Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pokročilá rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

mira65 píše:je tu nějaký léčitel, který by se pokusil o zastavení pokročilé rakoviny. Matka nemůže přijímat MMS v jakékoliv formě, nedokáže pozřít. Velký otok sanice zřejmě s otevřenou ránou v dásni, vytéká nádorová tekutina. Nebo prosím alespoň o radu. Případně poskytnu bližší info.
Děkuji.
Pan Hakl, Nymbursko. http://hakl.nymbursko.com/

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: pokročilá rakovina

Příspěvek od mira65 »

Děkuji Vám všem za pomoc.


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: pokročilá rakovina

Příspěvek od zajva »

mira65 píše:Děkuji Vám všem za pomoc.
jenom pro úplnost:

http://www.edca.cz

zdá se to velmi nadějné a je to jak staré, tak testované a nyní dle netu již delší dobou znovu testované v Kanadě. Víc k tomu nevím, jen přeji nějaký dobrý účinek


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pokročilá rakovina

Příspěvek od Palo »

zajva píše:www.edca.cz
Má s tím někdo zkušenosti?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Breussova metoda léčby rakoviny - skutečný příběh pacienta

Příspěvek od jani »

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1032 ... -vyleceni/
Zpověď smrtelně nemocného muže, který se zázračně vyléčil
Dokument měl premiéru v roce 2000: příběh muže, který se zázračně vyléčil, natočil režisér Viliam Poltikovič pro cyklus Zpověď. Hrdinou je stavební inženýr Stanislav Dvořák, jehož tělo potřetí zachvátilo zhoubné nádorové onemocnění a chirurgové už jen bezmocně krčili rameny. Za dohledu ošetřujícího lékaře nakonec podstoupil tzv. Breussovu léčebnou kúru. Zvítězil.

Odkaz ke stahnutí dokumentu - stopáž 59tá minuta ( úplně poslední reportáž )

http://www.uloz.to/hledej/?q=o+neumiran ... m+vyleceni

Odkaz na stažení knihy Rakovina, leukemie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci léčitelné přírodními prostředky, Rudolf Breuss

http://www.uloz.to/2749753/breuss-rudolf-zip

v knize str. 40 - Deník prováděné léčebné kúry podle Breusse / zaznamenal podle vlastní zkušenosti ing. Stanislav Dvořák /


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od huhu »



Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Palo »

huhu píše:
Ano, tzv. Fénixovy slzy... Právě je testujeme, ač trochu naředěné lihem pro lepší aplikaci - na cca 25% roztok.
Zatím lze konstatovat, že způsobují uklidnění při chorobě, ale zatím garantovat úspěch nemůžeme.

Naši farmaceutičtí "odborníci" tvrdí, že výtažky z konopí pouze "napomůžou od bolesti", tedy jednoduše řečeno říkají, že působí pouze jako fet. S tím nelze souhlasit z prostého důvodu - (domácí) konopné masti řeší obrovské množství kožních i jiných zdravotních problémů, které by pouhé "oblbováky" rozhodně nevyřešily...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od huhu »

no, já jsem pod vlivem toho v hrnci na rýži zredukoval výluh palic v pálence a musím říct, že při aplikaci na kůži jsou změny tak rychlé, že se dají přímo pozorovat. Okamžitě jsem běžel pro benzín a z půdy sundal jednu kytku, dnes to odpařím.

Naštěstí nemám ve vém okolí na kom zkoušet léčbu rakoviny.
Akorát se uvádí, že z půl kila sušených palic ( to jsou u mně dvě rostliny ) je pasta na čtvrt roku. Takže to chce plantáž - pokud si to nemám sušit pro sebe. A cenu v lékárně až nám politici nařídí od koho smíme kupovat byliny nechcu vidět !


------------------------------------------------------
edit : ten lékařský benzín je drahý, kor když jsem pro něj běžel do lékárny, protože se mi nechtělo ztrácet čas u běžného dodavatele.
ALE ! Je několikrát mocnější a rychlejší než líh. Všechno je zapatlané tou pryskyřicí, kde to kápne, okamžitě schne a zanechává lepkavou stopu. Myl jsem hrnec a pracky izopropylem......

to jako poznámku pro případné chemiky amatéry


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od laik »

Zdravím
Osobně testuji kon. extrakt, jenž má konzistenci trochu řidšího téru, aby to šlo lehce ze stříkačky.
Při dávce velikosti zrnka rýže a jak jsem naměřil z 1ml je takových dávek 25-30,
tak při jedné takové dávce a pro lepší a rychlejší vstřebání mě to bylo doporučeno nanést na dásně,
po chvilce pocitujete stavy lehčí "zhulenosti" což samozřejmě pro nemocného přináší ono kýžené uvolnění a utišení a navíc stejně jak při "zhulení se" má člověk ohromnou žízeň a vypije několik litrů vody, což jak víme kdo hodně pije ten se léčí a navíc přichází veliké chutě na jídlo, což lidé trpící nechutenstvím určitě taky hodně ocení..... toto jsou takové hlavní a očividné věci které člověk pozoruje......
Toť takovej menší dodatek k tématu extraktu od laika-konopníka :smoke:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
beruška
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05 led 2012 18:37

