Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zhotovení nožní elektrody po domácku

Příspěvek od Craft »

Klasická plechová nožní elektroda je poměrně nepříjemná pro aplikaci a taky ne zrovna levná záležitost, pokud není uživatel si ji schopen sám vyrobit. Ale tady musím upozornit, že není vhodné používat jen tak nějaký plech, ale musí to být opravdu kvalitní nerez, nejlépe pro potravinářské účely.
Nicméně přesto, že jsem si kdysi dávno takovou nožní elektrodu vyrobil, její používání bylo pro mě velmi nepříjemné, prostě byla příliš studená, což zrovna organismu neprospíva a stejne se musela vlhčit, nebo používat přes ní mokrá látka nebo mokrý papírový kapesník.
Jednoznančně se mi osvědčil obyčejný lavor o velikosti, kde se vám normálně vlezou chodidla, nalít do něj teplou vodu, (teplota jak kdo snese) a do této vody přidat zarovnanou lžíci himalajské soli a nechat rozpustit. Dále si zhotovit drátovou elektrodu, tj. kousek káblíku, na který se napájí pouze cich konektor na jeden konec a na druhý se dostečně vodivě připevní (třeba pomocí svorky - čokolády) např. kousek nerezové kulatiny a tu zavěsit na hranu lavoru tak, aby byla dostečně ponořena, ale ne i se svorkou a hlavně se elektrody nohama nedotýkat. Osobně používám Ag drát o průměru 2mm o čistotě 99,99, který používám také pro zhotovování elektrod pro generátory na výrobu KS, protože nerez, který je ponořený v osolené vodě začne flekatět. Pokud je to něco, co má pouze pochromovaný povrch začne rezavět.
Tímto se spojí příjemné s užitečným a za ušetřené finance za nožní elektrodu si můžete kopit něco rozumnějšího :)
Naposledy upravil(a) Craft dne stř 19 kvě 2010 19:54, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: CPZ

Příspěvek od milda »

Craft píše: Jsou také k dispozici aktualizace frekvenční databáze, konkrétně tady http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... ,50.0.html
Ahoj, databáze je zřejmě do tvého přístroje, bude k nahlédnutí i nám SRZ-apérákům? :D


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CPZ

Příspěvek od Craft »

Do těchto aktualizačních setů bohužel ne, ale ty tě nemusí trápit, pokud chceš znát obsah primární databáze stačí, když se podíváš do seznamu CAFL a NCFL
CAFL http://www.electroherbalism.com/Bioelec ... s/CAFL.htm
NCFL http://www.electroherbalism.com/Bioelec ... cyList.htm

Databáze obsahuje ještě nějaké sestavy navíc jako přímo frekvence používané Rifem (především viry BX a BY) a ještě přímo databázi zaměřenou pouze na velké parazity, které vycházejí z CAFL a NFCL. Nakonec s uspořádáním primární databáze si lze hrát v jakémkoliv správci souborů a volit si její uspořádání pomocí vlastních složek, tady to není nijak omezeno. Nebo si vytvářet vlastní frekvenční sestavy o libovolném názvu a frekvenčního složení, kde si mohu nasázet frekvence na všechny nechtěné spolunájemníky, kterým chci dát najednou výpověď a jede to jedním vrzem :D Prostě je toho spousta a vše lze provádět pohodlně pomocí myši a pc klávesnice. Nakonec jsem to už všechno uvedl i v popisu přístroje.


zam4
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pon 12 dub 2010 12:42
Dal: 15 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CPZ

Příspěvek od zam4 »

Craft píše: Bohužel tady linuxáky musím zatím zklamat, SW je určen pouze pro Win.
No, víš, pokrok jde rychle kupředu. Než se nadějeme, budou se běžně používat jiné softwery a co potom s CPZ? Půjde upravit tak, aby se mohl používat dál? Mám doma 4 zdravotní hry na procvičování mozku (každá za 4 000 - 4500,- kč - v r. 1998, což není až tak dávno), které byly vyvinuty na tehdejší softwery a za pár let mi zůstaly ležet ladem, což je škoda, protože jsou výborné, jenomže co z toho.
Jenom se ptám, aby to nedopadlo stejně i s CPZ... ;)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

