Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vegetarián

Příspěvek od huhu »

Nevím , jestli to nevadí vláknu ...

Ale já jsem agresivní masožrout , jím maso a zeleninu a rýži a ryby, z pečiva čerstvé patky od chleba a co mi kde dají taky sním.


Mám to samé jako ty . Krom pročištění nosu a odstranění nákazy ( kašel ) a zabití zmetků v kůži jsem nepozoroval nic.( MMS1 )
Nejím prášky ( jako děcko mě přistihli , že jsem je splachoval do záchoda ) . Od té doby , co jsem měl větší sílu než mamka jsem nebyl u doktora. S vyjimkou úrazu na šití a prohlídky na prodloužení piloťáků. Chřipku léčím horkým čajem a citronem a lípou a třezalkou.

Já si myslím , že člověk není plodožravec a že být vegetarián není recept pro všechny.


zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS2

Příspěvek od zdenin »

Cina píše:Tak jsem dobral MMS2,celkem 60ks tablet.
...


Amůžeš prosím napsat jak jsi to MMS2 užíval? Pravidelně nebo sem tam?
Dík-Zdenek


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvek od Cina »

MMS2 jsem bral každý den a to hodinu po obědě,po čase mě stačilo 3deci vody.Někdy jsem si vzal 2 tobolky za den,ne najednou.Nejlépe je si nesedat ani lehat,abych nemačkal žaludek a je dobrá procházka.To jsem ani nevěděl že jsem MMS2 pozřel. :)


Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

MMS2

Příspěvek od Milanko »

dobrý den,
nakoľko som tu nový tak mám viacero otázok, na ktoré som pri svojom "študovaní" o MMS nenašiel odpoved..


1.
chcel by som sa spýtať či je možné zapiť MMs2 aj s čajom.. hlavne myslím na zelený čaj a hlavne z hľadiska čo najrýchlejšej rozpustnosti tobolky.. nakoľko ked som hodil tobolku do vody s izbovou teplotou tak trvalo aj 30 minut kým sa to uvoľnilo z nej..
-ak som použil teplú vodu tak sa rozložila takmer okamžite..
je mi jasné že v tele sa voda ohreje na 36 stupnov, no ozaj by ma zaujímalo či by sa dal pužiť aj čaj??


2.
je možné užívať RAKYTNíKOVý OLEJ pri MMs2?? mám prístup ku tomuto oleju za skvelú cenu a už ho pomerne dlho uživívam.. takže ak je možné ho užívať spolu s mms, vedeli by ste poradiť ako to načasovať?? pred / po / súčasne s mms.??
momentálne som rakytník užíval stále pred jedlom aspon 30 minut..
nakoľko je to prírodný zdroj vitamínu C tak by to nemal byť aj spolu s MMS problém, či???

3.
tiež užívam múmio ráno nalačno..


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:...či je možné zapiť MMs2 aj s čajom.. hlavne myslím na zelený čaj...
Není náhodou zelený čaj antioxidant? To by nebylo dobré... Alternativní zapíjení neřeším, vždy voda, popřípadě s trochou HCl. A té HCl trochu více, pokud je tvrdá...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: MMS2

Příspěvek od Milanko »

Vdaka Palo..

už sme tu HCl začali rozoberať v inom topicu..

prosím ak máš čas pozri si tento link
http://www.chemiebazenova.eu/vlivph.htm

link ukazuje aké PH vo vode je potrebné pre vznik a stabilitu kyseliny chlornej z chloru..
najmenej je treba ph 4 aby tam nevznikal plynny chlor. čo je u bazenov normalne..

avšak tu sa mi samozrejme núka otázka.. bez ohľadu na to z akého zdroja kyselina chlorna vznikla mala by mať stále rovnaké vlastnosti.. nie??
takže ak vznikne kyselina chlorna z chlornanu vapenateho taktiež bude pre jej stabilitu potrebné aspon PH 4.

Čiže ma zaujíma či sa v žalúdku nezačne z kyseliny chlornej uvoľnovať plynny chlor pri danom nízkom PH..
A taktiež mi tieto zistenia nejdú dohromady s užívanim kyseliny HCl spolu MMS2.

nechem tu polemizovať priveľmi :D nakoľko sa nerozumiem do tejto chemickej problematiky, len toto sú veci čo som postrehol a bol by som rád ak by mi to niekto objasnil.

ešte mám jeden link ak sa niekto vyzná v chemii mohol by do toho priniesť svetlo??
http://www.astralpool.cz/podpora/Bazeno ... apraxi.pdf


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:avšak tu sa mi samozrejme núka otázka.. bez ohľadu na to z akého zdroja kyselina chlorna vznikla mala by mať stále rovnaké vlastnosti.. nie??
takže ak vznikne kyselina chlorna z chlornanu vapenateho taktiež bude pre jej stabilitu potrebné aspon PH 4.

