Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: vitamín C

Příspěvek od Animal »

"Chyba lávky"- naši predkovia mali mäso len v nedelu . A kontrolná otázočka pre chudobných duchom ala Palo - koľko rastliných potravýn poznáme ktoré neobsaíujú vytamýn C ? Žeby srotop ból na menéj ako na 5-tich percentách... ? MuDr.lant Palo , kde si teraz so svojími "múdrami" o vitamíne C (a to som pre istotu zamlčal aby som truhlýkovy Palovi moc nekomplikoval odpoveď že i mäso samotné bežne obsahuje vitamín C) ? Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:
poota píše:
...Mně osobně by ke štěstí úplně stačilo, kdybych si mohl někde nastavit, abych jeho příspěvky vůbec neviděl. Případně by bylo dobré evidovat, kolik lidí si takhle někoho "vypne" a při dosažení určitého počtu ho varovat, popřípadě mu omezit přístup.... .
Doufám Palo, že je Ti to jasné. Petr (Půta) na to docela káp.
Oprava textu: Přidávám se k vám - já jsem už Animala "vypla" :D

Hanka :lol:
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 13 led 2011 15:27, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Pročištění vlákna

Příspěvek od Animal »

Slavek Krepelka píše:...Ale, napadá mne, že kdybychom ho až tak moc potřebovali, asi bychom si ho vyráběli jako psi. No a nevyrábíme. Zato si vyrábíme HCl....
Ďalší MuDr.lant . Dobrí kameňák - vraj čo si organizmus sám nevyrába , to nepotrebuje .Tak potom načo ješ tých ostatných 17 vitamínov a provitamínov ktoré si maše telo taktiež nedokáže samo sintetizovať ? Podla tvojéj logiky ich predsa nepotrebuješ . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od hanka »

Animal píše:Hanko myslím si že v tvojom prípade bi už bolo na čase prestať sa hrať na psichológa a navšťíviť ho . Táto "téma" tu už dávno skončila... . Mimochodom nemyslím si že je dvakrát rozumné púšťať sa do tém o ktorých nemáme ani páru . Rozumnejšie je niečo si o problematike zistiť dopredu ako trepať do "eteru" o veci piate cez deviate . Vieš čo je to TCP wrapper a načo nám v sistéme slúži ? Ver mi , pre naše zdravie je prospešnejšie a zároveň je to pre nás i príjemnejšie sa úprimne smiať tak ako teraz ja ako za každú cenu niekomu škodiť nech nás to stojí čo to stojí hoc i vlastné zhovadenie... . Jak hovorieva pepe "Každému len to čo jeho jest..." . Animal
Proč myslíš, že Ti chci "za každou cenu" škodit? Je to přece Tvůj příspěvek, který jsi vlastnoručně napsal...jak mám vědět, že jsi se spletl a že text není určen do diskuze, anebo že je "možná" určen do jiného vlákna? To Ty jsi si spletl téma, ne já ;). Nejsem povinna znát všechny počítačové programy, abych jen tak pohledem zjišťovala, že nám tady dáváš jakýsi zbytek textu pro TCP wraper a že text Ti do diskuze jenom utekl... :) . Měl jsi 4 dny na to, aby jsi to dal do pořádku - nedal, tak co je přirozenějšího, než se domnívat, že to je z Tvé strany úmysl (obzvlášť, když se tady prezentuješ jako notorický škodič)?
Za psychologem si zajdi Ty, anebo víš co, jdi rovnou za zvěrolékařem " keďže si zhovadený" ......Jak hovorieva pepe:"Každému čo mu patrí" :D .
Tímto jsem s Tebou skončila a "vypínám" Tě.
Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 13 led 2011 19:49, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: vitamín C

Příspěvek od Palo »

Animal píše:...ktoré neobsaíujú vytamýn C?
Já se asi pose®u... :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:...Kašlu na to, co se píše o vitamínu C. Jasně, že si neumí tělo vyrobit kyselinu l-askorbovou, protože ji na nic nepotřebuje!!!...
Clapci moji zlatý , tieto dve vetičky spustili "celú lavínu s Céčkom" a za seba možem povedať že som rád že bola spustená . Dúfam že i naši MuDr.lanti Palo & Slávek už pochopíli jak je to vlastne s vitamínem C dovopravdy... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

