Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HCI

Příspěvek od Cina »

Kyselinu chlorovodíkovou si žaludek vytváří v žaludku a žaludeční šťávy na trávení živočišných bílkovin.Když přijde do žaludku maso atd.,po určitě době začne trávení(koupání)v žaludeční šťávě.Aby nedošlo k natrávení žaludeční stěny,protože je to také bílkovina je pokryta ochranným hlenem,který chrání žaludek.Je uzavřen spodní vývod do dvanácterníku a horní do zažívací trubice.Toto trávení trvá 4 až 5 hodin.Během tohoto času klesá na dno žaludku natrávená a neutralizovaná strava,která postupně odchází do dvanácterníku a dále.Když za hodinu sním další nevhodné jídlo zastaví se proces a začne vše znovu.Takže nejenom dochází k špatnému trávení ale přebytek kyselin se dostává do dvanácterníku a do zažívací trubice.Časem dojde k narušení jak žaludeční stěny,trávicí trubice a dvanácterníku.Potom máme zaděláno na vředy a rakovinu.
Tak se ptám co se stane když budu pít HCI?Moje zažívací trubice nemá ochranný hlen,tak časem klidně může dojít k rakovině.
Tak co je lepší- kyselina citronová nebo HCI.
Na to není jednoznačná odpověď.Nechť si každý udělá obrázek sám a vybere si co sám uzná za vhodné.
Rozhodně nikomu nic nevnucuji jenom říkám,že nic není tak jednoduché.Co vyhovuje jednomu nemusí vyhovovat druhému.
Proto není na místě ,když má někdo jiný názor tak z něj dělat blbce a urážet.



:D Život není jednoduchý :D


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Batles »

Ahoj všem.
Chci říct svoji zkušenost z loňska, když jsme likvidovali rakovinu u syna. Oba dva jsme aktivovali MMS kys. citronovou. Až úplně ke konci protirakovinové kůry
Palo a Slávek Křepelka vytáhli spoustu důležitých informací o HCl, a tak jsme nasadili aktivaci pomocí HCl.

Slávku, mimochodem, mně i synovi se dělá na blití i když aktivujeme pomocí HCl. Jde o 6 kap.MMS s jablečnou šťávou, okamžitě po spolknutí - asi tak.

Nad čím však přemýšlím, je informace, že kys. citronová rozpouští usazeniny v těle. Během loňské protirak. kůře mně zmizela opravdu velká bolest
pravého kyčelního kloubu. To mě velmi potěšilo, protože jsem si už nevěděl rady, co s tou kyčlí bude. Výrazně mě to omezovalo v běžném životě.
Bolest byla pryč přibližně po 200 dávkách (asi tak 20ti dnech).Dnes je to už víc jak rok a kyčel je stále absolutně v pořádku. Tento poznatek a zkušenost je pro mne obrovský úspěch a úleva. Nemohla to způsobit právě ta kyselina citronová? To je to, co bych moc rád věděl. Kde ale vzít jistotu, že?
Pobolívá mne však pravé rameno a to i přes to, že beru pravidelně 1 denně 6 aktivov. kapek MMS s HCl.

Ještě řečeno, u mne v rodině je používání a popíjení HCl naprostá jednička!


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Další zajímavost :

Příspěvek od arabela777 »

Tento chloritan sodný pro použití jako MMS nekupujte!

http://www.emms.cz/


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Cina »

Batles píše:Nad čím však přemýšlím, je informace, že kys. citronová rozpouští usazeniny v těle. Během loňské protirak. kůře mně zmizela opravdu velká bolest
pravého kyčelního kloubu.
To už jsem zde psal,že kyselina citronová likviduje výrůstky na kloubech a dokonce lze ji nanášet vně.To klidně můžeš mazat rameno.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Další zajímavost :

Příspěvek od chiq »

arabela777 píše:Tento chloritan sodný pro použití jako MMS nekupujte!

http://www.emms.cz/
Samozrejme súhlasím, sklená fľaška s kvapadlovou vložkou je úplne nevhodná pre aplikáciu, o rozdielnych otvoroch ani nehovoriac...
Nechápem však, prečo sa všetky doporučované e-shopy držia tak striktne ceny 590,-Kč ? Pri nákladoch veľkoprodukcie majú čistý zisk min. 500,-Kč z jedného balenia. Tak aký je potom rozdiel medzi nimi a farmaloby? Reálna predajná cena je skutočne okolo 10-12€, teda cca 250-300Kč... (aby aj koza bola sýta a vlk celý ;) ...teda zaplatenie réžie okolo oficiálneho balenia...) na sraz prinesiem zopár balení, ako to má vyzerať...
Naposledy upravil(a) chiq dne čtv 14 dub 2011 18:31, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCI

