Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Efektivní elektrolýza

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: samé klamstvá

Příspěvek od klucka »

poota píše:
klucka píše: poota, niečo by som sem dal čo viem, ale načo budem písat to čo tu už bolo napísané !
Nevím sice, o co jde, ale jestli se Ti podařilo něco, co tu už někdo popsal, tak je určitě přínosné, když jeho výsledky potvrdíš.
On je značný rozdíl, jestli něco "chodí" jen jednomu jedinému člověku, a nebo totéž víc lidem. Toho jediného také daleko snadněji "škeptici" zadupou a znechutí, nejsnadněji tím, že začnou mluvit o lhářích, podvodnících atd., jak se dá na četných příkladech dohledat. Ono to chce i kus odvahy, a to dokonce i na tomhle fóru, s něčím novým a nebo zajímavým vylézt na "světlo Boží" - na některých jiných je to dokonce vyloženě "o hubu". Takže pak je každá podpora pochopitelně dobrá.
Na jednoho si zbabělci troufají mnohem snáze, než na "skupinku" - před tou raději prchnou nebo jen tiše vyčkávají v pozadí.
Ale rozhodnout se musí každý sám. A dokud na "něco" opravdu nepřijde, tak nemůže vědět, jak se rozhodne.

Zdravím - poota
No tak sem tie veci dám aj ked 90% ludí má rovnaké výsledky... 11,89V a 33,3A mi dáva 1,685L/ min to je 0,255 učinost L/W no a dalej sa neviem dostat...na fotke som skušal ivanov lapač elektronov, aj mimovú radu z rozdelovačom...aj z iskriskom a všetko je bez výsledku....čiže nad 0,255 som sa nedostal...a do konca z elektronikou to nebolo ani 0,255 ale menej... neviem čo viacej ku tomu dodat ...tu su fotky,... ani mim a ani ivan nenapísali akú maju učinnost...možno jeden človek na celom fore...


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To klucka

Příspěvek od Jim68 »

Nebuď smutný, aspoň nějak to funguje.
Musím říct, že jsem za poslední půlrok viděl spoustu vyvíječů všech možných konstrukcí (ano, i s elektronikou) a žádný nefungoval líp.
Prostě jen chyby v měření. :shock:

Nebylo by od věci napsat (mluvím k vodíkářům), jaké parametry mají ty "jejich " vyvíječe - aby ostatní nereplikovali něco, co negunguje....

P.s.: Sám jsem si loni naběhl s nefunkčním (klamajícím) teploměrem tak ukrutně, že mě to stálo měsíc života. Naštěstí žádný prachy. Přitom stačilo jen ho jednou denně hodit s těma ostatníma do kádinky(nechtělo se mi ho demontovat..) . Takže jak říká A.: měřit, a pak si o tom pokecáme...:)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: To klucka

Příspěvek od klucka »

Jim68 píše:Nebuď smutný, aspoň nějak to funguje.
Musím říct, že jsem za poslední půlrok viděl spoustu vyvíječů všech možných konstrukcí (ano, i s elektronikou) a žádný nefungoval líp.
Prostě jen chyby v měření. :shock:

Nebylo by od věci napsat (mluvím k vodíkářům), jaké parametry mají ty "jejich " vyvíječe - aby ostatní nereplikovali něco, co negunguje....

P.s.: Sám jsem si loni naběhl s nefunkčním (klamajícím) teploměrem tak ukrutně, že mě to stálo měsíc života. Naštěstí žádný prachy. Přitom stačilo jen ho jednou denně hodit s těma ostatníma do kádinky(nechtělo se mi ho demontovat..) . Takže jak říká A.: měřit, a pak si o tom pokecáme...:)
Ahoj, presne...a nemerat multimetrom obyčajným do 10-20A lebo to neukazuje dobré hodnoty... meriaš napríklad 15A čo viež že tadial tečie a skutočnosti tam ide 25-30A a to ked meriaš účinnost tak hned máš sakra dobré výsledky...a ani nevieš ako !!!!


