Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Himalajská sůl

Příspěvek od milda »

Máš štěstí, žes to sehnal. Já jsem to v reálu ještě neviděl a kde jsem se ptal (Billa, Globus, Lidl, i jinde), tak to nikdo nezná :?

..a kolik tahle MARY stojí? Čistý chlorid draselný je pořádně drahý tuším asi 300 kč/kg jsem platil. ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Himalajská sůl

Příspěvek od Palo »

No kromě MARY, kterou jsem sehnal v Kauflandu v Brně u Boby centra (směr Svitavy) asi za 22 Kč, tak mám i KCl (100 Kč/kg), s tímto obsahem:

- chlorid draselný min. 98 %
- chlorid sodný max. 1,5 %
- Mg2+, Ca2+ max 0,1 %


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Lakmus levny...u nas neni k mani

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

jarda ovčák píše:Každá lékárna ti nabídne lakmusových papírků dosyta.
Jsou i přesnější s úzkým rozpětím, ty už nejsou tak běžné. Na kyselost organismu stačí obyčejné.
To je pravda, ani u nás v lékárně je vůbec neměli, a že prý musím asi někam, kde prodávají věci pro chemiky. Ani nevěděli, kam mě poslat. Oni je prostě prý "nevedou". :(


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Lakmus levny...u nas neni k mani

Příspěvek od poota »

Zkoušejte raději "Zdravotnické potřeby", tam je naděje mnohem vyšší.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Lakmus levny...u nas neni k mani

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji za radu. Vedle naší lékárny jsou zdravotní potřeby.. Ne, ne, nemají. Možná jinde, budu pátrat.
Krásný večer.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Lakmus levny...u nas neni k mani

Příspěvek od poota »

Vidím, že jsi z Prahy, měli je před časem v Hybernské, nevím jak momentálně.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Lakmus levny...u nas neni k mani

Příspěvek od Denny »

V každé lékárně jsou schopni Albu Phan objednat. Potom každý jednotlivý papírek rozstřihneš podélně a rázem máš 100ks velmi přesných a tím poměrně levných pH papírků :idea:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Sůl nad zlato a zlato pod kyselost

Příspěvek od HajHou »

1/ K soli s podílem draslíku - běžně ji mívá síť prodejen Albert, která mi mmch jinak nevyhovuje, ale co už. Samože bude i v jiných hypermarketech, pro malé prodejny je to zcela určitě marginálie.
2/ Dřív jsem tady kdesi zmiňoval možnosti odkyselovacích přípravků, migréna mé zákonité lakmusodohlížitelky má jasná pravidla a reaguje pouze na Tupperweinovu směs (no jeho příjmení vypsat - nemohl se jmenovat třeba Ač, Šé, Cé, El, Ac, Ba, Ič, Jo, Uc - viz http://www.rkka.cz/KVC/jmena_tajemstvi_zbavena.ppt - pořád ale lepčéší než tamtéž z druhého konce zmíněný Nasralvhrnec. V přechylování Nasralvhrnecová je už úplně teda... Takže proč se pan Tupperwein k ďasu nejmenoval například Ič??? Jaké by měl DIČ? Asi jako OSVČ podle RČ. Pardon, k věci. Podle ní - zákonitodohlížitelky - je tedy TPW směs velmi účinná a nejlepší ze zkoušených - třeba ta z DM drogerie prý slabota.
3/ Měřicí papírky mi přijdou vzhledem k častosti měření a přesnosti požadovaných hodnot vcelku dostačující. Nejdřív se našinec diví a časem se tak nějak nutně určí obecně standardy, po užívání odkys. směsí a úpravě životosprávy, které už překvapit nemohou a stávají se skoro nudnou normou. Pak pohled na dříve akurátně pomočený papírek už neskýtá to potěšení a napínavé informace. Si tedy myslím a domnívám se.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Sůl nad zlato a zlato pod kyselost

Příspěvek od Denny »

HajHou píše:1/ K soli s podílem draslíku - běžně ji mívá síť prodejen Albert, která mi mmch jinak nevyhovuje, ale co už. Samože bude i v jiných hypermarketech, pro malé prodejny je to zcela určitě marginálie.
Pokud ti mohu poradit, zaskoč raději do prodejny zdravé výživy a pořiď si Himalájskou sůl (bílou), která obsahuje přes 70 různých tělu potřebných minerálů a stopových prvků. Ostatní s přídavkem umělohmotného jódu, fluóru a jiných dobrot ihned vyhoď do kontejnéru :!:

Ve zkratce o himalájské soli: Himalájská sůl vznikla vysušením pravěkého moře před více než 230 miliony lety, jehož příčinou byly klimatické změny a pohyb kontinentálních desek. Sůl se těží z hloubky 400-600 metrů pod zemským povrchem. Na tuto sůl nemělo vliv znečištěné životního prostředí. Je zcela v přírodním stavu, bohatá na minerální látky, nečištěná, mechanicky nezpracovávaná. Sůl je ručně těžena, tříděna a prosívána.

