Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kaccke
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 črc 2010 8:31

HCl

Příspěvek od kaccke »

Ja bych ten jod ani nekupovala, protoze (udajne) ho nesmim (podle doktorky). Neco jsem tedy procetla na foru. K HCl se asi nedostanu nebo ano? Ci si mam delat stavu z c. repy a treba doplnovat BetainHCl? Pripadam si tu uplne mimo...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Doktorka Ti řekla, že ho nesmíš, protože se chtěla vyvarovat možnosti, že Ti skutečně přitíží. K HCl by ses dostala, jde o kyselinu solnou, spousta lidí se s tím nepárá a užívá technickou z drogerie a zatím jsem nechytil, že by to někomu ublížilo, ba naopak, ale dávkování je doposavad' mnohde špatně pod dojmem, že čím víc, tím líp, což si mnozí přeloží, že čím větší koncentrace, tím líp. Z toho může být průšvih. Osobně nyní považuji koncentraci 1 kapka 30% - 38% HCl na dvě deci vody za absolutní maximum. 1 kapka na půl litru vypadá dobrá, ale ještě nevím, testuju to na sobě a ještě jsem neskončil. Drogerie ji má kolem 36%. Je to za babku.

Další možnost je lékárenská, tedy podstatně čistší, zase kolem 35%. Zase ještě velice levná. Čím víc, má něco do sebe, ale ne za cenu zvyšování koncentrace. Takže řekněme 1 kapka na půl litru vody, ale brát na pětkrát během dne po jednom deci a definitivně ještě zapít vodou. Musí se držet v dobře uzavřené nádobě, nejlépe asi plastikové, nebo skleněné, a nesmí přijít do styku s kovy. Tím je míněno i těsnění v některých lahvích v závěru, kde je součást těsnění hliníková folie.

BetainHCl je další možnost, asi poněkud dražší, ale také to pracuje a navíc se člověk, který neví co dělá, nemusí moc bát, že se zleje kyselinou a to přežene či podobně. Je podstatně lepší brát menší množství víckrát denně, než hodně najednou. Hodně vody s každým betainemHCl je zase velice důležité.

Každopádně bych si tak po měsíci nechal udělat zase test na štítnou žlázu a pokud se to srovnává, nebo srovnalo, ten jód bych pomalu přibral, máme ho málo všichni. Samoléčení však vyžaduje hodně šprtání a nikdo, a to ani profík ani amatér, nemá schopnost Ti na dálku říct, co máš, nebo nemáš, i když mnozí to rádi dělají. Ono je to ve tvých rukou a hlavě se musíš hodně naučit. Pak máš šanci se ze svých zdravotních problémů vyhrabat nejen bez doktorů, ale účinně.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

MMS a hemoroidy

Příspěvek od Nso ci »

Pozdravujem všetkým členov tohto mimoriadne užitočného fóra,

tak som nedávno písala o príčinách, prečo chcem začať užívať MMS...Knihu som ešte nestihla prečítať dôsledne, iba som ju prelistovala a pristavila sa pri niektorých zaujímavostiach. Ani k príprave samotného MMS som sa neodhodlala, ale už mám doma aj namiesto destilovanej vody roztok z lekárne, ktorým sa riedia injekčné roztoky (asi som to domotala, ale asi rozumiete), lekárnik mi to poslal ako náhradu za destilku, môže byť?
No, a prečo zasa píšem...Pred cca piatimi rokmi som bola operovaná na zlatú žilu, vnútorné a vonkajšie hemoroidy :oops: , až do môjho prvého príspevku bez problémov. Teraz vyše týžňa bez akejkoľvek výstrahy - krvácanie pri použití wc :oops: . Nechcem znovu operáciu. Je tu niekto, komu pomohlo MMS na takýto problém? A prosím pekne ešte odpoveď: v byte máme horko ako v pekle, na 7. poschodí, pod rozpálenou strechou, teplota sa drží na rovnakej stupnici ako vonku. Roztok kyseliny citrónovej vraj treba držať pri teplote 10 - 24 st., MMS pri 10 - 20 - tich stupňoch, čo s tým, ak tu mám teraz 28 a v chladničke to bude zasa menej ako 10 st. A koľko vydrží samotný roztok kyseliny citrónovej tiež neviem, to som z toho jelen :roll:. Snáď mi po prvom otvorení neaktivované MMS nevyrieši všetky problémy jednorazovo nejakou nečakanou detonáciou :D.