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše: Rozhodně nikomu nic nevnucuji jenom říkám,že nic není tak jednoduché.Co vyhovuje jednomu nemusí vyhovovat druhému.
Proto není na místě ,když má někdo jiný názor tak z něj dělat blbce a urážet.

:D Život není jednoduchý :D
Nazdar Cino,

Jednoduché to není a dělat z lidí blbce taky dobré není. O tom není pochyby z mé strany.
Na straně druhé je však také to, že s tou kyselinou, s jakoukoliv, je to otázka koncentrace. S HCl, to vypadá tak, že do 1/1500
to tkáně uklidňuje, místo aby jim to dělalo zle, a to i otevřené rány. To mám vyzkoušené. Další je, že ji máme normálně i v krvi, nejen v žaludku a že ji tam dost potřebujeme.
Aby to bylo ještě komplikovanější, záleží taky na tom, jak se k nemoci stavíme, tedy na psychice.
Je toho hodně a nezbývá než studovat a zkoušet.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Ahoj všem.
Slávku, mimochodem, mně i synovi se dělá na blití i když aktivujeme pomocí HCl. Jde o 6 kap.MMS s jablečnou šťávou, okamžitě po spolknutí - asi tak.
Nazdar Batlesi,

Hm, to jsem nechytil. Mohl bys upřesnit, jak to aktivujete HCl v kombinaci s tou šťávou. Akzivujete HCl a pak vrazíte do šťávy, nebo jak?

Batles píše: Nad čím však přemýšlím, je informace, že kys. citronová rozpouští usazeniny v těle. Během loňské protirak. kůře mně zmizela opravdu velká bolest
pravého kyčelního kloubu. To mě velmi potěšilo, protože jsem si už nevěděl rady, co s tou kyčlí bude. Výrazně mě to omezovalo v běžném životě.
Bolest byla pryč přibližně po 200 dávkách (asi tak 20ti dnech).Dnes je to už víc jak rok a kyčel je stále absolutně v pořádku. Tento poznatek a zkušenost je pro mne obrovský úspěch a úleva. Nemohla to způsobit právě ta kyselina citronová? To je to, co bych moc rád věděl. Kde ale vzít jistotu, že?
S tou citrónovou, či možná tím citrátem sodným to možná něco společného má. Taky to může a určitě bude otázka míry, správné rovnováhy. Kdyby ne, není se o čem dohadovat. On pokud totiž zvyšuje propustnost buněčných stěn vápníku dovnitř, tak ji bude zrovna tak zvyšovat na druhou stranu, tedy ven a možná nejenom vápníku a kdo ví, co se děje uvnitř. Dostupná informace na to je bohužel nesmírně mlhavá, ne jen co se vlastně děje, ale hlavně za jakých okolností atd. Z tohle Ti dík.
Batles píše:Pobolívá mne však pravé rameno a to i přes to, že beru pravidelně 1 denně 6 aktivov. kapek MMS s HCl.
Batlesi, možná to je blbost, ale pořádně si projdi skrz svoje spací zvyky. Já s tím měl taky párkrát potíže, tedy s rameny, dost surové, a zatím vždycky mi to vyřešila změna toho, jak spím, kde ty paže mám, kolik polštářů atd.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Batles »

