Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Co kde na netu

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramida v Ostravě

Příspěvek od martin11 »

martinq píše:27.08.2010
Velká show se dnes večer odehraje v Ostravě. Nad Masarykovým náměstím se totiž rozzáří Cheopsova pyramida. Model nejznámějšího symbolu staroegyptské civilizace v měřítku 1:1 se nad městem rozhodla vztyčit skupina architektů, kteří tak chtějí názorně ukázat měřítko a proporce stavby. Akce má navíc podpořit kandidaturu Ostravy na Evropské hlavní město kultury 2015.




http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domac ... amida.html
...o projektu samozřejmě víme....
...ale úplně stejnou věc....pyramidu ...jsem chtěl realisovat v Kadlíně....jenže...nesehnal jsem 4 stejné světlomety....a na baterie....páč kadlín je neposkvrněná příroda.../zatím../...prosím dejte mě typ na 4 světlomety....příští rok v kadlíně...... :bye: :bye: martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

světlomety

Příspěvek od felda »

martine - světlomety netřeba, stačí laserová ukazovátka a ta jsou na baterie , když se dá na plochou ,tak svítí i týden...


felda
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pyramida v Kadlíně

Příspěvek od jeff »

Vytvořit pyramidu pomocí nějakých zdrojů světla jde a je to pěkná myšlenka, ale ony zmíněné zdroje by měly být ne na zemi, ale ve špici pyramidy. Pokud jsou na zemi a svítí nahoru, tak se jejich paprsky ve špici protnou, ale pokračují dál a nad pyramidou vytvoří další, převrácenou pyramidu a to nějak není to pravé ořechové, ta převrácená pyramida je docela slušný zdroj negativní energie. Takže vyrobit třeba z plechu špici pyramidy, do rohů umístit nejlépe červené laserové diody, přesně je nastavit a pak vhodně umístit v Kadlíně třeba na rozhlednu. Aby měla pyramida energii, musí se postavit tak 3 dny předem, aby se stačila nabít, to znamená, aby ty 3 dny předem svítila. Červené světlo by bylo dobré použít proto, že energie červené pyramidy má být nejúčinnější a nejlépe poznatelná.
Martine, doufám že v Kadlíně mají auto s hydraulickou plošinou, na tu střechu bych být Tebou radši nelezl :lol:

Jeff


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

pyramida

Příspěvek od felda »

no a vidíš-je to vymyšlené ;)
možná dát na špic zrcatka - a už by se vystačilo jen s polovinou světýlek a na zemi - zase nahoře se to blbějš krade :?


felda
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: pyramida

Příspěvek od martin11 »

:shock:
felda píše:no a vidíš-je to vymyšlené ;)
možná dát na špic zrcatka - a už by se vystačilo jen s polovinou světýlek a na zemi - zase nahoře se to blbějš krade :?
zrcátko není špatnej nápad, ale světla nějak ubývá / 2x dál 4x tolik/....ale napadlo ně, v souvislosti s jeffovou připomínkou....že pod obrácenou pyramidou je negativně.....jestli má efekt pyramidy i pyramida ze světelných paprsků...ví o tom někdo něco...???...martin11 :lol:
p.s. v tý Ostravě na tom musej být stejně, také nemají ve špici clonu.... :shock:


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: pyramida

Příspěvek od lajos »

martin11 píše::shock:
felda píše:no a vidíš-je to vymyšlené ;)
možná dát na špic zrcatka - a už by se vystačilo jen s polovinou světýlek a na zemi - zase nahoře se to blbějš krade :?
zrcátko není špatnej nápad, ale světla nějak ubývá / 2x dál 4x tolik/....ale napadlo ně, v souvislosti s jeffovou připomínkou....že pod obrácenou pyramidou je negativně.....jestli má efekt pyramidy i pyramida ze světelných paprsků...ví o tom někdo něco...???...martin11 :lol:
p.s. v tý Ostravě na tom musej být stejně, také nemají ve špici clonu.... :shock:
Nekde dříve jsem viděl nabýdku lejzrové pyramidy nastavitelné i na pokoj, tehdy ale to byla pálka, možná byl odkaz i tady