Proč dávat přednost přírodní, nerafinované soli?
Klasická kuchyňská sůl, která je běžně k dostání v našich obchodech je výsledkem mnoha technologických procesů, na jejichž konci je sůl proměněna v stejně neživou hmotu jakou je bílý rafinovaný cukr. Himalájská sůl je přirozeně bohatá na minerály a stopové prvky. Její další výsadou je pravidelná krystalická struktura, jež vznikla vlivem enormního tlaku vyvinutého posuvem kontinentálních desek. Má vysokou tvrdost, pevnost a vysokou bioenergetickou hodnotu.
HajHou píše:2/ Dřív jsem tady kdesi zmiňoval možnosti odkyselovacích přípravků, migréna mé zákonité lakmusodohlížitelky má jasná pravidla a reaguje pouze na Tupperweinovu směs (no jeho příjmení vypsat - nemohl se jmenovat třeba Ač, Šé, Cé, El, Ac, Ba, Ič, Jo, Uc - viz http://www.rkka.cz/KVC/jmena_tajemstvi_zbavena.ppt - pořád ale lepčéší než tamtéž z druhého konce zmíněný Nasralvhrnec. V přechylování Nasralvhrnecová je už úplně teda... Takže proč se pan Tupperwein k ďasu nejmenoval například Ič??? Jaké by měl DIČ? Asi jako OSVČ podle RČ. Pardon, k věci. Podle ní - zákonitodohlížitelky - je tedy TPW směs velmi účinná a nejlepší ze zkoušených - třeba ta z DM drogerie prý slabota.
Jsi veselá kopa, to mám rád :) . Tvé zákonité lakmusodohlížitelky se drž, má pravdu. TPW směs je opravdu velmi účinná.
HajHou píše:3/ Měřicí papírky mi přijdou vzhledem k častosti měření a přesnosti požadovaných hodnot vcelku dostačující. Nejdřív se našinec diví a časem se tak nějak nutně určí obecně standardy, po užívání odkys. směsí a úpravě životosprávy, které už překvapit nemohou a stávají se skoro nudnou normou. Pak pohled na dříve akurátně pomočený papírek už neskýtá to potěšení a napínavé informace. Si tedy myslím a domnívám se.
Napínavé informace by ti měl dávat stále, musíš měřit často a dobře. Hodnoty by měly být poněkud jiné, než jak uvádí Tupperwein, není vhodné být celý den nad pH 7, to pak nepracuje acidobazický píst a tělo není schopno vylučovat kyseliny. Musí se udržovat pravidelný denní průběh, který v noci a ranních hodinách klesá pod hodnotu 6,5 pH a odpoledne vystoupá nad 7,5 pH, aby večer zase klesl na 6,5 pH. Průměr všech hodnot, naměřených v průběhu daného dne, by měl vycházet co nejblíže 6,4 pH, což je ideální pH zdravého člověka a všeho živého na této planetě. Hodnoty při nichž člověk celkem spolehlivě opustí tento svět jsou při acidóze 4,3 pH a při alkalóze 9,3 pH, takže s oběma stavy opatrně.

Jak by to asi mělo vypadat?

dopoledne: hod/pH 6:00/5,5 7:23/5,5 9:15/5,8 10:20/6,2 12:00/6,4
odpoledne: 13:50/6,6 15:15/7,8 18:20/6,6 20:25/6,4 23:40/6,0


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Prazikůra

Příspěvek od milda »

Tak mám za sebou vytouženou kůru praziquantelem. byly to tři dny 2x2tablety a po týdnu jednodenní opáčko.
Průběh byl celkem v pohodě. Začal jsem odpoledne a druhou tabletu před spaním. (abych dodržel odstup do 6 hodin). Po první tabletě a pak ještě večer byl trochu menší průjem. Pak celé tři dny v pohodě, nevěděl jsem, že něco beru.
Až další den ráno trochu pobolíval konečník a jakoby prostata. Zlepšil to klystýr, který jsem si celou dobu nedal. (a zřejmě jsem měl ;) )
Pravděpodobně se také přidala uvolněná energie z jater a slinivky, a taky odpad ze zahubených zvířátek.

