Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Daria Lori »

Jak znicit OSTEOMYOLITIDU pochazejici z transplantace kusu prostrelene stehenni kosti. Momentalne ma velke bolesti - pH5 - doktori ho nadopovali lekama, ale nic z toho. Nalozila jsem ho do 30-ti zaktivovanych kapek a za 8 hodin Enterosgel - ten dobrat celej. Jak mame pokracovat? Dekujeme :shock:
Celkem specha!!!
Osteomyelitida (osteomyelitis), česky zánět kostní dřeně, je infekční hnisavé onemocnění kostí a kostní dřeně vyvolané bakteriemi či mykobakteriemi. Při tomto onemocnění dochází k ucpávání cév v kosti krevními sraženinami a následnému odumírání kostní tkáně. Může docházet k obrůstání postižených částí okosticí.
Z te vany malem nevylezl - jake mel bolesti. Ted ma pH kolem 6, ale dlouho mu to nevydrzi... .
Predem dekujeme za pomoc!!!


Majka933
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 08 říj 2010 21:03
Bydliště: Dubňany
Dal: 42 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Majka933 »

Těžko říct, o co jde! Kostní štěpy se používají z neživých dárců a jestli jsem to dobře pochopila, jedná se o náhradu na stehenní kosti! Nepíšeš, jakým způsobem je ten štěp fixovaný- má zevní fixátor, kovovou dlahu? Dávali i kostní cement?
Tyto záněty jsou velmi nebezpečné, protože toxiny, které produkuje původce onemocnění, jdou přímo do krevního oběhu a záněty jsou dost těžko hojitelné. Léčí se celkově širokospektrými antibiotiky- podle původce onemocnění, a místně. To znamaná, že se antibiotokum aplikuje přímo do místa postižení- drenáží. Toto zůstává na doktorech! Je mi líto, že jsem Tě moc neuklidnila. Snad Ti tu někdo poradí, jak co nejrychleji posílit imunitu a zlepšit celkový zdravotní stav!!! Moc a moc držím pěsti! Majka


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Daria Lori »

Dekuji, nejde o me, ale o jednoho kamarada. ma tam kovovou cast stehenni kosti asi tak 15 cm dlouhou a zatim se mu nedari se z toho nejak dostat. Vcera si lehnul do MMS a mel obrovske bolesti - jedine co je dobre, ze se mu stabilizovalo trochu pH z 5 na 6, aspon to... :shock: dneska mu budu volat. Jestli mate nejake napady, tak predem dekuji.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Palo »

Mohl by zkusit obklady s naředěnou HCl. Ta nabuzuje bílé krvinky, takže bude podpořena imunita lokálně tam, kde je potřeba...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Daria Lori píše:Jak znicit OSTEOMYOLITIDU pochazejici z transplantace kusu prostrelene stehenni kosti. Momentalne ma velke bolesti - pH5 - doktori ho nadopovali lekama, ale nic z toho. Nalozila jsem ho do 30-ti zaktivovanych kapek a za 8 hodin Enterosgel - ten dobrat celej. Jak mame pokracovat? Dekujeme :shock:
Celkem specha!!!
Nazdar Daria,

Těžko radit,

První mne napadla Godzila, ale s tím kovem absolutně nevím co to udělá. 6 voltů přes stehno by normálně mělo zánět eventuelně sebrat, ale nemám od nikoho nic na to, jak se bude chovat ten kov a hlavně jeho těsné okolí.
Tím, že jde o transplant cizí kosti je to asi poněkud pochybné i s HCl. Transplanty jsou udržované proti odmítnutí organismem chemií potlačující imunitu a HCl ji zvedá, takže injekce HCl, které jsou na bakteriální infekce prokrvených tkání úžasné, můžou asi způsobit silnou imunní reakci vůči transplantované kosti. Takže babo raď. Tady se to jaksi pere.

Jedinné, co by to zachránilo pokud já vím, je Robert O. Beckerova metoda regenerace, ale to by vyžadovalo odstranění všeho, co tam není vlastní a dost dlouhodobou léčbu Beckerovou metodou, která dokáže chybějící tkáně, a kosti naprosto definitivně dorůst, nahradit, pokud mají alespoň nějaké zbytky kloubů. To ale není zrovna domácí léčení alespoň di začátku a vyžaduje to kooperaci chirurga a potom natrénování jak se o to starat a přesně Beckera dodržovat. S tím co píšeš to zní na nějakého půl roku léčby, i když výsledkem je noha do jisté míry lepší než nová.

