Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
novum1
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 01 říj 2011 22:23
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Chordom v sacrální oblasti

Příspěvek od novum1 »

Toto už jsem viděl, vypadá to opravdu zajímavě, ale nevím, kde si našel cenu. U prodejce kterého tam uvádí nic není. Je dině, že bych se tam musel registrovat. Každopádně díky za tip.


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Chordom v sacrální oblasti

Příspěvek od zajva »

novum1 píše:Toto už jsem viděl, vypadá to opravdu zajímavě, ale nevím, kde si našel cenu. U prodejce kterého tam uvádí nic není. Je dině, že bych se tam musel registrovat. Každopádně díky za tip.

pokud by pomohlo, budu jen rád. Nacházím stále nové a nové možnosti, za které se nedá dopoděkovat. Vůbec jsem o nich nevědě, pak díky kamarádovi a nyní se cítím jako Jura - za pusinku a bez mastiček :)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

DCA

Příspěvek od sisa »

Já se na DCA taky chystám. Koukala jsem na ty stránky jíž před měsícem, DCA bylo v nabídce za 2500 Kč a teď tam není. Nevím proč.


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: DCA

Příspěvek od zajva »

koukal jsem a máš pravdu, opravdu není. Možná stačí zavolat, nevím


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Crohn

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj,
té "nevyléčitelnosti" bych se tak nebál. manželka měla něco podobného jako Crohn - proktokolitidu a během cca 8 měsíců (leden 2010 - srpen 2010) se toho zbavila.

Více zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2252

A to zdůrazňuji, že o MMS/VMS, HCL, hřebíčku apod jsem v té době (pořádně nevěděl) - naší hlavní léčebnou metodou byl zapgen (zapper s možností nastavení frekvencí) + čaj Pankrean od Popova (je to čaj na slinivku - zklidňoval u manželky až zázračně reakce těla) + nějaké další věci jako Golden Yucca, chlorela, spirulina (jejich vliv na výsledek možná nebyl rozhodující - to nedokážu zcela posoudit).

Su zvědavej, jak budeš reagovat na ústní braní chloritanu - poreferuj.

Ještě jedna věc, pořidˇ si nějakej notes a piš si, co jsi ten den jedl, co jsi bral a také reakce těla jeko průjem, úbytky/přírůstky váhy apod - ať víš co bylo k něčemu a co na prd. Může se to v budoucnu hodit někomu jinýmu - skleróza je hrozná věc. Já jsem info o manželčině domácím léčením doslova cucal z paty.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DCA

Příspěvek od sisa »

zajva píše:[Možná stačí zavolat, nevím
Zaslala jsem dotaz mailem. Pak dám vědět.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DCA

Příspěvek od sisa »

Tak jsem tam dnes volala, paní mně řekla, že jim zboží zabavili na celnici a ani neví, kdy ho dostanou zpátky. Jestli vůbec ho dostanou. Šmejdi!
Budu volat opět za 14 dní, z ciziny objednávat zatím nechci, ale možná mně nezbyde nic jiného.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DCA

Příspěvek od sisa »

Pátrala jsem na netu, kde je k mání DCA a zbyl jen jeden jediný zdroj : http://www.pharma-dca.com/index.php. Něco se děje, před měsícem toho bylo víc. Asi budu objednávat. Než to zmizí úplně.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS a toxoplazmoza

Příspěvek od huhu »

Palo píše:.........

Taky bych by vděčen, kdyby Cizopasníci (Paraziti) byly převedeni z vlákna MMS do Zdraví, protože cizopasníci s MMS nemají absolutně nic společného - jedině to, že s nimi MMS nic neudělá. Na cizopasníy používáme HCl, hřebíček, Praziquantel, Albendazol, Ivermectin. V žádném případě MMS, to jedině na dočištění virů uvolněných z těchto cizopasníků.

Děkuji za pochopení...
hmmmm
jen že my jsme zničili toxoplazmozu za poloviční dobu než to trvá normálně. Nepoužívali jsme nic než MMS.
Mám tu lékařskou zprávu - všechno v pořádku, pacient zdravý, kontrola za pět měsíců
" a proč kontrola ,když je zdravá ? "

" no, to tak trvá normálně rok , tak proto "


tak nevim , možná je to náhoda. je to jeden člověk


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přešibnuto z připomínek

Příspěvek od Palo »

Parazitičtí prvoci (nebo i jednobuněční parazité) - to je hranice, kdy MMS někdy zabírá a někdy ne. Při větších dávkách (nad 6 kapek akt. chloritanu) je možné je většinou celkem dobře zvládnout.

Na větší cizopasníky akt. chloritan nezabírá (ať je to už MMS, VMS či PMS1), pokud se nedostane větší množství chlordioxidu do místa, kde jsou - např. ve střevě při klystýru - to většinou jde, ale pokud jsou mimo střeva, tak to ani náhodou.

Bylo dost případů, kdy bylo nutné po MMS při jednobuněčných parazitech nasadit Entizol.