OS

Příspěvek od Craft »

To by se za chvíli mohli ozvat taky uživatelé apple nebo dokonce unix :D Holt je to zase jenom Windows ;)


zam4
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pon 12 dub 2010 12:42
Dal: 15 poděkování
Dostal: 1 poděkování

CPZ

Příspěvek od zam4 »

Craft píše:To by se za chvíli mohli ozvat taky uživatelé apple nebo dokonce unix :D Holt je to zase jenom Windows ;)
Já přece po Tobě nechci, aby Tvůj zapper fungoval na apple nebo dokonce unix ;) .
Kladu jednoduchou otázku, na kteroui jsi mi pořád neodpověděl - tak tedy potřetí:
Půjde CPZ upravit, aby se mohl v budoucnu používat i na NOVĚJŠÍ typy softwerů ? třeba i Windowsy, moje otázka je naprosto logická, vždyť už začíná Wind 7, a za chvíli budou např. Vista či Wind XP zastaralé.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CPZ

Příspěvek od Craft »

Myslím, že by sis měl nejdříve ujasnit pojmy jako hardware, software, platforma a operační systém.
CPZ - hardware
ovládací program CPZ - software
chod software - platforma Win32
Takže všechny OS založené na win32 umožňují provoz ovládacího programu, což je i Win 7. Výjimkou jsou verze Vista a 7 v 64bitové verzi.

A k těm starým hrám, předpokládám, že se jedná o DOS programy, pojem emulátor ti něco říká? Např. DOSBox
http://www.slunecnice.cz/sw/dosbox/http ... sw/dosbox/
Pokud se jedná o hry, které jedou pouze pod Win 95, 98, tak v čem je problém si vytvořit malej oddíl (partition) na disku, nainstalovat Win98SE a máš po problému. Stejně to tak má u jedné postraší aplikace. Proč hledáš problémy tam, kde nejsou? :)
Naposledy upravil(a) Craft dne ned 16 kvě 2010 0:05, celkem upraveno 1 x.


HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

CPZ - OS

Příspěvek od HajHou »

CPZ (resp. příslušný generátor FreqGen) používám na W7/64b zatím bez jediného problému... Lépe řečeno - k pořádnému používání jsem se pro cestování a množství práce zatím (bohužel) moc nedostal, ale z hlediska sw/hw kompatibility vše zatím OK.
Tak ještě doplňuji, Craft mezitím psal o určení pro 32bit windows - ale na 64bit W7 mi to jede.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CPZ

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Narazil jsem na názor, že CPZ není zas až takový zázrak :lol: Ale...

...je problém v tom, že mám zakázáno předat kompletní mail, co jsem ohledně toho dostal, aby se mohla rozvinout ohledně toho debata...

Tak teď nevím, jestli to nemám radši smazat, jelikož je to bez pochyby vůči Craftovi nefér...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CPZ - OS

Příspěvek od Craft »

Tak ještě doplňuji, Craft mezitím psal o určení pro 32bit windows - ale na 64bit W7 mi to jede.
Díky za info a zároveň otestování na Win7 64bit, to je pro mě samotného překvapení, že to na nich jede bez problémů, to bych nečekal.


HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Fér-nefér

Příspěvek od HajHou »

Mimo téma (offtopic)
Tomu těžko rozumět. Je to podobné napsat jako že "Narazil jsem na názor, že XY je udavač, od zdroje mám ale zakázáno říct proč. Možná je tedy udavač, ale pšššttt..." A teď uvažuji o tom, jestli to je, nebo není fér :-)))))
To se divím, že se vůbec něčím takovým budeme zabývat. No, snad nebudeme.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CPZ

Příspěvek od Craft »

Mimo téma (offtopic)
Narazil jsem na názor, že CPZ není zas až takový zázrak Ale...

