Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

ach jo

Příspěvek od kutil »

Jirkovi jsem to již psal, bohužel i smrt patří k životu ... ale dost těžko se s tím jeden smiřuje :cry:
Dnes ráno sem měl radost páč sýkorky z naší budky vyvedly mladé. To ranní hemžení jsem zaspal ale ta jedna sýkorečka ještě poletávala po trávníku a plotem prolezla k sousedům. Ještě teď je mi na nic :evil: Přiběhla Betynka, raf a bylo po sýckorce-grrrrrrrrrrrrr
Taková nicotná zbytečná smrt, a takovou sem měl radost .....
Já vím že ten pes za to nemůže, možná to bral jako hračenku, ale sýkorce už ani to mmsko nepomůže ....
Tož tak
H.v.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: ach jo

Příspěvek od la »

kutil píše:........... bohužel i smrt patří k životu ... ale dost těžko se s tím jeden smiřuje :cry:
Můžu jen popřát upřímnou soustrast .
Nám umřel německý ovčák ve stáří 14,5 roku loni.
Jeho současný následník trůnu labradorský retríver má už skoro rok a nedostane snad nikdy rozum,funguje jako velice rychlá skartovačka obuvi.Manželka přišla nedávno během chvilky o úplně nový boty.Ořechy ,prázdné petlahve musí být mimo dosah.
Ořechy, vybere jádro a skořápky nechá na koberci tak,abych na ně bosky šlápl.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Byla to fenka pitbullteriéra. Nejpřítulnější a nejfajnovější pes, který mne kdy měl...
Já se teda přiznám, že kdybych se takhle trápil podobným problémem a najednou by byl takhle hezky vyřešenej, tak bych taky takhle "usnul" spokojeností na sluníčku...

Byla šťastná! Chápeš? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: ...

Příspěvek od Denny »

hanka píše:Je mi to moc líto, cítím s Tebou....udělal jsi, co jsi mohl, ale přišel její čas. Odešla s pocitem, že její páníček ji má rád - každé zvířátko to štěstí nemá (dokonce ani každý člověk ne). Zanechala Ti to, co mohla - hezké vzpomínky.
Hanka.
Hanka to napsala moc pěkně, také já se přidávám. Upřímnou soustrast s milovaným zvířátkem.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: ...

Příspěvek od muflon »

Palo píše: Já se teda přiznám, že kdybych se takhle trápil podobným problémem a najednou by byl takhle hezky vyřešenej, tak bych taky takhle "usnul"
...
Kazda smrt je smutna ale pokud ten zivot stal za to-at u zvirete nebo cloveka- tak je na co vzpominat..Urcite neni nic krutejsiho nez muset se dlouho divat na milovane jak pomalu a v bolestech trpi a chatraji a smrt je stale daleko... :(
Nekdy je skutecne smrt vysvobozenim... :|

Je zvlastni ze kdyz u pozustalych preboli nejvetsi smutek, jsou casem ktery je nejvetsi lekar, dokonce vzpominat s vdecnosti na spolecne prozite chvile a zazitky. Ty mohou trvale zustat v mysli i kdyz fyzicka pritomnost jiz neni mozna....


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od muflon »

Davame jiz dlouhou dobu nasim kockam frtana Aloe Vera, a je evidentni ze jim to pomaha. Curaji jako zamlada. Oba stari kocouri(15let) jsou kastrati a maji jiz mnoho nemoci, obcas krev v moci nebo stolici, ale jiz zdaleka ne tak casto jako pred par lety (kdy jsme davali suchoe granule....toho se vyvarujte-neni nad mokrou stravu kapsicek, kase s masem apod.)


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od hanka »

Prosím Tě, jak to do nich dostáváš? Do našeho kocoura (kastrata- 10 let) nedostanu bez tvrdého boje ani odčervovací přípravky - zpočátku se nechal "přesvědčit" když to dostal do smetany, teď už ne :) . Pije moc málo, tekutiny má v syrovém mase, patrně mu to stačí, protože močí normálně, nedovedu si představit, jak pije Aloe Vera :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od muflon »

Jako kdyz chces do nich dostat tabletu na odcerveni, ale jde to mnohem lepe -chrstne se prilozena mala plastova odmerka(ne cela, podle vahy cloveka a kocky odhadni) do ZAKLONENE tlamicky(drzis hlavicku zaklonenou dokud to nespolkne...).


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od poota »

hanka píše:Prosím Tě, jak to do nich dostáváš?
Na plastovou injekční stříkačku bez jehly mám navlečený kousek silikonové hadičky. Nasaji požadovanou tekutinu, vyženu vzduchovou bublinu, zasednu na kočku a trochu jí zdvihnu hlavičku. Za předními tesáky jí se strany zasunu tu hadičku do tlamičky a pomalu, ale opravdu pomalu, jí obsah vytlačuji na jazyk. Svádí to k tomu, aby to člověk vstříknul rychle, ale to je kočkám krajně nepříjemné a příště už by to byl asi větší boj. Takhle se jenom chvíli tváří, že to ode mě nebylo zrovna pěkné, a za chvíli se ještě přijde omluvit, že to tak nemyslela.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od hanka »