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: pyramida

Příspěvek od martin11 »

lajos píše:
martin11 píše::shock:
felda píše:no a vidíš-je to vymyšlené ;)
možná dát na špic zrcatka - a už by se vystačilo jen s polovinou světýlek a na zemi - zase nahoře se to blbějš krade :?
zrcátko není špatnej nápad, ale světla nějak ubývá / 2x dál 4x tolik/....ale napadlo ně, v souvislosti s jeffovou připomínkou....že pod obrácenou pyramidou je negativně.....jestli má efekt pyramidy i pyramida ze světelných paprsků...ví o tom někdo něco...???...martin11 :lol:
p.s. v tý Ostravě na tom musej být stejně, také nemají ve špici clonu.... :shock:
Nekde dříve jsem viděl nabýdku lejzrové pyramidy nastavitelné i na pokoj, tehdy ale to byla pálka, možná byl odkaz i tady
....no v obejváku si to umím představit z těch laser blikátek - ukazovátek z pouti....má to nějaké účinky nebo to je "jen tak....pro efekt" ??
...také jsem koukal na tu pyramidu v Ostravě....kdo je z ostravy....???...napište...ale jak ukazovali ten projekt a "jako "pyramidu ve městě....tak mě připadá, že jí mají špatně orientovanou....kdo o tom ví více...??...
mám doma baterku halogenku...musím zkusit, jestli dosvítí 150m ....dala by se použít....2 kw reflektor nemám...natož 4x m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

The Elegant Universe

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne pát 26 srp 2011 18:33, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Zajímavé čtení

Příspěvek od la »

Naposledy upravil(a) la dne sob 25 zář 2010 12:25, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Neviděl jsem nic

Příspěvek od Nemo »

Bydlím kousek od Ostravy s výhledem na centrum. Nikdy jsem nic neviděl. Syn říkal (jezdí do centra do školy) že to snad rozsvítili pouze jednou a "že jim to vítr rozfoukal". Takže to asi něčím zakuřovali a když to šlo málo vidět tak toho nechali. Toť má doměnka.


Sofistik
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: ned 07 bře 2010 17:09
Bydliště: Kysuce, Slovenska republika

Re: Nové objevy - nové zbraně ?

Příspěvek od Sofistik »

lajos píše:
Sofistik píše:
Waldes píše:Celkom zaujímavé čítanie, čo poviete ? http://dynamik.blog.cz/0602/nove-objevy-nove-zbrane
Waldes.
Dobry den. Prosimvas, mam na vas zopar otazok ohladom Free-Energi zatiadeni. Posielal som vam ohladom tejto veci aj email, je to uz davnej.
Prosim napiste mi tu na fore, alebo na email nezranpeter@post.sk ,alebo pokojne mozete aj SZ (sukromnu spravu). Tak vam potom blizssie vysvetlim, ze co
presne ma zaujma. Dakujem
Prosím tě, z které planety jseš?
Say again please (?)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Sofistik

Příspěvek od lajos »

Někdo se vzbudil? Otázky? zájem? od toho je tady tento fórum


Sofistik
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: ned 07 bře 2010 17:09
Bydliště: Kysuce, Slovenska republika

Re: Sofistik

Příspěvek od Sofistik »

lajos píše:Někdo se vzbudil? Otázky? zájem? od toho je tady tento fórum
Cau. Mno ne ze zbudil. Mi akosi neprisel email s informaciou o tej tvojej prvej reakcii na moj prispevok. Tam tie svoje emaili pozeram dost casto, ale uz tak casto nechodim sem na forum. Teda akoze ze to tu fakt pekne ozilo. Plno prispevkov a informacii. Fakt, ze dost cool. Pochvala autorovy tohto fora. A co ty Lajos? Jako sa mas? Ako ide vyskum? Na com teraz pracujes a ake su vysledky?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Sofistik

Příspěvek od poota »

Lajoši, Ty se máš - když se teď nespleteš, tak možná dostaneš i jedničku :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Sofistik

Příspěvek od lajos »

Sofistik píše:
lajos píše:Někdo se vzbudil? Otázky? zájem? od toho je tady tento fórum
Cau. Mno ne ze zbudil. Mi akosi neprisel email s informaciou o tej tvojej prvej reakcii na moj prispevok. Tam tie svoje emaili pozeram dost casto, ale uz tak casto nechodim sem na forum. Teda akoze ze to tu fakt pekne ozilo. Plno prispevkov a informacii. Fakt, ze dost cool. Pochvala autorovy tohto fora. A co ty Lajos? Jako sa mas? Ako ide vyskum? Na com teraz pracujes a ake su vysledky?
Tys mi psal SZ? neuvědomuju si. Momentálně opravuji své auta aby alespoň jeden byl pojízdný. Dělal jsem na plazmovém zapalování, určitě nechceš abych dával do každého vlákna, každému zvlášť zprávu.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“