Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL

Příspěvek od Palo »

Pokud Ti aktivované MMS nevoní (nebo chloritan s chlorovodíkovou), můžeš zkusit alternativu:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2172

S tou štítnou žlázou těžko říct... Může to souviset i nemusí... Pokud by to souviselo, spíš bych řekl, že je to dobře, nikoliv špatně...

Té vody můžeš vypít kolik chceš, klidně 3 litry... Ale vždy by ta kyselost měla být akorátní, zbytečně nepřehánět, pak se dá skřípat zubama a to už je moc kyselé ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti s aktivací.

Příspěvek od Batles »

Palo píše:
Batles píše:...asi 10x týdně MMS aktivované HCl a během té doby jsem se ustálil na koncentraci 3,5% lékařské 1:1 kapce. 10% HCl na mne bylo moc silné...
...ihned chtěla aktivovat jen kyselinou citronovou, protože to snáší lépe jak s HCl. Před rokem to bylo zcela naopak. Je docela možné, že všeho moc škodí...
Určitě to byla 3,5% lékárenská? protože kdyby to bylo tohle ředění, tak jsi prakticky zaktivoval jen zlomek chloritanu...
Máš naprostou pravdu, byla to 5ti% lékařská koncentrace. Už jsem to opravil.
Při aktivaci chloritanu sodného pomocí HCl 3,5% 1:1 ani po třech minutách není zaktivováno, ale pomocí 5ti% HCl se za minutu objeví dost silná reakce, ze směsi se začne silně kouřit.


edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

aktivace

Příspěvek od edruid »

Dobrý den Palo,
tak jestli jsem tomu dobře rozumněla, tak aktivace chloritanu neproběhla úplně, když jsem dala 4 kapky a 4 kapky 3,5% HCl? Přitom ale roztok do 2 minut zežloutl a byl cítit chlorem? A proto mohl nastoupit ten šílený průjem?
Je možné si u Tebe ještě objednat něco z nabízeného sortimentu?
Zdravím Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: aktivace

Příspěvek od Palo »

Záleží, o které koncentraci se bavíme. Když píšu o koncentraci já, používám chemickou. Batles povídá o 5% lékárenské/lékařské, to znamená, že používá - jestli se nepletu - 1,75% chemickou.

Je dobré se držet změny barvy. Žlutá či hnědá = chlordioxid = zaktivováno. Ona ta aktivace není až tak důležitá a osobně bych se nebál vypít i nedokonale zaktivovaný roztok, pokud je ovšem alespoň naředěný a pokud mám nějakou HCl navíc pro užití zvlášť.

Objednat samozřejmě lze.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

HCL koncentrace

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj,
mám pocit, že neinformovaný návštěvník tohoto vlákna bude mít maglajz v těch uváděných koncentracích HCl - padají tu termíny chemická a lékařská (lékárenská) koncentrace, každá z nich ještě v různých hodnotách - tak raději uvádím tabulku se vzájemně odpovídajícími koncentracemi nejběžněji používaných ředění - kdybych tam měl něco blbě, tak mne na to prosím upozorněte, ať nejsu za vola :-)

HCL koncentrace
lékařská = chemická
100,0 = 35,0
35,0 = 12,25
28,57 = 10,0
14,29 = 5,0
10,0 = 3,5
5,0 = 1,75
3,5 = 1,23
2,86 = 1,0

Jinak já mám 10% chemickou koncentraci HCL a používám při vnitřním užití 1 kapku HCL na 3 kapky chloritanu - nicméně 1 kapka 10% chemické koncentrace HCL bez problémů aktivuje i 10 kapek.


    Drta.tom
    Stálý člen
    Příspěvky: 70
    Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
    Bydliště: Brno, Přerov
    Dal: 8 poděkování
    Dostal: 3 poděkování

    Moje zkušenosti

    Příspěvek od Drta.tom »

    Ještě k mým zkušenostem.

    Já jsem vždy užíval pouze aktivaci chloritanu pomocí HCl. Když na mě něco de, tak používám několikrát za den (3-4) 6 kapek chloritanu aktivovaného 2 kapkami 10% HCl (chemická koncentrace). Nicméně nováčci by měli začít pěkně zvolna od 1 kapky.

    Mám velmi dobré zkušenosti s léčením koupelemi kožních exémů u mého tehdy asi ročního synka - měl na tělíčku větší rudé fleky - prý atopický exém - tak jsem ho koupal ve vaničce s asi 10 cm vody a 6 (později 8 ) kapkami chloritanu aktivovaného HCL - koupal jsem ho vždy cca půl hodiny - po asi 7 koupelích v průběhu 14 dní exém zmizel.

    Takže lze VMS či MMS použít ve formě koupelí jako podpůrnou léčbu i pro velmi malé děti - ale nemá smyslu po každém kašílku hned dítě cpát do VMS - ať si dítě natrénuje imunitu - já koupel využívám až při větších obtížích a zřídka.

