Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

Re: Pro milda

Příspěvek od lena »

SVĚTLUŠKA píše:Ahoj a i tobě děkuji za názor, že jsou to možná paraziti.. No nevím, nevím. Minulý rok, když jsem se dověděla, že jsem získala tu šílenost (Hepa C) ke které jsem přišla jak slepá k houslím, tak jsem se začala ihned grubtovat právě od parazitů. Koupila jsem si tříměsíční kůru Colonixu. Tou jsem začala své trápení likvidovat. No pak jsem se dočetla, že Colonix je velký podvod :shock: ale co naděláme. Člověk si to nemůže sám ověřit a tak se spoléhá na to, co je pozitivně psané. Jestli to podvod není, tak od parazitů jsem vygruntovaná..
Přeji ti nádherný den a děkuji za tvojí reakci. Nicméně diskusi s parazitama pročtu. Díky moc. :P
nechci ti do toho nejak moc mluvit, ale paraziti jsou v nasem telu pekne schovany, i za tu dobu colonixu to neni mozne zlikvidovat, udelala jsem tuto kuru take. a take je jedna vec, ze jsme denne i nadale ve styku s parazity, viry baketrie cizopasniky vseho druhu. musime se stale cistit, abychom nedostali horsi onemocneni.

ale neber si to tak, my uz jim tem cizopasnikum ukazem, jen se nedat !!!!

hodne zdaru 8)


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Ahoj Palo, to víš, že o tom přemýšlím, ale nezdá se mi to provést v akutní fázi zánětu..... Jen co to trochu uklidním, půjdu do toho, nějaké běhání navíc mě nezabije :D Ale počkám si na 6.5., to jdu na MR, takže můžu porovnat s výsledky CT z předminulého týdne (12 mm zánět žlučovodu, ostatní jsou taky pěkný - rozšíření až na 4 mm, ale kamínky nevidět - i když vidět by byly jen ty kalciovky). Takže: neříkám, že se na tu očistu těším, ale v plánu ji mám :)

4 Světluška: S játry opatrně, protože je to ten nej nej filtr a pokud je tam problém, je na místě nejen šetřící dietka, ale myslím si, že i s MMS to bude echt stejné. Opravdu záleží jen na tvém pocitu, když nedělají problém 2 kapky (každou hodinu, max. 10x denně), klidně navyš na 3, ale ten den navýšení to spíš zkus co 1,5 hod. (stačí i 8x denně, dohro 24 kapek). A další den klidne každou hodinu 3 kp. (tj. 30 denně). Začni ráno v 8:30 po snídani, skonči ve 20:30 hod. a nech si 12 hodin játra relaxovat. Já si na noc (kol. 22:30 h.) dávám ještě lžíci (15-20g) Enterosgelu (to je jako aktivní uhlí). Běh mi to sic nezastaví, ale vychytává to toxiny ve střevě a traktu, takže co jde ven, jde správně a správným směrem. Jinak hodně láduju B komplex Repelent (3x denně) a minerály.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

shine

Příspěvek od lajos »

enterosgel je organický křemík


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 4Palo

Příspěvek od Palo »

shine píše:Ahoj Palo, to víš, že o tom přemýšlím, ale nezdá se mi to provést v akutní fázi zánětu...
Akutní fáze zánětu? Začal bych MMS1 - běžně málo kapek po 2 hodinách, počet kapek navyšovat až k cca 8, pak den pauza, pak větší dávku (habana by mohl doporučit kolik) koloidního stříbra - tak 2 dny, pak MMS2 - pilule denně a takhle 3 dny, pak Epsomskou sůl a pak opět MMS2, stačí jedna pilule. Myslíš, že by to nepomohlo? ;) Pak bych dal zase MMS1 na pročištění.

MMS1 Ti to trochu propucuje, koloid vezme to, na co MMS1 je slabé (zejména plísně, na záněty je taky dobrý - bych řekl), MMS2 příprava pro tělo, pak Epsom na otevření žlučníhových cest, MMS2 na vybrání žlučových cest a MMS1 na dočištění ;)

P.S. Řekl bych, že by bylo fajn větší množství Epsomské soli na Blešáku, co vy na to?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

pro la

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji, určitě tam zajdu.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

pro lena

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Hmm, tak to je tedy binec. Já myslela, že když Colonix reklamuje, že se tělo od všeho svinstva za ty dlouhé roky vyčistí, tak že bude a je zase na roky pokoj.. To by člověk musel potom brát průběžně už stále, což mně trochu zklamalo. Jenže asi to tak je, jak říkáš. Jíme, pijeme a znovu do sebe dostáváme sajrajty..
Děkuji za tvoji reakci a jdem tedy do dalšího gruntu.. Ale to by mělo "zařídit" i MMS, jak si tak myslím..


