Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
lena

Re: .

Příspěvek od lena »

děda Slavík píše: Za ten malér to ani nestálo.

rikate maler pane Slavik? dovedu si predstavit, ale muze se stat, porad lepsi stul nez clovek, ne?

take se me to stalo a mam na kalhotech, ktere nosim doma uz dost fleku, alespon vim, ze je nutne si dat pozor, pri aktivovani byt ne obleceny v satech, ktere nosime radi a mezi lidma.

pozoruji take kdyz se koupu, tak vlasy zesvetleji, (barvim si je) zde je to pak vice znat.

dobre pro damy, ktere maji radi blond vlasy.


maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Prosím o pomoc

Příspěvek od maricio »

Zdravím,

mám dotaz. Jsem po operaci anální píštěle a už 6tý týden s tím marodím. Na poslední kontrole mi celou ránu rozšrábali, jelikož jak se píše ve zprávě: ,, Přerůstající granulace brání epitelizaci, nebo jak to slovo je". Mám zakázáno na to něco mazat, mohu pouze koupat v heřmánku. Pořád mi z toho teče ten nažloutlej hlen :cry: a mě už to s..re! Pardon.

Minulý pátek jse mobjednal MMS1+MMS2(zatím nepřišlo) a chci se zeptat jestli je dobrej nápad udělat si sedací koupel z 1 kapky mms.

Nebo pokud máte vy nějáké zkušenosti, nebo Vaši známí, byl bych rád za každou pomoc.

Děkuji předem


lena

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od lena »

koupel je urcite velmi pozitivni, nevim kde chces koupel delat, jestli ve vane tak na poprve staci 20 aktivovanych kapek,
jestli jenom v male mise tak staci urcite tak 2-3 aktivovane kapky, jinak proste zkousej, ale neprehanej jako ten pan s velkou lzici,


take bych to brala oralne.


maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Pomoc

Příspěvek od maricio »

Chci to dát do lavoru a sednout si so toho a samozřejmě i orálně. Po 5 letech jsem se odhodlal jít na operaci a když jí mám za sebou a skoro zahojený, tak se mi to nechce uzavřít :evil:


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc

Příspěvek od děda Slavík »

Asi by to mělo fungovat. Ale skutečně opatrně a slabý roztok. Raději víckrát, než udělat ještě větší malér.
Já mám po operaci srdce (umělá chlopeň z prasete) a při té příležitosti udělali i pár bypasů. To znamená vytahat tepny z nohou. Nohy po zhojení jsou mizerně prokrvené a napuchají. Stačí malé škrábnutí, rana mokvá, zvětšuje se, je zanícená a líhne se bércák. Zatím vždy spolehlivě pomohla slabá koupel MMS několikrát po sobě. Krásně se zánět vyčistil a nehojící se rána zacelila.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: VLASY-padani vlasu

Příspěvek od muflon »

Mangea píše:...sportova aktivita moze "zakyslit" prave kyselinou mliecnou... na to su dobre prave "zasadite " kupele... kedze vlasy napr. :!: vlasy su velkou zasobou mineral. latiek a ak sme "kysli" :!: telo potrebuje prave mineraly na to aby zmenilo kyseliny aspon na soly ( usadeniny), tak telo siahne po mineraloch ulozenych vo vlasoch...
Jeste k vlasum...Zajimave postrehy Jardy Zajicka(+moznost zeptat se i tam...) viz tato vlakna:
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... 96&start=0
a
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=261

Toto Forum a Jarda Zajicek rika o remineralizacnich koupelich:
Remineralizační koupel vypadá následovně. Míchá se epsomská sůl, himálajská sůl a jedlá soda, vše stejným dílem a 90 ml(mg) směsi solí se dá do vany horké vody, kde se máčíte 30 minut. Dodá to hořčík, síru, draslík a mnoho dalších minerálů, celým povrchem těla, doslova se minerály nasajete jako houba. Voda má být tak teplá jak snesete a působí to až po prvních 15 minutách, kdy se otevřou póry a tělo si začne minerály přímo cucat.