Slavek Krepelka píše:Mohl bys upřesnit, jak to aktivujete HCl v kombinaci s tou šťávou. Akzivujete HCl a pak vrazíte do šťávy, nebo jak?.
Ahoj Slávku, nakapu 6 kapek MMS do skleničky, přidám 6 kapek HCl 3,5%, počkám 30 vteřin(do nedávna 3 minuty), skleničkou komíhám, pak doleji decinku šťávy a vypiji. Ihned doleji deci vody a vypiji. A právě až teď to u nás obou přijde - chceme to vyblít :D
Je úplně jedno, jestli použijem ananasový džus, nebo brusinkovou šťávu, chce to prostě ven. Musím říct, že se to dělo i při aktivaci kys. citronovou. Proto jsme často také používali tobolky. Pak ten problém nebyl. Nevadí nám ten zápach a odér, ale až cosi po polknutí na jazyku či co.
Batles píše:Pobolívá mne však pravé rameno a to i přes to, že beru pravidelně 1 denně 6 aktivov. kapek MMS s HCl.
Slavek Krepelka píše:Batlesi, možná to je blbost, ale pořádně si projdi skrz svoje spací zvyky. Já s tím měl taky párkrát potíže, tedy s rameny, dost surové, a zatím vždycky mi to vyřešila změna toho, jak spím, kde ty paže mám, kolik polštářů atd.
Teď jsem se fakt zasmál. Máš naprostou pravdu! Já moc rád spím v embrionální poloze na pravé straně a po 20ti minutách se musím obrátit, už to citelně pobolívá. S rozhozenýma rukama na jakékoli straně spím bez problémů a potvrzuji, že s těmi polštáři máš také pravdu!
Ostatně, nic bych za to nedal, že to rameno mě pozlobívá kvůli zalezlé borelioze. Před dvěma lety jsem měl stěhovavé záněty mezi rameny, nemohl jsem bez naříkání
ani pořádně řadit rychlosti v autě a točit volantem, natož se v klidu vyspat. Byly to galeje a táhlo se to asi dva měsíce. Samé protizánětlivé léky, antibiotika, elektroléčba,
rehabilitace a výsledek nula. Pak jsem si koupil generátor koloid.stříbra, ravozapper a konečně přišlo i MMS. Tak jsem se na ty jejich léky vykašlal a začal jsem
to všechno na sobě aplikovat. Za týden nebo dva jsem zase radostně žil, zlepšovalo se to přímo skokově. No, však jsem na to taky pořádně udeřil.
hezký den, Batles


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od děda Slavík »

Akzivujete HCl a pak vrazíte do šťávy, nebo jak?
...... nakapu 6 kapek MMS do skleničky, přidám 6 kapek HCl 3,5%, počkám 30 vteřin(do nedávna 3 minuty), skleničkou komíhám, pak doleji decinku šťávy a vypiji. Ihned doleji deci vody a vypiji. A právě až teď to u nás obou přijde - chceme to vyblít :D
Asi jsem nezmar dědek. Protože i když jsem si dával šestnáct kapek a dnes jen šest až deset (odhadem) a žádná kouzla ani šťávičky jsem nikdy nepoužil, ale jen vodu, tak nevím o žádném "vedlejším účinku" v podobě průjmů a nebo blití".
U kyseliny citronové jsem po nějakém čase pocítil odpor k tomuto "šalvostru", ale při používání HCL je to naprosto v pohodě.


Kluci, do toho.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od early123 »

Dnes som mal kúpeľ s MMS aktivované s kys.citrónovou,3 kavové lyžičky MMS a 15 kyseliny citrónovej,zdalo sa mi to oproti riedeniu 1:1 s HCL dost slabé,dokonca to nemalo ani farbu tmavú ako keď to riedim s HCL,vtedy je vôňa výraznejšia a farba veľmi tmavá.Čo sa týka účinku samozrejme na začiatku sa mi zdali byť účiknky MMs s kys.citrónovou oveľa silnejšie ale to má vysvetlenie,všetko to svinstvo odišlo zo mna a teraz je ho tam menej,takže MMS riedené s HCL už nemá takú razanciu.Ale poviem Vám stále to ide ,stále to účinkuje a hlavne s kúpeľmi , cítim to vždy vo vnútri ako sa mi čistí telo,cítim tlak a slabé mravčenie vo vnútorných orgánoch.Vedel by mi niekto povedať,či by MMS nebolo možné používať bez riedenia?Stačí na aktiváciu žalúdočná HCL?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Batles »

Ahoj, pokud si dobře vzpomínám, tak už v první knize o MMS je napsaný, že používání chloritanu sodného bez aktivace je možné, ovšem má 10x nižší účinek.
Pokud chceš něco bez aktivace, tak je možné brát chlornan vápenatý - MMS2. Tam ale opravdu pozor, je to síla.....