Destilovaná voda je zbytečná, na malé množství úplně stačí obyčejná. Lékárník je šprýmař.. fyziologický roztok na injekce je sice sterilní, ale obsahuje sůl (má složení asi jako slzy).
Oba roztoky uchovávejte v chladničce.
Nebezpečí samovznícení hrozí jen od MMS V PRÁŠKU, v roztoku ne.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a hemoroidy

Příspěvek od chiq »

Nso ci píše:...v byte máme horko ako v pekle, na 7. poschodí, pod rozpálenou strechou, teplota sa drží na rovnakej stupnici ako vonku. Roztok kyseliny citrónovej vraj treba držať pri teplote 10 - 24 st., MMS pri 10 - 20 - tich stupňoch, čo s tým, ak tu mám teraz 28 a v chladničke to bude zasa menej ako 10 st. A koľko vydrží samotný roztok kyseliny citrónovej tiež neviem, to som z toho jelen :roll:. Snáď mi po prvom otvorení neaktivované MMS nevyrieši všetky problémy jednorazovo nejakou nečakanou detonáciou :D.
... v pohode do chladničky, roztoky nesmú hlavne zmrznúť a nadmerne odparovať.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

MMS a hemeroidy

Příspěvek od jvj56 »

Osobně můžu potvrdit, že MMS na hemeroidy 100% pomáhá. Měl jsem s tím problémy asi 10 let a po MMS zmizely. Dnes si můžu dát cokoliv pálivého a bez problémů. :D


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

MMS a hemoroidy

Příspěvek od Nso ci »

Vďaka Vám :) ,
snáď to teda zvládnem aj ja. Budem referovať a že je toho dosť, čo treba naprávať...Budem taký prvý pokusný králik medzi kolegyňami, ktorým som už dala avízo na toto fórum. Vraj užitočné, no veď som to vravela ;) :) .


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Selén

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar, doporučuji všem s problémy se štítnou žlázou se podívat sem.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 1565#71565
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: lupénka

Příspěvek od mekac »

sice je to mimo MMS ale odpovím Ti. Zkus si vyhledat na internetu bylinou směs Intra. Známému po tří měsíčním užívání téměř zmizela, zbylo jen pár flíčků a to je v porovnání s tím co měl předtím skoro nic - měl to po celém tělě.

Je to mimo MMS (dotaz byl naprosto jasný!) A navíc nevhodná reklama! Váš známý je asi výjimka, každopádně to slyším poprvé a o zmíněné směsi vím opravdu vše.
Zapomněl(a) jste uvést, na kolik ho ta tříměsíční léčba přišla...


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

lupenka

Příspěvek od Riga »

Díky za radu,ale mě by opravdu zajímalo,jestli někomu v ČR pomohlo MMS.Druhou knihu mám přečtenou.Tam je psané,že MMS lupénku vyléčí.Tak jsem chtěla vědět,jestli to už někdo zkusil a s jakým výsledkem.V knize se píše...užívat každou hodinu a stříkat.Já opravdu na takový recept nemám čas,snad někdo přišel na něco lepšího.Jestli ano,podělte se.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: lupenka

Příspěvek od poota »

Riga píše:..užívat každou hodinu a stříkat.Já opravdu na takový recept nemám čas,snad někdo přišel na něco lepšího.Jestli ano,podělte se.
Pro častější užívání menších dávek doporučuje Jim aktivovat dávku na celý den a doplnit to vodou třeba na celý litr. Z té litrové láhve potom během dne upíjet, např. po jednom deci pro deset dávek.
Můžeš tenhle nápad modifikovat tak, že si to připravíš do rozprašovače na rosení či zalévání květin. Potom Ti "postřik" každou hodinu tak moc času nezabere. Večer zjistíš, kolik Ti toho zbylo a na další den podle toho upravíš ředění nebo můžeš zbytek používat na čištění zubů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od mekac »