    Já jsem poměrně slušně pročištěný - koloidní stříbro, VMS, hřebíčkové kůry, zapper - takže snáším dobře i silnější dávky čehokoliv. A taky mám kachní žaludek - poměrně dost snesu (alespoň zatím). Ovšem snášenlivost MMS, VMS je značně individuální - např moje žena různé varianty MMS moc dobře nesnáší - jednou jsem ji kurýroval opakovanými malými dávkami 3 kapek chloritanu s HCl a dopadla tak, že byla ráda, že může ležet - nemohla se pořádně ani hýbat - bylo jí dost blbě (zkrátka hercka jak prase) - a aby toho nebylo málo, tak jí po pár dnech několikrát přeskočilo v zádech (záda má dlouhodobě ve špatném stavu - bloky od shora až dolů, vyhřezlá ploténka) a nemohla skoro chodit.

    Takže max. denní dávky řádově přes 20 kapek nejsou pro každého.

    Začínám si myslet, že odolnost vůči MMS, VMS je ekvivalentní s odolností jedince vůči alkoholu - já snesu poměrně dost alkoholu (i když chlast nevyhledávám) a snáším dobře i VMS. Pokud si čuchnete ke skleničce a už máte motáka, tak s VMS, MMS pěkně opatrně a raději nepřelézejte nějakých 10-12 kapek za den - ať Vás to nesloží.


    vojkis
    Nový člen
    Příspěvky: 2
    Registrován: úte 05 pro 2006 17:46

    Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

    Příspěvek od vojkis »

    poota píše:P.S. Výchozí surovinou je obyčejná technická HCL z drogerie, ředěná 1:20, to znamená do 19ti dílů vody za stálého míchání nalít pomalu 1 díl kyseliny.
    V jaké koncentraci je ta HCL koupená v drogerii.díky za odpověď.Můžeš i přes SZ.


    Uživatelský avatar
    Palo
    Zasloužilý člen
    Příspěvky: 4207
    Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
    Bydliště: Brno
    Dal: 41 poděkování
    Dostal: 451 poděkování
    Kontaktovat uživatele:

    Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

    Příspěvek od Palo »

    vojkis píše:V jaké koncentraci je ta HCL koupená v drogerii.díky za odpověď.Můžeš i přes SZ.
    Běžně se prodává 35-36% koncentrace HCl (100% lékárenská/lékařská).


    Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
    Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
    Mo
    Zasloužilý člen
    Příspěvky: 209
    Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
    Dostal: 3 poděkování

    Ahojte :)

    Příspěvek od Mo »

    Ahoj všetci :)
    tak som tu riadne dlho nebola, to teda značí, že keď mi Palo nasadil protirakovinovú kúru s HCl, PMS a hrebíčkom, tak to určite pomohlo a je to fajn, takže vrelo odporúčam a Palovi ďakujem :D
    pekný dník prajem :D


    Uživatelský avatar
    Slavek Krepelka
    Zasloužilý člen
    Příspěvky: 6292
    Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
    Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
    Dal: 2432 poděkování
    Dostal: 3249 poděkování

    Re: Ahojte :)

    Příspěvek od Slavek Krepelka »

    Palo 1+, Mo +1.
    Děkujeme, Slávek.


    Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
    Drta.tom
    Stálý člen
    Příspěvky: 70
    Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
    Bydliště: Brno, Přerov
    Dal: 8 poděkování
    Dostal: 3 poděkování

    koupel VMS a malé děti

    Příspěvek od Drta.tom »

    Ahoj,
    tak asi po roce jsem na nyní již téměř 2 letého synka použil koupel v VMS na nově se tvořící vyrážku na kůži (viz můj příspěvek výše).

    Tentokrát jsem koupal syna v normální vaně v cca 10 cm vrstvě vody - což obnášelo více vody než ve vaničce, takže jsem použil 10 aktivovaných kapek VMS. Celková délka koupele cca 1/2 hod. Voda postupně nastoupala až na cca 20 cm vrstvu kvůli připouštění vřelé vody do koupele jako kompenzaci úbytku teploty vody. Po 20 minutách jsem ještě do vany dolil další 3 aktivované kapky jako kompenzaci za ne úplně čistou vanu.

    Oproti stavu před rokem tentokrát stačili 2 koupele v rozmezí 1 týdne.

    Takže se nebojte používat koupání ve vodě s VMS i na malé děti. Použijte poměrný počet kapek dle množství vody - je to jednoduchá matematika - plná vana 30 kapek chloritanu + HCl, např. 1/3 vany = 1/3 z 30 = 10 kapek chloritanu + odpovídající množství HCl.

    Vanu před použitím umýt a opláchnout od čistících prostředků.

    Lze použít i trochu silnější koncentrace (jako jsem použil já) - ale zase neblbněte, zvláště pokud nemáte zkušenosti s reakcí dítěte. Připravte si pro děcka nějaké hračky do vody a něco, čím budete dítě polévat (pochybuju, že vydrží 1/2 hod sedět).