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Pěkný rozpis, už ho mám uložený, díky. Zatím beru co hoďku, hoďku a půl 2 resp. 3 kapky MMS 1, obden 1 MMS2 půlku a můžu opravdicky čestně konstatovat, že po 7 dnech takovéhoto braní je mi o 100% lépe, že mě v noci honila i hladová mlsná - tedy poprvé za rok :D Chystám se takhle dokončit 10 dní, pak 4 dny céčka (to se zase pose..). Pak bych chtěla dát 3 resp. 4 a něco k. MMS1 a každý den MMS 2. Po téhle druhé 10 plánuju tedy sůl, koloid a C. To víš, žlučník před 16 lety sebrali a od té doby mám o různá další a další vyšetření a hospitalizace postaráno.... Já, já, která furt láduju zdravé, chodící výživová a naučná knihovna, rady a porady pro okolí........no a pak tenhle nářez. To by mě křáplo :lol:


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro la

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Dívala jsem do toho Blešáku, ale tam samotnou Epsomskou sůl, neboli Síran Hořečnatý nemají. Mají ho jen ve zkušebním balíčku a pouze na dvě koupele. Nebo jsem se špatně dívala :shock:


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro shine

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji ti za návod, jak na to. Začít mohu až pozítří , až budu celý den doma. Nevím, jak to dělají ti, co musí být v terénu, nebo kanceláři, přemýšlela jsem nad tím..
Zítra budu dělat doprovod přítelovi, který musí na kolonoskopii, a nevím, kdy se vrátím. Takže začnu pozítří na stoprocent a tak, jak píšeš.
Dnes jsem byla na úplně posledních jaterních odběrech krve před plánovanou jaterní léčbou (v červnu) :( a rovnou jsem tam sestrám řekla, že nevím, jestli to podstoupím. Prý se mi nediví, že se mi do toho nechce :) Na netu se poohlížím po Epsomské soli (mám se v tom koupat, prý super na čištění jater), ale zatím marně. Nevím, jestli je nějaký rozdíl koupit tu do akvárií.. Mělo by to být totéž.
Píšeš, že bereš ještě Enterosgel, co to je? Musím to mít?


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: 4Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

shine píše:.... Já, já, která furt láduju zdravé, chodící výživová a naučná knihovna, rady a porady pro okolí........no a pak tenhle nářez. To by mě křáplo :lol:
Totéž-já to samé (smích) Zdravé bylinky, doplňky stravy, extrakty a já nevím co všecko.. A rozdávat rady a porady druhým, diskutovat, rozebírat zdraví a nesnáze toho druhého to by mi šlo.. Ale jak to sedne na člověka samotného, bum, a tápu všude, slon v porcelánu hadr.. :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro la

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Dívala jsem do toho Blešáku, ale tam samotnou Epsomskou sůl, neboli Síran Hořečnatý nemají. Mají ho jen ve zkušebním balíčku a pouze na dvě koupele. Nebo jsem se špatně dívala :shock:
Zařídím, aby brzy Epsomská sůl byla na Blešáku. Půl kila a kilo.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Světluška

Příspěvek od shine »

Enterosgel mít nemusíš, ale je to fajn věc (i když trochu dražší - na enterosgel.eu mají za 270,- a tam si o křemíku přečteš, pěkně rozepsané). Stačí i aktivní (černé, nikoliv živočišné) uhlí. Já beru MMS malé dávky a pomalu, protože, jak jsem psala, větší dávky (i pouhých cca 6-7 kapek á 2 hod.) mě dohnaly i na pohotovost. Malými dávkami po hodině nic nezkazíš a lépe se poznáš, resp. co zvládneš. S braním klidně začni odpolko, až se vrátíte z kolona, je to lepší, i navyšování se doporučuje až v odpoledních hodinách, kdy je ten metabolismus nastartovaný. A opravdu, alespoň tři dny zůstaň na těch počátečních kapkách (asi 2), ať vidíš, ako to premáva.......hlavně se střevy :lol: a posílám ještě pár poznatků o uhlí a křemu-enterosgelu stáhnutých z internetu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

Business

Příspěvek od Marteen »

Busines :-)

http://apteka.rusmedserv.com/customer/s ... 3%C5%CB%DC

Энтеросгель 225г
Подробнее Энтеросгель 225г

Фармакологическое действиеОказывает энтеросорбирующее,...
Цена: 198.00 руб.

198 Russian rubles = 5.11551293 Euros
198 Russian rubles = 130.950856 Czech koruny

v lekarni na slovensku 16Eur !!!!!! nenazranci...



Moznost pre Blesak !


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro la

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Palo píše:
SVĚTLUŠKA píše:Dívala jsem do toho Blešáku, ale tam samotnou Epsomskou sůl, neboli Síran Hořečnatý nemají. Mají ho jen ve zkušebním balíčku a pouze na dvě koupele. Nebo jsem se špatně dívala :shock:
Zařídím, aby brzy Epsomská sůl byla na Blešáku. Půl kila a kilo.
To bude opravdu velmi záslužné a přínosné pro mnohé z nás. Děkuji moc, jsi hodný.


ah
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 15 dub 2010 16:33

rada

Příspěvek od ah »

berem mms asi 10den 5kvapiek 3xdenne a uz treti den mam riedku stolicu. moze to byt s toho? mám na pár dní prestať?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“