Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:Tak tak chlapci, i v tom pohlade na vec je tento "nebedany" rozdiel medzi nami. Vy v tej "trave po psovi" vidite vyblitek a ja v nej vidim liek... . Adame ver mi, ludia co sa hraju nebyvaju smutny... . Hunter
...co tě nepálí nehas....ale jsem takovej ukecanej všímálek....
...proč píšu.....docela mě nadzvedla tvoje filosofie Huntere....připomínáš mě některé politiky....např. ten náš předseda Nečas....včera řekl...také jsem začínal na ubytovně...v souvislosti s těma nepřispůsobivejma :idea: ...tím nám naznačil, že kdyby ti z ubytovny chtěli, mohou to někam dotáhnout...
....Vy v tej "trave po psovi" vidite vyblitek a ja v nej vidim liek......co jsi nám tím chtěl říci :idea: úplně jsi politicky otočil co ti hoši naznačili....je v tom kus umění, takto využít situaci....
a potom...moooc se mě líbí tvůj podpis pod čarou...cosi o obsahu a formě... :idea: tráva je obsah...blytky forma...tak si to přeber...tvoje karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Vy v tej "trave po psovi" vidite vyblitek a ja v nej vidim liek...
... narozdíl od psa, ... kde chápáno to může být i jako lék, ... v obou případech však výsledkem je, ... pořád jen výblitek ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

martin11 píše:....je v tom kus umění, takto využít situaci...
Dobre hovoríš ako hovoríš až mi je to divnô. Martin11 na základe téjto poznámky je zjavné že sa profesne "miešaš" do umenia... .
martin11 píše:tráva je obsah...blytky forma...
Veď práve.... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:
martin11 píše:....je v tom kus umění, takto využít situaci...
Dobre hovoríš ako hovoríš až mi je to divnô. Martin11 na základe téjto poznámky je zjavné že sa profesne "miešaš" do umenia... .
martin11 píše:tráva je obsah...blytky forma...
Veď práve.... . Hunter
...zdarec pepo bn....jsem rád, že jsi "zase" mezi námi...tvuj osobitý styl se nezapře....zrovna tak... pepe....no napiš jak žiješ a něco veselejšího,,,,
známe se již tak dlouhou dobu, že již dávno víš, že sa miešam do umení :lol: a dokonce tím uměním žiju...nazdar tvoje karkulka :oops: ...s obsahem i formou :lol:
...zrovna pracuji na projektu " Psí hovínko jako základ bioplynové stanice" / pro čtoucí, to opravdu není legrace ale vážná věc :idea: /


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Nepoteším ťa, "pepo.bn" chýba aj nám... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:Nepoteším ťa, "pepo.bn" chýba aj nám... . Hunter

...no jasně, když jsi ho nechal "zomrieť" :idea: :(


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Tak to by bolo to posledné čo by som bol pre svojho učitela schopný spravit... .Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:Tak to by bolo to posledné čo by som bol pre svojho učitela schopný spravit... .Hunter
...a co pepe, to je kdo..???....mažel vnučky matky tvojej svochry.../ tchýně???/ :lol::oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Martin11 hlavička stále funguje? Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Tak to by bolo to posledné čo by som bol pre svojho učitela schopný spravit... .Hunter
... pokud je to tak, jak říkáš, čím jsme si ale my všichni zasloužili, že ve své závěti odkázal toto fórum právě tobě ??? ... (nebo že ho vůbec někomu odkazoval) ... :angel: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

A(&F) píše:
hunter píše:Tak to by bolo to posledné čo by som bol pre svojho učitela schopný spravit... .Hunter
... pokud je to tak, jak říkáš, čím jsme si ale my všichni zasloužili, že ve své závěti odkázal toto fórum právě tobě ??? ... (nebo že ho vůbec někomu odkazoval) ... :angel: ...
...jsi huntera nepochopil....sám sebe zahubil v roli pepo bn,při 800 příspěvku reinkarnoval na pepe.....s tímto byl "někde" a teď si na nás vzpoměl, že tu má nějaké dluhy :bhead: ....a nespletl se, páč my jsme stále zde.....že Hunter....nebudu se ptát jestli se pletu.... :idea::oops: ....čímpak nás překvapíš příště...??.... :evil:


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Bodaj by si ty mal pravdu. Martin11 ani si nevieš predstaviť čo by mnohí z nás dali za to aby boli aspoň z časti tak ďaleko v poznaní ako on... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Bodaj by si ty mal pravdu. Martin11 ani si nevieš predstaviť čo by mnohí z nás dali za to aby boli aspoň z časti tak ďaleko v poznaní ako on... . Hunter
... z vás možná ano ... :mrgreen: ... veď znal aj čítať ... a možno aj rátať ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

A(&F) píše:
hunter píše:Bodaj by si ty mal pravdu. Martin11 ani si nevieš predstaviť čo by mnohí z nás dali za to aby boli aspoň z časti tak ďaleko v poznaní ako on... . Hunter
... z vás možná ano ... :mrgreen: ... veď znal aj čítať ... a možno aj rátať ... :D ...
AlFi pri spôsobe tvojho uvažovanie sa vôbec nečudujem že ti tý "chlapci" tam u vás dávajú pernamentne po hlavičke, veď v konečnom dôsledku podľa toho ako sa tu prezentuješ si ani nič iného ako človek nezaslúžiš. Jak vravieval pepo "Všektko je len tak ako má byť". Veď uznaj, mne nezostáva už nič iné ako sa nad dôsledkami tvojích vlastných činov len schuti zasmiať... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:AlFi pri spôsobe tvojho uvažovanie sa vôbec nečudujem že ti tý "chlapci" tam u vás dávajú pernamentne po hlavičke, veď v konečnom dôsledku podľa toho ako sa tu prezentuješ si ani nič iného ako človek nezaslúžiš. Jak vravieval pepo "Všektko je len tak ako má byť". Veď uznaj, mne nezostáva už nič iné ako sa nad dôsledkami tvojích vlastných činov len schuti zasmiať... . Hunter
... klidně se směj ... :D ... ale já jsem příčina jejich chování nebyl ... to ta jejich mentalita ... :P ...


PeS: ... a skóre je dávno nejen srovnáno, ale i překonáno ... ti, kteří vlivem neschopnosti zdejších orgánů unikli legální spravedlnosti, se z toho nikdy moc dlouho neradovali ... 8) ...... ano, přesně tak "ako vravieval pepo "Všetko je len tak ako má byť" ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“