Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění zubů

Příspěvek od děda Slavík »

Je je to viditelný a hmatatelný důkaz, že MMS FUNGUJE.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

děda Slavík

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

O tom není pochyb, že MMS funguje a jak pěkně! Ze začátku mi bylo ouvej, ale každý den se cítím mnohem lépe! Dnes mi je přímo báječně na duši i po těle, mám výbornou náladu. Dnes jsem po pár dnech MMS vysadila (beru ho jinak každou hodinu..) a nasadila vitamíny, i Javorový sirup se sodou.. No a zítra zase hupky dupky hurá do kapiček!
Ještě musím do Glaubelky, abych čistila i jinak. Jsem už řadu let bílá v obličeji, a někde tady (nebo jinde?) jsem se dočetla, že to mohou být ty různé "potvory", co hospodaří v našich útrobách.. A že po jejich i třeba částečném odstranění jich, se barva do obličeje navrátí. ;)


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

žlučník?

Příspěvek od isabel »

tak po další probdělé noci pochybuji že je ta bolest od nervů..začínám si myslet že to bude vážně od žlučníku...jenže jsem se nedostala k doktorce a víkend na krku a já už nemám novalgin na bolest..začíná to každý den ve 21hodin..nejdříve jako tupá bolest žaludku a v žeberním pravém oblouku..pak jsou postu :cry: pně ty bolesti nesnesitelné které střílí do lopatky a zad...co si myslím já-MMsko začalo fungovat a možná mi tam pohlo nějakymi kamínky co tam jsou...takže jestli přežiju víkend jdu hnedka v pondělí k doktorce at mně pošle na rentgen.


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

jo a jinak při čůrání rovnou desinfikuju záchodovou mísu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: všimla jsem si toho až dneska že smrdím chlorem i ze spoda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


isabel
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od děda Slavík »

Tak to asi moc přeháníš. Já jsem bral 3x15 a nic.

Můj Warbec, když mu dám trochu víc oleje, tak taky smrdí. Prostě kouří nespáleným olejem. Když to nepřeženu, tak je bez kouře.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: děda Slavík

Příspěvek od děda Slavík »

Jsem už řadu let bílá v obličeji,
Za války se běžně prodávala žitná káva a k tomu pravá Kolínská cikorka. Cikorka byla balená do papíru, který z vnitřní strany pouštěl červenou barvu. A to byla výborná a levná kosmetika pro tehdejší děvčata s bílou pletí. Prostě si papírem našmudlala tváře a hned z babky, bledulky, bylo červenolící mladice.

Dnes se to nesežene a tak zbývá jen pokus s MMS.


Kluci, do toho.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: ..

Příspěvek od isabel »

jde to cítit jen z papírku když měřím ph moči...jinak bych si toho nevšimla..a jinak pořád beru ty 2kapky..víc už ne po poslední zkušennosti. :D


isabel
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: děda Slavík

Příspěvek od Denny »

SVĚTLUŠKA píše: Ještě musím do Glaubelky, abych čistila i jinak.
Světluško, nepoužívej Glauberovu sůl, příliš zatěžuje ledviny :!:

Sežeň si raději v lékárně, nebo v obchodě s chemikáliemi Epsomskou sůl - Magnesii Sulfas Heptahydricus (síran hořečnatý heptahydrát), obsahující pro tělo velmi potřebný hořčík. Ten v množství okolo 10g (asi 1Plž) tě pouze ,,prožene", ale neublíží.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Denny

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Udivujete mne, jakou máte paměť, když mne varujete před Glauberkou kvůli játrům, které mám fakt moc špatné, jak jsem psala dříve. Děkuji za upozornění. Myslím, že Palo tu prodává vše co potřebujeme, i tu Epsomku. Takže ano, jdu do Epsomské soli, a vám ještě jednou moc děkuji! A když vás tu tak mám, co mi poradíte na ty "brebery"? Toužím se fakt moc pročistit a lékařům ukázat, že to jde i bez nich a mnohem efektivněji (už mně nedostanou!). :lol:


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Pro Denny

Příspěvek od Denny »

SVĚTLUŠKA píše:Udivujete mne, jakou máte paměť, když mne varujete před Glauberkou kvůli játrům, které mám fakt moc špatné, jak jsem psala dříve. Děkuji za upozornění. Myslím, že Palo tu prodává vše co potřebujeme, i tu Epsomku. Takže ano, jdu do Epsomské soli, a vám ještě jednou moc děkuji!
Glauberka zatěžuje ledviny a ne játra. Při jaterní očistě se dá použít, ale platí předchozí věta!
Epsomská sůl se také používá na jaterní očistu, znecitliví žlučové cesty a vyvolá průjem. O zbytek se postará olivový olej a růžový grep.
viz. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 74&start=0 6tý příspěvek
A když vás tu tak mám, co mi poradíte na ty "brebery"? Toužím se fakt moc pročistit a lékařům ukázat, že to jde i bez nich a mnohem efektivněji (už mně nedostanou!). :lol:
Pokud se jedná o parazity pak je pomocí chémie na ně machr Palo.

Já od té doby, kdy jsem přešel na vita stravu, upřednostňuji pelyňkovou protiparazitální kůru - rozmixovat pelyněk pravý na prášek. 1 zarovnanou Klž do 1/4l vařící vody, 15min. luhovat, scedit. Pít 20min. před jídlem 3 x denně po dobu 3 týdnů. Opakovat co 3 měsíce!


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Denny

Příspěvek od děda Slavík »

Pokud se jedná o parazity pak je pomocí chémie na ně machr Palo.
Denny, ty se v tom ale taky vyznáš. Dnes jsem četl o použití (na podobné breberky) výtažku z ořešáku černého. Stačí snad i čaj.
Co použít normální náš vlašský ořech. Je to taky síla. Pod ořechem nic neroste a když dáš jeho listí do kompostu, můžeš zahrátku odepsat.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Pro Denny

Příspěvek od Denny »

Ano, to máš pravdu, bude to fungovat stejně jako ta předražená tinktura z amerického ořešáku. Ale než se s tím chystat, tak je lepší a rychlejší pelyněk.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pro Denny

Příspěvek od poota »

Denny píše:.. Ale než se s tím chystat, tak je lepší a rychlejší pelyněk.
Hulda Clark doporučuje jako účinné odčervovadlo i rozemletý hřebíček - sice zvířatům do krmení, ale chci to vyzkoušet i do kapslí. Možná by to šlo přidávat i k menším dávkám MMS2, aby se využil ten prázdný prostor :D .
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Magda Lorencová
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07 kvě 2010 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz pro-děda Slavík

Příspěvek od Magda Lorencová »

dědo mám dotaz,k jeho odpovědi jsem se přez spostu článků zde nedostala,prosim co je to MMS ,diky Jenovéfa


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od poota »

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1006
můžeš taky zkusit [Hledat] se zadáním "MMS"
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“