...je problém v tom, že mám zakázáno předat kompletní mail, co jsem ohledně toho dostal, aby se mohla rozvinout ohledně toho debata...

Tak teď nevím, jestli to nemám radši smazat, jelikož je to bez pochyby vůči Craftovi nefér...
A není to náhodou jistá paní z Brna? Pokud ano, tak je to stejné jako se zeptat prodavače v autosalónu Ford, zda není lepší si pořídit VW :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CPZ

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Craft píše:A není to náhodou jistá paní z Brna? Pokud ano, tak je to stejné jako se zeptat prodavače v autosalónu Ford, zda není lepší si pořídit VW :D
Myslím si úplně to stejné ;) Hele víš co? Jak bude trochu peněz, tak si jeden kousek od Tebe vezmu :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zam4
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pon 12 dub 2010 12:42
Dal: 15 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CPZ

Příspěvek od zam4 »

Craft píše: Myslím, že by sis měl nejdříve ujasnit pojmy jako hardware, software, platforma a operační systém.
CPZ - hardware
ovládací program CPZ - software
chod software - platforma Win32
Takže všechny OS založené na win32 umožňují provoz ovládacího programu, což je i Win 7. Výjimkou jsou verze Vista a 7 v 64bitové verzi.

A k těm starým hrám, předpokládám, že se jedná o DOS programy, pojem emulátor ti něco říká? Např. DOSBox
http://www.slunecnice.cz/sw/dosbox/http ... sw/dosbox/
Pokud se jedná o hry, které jedou pouze pod Win 95, 98, tak v čem je problém si vytvořit malej oddíl (partition) na disku, nainstalovat Win98SE a máš po problému. Stejně to tak má u jedné postraší aplikace. Proč hledáš problémy tam, kde nejsou? :)
Díky za odpověď - to jsem chtěl vědět.
Nehledám problémy, já je mám, protože počítačům příliš nerozumím :oops: . Kdybych rozuměl, neležely by mi ty hry ladem, jak se právě od Tebe dovídám.
Při problémech s počítačem se musím obracet na odborníky, a ti mi řekli, že ty hry můžu zahodit - proto ty moje otázky k CPZ.
Asi si budu muset obstarat nějaké učebnice o počítačích a zkusit, jestli do té mé hlavy ještě něco nového nasoukám :? :) .


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CPZ

Příspěvek od Craft »

Mimo téma (offtopic)
Nehledám problémy, já je mám, protože počítačům příliš nerozumím . Kdybych rozuměl, neležely by mi ty hry ladem, jak se právě od Tebe dovídám.
Při problémech s počítačem se musím obracet na odborníky, a ti mi řekli, že ty hry můžu zahodit - proto ty moje otázky k CPZ.
O počítačích náhodou něco málo vím :)
Mnoho lidí řekne, že něco nejde jenom proto, že to buď neumí, nebo se jim prostě nechce ;)
Stačí si projít nějaké pc poradny a zaměřit se na pojmy multiboot XP 98SE, dva os na jednom disku, apod.
Asi si budu muset obstarat nějaké učebnice o počítačích a zkusit, jestli do té mé hlavy ještě něco nového nasoukám
Nehledě na to, že případné úpravy PC, tě pak vyjdou skoro zadarmo, pokud víš co děláš, jinak taky můžeš přijít o všechny data, i když i tyhle jdou vydolovat a to si za to mnohdy firmy, které se tímto zabývají účtují slušné peníze a přitom používají stejné programy. Pamatuji se, jak jsem jednou takto doloval hodně stará data z HDD, který byl mezitím 3x postupně přeformátován a přeinstalován OS a podařilo se :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“