    Pokud bude dítě pít vodu z vany - tak ho nechte. Nic závažného se neděje a koncentrace VMS v koupeli je poměrně hodně slabá. Pokud se dítě do vany vymočí, taky to neřešte - zkrátka máte zároveň i urinoterapii :-)


    zeto
    Nový člen
    Příspěvky: 6
    Registrován: ned 06 lis 2011 16:34

    vms

    Příspěvek od zeto »

    Ahoj,

    užívám VMS necelý týden a mám pár dotazů.

    1. Je možné připravit si ráno aktivovanou dávku o vícero kapkách, naředit jí vodou a v práci jí ředit pak dále a pít po dvou hodinách? Neztratí se účinek? (ptám se, jelikož v práci není možné aktivovat VMS, docela to smrdí a nechci aby věděli, že piju tohle:)))

    2. Dávkoval jsem zatím 2akt. kapky ráno a 2akt. kapky večer....... teprve dnes (neděle) jsem dávkoval 2 kapky VMS / 2 hodiny ...tedy větší množství než dříve. Objevil se u mne problém, začal mě ve čtvrtek lehce svědit konečník a dnes ráno už hodně...... je možné že to je reakce na VMS, očistný proces?.....dle příznaků to vypadá bud na kvasinky nebo roupy... ale červíky jsem nenašel ale příznaky by byly. Dříve jsem s nimi problém neměl a proto hledám odpovědi, proč se mi to děje a zda to má souvislost s VMS.

    Předem děkuji za odpověď.

    zeto


    Uživatelský avatar
    Palo
    Zasloužilý člen
    Příspěvky: 4207
    Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
    Bydliště: Brno
    Dal: 41 poděkování
    Dostal: 451 poděkování
    Kontaktovat uživatele:

    Re: vms

    Příspěvek od Palo »

    zeto píše:Ahoj, užívám VMS necelý týden a mám pár dotazů.

    1. Je možné připravit si ráno aktivovanou dávku o vícero kapkách, naředit jí vodou a v práci jí ředit pak dále a pít po dvou hodinách? Neztratí se účinek? (ptám se, jelikož v práci není možné aktivovat VMS, docela to smrdí a nechci aby věděli, že piju tohle:)))
    Možné to je, ale postupně se bude účinek ztrácet, sice málo, ale přesto - zas ale lepší, než nemít nic ;)
    Běžně mám dvě lahve s naředěných chloritanem a s naředěnou kyselinou zvlášť, ale to je už jiné vlákno: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2172
    zeto píše:2. Dávkoval jsem zatím 2akt. kapky ráno a 2akt. kapky večer....... teprve dnes (neděle) jsem dávkoval 2 kapky VMS / 2 hodiny ...tedy větší množství než dříve. Objevil se u mne problém, začal mě ve čtvrtek lehce svědit konečník a dnes ráno už hodně...... je možné že to je reakce na VMS, očistný proces?.....dle příznaků to vypadá bud na kvasinky nebo roupy... ale červíky jsem nenašel ale příznaky by byly. Dříve jsem s nimi problém neměl a proto hledám odpovědi, proč se mi to děje a zda to má souvislost s VMS.
    Řekl bych, že nějaké potvůrky utíkají co nejdál od chlordioxidu ;) Možná by si měli čuchnout i z druhý strany, tzn. udělal bych třeba na vatičku trochu naředěný roztok směsi a přiložil na to konkrétní místo, co svědí... ;)


    Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
    Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
    zeto
    Nový člen
    Příspěvky: 6
    Registrován: ned 06 lis 2011 16:34

    xx

    Příspěvek od zeto »

    palo píše:Možné to je, ale postupně se bude účinek ztrácet, sice málo, ale přesto - zas ale lepší, než nemít nic Wink
    Super, děkuji za informaci:)
    palo píše:Řekl bych, že nějaké potvůrky utíkají co nejdál od chlordioxidu Wink Možná by si měli čuchnout i z druhý strany, tzn. udělal bych třeba na vatičku trochu naředěný roztok směsi a přiložil na to konkrétní místo, co svědí... Wink
    To jsem ráno už zkoušel..... ale nerad bych aby mě to "zespoda" naleptalo:)

    Uvidím jak se to bude dál vyvíjet, dám vědět:) Ráno chci zkusit plivací test na candidu.

    Díky Palo.


    zeto
    Nový člen
    Příspěvky: 6
    Registrován: ned 06 lis 2011 16:34

    sůl

    Příspěvek od zeto »

    Ještě jedna věc......... dnes co beru 2 kapky / 2 hodiny..... mám větší potřebu solit...... více piju ale i tak jsem si všiml této zvýšené potřeby solit........ stává se to, nedělám něco blbě, nebo je to normální? aktivuji na 1x kapku kyseliny HCL, 3x kapku cholritanu sodného.


    Odpovědět

    Zpět na „VMS - Chlordioxid...“