hanka píše:
Animal píše:Hanko myslím si že v tvojom prípade bi už bolo na čase prestať sa hrať na psichológa a navšťíviť ho . Táto "téma" tu už dávno skončila... . Mimochodom nemyslím si že je dvakrát rozumné púšťať sa do tém o ktorých nemáme ani páru . Rozumnejšie je niečo si o problematike zistiť dopredu ako trepať do "eteru" o veci piate cez deviate . Vieš čo je to TCP wrapper a načo nám v sistéme slúži ? Ver mi , pre naše zdravie je prospešnejšie a zároveň je to pre nás i príjemnejšie sa úprimne smiať tak ako teraz ja ako za každú cenu niekomu škodiť nech nás to stojí čo to stojí hoc i vlastné zhovadenie... . Jak hovorieva pepe "Každému len to čo jeho jest..." . Animal
Proč myslíš, že Ti chci "za každou cenu" škodit? Je to přece Tvůj příspěvek, který jsi vlastnoručně napsal...jak mám vědět, že jsi se spletl a že text není určen do diskuze, anebo že je "možná" určen do jiného vlákna? To Ty jsi si spletl téma, ne já ;). Nejsem povinna znát všechny počítačové programy, abych jen tak pohledem zjišťovala, že nám tady dáváš jakýsi zbytek textu pro TCP wraper a že text Ti do diskuze jenom utekl... :) . Měl jsi 4 dny na to, aby jsi to dal do pořádku - nedal, tak co je přirozenějšího, než se domnívat, že to je z Tvé strany úmysl (obzvlášť, když se tady prezentuješ jako notorický škodič)?
Za psychologem si zajdi Ty, anebo víš co, jdi rovnou za zvěrolékařem " keďže si zhovadený" ......Jak hovorieva pepe:"Každému čo mu patrí" :D .
Tímto jsem s Tebou skončila a "vypínám" Tě.
Hanka.
Ježiš... , no ty si mi riadne "slizký" - jak ten príspevok pekne upravil - zmanipuloval . V danom tebou spomínanom príspevku je priamo napísané o čo ide a pod ním v dalšom je hneď podané "vysvatlenie" k tomu čo sa stalo . No jak vydím , hold je to len pre chápavých - tak je to správe a tak má byť... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

k zamyšlení

Příspěvek od martin11 »

Přemýšlel jsem , kam tento odkaz zařadit....pak jsem zvolil sem....
třeba je to špatně, ale ...je dobré o tom vědět....m11 :lol:


http://cyber.felk.cvut.cz/gerstner/teac ... i-phil.htm


... věřím, že se " TO " povede ......
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Re: kyvadlo, zotrvačník... pružina (?)

Příspěvek od pepo.bn »

aNONym píše:Poslední varování!
hatlík píše:
adam.benda píše:..pokud se správně udělá, ta nedokončená otáčka rotoru dodá dostatek energie k energetickému přídělu, který kritickou mez překoná a celá otáčka se dokončí. Problém je spíš ve ztrátách, které se při překonávání kritického bodu sekundárně vytvářejí. Proto musí být mechanizmus k překonávání krit. bodu správně navržen, aby pokudmožno nedocházelo k žádnému transformování forem energie nebo k něčemu jinému, co s sebou přitáhne moc velké ztráty.. Ztráty tam budou vždy, ale protože se budeme pohybovat jen mírně nad COP=1, je to takto choulostivé.
Ale musí vždycky pacička trochu poškubnout, aby se to přehouplo. Právě ona tomu dodá fantastických víc než 100% - ta kouzelná volná energie pochází z Bytosti samé. Stačí pozorně koukat.
Tímto Hatlík = již 2 měsíce. :| Non

Pokud chceš Karbane o čemkoliv diskutovat, využij k tomu "svého vlákna" (CTRL+C / CTRL + V snad používat umíš). Při jakémkoliv dalším porušení stávajícího BANU na zbytku fóra dojde k trvalému zablokování konta "Hatlík".
Ze bi dalsi kto vie aspon z casti o com hovori ,,na odstrel" ? Uz sa vobec nedivim tomu , ze Vam v Cechach vladnu taky aky Vam vladnu... . Jak hovorieva moj priatel Animal , ,,Kazdemu co jeho jest". PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Re: ...tak, tento pán práci hodnotil...

Příspěvek od pepo.bn »

martin11 píše:https://www.vutbr.cz/lide/zbynek-raida-2236?aid_redir=1

Dovolím si vám představit člověka, který práci hodnotil "jako velmi dobrou" :idea: kolik pak asi za toto hodnocení dostal...???... :idea: :roll:
Jednoduchá otázočka - Martin11 ty si debil alebo sa na debila len hráš ? Medzi nami , u mňa osobne si už dávno ,,mimo rozsah".PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ...tak, tento pán práci hodnotil...

