Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hojení ran.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Nemám osobní zkušenost s MMS na rány...
No přímo na rány bych aktivoval citronem v poměru 1:4, naředit alespoň desetinásobkem vody, pak dal na vatičku nebo gázu nebo co já vím na co se to všechno dá nanést ;) ... Zbytek si každý domyslí ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Vinc »

Info o přednášce J. Humbela: Byl jsem tam jen na skok, ale nic nového tam prý nebylo. Jen to, co je v jeho knihách. Potom byly dotazy z publika, někdy docela "naivní". Bylo jich ale moc, takže vyhlásili, že odpovídat se bude individuálně (za 200 Kč). Jediné plus byl autogram J.Humbela do knihy


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hojení ran.

Příspěvek od děda Slavík »

No přímo na rány bych aktivoval citronem v poměru 1:4, naředit alespoň desetinásobkem vody, pak dal na vatičku nebo gázu
Dal jsem asi padesát kapek MMS (klasická směs) do umyvadla s vodou na plíseň nohou. Spolehlivě to funguje, ale je to moc silné, Vysušená, jako spálená pokožka.
Proto, když sí udělám nějaký drápanec na noze, rodí se bércák, použiji hodně slaboučké MMS. Sice ne s citronem (kde bych ho u nás na dědině vzal) ale pořádně naředěné vodou. A jak píše Palo, na vatičku a nechám působit. Za PÁR HODIN mizí zánět a za několik dnů je to zahojené. Podobně funguje i rozmixovaný list JITROCELE. Není ale celoročně na tahradě.
Takže jediná pomoc je v MMS. Mastičky z lekárny jsou (podle mne) pro kočku.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Palo »

Vinc píše:Info o přednášce J. Humbela: Byl jsem tam jen na skok, ale nic nového tam prý nebylo. Jen to, co je v jeho knihách. Potom byly dotazy z publika, někdy docela "naivní". Bylo jich ale moc, takže vyhlásili, že odpovídat se bude individuálně (za 200 Kč). Jediné plus byl autogram J.Humbela do knihy
Přesně tohle bych od návštěvy Humbla v ČR čekal, včetně těch naivních dotazů :lol:

Je to další úžasná "show" za neuvěřitelný peníz, kde se všeho můžu dočíst z internetu :lol: Ale jo, beru to čistě "filtračně", aby ta nelezl někdo, kdo tam nemá co dělat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Dotaz

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Beru druhým týdnem 6-10x denně MMS1. Dávky zvyšuji.. Včera jsem do sebe dostala 49 kapek za den. Každý den začínám průjmen. Druhý je vodnatý. Ani dnešek nebyl vyjímkou.
Dnes jsem na 8 kapičkách. Během dne však přišlo zvracení, po kterém se mi ulevilo. Po chvilce další vodopád do WC. V břiše se to mele dál..
Ptám se:
Neberu toho moc? Kolik kapek vůbec můžu za den do sebe dostat? Možná to přeháním.
Mám si dnes udělat pauzu, vzít vit. C a jiné vitamíny, nebo mám pokračovat?
Děkuji za odpověď.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Už vím

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Sebezáchova zavelela, dnes jsem už žádné MMS nebrala.. Jsem stále "průtoková", mám trochu zimnici. Když vypiju vodu, jen proteče.. Tak už raději nepiju, a pokusím se zalézt co nejříve do péří.
A co zítra? Oddech, nebo pokračovat? Asi podle pocitu..
Všem přeji krásný večer přátelé.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Už vím

Příspěvek od Palo »

Jak pokračovat, těžko říct... To bys měla odhadnout sama... Průtok by měl fungovat očistně, tzn. klidně bych pokračoval. Pokud je ale zimnice nepříjemná, pak bych dal pauzu a počkal, až se tělo vzpamatuje. Zimnice je dobrá známka, že MMS dělá, co má.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Už vím.