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

vyvíjač...

Příspěvek od klucka »

takto je hotový ale čo s toho ked účinnost je 0,255
Naposledy upravil(a) klucka dne sob 26 bře 2011 20:00, celkem upraveno 1 x.


tutonc

pekná práca

Příspěvek od tutonc »

Ahoj, a kolko ta to celé stálo tie pokusy? rátam že 100vky euri, nie?


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

ahoj

Příspěvek od klucka »

No to je už dost...kolem 500 a viac... viac ma mrzi že žiaden dobrý výsledok.... :o(


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

reakcie

Příspěvek od klucka »

Vidím že reakcie niesu žiadne, po mimovi sa zlahla zem, a nikto nič neporadí...ked niekto napíše aby som si pozrel to a to vlákno tak je to ajtak na nič lebo
ako náhle pripojíš VN na elektrody je to pre nich skat to ako keby si tam dal 1ohmový odpor tak je to pre nu skrat....a tiež som skušal rozdelovač s kladivkom ako spomína mim a Peter610 nefunguje nič z toho aspon mne nie :( mohol by mi niekto v tom pomoct?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: reakcie

Příspěvek od Ilem »

klucka píše:Vidím že reakcie niesu žiadne, po mimovi sa zlahla zem, a nikto nič neporadí...ked niekto napíše aby som si pozrel to a to vlákno tak je to ajtak na nič lebo
ako náhle pripojíš VN na elektrody je to pre nich skat to ako keby si tam dal 1ohmový odpor tak je to pre nu skrat....a tiež som skušal rozdelovač s kladivkom ako spomína mim a Peter610 nefunguje nič z toho aspon mne nie :( mohol by mi niekto v tom pomoct?
Jestli můžeš, přivez to na sraz. Třeba něco vymyslíme. Takhle na dálku je to těžké.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

otázka

Příspěvek od klucka »

a kde býva stretko rád by som pokecal s vami... :)


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: otázka

Příspěvek od Ilem »

klucka píše:a kde býva stretko rád by som pokecal s vami... :)
Tady se plánuje: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 2589#82589 Datum ještě není pevně stanovené


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

studie o prinosu BP

Příspěvek od Pego »

http://www.eagle-research.com/cms/node/443
pro neverici/nechtejici/nechapave i s vypoctama.... :shock:

tady jako priloha
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

...

Příspěvek od klucka »

...možem to ja osrat sa snažit a ked chcem niaku radu sa posunút dalej...odpoved je naštuduj si toto a toto...možem to milý moji je..t !
Naposledy upravil(a) klucka dne sob 26 bře 2011 20:03, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

video

Příspěvek od Jim68 »

Moc pěkný. A jak to vypadá energeticky? Spočítals to, nebo jen tak experimentuješ? :good:


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: studie o prinosu BP

Příspěvek od Pego »

klucka píše:
Pego píše:http://www.eagle-research.com/cms/node/443
pro neverici/nechtejici/nechapave i s vypoctama.... :shock:

tady jako priloha
Mohol si ešte napísat tupce debili a idioty nie?
ani ne... neni treba nadavat, je to z uvodu toho pdf, ze neni dokazano jenom pro ty, co nehledaj a nectou a hlavne sami nechteji vyzkouset...


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: motor

Příspěvek od huhu »

klucka píše:....na vstupe nasávania sa mu dá 3L hho plynu...a....
Co je to za motor ? ,
To pereš rovnou do sání ? Žádná karburace ? Není tam moc H ? Motor je stavěný na benzín ?


p.s. - 200cc :-D ROFL . Když jsem 52 cc 2T přemlouval Devaltou ( vrtačka ) aby zavrčela tak jsem tu byl na posměch :-)))))

[quote="klucka"...ked dáva každu otáčku iskru aj to slabú......[/quote]

chceš půjčit na omezenou dobu elektronické zapalko ? akorát bys musel někam dát magnet a umístit halovku .....


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“