 3,5. To znamená, že jsou silně okyselující pro organismus, který máme téměř všichni překyselený. Znamenalo by to pít 2 litry džusu denně, tj. asi 70 litrů silně okyselujícího prostředku během kůry. Dost drsné!!!
Proto jsou ty tobolky nesmírně důležité.
Někdo tady psal něco o zkratce..... tedy nikoli zkratka, ale významná pomoc tobolek při léčbě život ohrožujících chorob.
Snad se mi to podařilo objasnit i po praktické stránce.
Hezký den všem.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

pro batles

Příspěvek od isabel »

Batles-tak přesně tohleto jsem měla na mysli..mluvíš mi duše... ;) :lol: :jump: :eclap:


isabel
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: nevzpomínám si.........

Příspěvek od kutil »

Batles píše:str.101 cituji: Dbejte na to, abyste mezi podáním MMS1 a MMS2 udrželi odstup alespoň 1/5 hodiny. Nikdy neužijte oba přípravky současně. ...
Ach jo.....
kdyby sis vyzkoušel postup co píše Humble, tak až do 6 ti kapek (+ aktivátor) roztok po třech min. dolitý obyč. vodou bys bez problémů vypil. Stačí jen zadržet dech a ani ten zápach není tak strašný. No a když bereš 10x 4 kapky tak ani džus nepotřebuješ. Vždyť dvokapkový mmsko se bez dolití inhaluje proti chřipce a zánětům horních cest dýchacích. Perfektně to zabírá, mám to ověřeno na sobě ;) .
I když si uděláš 10 kapek a po aktivaci doleješ jen tak 2 cm džusu ode dna sklenice a zbytek doředíš vodou, nepoznáš že se jedná o MMS :roll: No a když to ještě zapiješ dalším hrnkem vody tak co je pro žaludek lepší :?:
Roztok z kapsle působí v místě rozpuštění dost koncentrovaný i když se napiješ vody.........
Dělej jak uznáš za vhodné, každý svého štěstí strůjcem
H.v.
PS- nejedná se tedy o dva litry džusu
PS2- Humble píše že kombinaci těch dvou mmsek neodolá téměř žádná nemoc, doporučuji tuto kombinaci i ten časový odstup. Není to dogma, ale když vypiji 3 hrnky vody na tu 2 tak už nemám "žízeň" na tu jedničku :lol:


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nevzpomínám si.........

Příspěvek od děda Slavík »

U mne je faktem, že prostě nejsem schopen ve skleničce vypít ani 5 kapek, obrací se mi žaludek, sotva to ucítím na jazyku.
Kolik nás tady vlastně je, kdo poctivě prodělal celou kůru i s dokončovací týdenní dávkou 3x denně 15 kapek?????? Celá kůra zabere asi 50 dní, že?
Prostě jsme každý jiný. Já v zásadě dělám jen to, co si myslím, že potřebuji. Bez problémů jsem bral 3x16 po dobu tří měsíců. Bez tobolek a bez nějakých nepříjemných následků.
Zmizela řada problémů a nebo se zmenšily natolik, že dál MMS beru jen občas, jako udržovací doping (když si vzpomenu).
Když bych bral MMS pravidelně dál, jistě bych problém při mých 115 kg neměl, ale mám obavu, že tělo by si na tuto dávku zvyklo, jako na jakousi smozřejmost (nebo drogu) a později, když bych skutečně potřeboval pomoc MMS, musel bych vzít takové množství, že by se tělo proti tomu vzbouřilo. Proto nic nepřehánět, pekně pomalu a jen tolik, kolik je SKUTEČNĚ POTŘEBA.

Pokusný králík se nehodí ani na pekáč. Je to škoda králičího života.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: jak na pihy?

Příspěvek od Deane »

isabel píše:ještě mám dotaz..vím že to pomohlo na stařecké skvrny a proto bych to chtěla zkusit na pihy
Však na fotke žiadne pihy nemáš. :D
Ukáže sa tu pekná baba a hneď sa idú chlapi pozabíjať ktorý skôr poradí. Samý gentleman, aj děda Slavík. :oops: :oops: :oops:


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: jak na pihy?

Příspěvek od isabel »

:laugh: :laugh: :laugh: :oops:
jéééé tak to je suprvý příspěvek..já se tay řechtám a červenám zárověn.. ;) :lol: :laugh: no pihy mám hezky schované pod makeupem :laugh:


isabel
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: jak na pihy?

Příspěvek od kutil »

Dyť víš že chlapi nestárnou :!:
A víš jak se pozná že stárnou :?: Když se místo o babách začnou bavit o nemocech :lol:
a druhá varianta je, že se nikde nehnou bez svetra ....
Tož nám dopřej trochu té radosti ze života :lol:


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“