Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

chci se zeptat ....

Příspěvek od Hellraiser17 »

jestli to pak nebude problém, když se to rozpustí, aby to nepadalo rovnou na zem, bez toho, aby se to volně roptýlilo v mracích... Laicky řečeno - pokud balónu propíchnu balón, tak mi koš pod ním spadne rovnou na hlavu... Jinak až se udělá trochu hezky, tak to vyzkouším také.

jinak pro zajímavost - jukněte na http://radar.bourky.cz/ v pravé tabulce označte 8.9.2011 4:00 - 7:00 a dívejte se směrem plzeň - objevuje se to tam velmi často, až jsem si myslel, že je to chyba radaru, ale už to sleduju několik měsíců a občas se objeví...

// edit - koukal jsem do mapy a je to meteorologický radar v brdech, asi to bude chyba radaru, v reálu asi nic nebude...


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

hmm...

Příspěvek od Hellraiser17 »

tak musím uznat, že to opravdu funguje, po nanesení na střechu (plechovou) se nic moc nedělo, po hodince, hodince a půl se náhle vyjasnilo. Nebylo to ani v kruhu, ale tak do půl obzoru bylo čisto. Teď asi po 6ti hodinách se objevili jakési fragmenty čar ale hooodně rozfoukané - jakoby je vzal šťětcem a rozmazal... Popravdě jsem efekt nečekal žádnej a spíše na to nahlížím dosti skepticky, nicméně tolik rozmazanejch mraků jsem ještě neviděl...

PS: docela mi je divná ta přerušená čára - viz foto...
PS2: omlouvám se za kvalitu fotek, ale mraky prostě fotit neumim...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Moje zkušenosti taky ukazují na účinek až tak po 1 až 1,5 hodině. Ta přerušená čára je klasický výsledek octování. Je to ta jejich "kondenzační stopa".
Jde o to, že bárium, hliník ad. kovy obsažené ve výfukových plynech motorů (případně extra trysek u spešl letadel) na sebe váží vodu a tvoří kapky, čímž vznkají mraky ve stopě letadla. Protože nejde o čistou páru, která normálně po pár vteřinách zmizí, zůstávají i několik hodin. Postupně se zvětšují a rozptylují až vytvoří povlak, který většina už ani nevšímá. Ocet tyto kapky nabalené na kovech ruší. Princip neznám, ale takto to funguje. Přírodní mraky kondenzované na prachových částečkách ocet nerozpustí. Ale na první pohled lze odlišit mraky vzniklé rukou "člověka".
Jásej, protože jsi zhatil práci kohosi, komu jde o skrytou manipulaci tebou. Jeho to stálo více než tvých deset kaček.
M.


Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od Hellraiser17 »

Jakmile se vyjasnilo, tak asi po hodině začali lítat letadla ale tak intenzivně, jako v největší dopravní špičce - permanentně byly v dohledu tak 4 éra, ale udělalo mi to radost velikou, hlavně, že to nějakým způsobem fachčí :lol:


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

dnešní octování...

Příspěvek od Hellraiser17 »

Dneska takovej malej úlovek (viz. video) jinak ráno v 7:00 jsem litřík rozestříkal na střechu v práci a celkem nic moc se nedělo. čáry zůstávali asi do 10:30, kdy se ty v blízkém okolí značně rozpouštěli. Ale taková ta mlha zůstala. V 15:45 jsem dal další dávku, tentokráte doma a po částečném odpaření jsem ještě postříkal vodou z lahve od octa. Teď v 17 hodin je to celkem zajímavé - nad hlavou nic a kolem dokola mlhovinka, fragmenty čar a různé jiné flíčky... Stále se mi nechce věřit, že to funguje, je to krapet absurdní že v tak níííízké koncentraci se projeví účinek octa na čáry v několika kilometrech vysoko...
Mimochodem jsem se doma pochlubil, že jsem to vyzkoušel a že jsem zaznamenal nějakou reakci... Tak krom toho, že si ze mě všici udělali srandu, tak mě mají asi za cvoka. A popravdě i já s tim mám problém tomu rozumět, natož to nějak více akceptovat... Pár dní si s tím dám voraz a budu pozorovat tvary mraků a čar a uvidime...

Docela by mě ale zajímalo, jestli neexistuje i něco jiného, co by mohlo fungovat stejně či lépe, protože předpokládám, že myšlenka octa vznikla asi čistě náhodně, než jako konkrétní nástroj v boji s chemtrails.

Jo tady je to video:




Jinak by mě zajímali i vaše fotky před a po octování s nějakým razantním efektem...


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Pokud chceš zkusit něco echt, tak pohledej a proštuduj slovo orgonit a s ním spojené CB (cloudbuster) případně chembuster. Zajímavý web je TADY
M.


morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

re

Příspěvek od morse59 »

ahoj. v neděli to jest 11tého lítali a zajímavé bylo,že ve skoro stejné hladině lítalo nebo přelítlo několik letadel,ale jen za některýma zůstávaly ty hnusný čmouhy.co se rozšiřují a vzniká šedivý sajrajt. po naoctování nebe jak na kýčovitým pohledu z disnilendu a teprve až zase večer se jim podařilo částečně zasmradit. lidé octujte.ahoj Morse


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

chemtrails-lidská krev

Příspěvek od JVK »

Chemtrails

Před časem jsem zaregistroval na fóru poměrně fundovanou dizkuzi k tomuto tématu a proto i já přispěji troškou do čertova mlýna.