Čiže ma zaujíma či sa v žalúdku nezačne z kyseliny chlornej uvoľnovať plynny chlor pri danom nízkom PH..
A taktiež mi tieto zistenia nejdú dohromady s užívanim kyseliny HCl spolu MMS2.
A co myslíš, že vzniká u MMS1? ClO2, což je také plyn... Žaludeční kyseliny mají pH1, o tom jsem se osobně přesvědčil. Takže bych řekl, že je spíše žádoucí, aby se plyn uvolňoval. Avšak MMS2 bývá spíše granulát, který nereaguje rychle, tak je pravděpodobné, že tělo zvládne chemicky výslednou "chemikálii" z MMS2 zpracovat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Cl

Příspěvek od Milanko »

ano u MMs1 tomu rozumiem..

ale u MMs2 pod pjmom plynný chlor som myslel Cl - toxický plyn..
takže moje chápanie prečo sa užíva veľké množstvo vody je aby sa chlornan vapenaty rozpúšťal vo vode ktorá rozriedil kyslé prostredie..

neviem ako si to vysvetľuješ ty.. ??

čiže vlastne moja otázka možno by mala byť formulovaná či je možné že sa z chlornanu vápenateho za nejakých určitých podmienok môže uvoľnovať toxický plyn Cl. ?
Naposledy upravil(a) Milanko dne sob 16 dub 2011 23:40, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cl

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:čiže vlastne moja otázka možno by mala byť formulovaná či je možné že sa z chlornanu vápenateho za nejakých určitých podmienok môže uvoľnovať toxický plyn Cl. ?
Na to nemám odpověď, spíše by chtělo se podívat do materiálů Jima Humbla. Co vím, tak se nikde o volném Cl nepíše, vždy o nějaké sloučenině chlóru. Chtělo by to vyjádření fundovanější osoby ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Cl

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milanko píše:ano u MMs1 tomu rozumiem..

ale u MMs2 pod pjmom plynný chlor som myslel Cl - toxický plyn..
takže moje chápanie prečo sa užíva veľké množstvo vody je aby sa chlornan vapenaty rozpúšťal vo vode ktorá rozriedil kyslé prostredie.. neviem ako si to vysvetľuješ ty.. ?? čiže vlastne moja otázka možno by mala byť formulovaná či je možné že sa z chlornanu vápenateho za nejakých určitých podmienok môže uvoľnovať toxický plyn Cl. ?
Nazdar Milanko.

Podívej, ten chlornan vápenatý uvolňuje v žaludku to co v bazénu. Pokud tedy uvolňuje v bazénu chlór, jakože ano, uvolňuje ho i v žaludku.
Jenže, stejně jako v bazénu, ten chlór se rozpouští ve vodě a vzniká z toho HCl, tedy kyselina chlorovodíková. HCl samotná není nic než chlór rozpuštěný ve vodě. Tímto se dá říct, že ten toxický plyn, jak ty říkáš, i když rozpuštěný ve vodě, si tělo samo vyrábí v žaludku pro své potřeby odjakživa a pokud ne, máme vystaráno do rakve. Jako plyn se asi z obsahu žaludku zrovna moc neuvolňuje při množství a koncentraci, která v něm normálně je. Z chlornanu vápenatého, braného pod jménem MMS2 se asi poněkud uvolňovat bude, jinak by ho člověk při krknutí necítil. Jde o to kolik. Velké množství vody na zapití MMS2 slouží jenom k tomu, aby v žaludku byl dostatek vody právě na rozpuštění extra chlóru dodaného MMS2. V bazénové směsi není jenom chlornan vápenatý, ale taky další sloučeniny, které zpomalují uvolňování chlóru.

S laskavým pozdravem, Slávek.



S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: Cl

Příspěvek od Milanko »

Ďakujem za odpovede.. :good: :good: :good:


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Chlornan vápenatý

Příspěvek od Lena231 »

Mám dotaz, koupila jsem chlornan vápenatý - chlorové vápno. Ve specifikaci je uvedeno - obsah chloru min 21 %. Je to správně pro přípravu MMS2, je to prášek, ne granulát. Nebo musím použít přímo chloršok, třeba od Laguna - Modrý šíp? Děkuji, jsem MMS začátečník :) .


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlornan vápenatý

Příspěvek od Palo »

No a co to obsahuje dál - tedy co je zbytek? A ten obsah 21% to je pouze chlór, či chlornan vápenatý? Já bych to do sebe asi nerval...
Tohle je takový nicneříkající... Navíc bys musela brát tak 4-5 tobolek, aby se to vyrovnalo jedné tobolce 75-90% chlornanu vápenatého, co se považuje za MMS2...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Re: Chlornan vápenatý

Příspěvek od Lena231 »

Díky, Palo. Tady je katalogový list, pokud bys na to měl čas mrknout.
http://www.eurosarm.cz/web/structure/ka ... 00-15.html

A co ta Laguna Modrý šíp - lze použít?


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlornan vápenatý

Příspěvek od Cina »


Pročti si vlákno od začátku ,aby jsi si udělala představu.Podívej se zde,tady je o tom již psáno:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=15


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“