Pokud ma nekdo zkusenost primo s koupelemi MMS(ja su ted nejake linej si delat koupele... :lol: ) ohledne vlasu tak by mne to taky zajimalo...uz taky par roku zacinam plesatet..ale ne jako vrcholovi sportovci...spis z testosteronu... :laugh: (prej se ma jist vic fytoestrogenu...)...a nekde sem cet ze i velke stresy k tomu dost prispivaji (inu co jineho je stres nez dalsi prekyseleni navic... :!:
Naposledy upravil(a) muflon dne sob 08 kvě 2010 20:27, celkem upraveno 3 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

MMS po hodině

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ahoj vám všem.
Včera jsem brala po hodině tři kapky, dohromady jsem měla 24 aktivovaných kapek. Všecko jsem snášela v pohodě, ale neměla jsem vůbec chuť na jakékoli jídlo, chroupala jsem před a po kousek suchého rohlíku, zapíjela ananasovým džusem, nebo vodou a úplně mi to za celý den stačilo.
Na večer, když už jsem měla denní dávku za sebou, šla na mně únava a zimnice. Ale jaká zimnice! Už v 19 hod. jsem zalezla do péří a ne a ne se zahřát. Tváře jsem měla ale horké. No nakonec jsem usnula a spala celou noc.
Dnes ráno jsem se probudila, a jsem jak "spráskaná", taková nanicovatá, bolí mě pravá plíce - asi srůsty (mám spodní lalok před mnoha, mnoha lety odoperovaný, pro nezhoubný nádor). Cítím se slabá. Vzala jsem rybí tuk, B komplex i Mumio, pomalinku a pozvolna se dostávám do formy..

Chci se pozeptat, jestli je tento stav normální?? Nebo jste plní elánu a všecko v pohodě? Mám udělat přestávku, nebo pokračovat? Co vy na to? Děkuji moc.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS po hodině

Příspěvek od jvj56 »

Tyto stavy jsou naprosto normální. Při začátku s MMS bolí všechny "staré rány". Nepřerušovat a vydržet. Držím palce. :D


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: MMS po hodině

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Jsi zlatíčko, moc děkuji za odpověď. Začnu později, až odezní vitamíny.. C jsem samosebou nebrala. Přeji krásný den!


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

návrat

Příspěvek od isabel »

TAK JSEM si chtěla udělat týdenní pauzu na detoxikaci Enterosgelem protože jsem nevedela jestli se to muže brat dohromady s MMS když se to nemá kombinovat s chlorem ..okamžitě na druhý den jsem cítila že mi MMsko chybí a bylo mi divně,nejenom fyzicky,,vracely se všechny staré potíže a skončila jsem na pohotovosti...kvůli křečím kosterního svalstva-je to psychického rázu-mám to potvrzené od neurologa,i když by si člověk nikdy nedokázal představit že něco z psychiky může bolet tak moc fyzicky.takže jsem dneska lupla 2kapky MMs a pojedu dál


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

No prosímtě!! Až na pohotovosti jsi skončila?! A co, už je ti zase dobře? :epray:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: isabel

Příspěvek od isabel »

no ony ty stavy jsou totiž jenom v noci...včera mně to zase chytalo tak jsem do sebe narvala tuny magneska a dala novalgin.Ten jsem našla doma od přitele,který to má na bolesti noh.Podívala jsem se totiž na papir z pohotovosti a tam mi píchli právě magnézko s novalginem. :oops: je fakt zajímavý že když beru MMs tak cítím že je moje psychika uplně jinde..nevadí mi ruzné stresy tak jako když to neberu...


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

A co jsi na pohotovosti řekla?? Že bereš MMS, nebo? No hlavně že ti dělá MMS dobře i na psychiku, to je fain! Také začínám vidět různé pozitiva, tak z toho mám dobrý pocit. Píšu si každodenní záznam, jak mi je.. Izabelko, přeji ti, aby ti bylo už jen lépe a lépe. :P


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: isabel

Příspěvek od isabel »

nééé neřeklaaaa....a oni to pořád zkoušeli že mám třeba žlučníkový zachvat atd ale já už vím co to mám..neměla jsem to poprvé.. :) moc ti děkuji za přáníčko :oops: :D


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Čištění zubů

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Přátelé, přečetla jsem si o čištění zubů s MMS a také jsem ho hned k samotnému užívání MMS zařadila. Za tím účelem jsem si dle rady zakoupila nový, měkký kartáček na zuby s přírodními štětinami. Jakmile se kartáček dostal do kontaktu s MMS, štětiny se uvolnily a já jich měla v mžiku plné ústa - brr. :roll: Kartáček byl nepoužitelný , letěl do koše.. Už vím, že přírodní štětiny za tímto účelem nejsou dobré. Normální kartáčky odolávají statečně.
Přeji krásný den :lol:


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“