Příspěvek od Batles »

Světluško, v této fázi doporučuji 3-4 dny céčkovou pauzu a oříšky kešu. Bílé krvinky potřebují oživit.
Taky jsem měl xkrát denně průjem, ale takový ozdravný, to je v pořádku. Jenže při tom dochází k dehydrataci, takže pij! Zimnice k tomu také patří, je to dobrý průvodní jev jak píše Palo.
MMS jsem nikdy nebral déle, jak 10 dní a pak Céčka.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Už vím

Příspěvek od Merlin »

Palo píše:
SVĚTLUŠKA píše:Sebezáchova zavelela, dnes jsem už žádné MMS nebrala.. Jsem stále "průtoková", mám trochu zimnici. Když vypiju vodu, jen proteče.. Tak už raději nepiju, a pokusím se zalézt co nejříve do péří.
A co zítra? Oddech, nebo pokračovat? Asi podle pocitu..
Všem přeji krásný večer přátelé.
Jak pokračovat, těžko říct... To bys měla odhadnout sama... Průtok by měl fungovat očistně, tzn. klidně bych pokračoval. Pokud je ale zimnice nepříjemná, pak bych dal pauzu a počkal, až se tělo vzpamatuje. Zimnice je dobrá známka, že MMS dělá, co má.
Palo. Strč už si prosím ty svoje rady někam! Tupým koncem napřed, to víc bolí! A nech je tam. Raď jen sobě a své pokusy nikomu nedoporučuj.

Světluška: Jakmile se projeví průjem, neznamená to mnoho - pokud je jednorázový, je to normální. Popisovaný stav ovšem normální NENÍ. Je třeba okamžitě přerušit a vyčkat, dokud se vše neupraví. Nebral bych pak více, než po 2 kapky s odstupy dvou hodin, a ne vícekrát, než šestkrát denně, tzn. celkem max 12 kapek. Ne víc. Větší a stupňované dávky mají opodstatnění POUZE v případě akutního ohrožení života!

MMS nikdy NESMÍ dělat stav horším, než je. Zimnice může být známkou dehydratace organizmu nebo kolísání krevního tlaku a nelze ji brát na lehkou váhu. Určitě neznamená, že "MMS dělá, co má".


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Průjem

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Palo, Merlin a Batles, ahoj zlatíčka.
Všem třem vám moc děkuji za odpověď.
No právě, já brala MMS každou hodinu (Hepapatitída C, která spadá do ohrož.života podle knihy). Včera, těch 8 kapek, jsem už ale začala brát po hoďce a půl.. Cítila jsem, že to nezvládnu, a taky jo! Vzala jsem třetí dávku a už to šlo. Kór po tom předvčerejšku, kdy jsem jich měla v sobě celkem za den 49, tak přišla včera reakce.. Průjmů bylo celkem 9, jedno zvracení, ale nebylo mi vysloveně příšerně. Průjmy šly samovolně (smích) jak taky jinak a bez toho, aby mi bylo hrozně po těle. Pila jsem, to ano, ale za chvilku to šlo zase ven. Až v 9 večer jsem šla nějak naposledy a voda, kterou jsem vypila už ve mně zůstala.
Až teď ráno, jsem měla zase krátký průjem.
Takže to vidím, jak říkáte, na přestávku. Nic se nemá přehánět, ani tohle ne, že? Mám vit C se šípkem s postupným uvolňováním o 500mg. Tak vezmu 3? Jak dlouho přestávka? den-dva?
Po včerejšku jsem zhubla 1 kg. No ono je to semnou také těžké, když mi nechutná jíst, jen ďobnu něco málo a před braním MMS jsem kousla trochu rohlíku. To je asi také špatně, že u toho nejím.
Přeji vám všem krásný den a děkuji moc za to, že v tom nejsem sama. Jste hodní.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Světluška, si dobrá. Ja som bral max. 3x16, teda o jednu kvapku denne si ma prekonala. :oops: :D :laugh: No a ešte som dával kúpeľ vyše 200 kvapiek.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Hm.

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Také dávám občas koupele, ale 200 kapiček? Doufám, že mluvíš o aktivovaných, jinak je to síla!!
Ale 3x denně po 16 kapkách, to bych se obrátila celá naruby (smích). Ono už po těch 7 (+ aktivace) každou hoďku to bylo dost! A těch 8, no hrůza! Asi jsem se měla držet knížky, kde se uvádí brát každou hoďku 3 kapky a o zvyšování se tam nepíše. Ale já to zvyšovala jak pitomec, takže jak to mohlo dopadnout, že? V průjmech pokračuji i dnes.. Nasadila jsem dva vit. C s postupným zvyšováním a jiné vitamíny. No co ti mám povídat. Jsem ráda, že mám pauzu!!
Drž se! Přeji ti hezký den!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Už vím