...chrstne se prilozena mala plastova odmerka(ne cela, podle vahy cloveka a kocky odhadni) do ZAKLONENE tlamicky...
...zasednu na kočku a trochu jí zdvihnu hlavičku. Za předními tesáky jí se strany zasunu tu hadičku do tlamičky a pomalu, ale opravdu pomalu, jí obsah vytlačuji na jazyk...
O vašich kočkách si můžu nechat jenom zdát a tiše závidět :color: .... Oba dva kočkám jenom zakloníte hlavičky a ony si poslušně nechají nalít do tlamiček potřebnou tekutinu :shock: :) . Náš kocour si taky nechá zaklonit hlavičku, ale jenom na desetinu vteřiny. Bleskově zjistí, že nejde o drbání a zrovna tak bleskově zareaguje - když jenom uteče, a schová se na místě, kde se k němu dostáváme s obtížemi, je to pořád ještě dobrý :D . Když se nám posléze podaří uchopit kocoura a poté na chvilku i hlavičku, je to to poslední, co jsme zdolali bez zranění...
Zrovna dneska jsme se odčervovali - výsledek: manžel má do krve poškrábané břicho a ruku (přes košili), a já ruku, ve které jsem držela stříkačku s rozpuštěnou tabletou. První dávku vypěnil ven, na druhý pokus jsme do něj dostali polovinu z nové dávky, druhá polovina skončila roprsknutá v okolí. Všichni jsme si následně hojili rány - my tělesné, kocour duševní. Těžce uražený se schoval na nepřístupné místo a několik hodin s námi nemluvil. Přišel se lísat, až když dostal hlad ;). :D :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od poota »

hanka píše:O vašich kočkách si můžu nechat jenom zdát a tiše závidět ..
Pokud máš kočku "nadél" mezi lýtky a lehce shora přitištěnou stehny, jen málokterá přitom dokáže škrábat, nejspíš hlavně proto, že si na svých "zbraních hromadného ničení" stojí. Takže drápy s atomovými hlavicemi jsou ze hry. Pokud ji zespoda zdviháš hlavu, tak jí vlastně i zavíráš tlamičku, čili je jí na nic i její šavlozubá výzbroj. Hadičku jí zasouváš se strany mezi rty kousek před koutkem, klidně se můžeš i opřít o sevřené zuby a napouštět jí zvolna mezerou mezi nimi. Ale spíš se bude snažit zuby trochu pootevřít - musíš jí držet hlavu jemně, nicméně pevně, aby s ní nemohla mrskat do stran - to jí jde hůř, pokud jí hlavu zakláníš a tlačíš proti tělu.
Ono jde hlavně o cvik. A taky o to, přistupovat k tomu klidně, trpělivě a naprosto neoblomně. Prostě to musí být, to se holt, kočka, nedá nic dělat. A záleží jenom na ní, kolikrát se to bude opakovat. Ale už od začátku jí musí být jasné, že nakonec bude vítězství Tvoje. A potom vychválit do nebes, jak úžasně spolupracovala.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od hanka »

Líčíš to moc hezky, zítra do něj zkusím dostat ještě jednou druhou polovinu dávky přesně podle Tvého postupu - obávám se ale, že i když se mi podaří dospět až do bodu, kdy mu obsah pouštím do tlamičky, i tak to nespolkne, on to VYPĚNÍ ven - jak zabránit tomuhle, nemáš radu :lol: ? Polkne jenom tehdy, když dostane obsah až do krku :roll: :D .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od poota »

hanka píše:.. i tak to nespolkne, on to VYPĚNÍ ven - jak zabránit tomuhle, nemáš radu :lol: ? Polkne jenom tehdy, když dostane obsah až do krku :roll: :D .
To je jen nepatrný technický problém. "Pěnit" může jenom do doby, než mu dojde nadechnutý vzduch - pak musí začít polykat, aby si uvolnil krk. Na to je právě dobrá ta zakloněná hlavička - ona se v ní ta tekutina skladuje až do jejího spolknutí. Ostatně na to první "pěnění" mu dej jenom pár kapek a klidně počkej, až začne polykat a pak mu zvolna přidávej, aby měl dostatečnou zásobu. Jenom dej pozor, abys ho "nezásobovala" zrovna když se nadechuje - nemusíš spěchat, on stejně nemá jinou možnost, než to spolykat. Na to ostatně přijde velice brzo. Jestli tomu nevěříš, tak si naber hlt vody do pusy, zakloň hlavu - a schválně, jak dlouho Ti to bude trvat, než to spolkneš. :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Merlin

Příspěvek od Mo »

Pripájam sa k Hanke, takúto starostlivosť nemá každý psík ;) určite bola veľmi šťastná počas svojho života, a zomrela v pokoji, úprimnú sústrasť (hoci neskôr)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Aloe Vera oralne pro zvirata

Příspěvek od hanka »

:D ...tak tohle nedokážu.. :D kdybys ho při tom pěnění viděl!..všechny chlupy zježené, oči doširoka rozevřené a veliká pěna pod nima...musíš ho pustit, protože se lekneš :D a urychleně vzpomínáš, jak se poskytuje první pomoc zvířeti :lol: . Ten obrázek se mi vybavuje ještě dlouho potom, i dneska, když jsem měla pokračovat v odčervování...napadlo mě něco o týrání zvířat a vrátila jsem se raději zase ke smetaně - zatím si párkrát líznul ...:lol:

Ale ta Tvoje technika je dobrá, na zkoušku jsem na něj dneska zasedla a zaklonila mu hlavičku - kouknul na mě ale tak vyčítavě......neměla jsem už to srdce ;) .

Díky, Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“