Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: BIDET

Příspěvek od muflon »

Denny píše: Moje rada je velmi jednoduchá. Nestačí si mýt pouze ruce, ale především řitní otvor a to proudem vody ze sprchy!!! - minimálně po každé stolici a pokud potíže přetrvávají, tak i častěji.
....
Pokud tohle budeš po zbytek života dodržovat, pak ti garantuji, že nebudeš muset používat proti roupům žádné jiné prostředky!!!
Souhlasim že hygiena řitního otvoru je v našich končinách pořád ještě sto let za opicema...kolik lidí je na tom dnes jinak než těsně po revoluci, kdy turista nevěděl v zahraničí na co je bidet...a dělal tam třeba ústní místo řitní hygienu...

Není nutné kupovat hned celou mísu zvlášť, na to mnoho lidí nemá prostor, ale běžně se dají koupit BIDET-nástavce které se pouze namontují pod stávající prkénko WC...a samozřejmě přívod vody hadičkou. Kdo nezvládá, tak si prostě pozve instalatéra.. ;)

Už máme mnoho let a naprostá spokojenost, s papírem se to nedá absolutně srovnat...takhle čistě se prostě neutřete žádným ani "10-ti vrstvým" papírem....papír pak slouží jen k dosušení...
Skvělé i na hemoroidy, a částečné "klystýry"....(otočným knoflíkem regulujete prudkost proudu vody, existují snad už i směšovací na teplou(vlažnou), ale studené se bát nikdo nemusí, velmi rychle se dá zvyknout a není to nic drastického.... :shock:
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 14 lis 2010 21:24, celkem upraveno 1 x.


ghostik
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 15 říj 2010 6:54

pokrok

Příspěvek od ghostik »

koukám že zde opět ožila diskuze. hřebíček jsem bral asi týden a půl namletý ve vodě a nějak mě to nepomáhalo asi jsem něco dělal zle. každopádně minulé pondělí a dál už to vypadalo nadějně ale ve čtvrtek zase mírné šimrání a v pátek jsem si vzal 4. vermox od té doby už je to v pohodě. byl ještě sem tam náznak ale opravdu už o nich nevím. za týden vemu zase další vermox a snad už to bude v pohodě. zadek si meju od tý doby co je mám nejen po stolici ale pokud možno i před spaním nebo ráno a navíc po stolici to kromě proudu vody podpořím ještě tamponem nacuclým vodou a kapkou sava a zase vypláchnu.

z mé zkušenosti mi zatím proti šimrání pomohl nejvíc domácí oloupaný a nadrážkovaný stroužek česneku strčený v zadnici. je to poznat okamžitě

zadek sprchuju ledovou vodou ani nevytírám abych něco někam nepřenesl

špatné je že už dřív před roupi jsem měl a mám permanentně nepatrně nafouklé břicho od pravého podžebří (pravé z mého pohledu) až dolů k podbřišku do míst kde je hranice břicha (snad mě rozumíte) a cítím v těch místěch tlak a občas tupě zabolí/ zapíchá a to hlavně po nějakém protahovacím jídle (činské zelí, psyllium atd.) byl jsem s tím 2x na ultrazvuku (bez výsledku) s tím že doktorka myslel že je to kýla (nesmysl) a teď mě chtěla poslat na kolonoskopii eeehh no řek jsem že zkusím lactobacilus co mi doporučila a že to není tak horký, ale hlavně na kolonoskopii s roupama ve střevech to by asi nebylo hezký.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Daria Lori »

Chtela jsem se zeptat, je tady jedna pani, co nasadila poprve 1-6 kapsli hrebicku a sedmy den z ni vyletelo neco zelenyho jako s rozsypanou ryzi, co to mohlo byt? Ted si dava kotvicnik a enterosgel, za sest tydnu... bude opakovat kuru podruhe(4 faze). Je vse v poradku? :shock: Dekuji za odpoved.


Uživatelský avatar
Cunik
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06 čer 2009 20:14
Dostal: 1 poděkování

kytka - odčervovač

Příspěvek od Cunik »



lena

no teda

Příspěvek od lena »

asi si to konecne koupim,

stale to oddaluji, jenom je otazka, kde by to bylo k dostani, susene nebo seminka, nekde
jsem to videla, musim se poohlidnout.

uvidime co to udela, kdyz to nevyzene parazity tak to pozvedne naladu


:-)


ghostik
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 15 říj 2010 6:54

aa

Příspěvek od ghostik »

pro krista, asi ty roupy mám zase!!! 4 týdny relativně klid a dneska jsem myslel že si normálně udělám klystýr z toho jak už mě ty málý srá*ové lezou na nervy. jsem už úplně zoufalej... po velký se meju jako nikdy dřív v životě. trenky měním každej den pomalu a povlečení každý týden. všechno přeprané a vyžehlené. sladké nejím vůbec (do kafe nedávám cukr, zákusek si nevemu, colu nepiju atd atd) žeru jablka a hlavkový nebo čínský zelí každej den k snídani. ruce si meju před každým jídlem tzn. šáhnu na kliku nebo na klávesnici nebo na myš a okamžitě jdu znova mít ruce... a k čemu to je? k ho*nu

zejtra jdu do lekárny poprosit o ty kapsle a zkusím ještě jednou ten hřebíček a jestli to nepomůže tak už z toho zešílím... bojím se vůbec s někým sbližovat protože nesnesu pomyšlení že bych mohl někoho nakazit nebo znechutit

nejlepší je že jsem si v pátek vzal vermox absolutně to nezabralo


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: aa

Příspěvek od jvj56 »