Celkový dojem je velmi příjemný. Uvolnění v oblasti břicha je znát a líp funguje i trávení, (klepu na dřevo) takže tam určitě nějaký ty motolice byly.
Laboratoř je v tomhle směru nanic - mic mi nenašli. Navíc si člověk připadá jako debil, když mu paní doktorka blahosklonně sděluje, že může být klidný, výsledky jsou negativní. :hip: :bhead:

Na Salvii mi doporučili, ještě spíš, než prazíka Albendazol, tak dám ještě pár dní s Albem a jestli něco zaregistruju, tak se podělím se zkušenostma.

Takže Palo dík za spolupráci :D Jak jsme psali o té dědičnosti, naprosto se to hodí na moji rodinu i s předky. I s rakovinou, s cukrovkou taky, i když cukrovka byla spíš slabší. Takže by nebylo určitě od věci pročistit i členy rodiny, aspoň ty, kteří mají delší dobu potíže. (jenže ti bývají tvrdohlaví :lol: ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prazikůra

Příspěvek od Palo »

Jsem rád, že to bylo funkční, jen prosímtě - ten Albendazol jsi měl vzít v poledne, když jsi bral Praziquantel. Jestli máš ještě Prazi, tak udělej ještě jednu kůru a přidej tam ten Albendazol. Vzájemně se doplňují a mají větší sílu. Zvlášť to brát by byla škoda.

Co se týče labiny a výrazu "negativní", tak to se vůbec nedivím, že Ti nic nenašli, vždyť ani mě nenašli motolice ve střevech a to jsem viděl na vlastní oči vajíčka ve stolici, kterou jsem jim tam dal na testování. Motolici nebonzne ani krevní test. Natož, když máš motolici někde zašitou mimo střeva. Tak to ti naši MUDrcové nemají šanci ani náhodou. Inzulínek, chemo, ozařky - tohle je podle nich to nejlepší na motolice ;)
Prostě a jednoduše motolice neexistují, protože ji mají jen ovce a hotovo :lol: No a nadiagnostikovat je umí jen Salvia...

A prosím, pak dej vědět, jestli se Ti zlepšily ty orgány a jak to vypadá s tou malou cukrovkou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prazikůra

Příspěvek od milda »

Palo píše: - ten Albendazol jsi měl vzít v poledne, když jsi bral Praziquantel. Jestli máš ještě Prazi, tak udělej ještě jednu kůru a přidej tam ten Albendazol. Vzájemně se doplňují a mají větší sílu. Zvlášť to brát by byla škoda.
vím, ale nevěděl jsem, co to udělá, tak jsem první várku nechtěl míchat. Budou ještě tři přeléčení, tak to při nich zkombinuju.

Palo píše: Inzulínek, chemo, ozařky - tohle je podle nich to nejlepší na motolice
Jj, bylo zajímavý porovnat pár desítek až set korun za kůru proti parazitům s cenou ve statisících za léčení rakoviny. O následcích nemluvě. ;) :|


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prazikůra

Příspěvek od Palo »

OK :good: ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Daria Lori »

Tak jsem si prohlidla tohle a MMS me zacalo primo vonet!!! :color:
http://www.svladmel.estranky.cz/clanky/ ... n-parazitu
http://www.detoxikace-tela.cz/video
http://cafe.loveme.cz/video/jen-pro-sil ... -v-zadech/
Dneska jsem okamzite vlezla do 30 aktivovanych kapek k tomu 6 vypila a jdu zitra hned koupit zeleny jil a budu zase papat sanogel... . Jinak to nevidim :roll: Lovu zdar!!!


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od isabel »

ahoj budeš ten sanogel pít i s MMs ve stejný den???bylo mi řečeno že " MMS je chlór a enterosgel ho na sebe s určitostí naváže. Takže znehodnotíš tak funkci enterosgelu, protože bude plnej chlóru a už na sebe nenaváže to, co by měl..."


jaký na to máte prosím názor? :oops:


isabel
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“