Tvrdit, že MMS ničí všechny cizopasníky je méně než polopravda.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dodis
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 08 lis 2011 19:47

MMS a Artroza klbov

Příspěvek od dodis »

Dobry den
Ja som tu novy a mam toho na Vas az moc s cim by som potreboval poradit o MMS1 ako ho brat a hlavne dokedy?
Mam problem z vyrastkami na prstoch a krivia sa my revma vylucena aj nohy ma strasne bolia zo spodu ako
keby som aj tam mal vyrastky ale ti niesu vidiet len to strasne boli ani prsty nemozem ohybat a mam ich aj opucnute
moc doktorov som navstivil ako aj reumatologa tak aj ortopeda a ty nic reumatolog my povedal pridite sa ukazat o rok
ja vykrutene horne clanky do predu a vyrastok cca. 1,5cm x 1,5cm x 1,5cm ale v pohode lieky ziadne dalej som teda
siel podla obvodneho k ortopedovi ako som tam vstupil a ukazal mu to tak povedal a to kto Vas sem poslal s tymto ... !!!
ohromne zdravotnictvo sediet na zadku odbit 8 ci 6 hodin a prasit domov do krasneho domceka na zahradku ci do
bazena alebo na kavicku do mesta su aj vynimky hlavne ty co to vedia s ludi liecit operuju ich atd... poznam aj dobrych
Potom mam aj posunutu platnicku na krizoch o 2-3mm a boli ma aj krcna chrbtica rano nemozem otacat hlavov a
niekedy cely den a teraz sa my zasekol nejaky nerv na krku tak ma to strasne taha!
dalej mam na hlave vo vlasoch uz od vojny sa to so mnou taha take velke lupiny ze vraj soberiozu pouzival som
sampony od vymislu sveta a nic my nepomahalo jedine taka vodicka ale obsahuje kortikoidy ta my na urcity cas pomohla!
Bral som aj MMS1 a dostal som sa na 12kvapiek MMS + 60 kvap.kyseliny citronovej potom ma riadne precistilo ale zle
my nebolo a ani sa my nepolepsilo asi som toho malo bral vsak? potom som sa aj v MMS1 kupal asi 3-kratdal som
po 30 MMS1 a 150 kysel. citr 10% . Prestal som to preto lebo som potom sledoval aj nejake
dokumenty v TV Prima tak som to radsej vysadil bojim sa nasledkov kazdy okolo mna tvrdi ze ked sa chcem otravit tak to
ber tak co mam robit poradte my prosim Vas mam 35rokov a vopred Vam vsetkym dakujem


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS1 a Artroza klbov...

Příspěvek od milda »

Mám podobné zkušenosti i problémy a napíšu pouze svůj názor:

pravděpodobně se je jedná z větší části o tzv. autoimunitní onemocnění - tady by mohl pomoci dobrý homeopat, popřípadě meditační techniky, joga a jiné duchovní metody. Alopatická medicína se nechytá....

MMS může pomoci od zánětů a některých cizopasníků
30 kapek MMS na koupel je málo; já si dávám běžně do vany 5čajových lžiček (=300kapek MMS1 +kyselina citronová dle ředění), a i více :D
ve skutečnosti mám už dnes příslušnou osvědčenou číši od zmrzliny, tam naleju MMS1 "přiměřeně" a taktéž doleju kyselinu citronovou. Zkus přidávat postupně, spíš může být limitující, kolik snesou průdušky. Ale mojim astmatickým to dělá velice dobřre. :D

Naproti tomu pití 12 kapek MMS je už docela hodně. Doporučuje se menší množství častěji - viz zdejší forum.

Za minulého režimu se vyprávěl vtip:
ve zprávách najdeš pravdu = to je datum vydání
pak polopravdu = to jsou zprávy o pčasí
- a všechno ostatní je lež.... :laugh:
.....a dnešní redaktoři se zřejmě občas inspirujou v minulosti....... :roll:


dodis
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 08 lis 2011 19:47

Re: MMS1 a Artroza klbov...

Příspěvek od dodis »

Zdravim takze podla teba na tieto problemy MMS1 nezaberu s toho co si my napisal nerozumiem skoro nic co je toto? autoimunitní onemocnění - tady by mohl pomoci dobrý homeopat, popřípadě meditační techniky, joga a jiné duchovní metody. Alopatická medicína se nechytá....
da sa to rozpisat co to je?
a to neni troska moc do tej vane toho MMS1?
Zatedy my nikto nic moc neporadil akurat ma to este viac odradz brat to MMS1 a obratit sa na Homeopaticku liecbu!!! :bhead:

aj tak Vam dakujem


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS1 a Artroza klbov...

Příspěvek od milda »

Je potřeba trochu zagooglovat - tak třeba:

Kód: Vybrat vše

Přehled autoimunitních onemocnění

Autoimunitní choroby můžeme dělit na systémové, které postihují více orgánů a na orgánově specifické. Na jejich rozmezí jsou imunopatologické choroby, u nichž je postižen převážně jeden orgánový systém, ale jsou provázeny celou řadou systémových příznaků.
Systémové autoimunitní onemocnění
revmatoidní artritida – zánětlivé postižení kloubů, bolesti a ranní ztuhlost kloubů
systémový lupus erythematodes – multiorgánové systémové onemocnění, polyaltralgie (bolesti svalů a kloubů), postižení kůže, ledvin, centrální nervové soustavy aj.
Sjögrenova choroba – sicca syndrom (suchost sliznic), polyaltralgie...................
na netu je toho spousta, stejně jako tady na foru o MMS.

Do tý vany je toho opravdu dost, ale mě to tak vyhovuje. Uvádím to jen jako příklad. Každý musí zkoušet sám a přidávat pomalu. Třeba od těch 30 kapek postupně.

Mě osobně MMS1 dost pomáhalo od bolesti v kříži.

Jeětě jedna věc - na zapeklité zdravotní potíže je třeba jít aspoň třemi metodami, (které se navzájem nebudou rušit.)


devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MMS a neplodnost

Příspěvek od devaa »

Ahoj, chci se optat, jestlí máte někdo zkušenosti s léčbou ženské neplodnosti.
Konkrétně vysoké Fsh a časté potraty.
Dík


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“