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Okurkový salát

Příspěvek od Batles »

Jé, teď jsem si ještě na něco vzpomněl:
V sobotu jsem dělal pro rodinu a vnoučátka okurkový salát.
Nastrouhal jsem dvě velké salátovky a jak tak čumím do misky, napadlo mne použít místo klasiky vinného octa
dát na zalití HCl! Tak se teda stalo. Chvíli jsem hledal správný poměr vody, HCl a cukru a zalil jsem tím salát....ještě trošku soli s draslíkem, špetku pepře a trochu kmínu a hotovo.
Paráda! Všem to chutnalo, nikdo si ničeho nevšiml a zuby nám také nezčernaly :jump:

V neděli natrhám hromadu čerstvých pampeliškových listů, možná najdu i nějaké stonky a dám HCl zase :D a k tomu pečenýho domácího králíka na divoko s rýží a slaninou.
Jo pane, mně teď visí sliny nad klávesnicí!
A večer dám všem 8 lidem třešničku na dortu - dávečku MMS1!!!
No není to dobrý plán? :lol:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Okurkový salát

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:lol: Nazdar Batlesi,

To s tím salátem a HCl používal už W.F. Koch před 80ti lety, kterýžto pán mezi námi stojí za vynálezem MMS1 (Stabilized Oxygen 2% roztok a neaktivovaný), později zdokonaleným J. Humblem, když dával lidi s rakovinou dohromady po ozařování, než je celkem spolehlivě vyléčil svými karboxyly. Ozařovaní označoval za největší křivdu na pacientech s rakovinou. Nikoho se ani nesnažil léčit karboxyly (byl s nimi úspěšný kolem 90% u odepsaných případů) pokud od ozařování neuplynuly minimálně 3 měsíce. Tvrdil, že 2% HCl na salát je fajn. To bude samozřejmě lékařská koncentrace, takže 2:3=0.7% chemická. Přišlo mi to jako dost vysoké číslo, ale ten chlap byl genius a jestli se někdo neuklepl, určitě měl recht.

Plán asi dobrý je, to uvidíš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od kalyp »

Batles píše:Pobolívá mne však pravé rameno a to i přes to, že beru pravidelně 1 denně 6 aktivov. kapek MMS s HCl.
Ahoj beatlesi cital som tvoj prispevok som tu pomerne novy niekde okolo 23.alebo 24 strany som pisal o mojich problemoch a klbami ktore zacali tak ako popisujes stahovavymi bolestami ramena potom bedier aj kolena operovaneho niekedy pred 30 rokmiv decembri 2010. V sucastnosti som po vseliakych preparatoch moznych a nemoznych ocistach, dokonca v nedelu som ukoncil 8 dnovu hladovku a bolesti su spet (mimochodom popisujem to v Bechterevovi a MMs).Preto sa ta chcem spytat co si myslis ze tebe na to zabralo? Dakujem.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS, HCL, kys. citronová

Příspěvek od Batles »

Ahoj Kalype, osobně bych řekl, že mně na ty velké a stěhovavé bolesti zabralo MMS. Byl jsem na vyšetření u ortopeda a neurologa a oba se shodli na tom, že mně v těle řádí záněty. Jelikož MMS je skvělý bojovník se záněty, včetně skrytých ložisek, tak proto si myslím, že mne dalo dohromady MMS.
Koloidního stříbra jsem bral 3x denně 15 ml, ale 10x denně 3 kapky MMS1.
Pokud se rozhodněš jít do MMS, tak tím uděláš v každém případě jen dobře. Nezačínej ale na 8x 3 kapky denně, ale 2-3 dny střídej co hodinu 1kapku, 2 kapky, 1, 2.........a všímej si vedlejších účinků. Pokud nebudou znát, tak navyš na 8x denně 3 kapky MMS1 a vydrž celkem aspoň 14 dní a uvidíš, co se bude dít.
Můžeš mít v těle hodně nečistot, tak ať nemáš zbytečně nepříjemné vedlejší účinky a aby ledviny stíhaly vylučovat. Nejlepší a pohodlný způsob na toto užívání je mít ve flašce dávku na celý den. Například zaktivuješ 12 kapek MMS1, doleješ 6 dcl vody nebo šťávy a jednou vypiješ 1 deci(2 kapky) a za hodinu půl deci(1 kapka)...... přitom je dobré vypít při každé dávce ještě aspoň deci vody - takhle nějak to dělám já :lol:
Měj se hezky, Batles


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“