Zkus Šankhaprakšálanu, něco jako klystýr od shora. Pak možná ten vermox zabere. :D


jarda1
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 24 kvě 2009 11:47

Re: aa

Příspěvek od jarda1 »

Než si ničit játra chemií, připadá mě jednodušší starý a celkem funkční postup, kde se vezme 0,5 dcl slušného koňaku, smíchá se s 0,5 dcl dost sladkého čaje a vypije tak ve 4 hodiny ráno, nebo prostě ještě před normálním probuzením. Červy milují sladké chutě, proto ten koňak a sladký čaj, ne jiná lihovina. Červy začnou mlsat a celkem rychle se ožerou, čili nedrží se pak střevní stěny. Následně se musí vypít tak 0,5 dcl ricinového oleje, nebo jiného silného projímadla, ráno nalačno a pak hurá, červy jako po skluzavce průjem vyžene ven. Je to sice celkem tvrdé, ale proti střevním parazitům dostatečně účinné a celkem neškodné pro uživatele. Důležité je pouze odhadnout ten správný odstup, kdy červy mají ještě dostatečně v hlavě a nemohou se přichytit na střevo, čili po nějakém dlouhém odstupu to nemusí být dostatečně účinné. Klidně dejte vědět jak jste uspěl, určitě to bude mnoho lidí zajímat.


lena

postup

Příspěvek od lena »

zajimavy postup, musim se smat, ale proc ne,

i takhle se da vyzrat nad nasema nezadoucima hostama.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: aa

Příspěvek od Palo »

ghostik píše:nejlepší je že jsem si v pátek vzal vermox absolutně to nezabralo
Nefunguje nic, co dostanete od doktorů a už vůbec ne při dávkování, který mají "nadiktováno". Je to výsměch. To už je účinější cokoliv jiného - česnek, chilli, hřebíček...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ghostik
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 15 říj 2010 6:54

ok

Příspěvek od ghostik »

2 jarda1: zajímavé taky to zkusím pokud už nic nezabere

2 Palo: mám objednané 200 želatinových kapslí na hřebíček. ještě jedna věc - je nutné hřebíček drtit naprosto na jemno (prášek) nebo stačí jen rozklepat paličkou?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ok

Příspěvek od Palo »

ghostik píše:2 jarda1: zajímavé taky to zkusím pokud už nic nezabere

2 Palo: mám objednané 200 želatinových kapslí na hřebíček. ještě jedna věc - je nutné hřebíček drtit naprosto na jemno (prášek) nebo stačí jen rozklepat paličkou?
Stačí rozklepat. Řekl bych, že na střevní trakt jsou lepší větší kousky hřebíčku a na zbytek - mimo zažívání menší kousky, téměř prášek.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Daria Lori »

Chtela jsem se zeptat, je tady jedna pani, co nasadila poprve 1-6 kapsli hrebicku a sedmy den z ni vyletelo neco zelenyho jako s rozsypanou ryzi, co to mohlo byt? Ted si dava kotvicnik a enterosgel, za sest tydnu... bude opakovat kuru podruhe(4 faze). Je vse v poradku?
Za tyden na to z ni jeste vylezlo neco tak 8 cm dlouheho a mrtveho je to porad z hrebicku??????????
Nevite nahodou co to ta pani mela????????????? Dekuji za odpoved :shock:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Palo »

Daria Lori píše:za sest tydnu... bude opakovat kuru podruhe(4 faze). Je vse v poradku?
Za tyden na to z ni jeste vylezlo neco tak 8 cm dlouheho a mrtveho je to porad z hrebicku??????????
Opákování matka moudrosti :lol: Kůru lze opakovat podle osobních pocitů. Sám jednou za čas do sebe nasypu 20 tobolek hřebíčku - jednorázově a dál neřeším. Chci tím říct, že když už jedinec došel na těch 10 ks hřebíčku, tak pak zopakuje už bez navyšování jen těch deset, třeba ty tři dny po sobě.
I za týden může vylést z těla nějaká potvora, ale 8 cm dlouhá... může to být tasemnice... ale i něco jiného. Fotka by pomohla, ale předpokládám, že už není co fotit ;)

S tím ostatním asi nepomůžu, ale cokoliv, co "vyleze z těla" neobvyklého, hodnotím za úspěch... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: ok

Příspěvek od jani »

Palo píše:Stačí rozklepat. Řekl bych, že na střevní trakt jsou lepší větší kousky hřebíčku a na zbytek - mimo zažívání menší kousky, téměř prášek.
Osobně hřebíček na tuto kůru melu na elektrickém kávomlýnku (prakticky na něm melu upo všechno). :D
Palo, takže za ty tři dny do sebe nacpeš 60 cps s hřebíčkem, to je teda nářez, kolik bys viděl kapslí asi tak na 55 kg váhy?
Jinak jsem ještě pmskovat nezačala. Užívám si jen 3 cps epsomské soli a dělám si bud koupele nebo postřik živou magnesiovou solí, začla jsem brát magnesium citrate, nattokinazi a COQ10 (vše z usa, u nás asi nedostatkové zboží nebo nízká síla). Někde se zde hovořilo o dýchacím sifonu, já natrefila před několka lety na Frolovův dýchací trenažer, je to fakt super věcička a v té době ještě i za slušnou cenu, jsem moc ráda, že ho mám, jdu ho oprášit :oops: a jinak věc, bez které bych se asi už neobešla - ozonátor, ozonová voda je naprosto životadárná


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“