Od ledna 2010 jsem občas přemýšlel, zda-li a do jaké hloubky, zveřejnit jednu informaci zásadního významu či dopadu.

V tomto čase se uskutečnilo setkání lidí v kult.domě Vltavská se stařešinou kmene Hopi.

Pominu vše zajímavé o čem se tam mluvilo a zmíním pouze to,že k známé chemii se přidává lidská krev.A to ne samoúčelně;naopak velmi,velmi znale.

Bohužel nemohu připustit plné sdělení působení(dopady)této aplikace či znalosti tohoto principu.A to z jediného, prostého důvodu,aby mnozí "zasvěcenci" a znalci
neměli chuť něco zkoušet.Tento princip lze aplikovat i zcela mentální formou.

Zdánlivým paradoxem zůstává, že tento princip by se při moudrém použití nechal využít k nastolení vyšší harmonie, v rámci řekněme dvacetiletého přechodového období.Hlavně v pěstování zdravější potravy.
Při směřování k vyšší úrovni poznání, vědění, moudrosti.Ale jak vidno při současném stavu obecného ducha by ono vedlo - nyní pouze k magickému postavení hráze (přehrady) do toku povodní naplněné řeky(vždy při jarním tání).
A přehrada by byla vehementně a s velkým zaujetím vždy znova látána a spravována...Toto byl příměr.A taková-to manipulace mající magický charakter byť v tomto případu bíle magie by nevedla k ničemu dobrému.Neboť jak víme
i bílá magie má stejně destruktivní účinky jako černá magie pouze s odkladným účinkem; (protržení hráze).

Takže jak jsem již řekl, pouze na přechodné období a pokud tomu tak může být, pak by neměla chybět vize, přímo poznání kam směřovat.

To jak je v tomto případě naloženo s lidskou krví vede k velké degradaci na psychické a fyzické úrovni.

Onem muž-stařešina když ono zmínil neměl(pokud si vybavuji)povědomí celé škály dopadů a šíře účinku tohoto principu.Když větu o přidávání krve vyslovil, tak mi zatrnulo, neboť jsem si uvědomil celé spektrum dopadu na lidskou populaci.
A to hlavně proto, že tento princip, jeho účinek, mi byl znám již z minulosti.

Mimochodem ,má přítelkyně po příchodu na toto setkání velmi brzo fyzicky i psychycky "začala nebýt",dostavila se u ní velká únava a vyčerpání.
Stala se spavou-nebyla schopná udržet víčka,po dvaceti minutách rozezleně odešla.Bylo jí špatně.Jak mi vmetla do tváře příští den, mohl jsem za to já...
Pokud někdo bude schopen popsat co se tam dělo a proč,nech tak učiní ve vlákně MAGIE II;zároveň se toto nechá brát jako zkouška skutečných schopností vhledu, nejen domnělých.

Pouze naznačím, že se jednalo o určité kvality.

Ps.Lidská krev je i vlivem "zpracování " při aplikaci v homeopatickém ředění o vysoké potenci.Čím vyšší ředění, tím vyšší účin hlavně ve složkách o které jde především, což je psychická složka lidí.
Ps.2 Zapomněl jsem-skutečným a jediným důvodem proč se chemt. je potřeba udržet lidstvo v nevědomí-tento postup také stíní příliv višších vibračních struktur-ehm,hudby vesmíru-a protože není možné zabránit letu Země časoprostorem, byl zvolen- kromě jiných tento postup..


Edizon
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 08 lis 2008 22:24
Bydliště: Západné slovensko

chemtrails

Příspěvek od Edizon »

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy ... hemtrails/ tak tu je zaujímavý článok :!: Chemtrails je škaredá realita a to svinstvo nám padá na hlavu.


Edizon
Edizon
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 08 lis 2008 22:24
Bydliště: Západné slovensko

Re: CHEMTRAILS

Příspěvek od Edizon »

http://octovani.webnode.cz/ pripájam zaujímavý článok ako sa dá vyčistiť obloha od toho svinstva a ono to skutočne funguje.Vyskúšajte a napíšte svoje skúsenosti. Edizon


Edizon
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CHEMTRAILS

Příspěvek od Batles »

Edizon píše:http://octovani.webnode.cz/ pripájam zaujímavý článok ako sa dá vyčistiť obloha od toho svinstva a ono to skutočne funguje.Vyskúšajte a napíšte svoje skúsenosti. Edizon
Ahoj, octování je nejlepší s varnou konvicí :D
Až bude slušná chemka, nalej ji plnou, zapni, připrav foťák a za 20-30 minut foť! :laugh:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: CHEMTRAILS

Příspěvek od milda »

Edizon píše:http://octovani.webnode.cz/ pripájam zaujímavý článok ako sa dá vyčistiť obloha od toho svinstva a ono to skutočne funguje.Vyskúšajte a napíšte svoje skúsenosti. Edizon
Nejsem si jistej, jestli se jim tam ty anionty a kationty trochu nepletou....? ;)
Aby to nakonec nepřitáhlo chemtrailku dolů do baráku. :laugh:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od la »



qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS a přítomnost v krvi

Příspěvek od qad »

morgelons :epray:


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“