Jinak to vidím jako velký průšvih.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Babo raď

Příspěvek od arabela777 »

mekac píše: .. u mého kamaráda - 14 dní průjem, zkoušel mms, živočišný uhlí a nic. Až hřebíček. Během pár dní byl zas v normálu.
Kamarádka si objednala ten hřebíček od ZAPPERU za 220 kč za kus.Zítra by ho měli dodat.To poštovný je hrozný 180 kč.Určitě je lepší domácí jak píše Palo.Myslím si,že na kvalitě se nic nemění,dle mého názoru je to stejnej princip výroby.Musím si koupit taky mlýnek na koření a dělat si to doma.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Babo raď

Příspěvek od děda Slavík »

Kamarádka si objednala ten hřebíček od ZAPPERU za 220 kč za kus.
Nespletla se a nekoupila HŘEBÍKY Z NEREZU?? (padesát kapslí v balení) Hřebíček stojí JEDNO KILO asi sto devadesát korun. Na co je PC a internet? Taky na to, aby si vybral prodejce podle své představy.

http://www.naturway.cz/byliny/eshop/18- ... bicek-kvet


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od Daria Lori »

A co ty koupele v MMS? To je spatne? Jinak dekuji za spolupraci. :P


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Zkusenosti uzivatelu II

Příspěvek od aldapu »

Proc by koupele v MMS byly spatny???


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Babo raď

Příspěvek od arabela777 »

Samozřejmě je to levnější,ale taky se to musí rozemlýt.Myslite někdo kdo to tu užívá,že mlýnek na koření to rozemele na prášek ? Nevím,ještě ho memám.


lena

Re: Babo raď

Příspěvek od lena »

Ja pouzivam maly mixer, ktery to rozseka na prasek. S mlynkem na kafe nemam zkusenosti, ale mam pocit, ze si to tu uz nekdo pochvaloval. Melo by to fungovat.

Jinak si nekdy kupuji uz namlety hrebicek, ja vim nema to pry takove ucinky jako cerstve pomlety, ale u me to i tak zatim pusobilo.

A taky dobre pusobi, 3-4 hrebicky primo rozkousat v puse, v puse mame nejvetsi zasobnik viru a bakterii, to myslim pod zuby a v puse vubec. Nedavno jsem ho zase rozkousala a to nahodou v blizkosti zubu, ktery je vzdy trochu problematicky. To bylo neprijemne, ale vim, ze je to jenom pozitivni ucinek a neco to v zubu cistilo ci nicilo bakterie, nekde jsem to dokonce i cetla jako doporuceni.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Babo raď

Příspěvek od arabela777 »

Kdysi jsem měla mixer a u toho byl mlýnek na kafe. Když nebyl za komoušů cukr moučka, tak tímto to bylo úplně úžasný.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Babo raď

Příspěvek od Palo »

lena píše:Ja pouzivam maly mixer, ktery to rozseka na prasek. S mlynkem na kafe nemam zkusenosti, ale mam pocit, ze si to tu uz nekdo pochvaloval. Melo by to fungovat.
Mixérem to jde, vzniknou malé i trochu větší čátice, je to možná i lepší, dostanou se dál ve střevech.
Pozor ale na plasty, hřebíček je jakýmsi záhadným způsobem naleptává. Takže když použít mixér s plasty, tak nepoužívat dlouho, následně rychle vyčistit a umýt.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: Babo raď

Příspěvek od zdenin »

Já na hřebíček používám mlýnek na mák a žádný problém.
Zdenek.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Babo raď

Příspěvek od děda Slavík »

Několikrát jsem použil mixér. Udělal dobrou práci, ale nechtělo se mně s tím hrát. Proto používám POUZE ZUBY. Mám ještě vlastní, tak to jde parádně. Trochu pálí "huba", ale to se dá chvilku vydržet. Zapiji vodou a je to.


Kluci, do toho.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“