Příspěvek od martin11 »

pepo.bn píše:
martin11 píše:https://www.vutbr.cz/lide/zbynek-raida-2236?aid_redir=1

Dovolím si vám představit člověka, který práci hodnotil "jako velmi dobrou" :idea: kolik pak asi za toto hodnocení dostal...???... :idea: :roll:
Jednoduchá otázočka - Martin11 ty si debil alebo sa na debila len hráš ? Medzi nami , u mňa osobne si už dávno ,,mimo rozsah".PePo
zdarec pepobn....na jednoduchů otázočku, jednoduchá odpoved.....Ja jsem DEBIL a abych jako DEBIL nevypadal, tak si na něho hraji.
Nevím , jaký máš rozsah stupnice na měření DEBILŮ, že jsem se dostal "mimo rozsah" ale mohu ti doporučit. Dej si na svůj měřič DEBILŮ bočník zvětši rozsah měření abych se ti tam se svojí DEBILITOU vešel.
...a co že jsi mě vlastně chtěl říci...???... :idea: ...já osobně jsem rád, že si přes moji DEBILITU ke mě občas najdeš cestu. / ale pozor, má Debilita je nakažlivá, tak abys něco ode mne nechytl / s neodnimatelnou úctou k tobě , hezký den přeji a slunce v duši :idea: martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pro pepo.bn

Příspěvek od rival »

Vidím, že jsi nezmar... Pokud se dobře pamatuji, tak ses již před delší dobou s tímto fórem sám rozloučil. Nechal jsem tvůj uživatelský účet aktivní a nyní se ukazuje, že to byla chyba. V brzké době tuto chybu napravím. Zazálohuj si své SZ...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Přetaženo z vlákna "MMS - Zkušenosti uživatelů II."
hunter píše:
Slavek Krepelka píše:
hunter píše: Z vlastných skúseností dosť silne o tom pochybujem že užívanie HCL je v tomto smere výnimkou. Hunter
Hele lovče :laugh: :laugh:
to jseš tedy nejspíše robot Emil. Tomu by taky odpovídalo tvoje opakované a bezpředmětné, naprogramované prudění podle stejné šablony, bez kouska fantazie a tvořivosti s vyjimkou asi tak dnes už 17 sebekarmovacích nicků minulých a přítomných, ze kterých je už dost vysoké procento U Pramene zrušeno administrativou.

Ony bylinky totiž z člověka rostou a stanou se jeho tělu jakž takž vlastní až po smrti. Ne, že bych měl cokoliv proti bylinkám, mají také svou platnost, i když dnes bohužel hlavně při koupi od překupníků. HCl je však člověku naopak naprosto vlastní a životně důležitá a to zaživa. Snad se dej k Hunzům a pij destilovanou vodu z ledovců s rufbojem, třeba v herbálním čaji. Jestli tu má někdo osobní zkušenosti s HCl, ať už přímo na sobě, nebo na známých, je to Palo a ještě jeden nejmenovaný uživatel (nikoliv já) kteří už hromadě lidí skutečně významně pomohli právě HCl ať již samotnou, nebo podpůrnou. Ty jsi tu pro nikoho nic za ty leta pruzení neudělal, právě naopak.

Takže lovu zdar a dej si pozor, ať nesníš nějaký animal. To by z tebe byl velice ortodoxní ani ne tak lidojed, jako sebejed.

Slavek.
O čom ty tu splietaš? Tu je reč o použitých čajoch a o zázračnom okamžitom efekte HCL a nie o zhovaďovani ludí vôkol seba ako sa tu o to ty sám momentálne vehementne snažíš. Sú dve možnosti, ak máš čo k tomu poveďať tak povez a ak nemáš, tak neotravuj svet svojimi konšpiračnými teóriami. Nezamyslel si sa ešte nad tým prečo ťa po rôznych fórach na nete takmer v každom prirovnávajú k psycho - teroristovi? Dokážeš vôbec uznať aj iný názor ako je len ten tvoj? Hunter
No vidíš lovče. To je ono. Zázračné účinky. Já jsem se ještě nesetkal ani s pověstí, že by nějaký čaj dokázal vyléčit například horečku omladnic, nebo vzteklinu, nemluvě o uštknutí nemluvněte škorpionem. Tolik odborná literatura. Z vlastní zkušenosti chřipka a nachlazení intramaskulární injekcí a v počátcích 5 až 30 minut, nemluvě o jiných problémech.

Prudíš a neznáš. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Batles

Příspěvek od hunter »

Robí ti to naozaj dobre keď namiesto korektnéj debaty sa zase snažíš tu niekoho zhovadiť? Zas splietaš keďže reč je tu o inom probléme a o inóm čaji alebo nie?
Slavek Krepelka píše:No vidíš lovče. To je ono. Zázračné účinky. Já jsem se ještě nesetkal ani s pověstí, že by nějaký čaj dokázal vyléčit například horečku omladnic, nebo vzteklinu, nemluvě o uštknutí nemluvněte škorpionem. Tolik odborná literatura. Z vlastní zkušenosti chřipka a nachlazení intramaskulární injekcí a v počátcích 5 až 30 minut, nemluvě o jiných problémech.