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od beruška »

Ahojky,zcela náhodou jsem při hledání něčeho jiného narazila na váš pokec a chci vám říct,že se ke mně dostala úžasná věc ze Sibiře,všechny jejich preparáty jsou čistě z bylinek a pěkně silný.Postupně je testuju na sobě.Co se týče rakoviny mají preparát,který funguje tak,že má dvě funkce najednou-zdravé buňky podporuje a zároveň špatné usmrcuje,takže se používá při chemoterapii,kterou podporuje laicky řečeno,neumím to do detailu vysvětlit.Používají ho oficiálně na soukromé onkologické klinice v Bulharsku.


pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pay »

Lze to najít někde na netu a je to jenom na rakovinu nebo jsou tam i jiné nemoci ? Tvoje sdělení totiž nepřineslo skoro žádnou informaci, se kterou by se dalo dál pracovat.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od milda »

beruška píše:Ahojky,zcela náhodou ...... úžasná věc ze Sibiře,.... čistě z bylinek ......-zdravé buňky podporuje a zároveň špatné usmrcuje,takže se používá při chemoterapii,kterou podporuje...v Bulharsku.
Vypadá to opravdu úžasně. Jsou k tomu nějaký bližší informace?


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

DCA - dichloracetát sodný

Příspěvek od dancaa »

Slyšeli jste někdy o DCA (dichloracetát sodný) ?

http://www.e-regena.cz/?p=1702


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DCA - dichloracetát sodný

Příspěvek od sisa »

Ano, již se tady o tom mluvilo. Já se chystám na kúru, DCA mám doma, ještě čekám na objednanou B1 ve větší koncentraci než se prodává tady, čaj mám taky připravenej. :)


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Dichloracetat(DCA) stary liek na rakovinu znovu objaveny

Příspěvek od felda »

ahoj , tak bohužel dca zkouší můj kamarád , který po náhlé indispozici ve svých 42 letech byl vytažen z kotle , kde vyvařoval cosi, rychlou odvezen do nemocnice s předběžnou diagnozou -mrtvice, po neurol. vyšetření -padala mu ruka , nebyl schopen se orientovat s pohyby atd. mu udělali ct hlavy , zjistili 7 nádorů údajně tak ,že nejdou operovat. Jako nevybavená nemocnice ho odeslali do ,,lepší" , kde tedy budou schopni vyzvědět víc. jel na sobotu a neděli s kortikoidy domů.Žena ho odvezla,v pondělí nástup do Chebu nejpozději v 6 ráno -tam mu nejdřív sestra vynadala co tam vůbec chce , v 10 ho nechali na chodbě slíknout do andělíčka , že honem , musí dostat infuzi a na ct či magnetickou , nevím pletu si to. v 10:30 nástup , drkotal zubama do 13.00, kdy tedy už téměř pomočeného ho vzali na přístroj , udělali průjezd tunelem , s tím že se na to ve středu mrkne onkolog z Plzně. Po chodbách nečistoty , hromadný pokoj bez jakéhokoliv soukromí, věci v igelitkách okolo postele . Jeho družce sdělili , že se na to mrkne onkolog ,ale růžově to nevypadá, jen mu že má říct , že další je na řadě biopsie z hlavy a podle něj se rozhodnou -to vyděšená odmítla ,ať mu to doktor řekne sám... Velmi ,,ochotně " se toho doktor asi po hodině ujal s tím , že mu řekl , že má v hlavě dvě ložiska , ale asi nebudou primární, musí ještě zjistit kde je to hlavní , ale dokud nebudou mít biopsii z hlavy tak s ním v podstatě zatím nemužou nic dělat , jen dostane něco proti otokům (na nádor v hlavě aby to netlačilo) o raku zatím ani slovo jen jeho ženě ,v podstatě jako beznadějný),tak se zeptal -jak že tu biopsii budou dělat - navrtáme lebku,a jehlou tou dírkou vezmeme vzorek....a do středy ? -bude tu ležet, odvezli ho na pokoj, jeho šla otravovat doktory , co teda -Plzeň , Praha , že je mu zima,nějakou deku .... nic, nikdo nemá čas, nikdo nic neví, neříkejte mu to , dostane chemoterapii a půjde na ozařování....


felda
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“