Jak už jsem napsal, je to mimo mms a prostě píšu jen zkušenost s léčbou lupénky (jak Riga napsal) a zkušenost prostě taková je ! A kdyby to byla reklama (ja vubec nevim jak ste na tohle mohl přijít) tak bych sem dal svůj kontakt nebo tak podobně. Asi o této směsi vše asi nevíte. Klidně napiště SZ, abychom tu nedělali reklamu, jelikož Intra zabírá i v jiných případech, kde mms již moc nápomocno není. A když si už člověk přečte dávkování tak už si cenu dokáže spočítat..a cena za zdraví ?? radši už nic nepíšu ! :D


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: lupenka

Příspěvek od chiq »

Známej pomohol kúpeľ s MMS-1, poctivo každý druhý deň. Začala s 20 kvapkami, po týždni si trúfla na 30 kvapiek. V priebehu druhého týždňa rapídny úbytok poškodenej pokožky, úplne vylepšený krvný obraz a teraz už len na 1 kúpeli (20 kvapiek) za týždeň. Žiadne vnútorné užívanie, k tomu "nenašla odvahu" :lol:


Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od mekac »

*kdyz sem reagoval tak sem tam neměl ještě zobrazený příspěvky, teď už vím - že opravdu jen MMS. Kamarád zkoušel MMS na lupénku, potíral to aktivovanym mms a pil to i vnitřně. Začalo to schnout, zlepšovalo se to, ale nebyl důsledný. Jednou si vzal, po druhé zapoměl. Nebral to pravidelně - takže moc velký účinek to nemělo. Takže chce to brát důsledně, jak vnitřně tak koupele.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

lupenka

Příspěvek od Riga »

Díky všem za odpovědi.O reklamě jsem nepsala já,ale zřejmě Gewo.Jsou to jeho stránky.Já jsem si dávala 30 kapek do koupele,jenže jsem také nedůsledná-na kařdý den.Až jsem napsala dotaz,šla jsem na EMMS a tam jsem se dočetla o dávce na celý den.Tak to dopadne,když se člověk podívá jen někam a tam kam má,ne!Budu to zkoušet.Ještě jednou dík!!!!!


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: lupenka

Příspěvek od roughboy »

Ahoj Riga
nemožem potvrdit že to mám vyskúšané na vela ludoch....poznal som len jedneho možno dvoch ludí z lupenkou. Vložím ti sem jeden postup. ked budeš mat záujem tak ho možeš skúsit. je to síce dlhodobejšia záležitost ale vraj to pomáha.......(hovorím ale dopredu že neviem či na všetkých ludí rovnako).

L U P E N K A:

1. Aplikace lecitinu. např. 3x denně 1 polévková lžíce PALMLECITINU B, nebo
4x denně ½ kostky VITA LECITINU. K tomu užívat 3x denně tabletky
PANGAMINU (pivní kvasnice) několik měsíců.
2. Ložiska zvlášť na citlivých místech (lokty v ohybu, mezi prsty) dlouhodobě potírat
2x denně nejčistším lnovým olejem
3. Osvědčila se i jaterní dieta: žádné uzeniny uzené maso, vepřové maso, kyselé potraviny
(ocet, víno, syrové jablka, žádna káva, čokoláda, kakao, ryby, rybí konzervy, luštěniny,
žádné kouření a alkohol.)
Základem výživy musí byť obilná kaše, pečivo z jemně mleté mouky (t.j. včetně
otrub), grahamový chléb, tvaroh, kefír, jogurt, tvrdé – ne mastné sýry, syrová zelenina.
Vhodné je telecí, vařené hovězí a drůbeži maso, jablečný kompot. Vejce výjimečně!
R.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“