Prudíš a neznáš. Slávek.
A čo mi povieš potom na toto:
Slavek Krepelka píše:Pořád jsem pokračoval se svými injekcemi HCl, síranů a dolomitů a stejně tak s doplňováním hořčíku, jódu, dolomitů a síranů ústně. Po asi týdnu na rajčatech s Céčkem to vypadalo poněkud dobře a přestávaly mne jaksi otravovat nohy se svým škubáním. Po asi deseti dnech na mne náhle přišlo cosi jako začínající chřipka, což se nemělo stát, ale injekce HCl to v podstatě okamžitě vyřešila. O den později jsem vlezl do postele v 10, ale nějak mi nebylo moc do spaní a omdlévat jsem začal až kolem 11. Jenže to mi nebylo přáno.
Pre istotu to zopakujem, - Pořád jsem pokračoval sa svýma injekcemi HCl... ...Po asi deseti dnech na mne náhle přišlo cosi jako začínajicí chřipka... ...injekce HCL to v podstate okamžitě vyřešila... . Nejak v tom chýba logika -stále si bral inekcie HCl, napriek tomu že si bral inekcije HCl si ochorel a tie isté injekcije HCL ktoré si stále bral to nejakým zázrakom zas vyriešili (???). Naozaj si uvedomuješ to o čom vlastne píšeš? Hunter


hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Batles

Příspěvek od hunter »

Namiesto korektnej debaty je to z tvojej strany z prevažnej časti tvojho príspevku zas len o mojom zhovadzovaní:
Slavek Krepelka píše:To, že se v tom nevyznáš, je dáno tím, že jsi se očividně neobtěžoval se tou HCl obtěžovat a nastudovat. Nicméně máš tu drzost se opakovaně dovolávat seriózní debaty na témata, ke kterým máš tento přístup včetně tvého naprosto nehorázně arogantního výroku ve vlákně Železo-Základní fakta, kde jsi si dovolil plácnout neopodstatněný výrok, jako je plácáš všude jinde, že ve skutečnosti je alespoň tobě očividné, že mám problém s draslíkem. To sice možná i mám, nicméně bez jakéhokoli poučeného a logického zdůvodnění a popřípadného řešení má takový výrok cenu psího exkremetu, stejně jako tvůj poslední komentáč na Pala ohledně jeho znalostí a zkušeností týkající se HCl. Tolik k té serióznosti diskuze. Začni s tím a vše odpuštěno, co ty na to? To bude den.

Kdyby ses býval obtěžoval to železo, stejně jako HCl, draslík atd. přečíst a měl na to hlavu i povahu, ani by ses do takových přihlouplých vzkazů neměl proč pouštět.
S kyselinou chlorovodíkovou v mojom organizme som sa hrával už v čase keď toto fórum ešte pravdepodobne nebolo ani v pláne a nieto na svete. To o čom ty tu zatiaľ básniš alebo len snívaš mám sám na sebe už fyzicky vyskúšané a dávno za sebou (nielen ja) takže čo ty môžeš vedieť o tom čo všetko z pohľadu organizmu je mne osobne v tejto veci známe? Vehementne sa tu zastávaš Pala a jeho znalostí, no ten o tom súdiac podla jeho odpovedí na konkrétne dotazy o mechanizme a chémii HCl ako to v našom organizme funguje v skutočnosti o podstate tých dejov nič nevie, ani čo ich spúšťa a ani čo čo v konečnom dôsledku spôsobuje. I preto je podstatná časť jeho odpovedi v týchto veciach často len neviem, asi, možno, domnievam sa, pravdepodobne atď.- nič konkrétne len domnienky a za tým tri botky tj.domysli si to sám. Žeby to bola náhoda že zrovna o tom nevie keď na dotazy súvisiace s HCl odpovedá len tak ako odpovedá? Nepotrebujem tvoje odpustenie, ty si ten čo má vážni zdravotný problém (draslík) nie ja a z mojej strany to tu bola len ochota ti s tým nezištne pomôcť. Ano, bola je po našej opakovanej výmene názorov už nie náhodou v minulom čase, takže ako najmúdrejší na tomto fóre pomôž si sám alebo sa nato spýtaj Pala. Ak je tak dobrý ako tvrdíš, bude vedieť čo je to za kov a za čo všetko je v našom organizme zodpovedný... . Hunter


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“