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Nebral bych pak více, než po 2 kapky s odstupy dvou hodin, a ne vícekrát, než šestkrát denně, tzn. celkem max 12 kapek. Ne víc. Větší a stupňované dávky mají opodstatnění POUZE v případě akutního ohrožení života!
No to je teda rada nad zlato. Není nad to tělo malými dávkami úplně zbavit HCl, aby obranná schopnost těla úplně vymizela, že? Ty jsi teda rádce! Asi Ti nedošlo, že jedinci, kteří berou malé dávky po krátké době, tak se jim vyčerpá kompletně kyselina chlorovodíková a tím pádem, když berou další MMS, tak přestane naprosto fungovat obranný systém, tzn. je úplně jedno, kolik si pak vezmou kapek MMS a stejně MMS NEBUDE VŮBEC FUNGOVAT! A navíc ani nepomůže vitamín C včetně kešu! Proč si myslíš, že se lidem zhoršuje pálení žáhy při braní MMS? To vaše idi@tský braní malých kapek po dvou hodinách je úplně nah@vn@!!!

TY SI STRČ SVOJE RADY ZA KLOBOUK!!!
Palo píše:Jak pokračovat, těžko říct... To bys měla odhadnout sama... Průtok by měl fungovat očistně, tzn. klidně bych pokračoval. Pokud je ale zimnice nepříjemná, pak bych dal pauzu a počkal, až se tělo vzpamatuje. Zimnice je dobrá známka, že MMS dělá, co má.
SVĚTLUŠKA píše:Včera, těch 8 kapek, jsem už ale začala brát po hoďce a půl.. Cítila jsem, že to nezvládnu, a taky jo! Vzala jsem třetí dávku a už to šlo. Kór po tom předvčerejšku, kdy jsem jich měla v sobě celkem za den 49, tak přišla včera reakce.. Průjmů bylo celkem 9, jedno zvracení, ale nebylo mi vysloveně příšerně. Průjmy šly samovolně (smích) jak taky jinak a bez toho, aby mi bylo hrozně po těle. Pila jsem, to ano, ale za chvilku to šlo zase ven. Až v 9 večer jsem šla nějak naposledy a voda, kterou jsem vypila už ve mně zůstala.
SVĚTLUŠKA NESMÍ BRÁT MALÝ POČET KAPEK PO DVOU HODINÁCH!!! ALE JEN TOLIK KAPEK, A TO JEDNOU DENNĚ, KOLIK SAMA VÍ, ŽE ZVLÁDNE!!! A NEJLÉPE NASADIT KDYŽ UŽ MMS2 NEBO BETAIN HCl – ale to už jsme společně vyřešili se SVĚTLUŠKOU na mailu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Myslím, že dnes jsem měla (doufám) poslední průjem. Ale jak černý!

Takže ty si myslíš, že malé dávky jsou na nic? Že je lepší brát větší a jednou denně, chápu to dobře? Já "jela" podle rady z knížky, že vícekrát denně malé dávky. Jenže já je zvyšovala, a to byla ta kardinální chyba! Měla jsem zůstat jen u těch třech kapek a bylo mi fain. Nevadí, napravím to.
Až mi bude zase jupí, nasadím jednu neplnou tbl. MMS2 k MMS1 a uvidím.
Děkuji za všecko a přeji hezký, pohodový den.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Palo

Příspěvek od Palo »

Přesně tak, černý průjem je správně ;) Jsi zas o něco zdravější ;)
Malé dávky jsou opravdu na nic, nikam se nedostanou a když tak v tak malém množství, že to nemá vůbec význam. Jen to vyčerpá HCl a při vyšších dávkách, na které se jedinec dostane až když zjistí, že malé dávky mu nepomohly, tak už bude mít tak málo HCl, že opět zjistí, že MMS vůbec nepomáhá. Jediné řešení je přejít na MMS2, popř. nasadit Betain HCl.

Braní MALÉHO POČTU kapek po jakékoliv době (hodina a déle) je nesmysl!!!

Nebojte, Humble na to také přijde, jen je otázkou času – kdy. Možná je to jeho strategie lidem vypláchnout z těla HCl a udělat je závislými na MMS2.

Takže buď to neví a nebo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“