Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Pokud mají bazénovou chemii, tak to budou mít třeba pod jiným názvem... Pokud máš problém číst na štítcích bazénové chemie - z čeho se to zkládá, pak pořid ze zmíněného odkazu. Pořád vidíš někde nějaké zbytečné problémy...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Re: ..

Příspěvek od HajHou »

aragonit píše:jo a kde jsi ty to vlastně koupil..?Běhal jsem po Brně jako blázen a nic!
Hornbachy a Bauhasy nefungují..ani osvedčené drogerky.:-(
Třeba teď to máš v Brně a navíc akčně v Globusu: http://www.globus.cz/common/action_offe ... _brno.html (str. 27).
Problém je v tom, že výrobce na webu neuvádí co jsou "další složky upravující užitné vlastnosti přípravku" - http://www.marimex.cz//admin/obrazky/fo ... 60_130.pdf - to by chtělo zjistit dotazem přímo na marimex.cz
Tak jsem Ti moc nepomohl, ale kdybys to potřeboval jen do bazénu, tak vlastně ano :-)


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: ..

Příspěvek od aragonit »

jo jo pod jiným názvem..to rozhodně riskovat nebudu..asi sáhnu po osvedčeném modrém šípu..jen mám strach že si toho koupím kilo, nějak mi to nesedne a pak to skoro celé budu vyhazovat do popelnice..:-(


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: ..

Příspěvek od aragonit »

HajHou píše: Třeba teď to máš v Brně a navíc akčně v Globusu: http://www.globus.cz/common/action_offe ... _brno.html (str. 27).
Problém je v tom, že výrobce na webu neuvádí co jsou "další složky upravující užitné vlastnosti přípravku" - http://www.marimex.cz//admin/obrazky/fo ... 60_130.pdf - to by chtělo zjistit dotazem přímo na marimex.cz
Tak jsem Ti moc nepomohl, ale kdybys to potřeboval jen do bazénu, tak vlastně ano :-)
jo, podobné sračky mají všude..ale já nechci lušit a dotazovat výrobce, mám z toho celkem obavu...


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

hm

Příspěvek od lajos »

K tomu modrému šípu vždycky můžete dokoupit bazén?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

aragonit píše:jo, podobné sračky mají všude..ale já nechci lušit a dotazovat výrobce, mám z toho celkem obavu...
No víš, mám tu taky nějakou nabídku a ta je přesně pro takové přemýšleče jako jsi Ty. V případě Brna se stačí se mnou domluvit na předání např. 60 g chlornanu vápenatého a 100 ks tobolek, tohle všechno u mě vyjde na 80 Kč a máš kompletek na testování a udělání si vlastního názoru.

Jak Tě tak znám, tak jsi bába pohodlná a vykašleš se i na tuhle možnost a budeš pořád kňourat :lol: A když Ti to dovezu a Ty to vyzkoušíš, tak budeš zase kňourat, že je ten chlorovej odérek z žaludku opravdu hrozný a že to nemá smysl. V tom případě doporučuju přisypat práškové HCl, jedna ku jedné. Tím vytvoříš T-MMS2 a budeš první, kdo to vyzkouší a zjistí, že je to mnohem příjemnější a účinnější než obyčejné MMS2 bez HCl.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Re: ..

Příspěvek od HajHou »

Taky z toho mám ten pocit o kňourání... Řešit tady: "asi sáhnu po osvedčeném modrém šípu..jen mám strach že si toho koupím kilo, nějak mi to nesedne a pak to skoro celé budu vyhazovat do popelnice" - kolik jsi nechal za celý život v lékárnách? Tak si holt dokoupíš ten bazén, no. Jinak ale nabídka od Pala je, řekl bych, kulantní...


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

chlornan...

Příspěvek od laik »

Zdravím
Přebytky klidně odeberu.....já to sice nepapám ale koupem se v tom.... :lol: (no ,občas si při plavání loknu a i dcerka to chce furt pít ,tak asi proto sme pořád zdraví.. :D )
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: ..

Příspěvek od aragonit »

Palo píše: V případě Brna se stačí se mnou domluvit na předání např. 60 g chlornanu vápenatého a 100 ks tobolek, tohle všechno u mě vyjde na 80 Kč a máš kompletek na testování a udělání si vlastního názoru.
jo, tak to je slušná nabídka..hele na to abych si udělal názor mi stačí lžička toho modrého zázraku, kolik by stála lžička?:)
V lékárnách jsem nenechal skoro nic páč na ty sračky neveřím..


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: chlornan...

Příspěvek od aragonit »

laik píše:Zdravím
Přebytky klidně odeberu.....já to sice nepapám ale koupem se v tom.... :lol: (no ,občas si při plavání loknu a i dcerka to chce furt pít ,tak asi proto sme pořád zdraví.. :D )
:bye:
a jsi z Brrna..?

jinak mám taky trochu strach z toho že mi to zůstane v krku..jako když jsem kdysy bral antibiotika:-(Mám s tím potíž a někdy ani zapití nepomůže..proto jsme si vzal 5ks 0 a 5ks 1 abych zkusil co ještě snesu.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: chlornan...

Příspěvek od Palo »

To jsou pořád problémy... Tak to zajím trochou jídla, ne? Třeba kouskem rohlíku ;)
Budeš asi hodně zabreberkovanej ;) Ty to budeš potřebovat jako sůl :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

...

Příspěvek od aragonit »

..ohledně toho rohlíku jsme si vzpomněl, jak se vlastně má jíst pří používání MMS2?
Na lačno asi ne?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Palo »

Vyzkoušej a uvidíš ;) Já bych to bral hodinu před jídlem, kdy je v žaludku dost žaludečních šťáv, aby to MMS2 vůbec fungovalo.
Nebral bych ho při škytavce nebo pálení žáhy, protože by to nemělo smysl, účinek by nebyl žádný.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: ...

Příspěvek od aragonit »

aha, to je oproti MMS1 úplně opačný postup, rozhodně teda nechci být pokusný králík, když už to máš vyzkoušené ty a další..:)
Takže to po ránu do sebe hrknout a pak po jaké době zase člověk může jít aby to mělo dost času na zpracováíní té látky?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Palo »

Původní návody na MMS1 a MMS2 jsou vesměs stejné. Můj postup je odlišný od obou návodů z důvodu poznatků. Narážím na nesmyslné návody ze strany autora MMSx.

Zkus si pokaždé příspěvky po sobě přečíst, aby bylo jasné na co se ptáš - jít kam?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“