Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: zapper

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Nikde jsem se nedočetl, jak je to přesně s kontraindikací zapperu a implantátů. Všude se píše jen, že zapper by neměli používat lidé s implantáty a kardiostimulátory.
Takže pokud jsem po operaci klíční kosti a mám v ní do jara šrouby, tak mám do té doby se zappováním smůlu? Co by se mohlo stát, kdybych zapper používal s železem v oblasti kl. kosti? Díky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Kam s tím?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tady je odkaz na stránku, ze které je ke stažení (v angličtině) část přednášky (odkaz je text názvu vedle PDF symbolu) týkající se frekvencí některých virů a bakterií. Výzkum dokonce experimentálně naznačuje, že různé DNA se dokáží rozmnožovat jaksi na dálku, bez přímého fyzického přístupu k živnému roztoku. Jeví se to jako velice dobřer probádané, potvrzuje to mechanismus homeopatik a i to vysvětluje metodologii pokusnictví. Mělo by to zajímat vodokrystaláky, zapaře, homeopatiky, ESPáky a vůbec kde koho.

"Objevitelem" je Nobel za objev HIV, pokud si někdo potrpí na tituly, ale ten člověk musí být velice dobrý odborník.

http://montagnier.net/montagnier/index. ... lications/

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zapper

Příspěvek od Craft »

Saint-Jimmy píše:Nikde jsem se nedočetl, jak je to přesně s kontraindikací zapperu a implantátů. Všude se píše jen, že zapper by neměli používat lidé s implantáty a kardiostimulátory.
Takže pokud jsem po operaci klíční kosti a mám v ní do jara šrouby, tak mám do té doby se zappováním smůlu? Co by se mohlo stát, kdybych zapper používal s železem v oblasti kl. kosti? Díky.
Kardiostimulátor:
Zapper může narušit správnou funkčnost kardiostimulátoru a tím ohrozit činnost srdce. Stejně tak plasma přístroje a jiná elektrická zařízení vyzařující již silnější EM pole. Snad novější generace kardiostimulátorů nejsou již tak choulostivé, jako tomu bylo dříve. Ale tohle budou vědět přesněji lidé, kteří je používají, protože určitě musí být o těchto rizicích dobře obeznámeni.

Implantáty:
1. Implantáty jsou většinou z kovu, čili materiály, které dobře vedou elekřinu. Pokud se člověk který má takovýto kovový implantát v těle zapojí do obvodu se zapperem, kdy tělem protéká pulsující napětí byť o velmi malém proudu, působí tyto implantáty jako perfektní vodiče o minimálním odporu, (na rozdíl od lidského těla) a způsobují již citelné až bolestivé působení, obdobně jako při silném statickém výboji a to již při minimálním napětí ze zapperu.
Laicky řečeno to může fest kopat :)

2. Implantát jako takový a je jedno jestli je plastový nebo kovový je tělu cizí předmět, čili IS má občas tendenci jej napadat, ale není to vždy pravidlem. Pro tento účel jsou mnohdy používány "tlumiče IS" v podobě chemických preparátů. Čili se může stát, že do té doby IS v těle ignorovaný implantát, může být IS napadán a dojít i k různým zánětům. Pravděpodobnost je sice poměrně malá, ale vyloučit se to zcela nedá. Každopádně bod 1 je hodně pravděpodobný.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

plasma

Příspěvek od hanka »

Ahoj Crafte,

prosím Tě, mohl by jsi mi (nám) říct jak vlastně působí plasmový generátor? Jaký je hlavní rozdíl mezi zapperem a plasmou, hlavně co se týká programování při ničení parazitů a jejich účinnosti. Musí člověk vědět, jaké parazity v sobě má a podle toho zadávat program (jako u zapperu), nebo tam jsou parazity, bakterie a viry všeobecně? Nebo se programuje podle nemocí? A ještě jakou máš, prosím Tě, zkušenost s herxkami - lze je programem nějak omezit či je dokonce vůbec nemít :epray: ?
Víš, ptám se proto, že uvažuji nad zakoupením plasmového generátoru, ale nechci být závislá na kontrolách na oberonu či salvii po každé (anebo časté) terapii .... a hlavně: nechci už herxky :evil: , snáším je čím dál hůř :cry: a rozhodla jsem se je už nemíííít! :bhead:! :D

Jestli se rozhodneš pro odpověď, budu moc ráda :lol: .
Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne ned 20 lis 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: zapper

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Craft píše: Implantáty:
1. Implantáty jsou většinou z kovu, čili materiály, které dobře vedou elekřinu. Pokud se člověk který má takovýto kovový implantát v těle zapojí do obvodu se zapperem, kdy tělem protéká pulsující napětí byť o velmi malém proudu, působí tyto implantáty jako perfektní vodiče o minimálním odporu, (na rozdíl od lidského těla) a způsobují již citelné až bolestivé působení, obdobně jako při silném statickém výboji a to již při minimálním napětí ze zapperu.
Laicky řečeno to může fest kopat :)

2. Implantát jako takový a je jedno jestli je plastový nebo kovový je tělu cizí předmět, čili IS má občas tendenci jej napadat, ale není to vždy pravidlem. Pro tento účel jsou mnohdy používány "tlumiče IS" v podobě chemických preparátů. Čili se může stát, že do té doby IS v těle ignorovaný implantát, může být IS napadán a dojít i k různým zánětům. Pravděpodobnost je sice poměrně malá, ale vyloučit se to zcela nedá. Každopádně bod 1 je hodně pravděpodobný.
Děkuju za vyčerpávající odpověď. I když mě moc nepotěšila :)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

plasma vs. zapper

Příspěvek od Craft »

hanka píše: prosím Tě, mohl by jsi mi (nám) říct jak vlastně působí plasmový generátor? Jaký je hlavní rozdíl mezi zapperem a plasmou, hlavně co se týká programování při ničení parazitů a jejich účinnosti. Musí člověk vědět, jaké parazity v sobě má a podle toho zadávat program (jako u zapperu), nebo tam jsou parazity, bakterie a viry všeobecně? Nebo se programuje podle nemocí? A ještě jakou máš, prosím Tě, zkušenost s herxkami - lze je programem nějak omezit či je dokonce vůbec nemít? Hanka.
Ahoj Hani,
z mojich vlastních zkušeností je to hodně obdobné jako u zapperu, čili se nedají herx reakce vyloučit a je to samozřejmě rozdílné jedince od jedince, jak bude reagovat.
Čili někdo nemá reakce téměř žádné, někdo něco málo pociťuje při aplikaci a někoho to doslova může položit. Také diagnostika je u obou přístrojů (zapper i plasma) nutností, pokud má být výsledek co nejlepší. Proto je nutné znát co problém způsobuje a na to používat cíleně frekvence. Kontrolní diagnostika je také nutností. Zásadní rozdíl je akorát ten, že u plasmy není člověk "přidrátován", protože přenos signálu je vzduchem a plasma slouží pouze jako vysílač signálu, který je pouze limitován jejím dosahem. Tím není problém ošetřovat i více lidí najednou, což u zapperu jaksi nejde. A samozřejmě plasma dokáže pronikat hlouběji do orgánů. Žádná plasma ani zapper není ale 100%, tj. někdo zaznamená zlepšení velmi rychle, někdo třeba minimální. Přišli jsem také na to, že dosti důležitou věcí před aplikací plasmy je užití 3g rozpustného vit. C ve vodě, stačí klasická kyselina askorbová v prášku. Nejlepší je ještě jednou 2 až 3g po plasmě, pak jsou účinky citelnější a především některé viry se nemají tendenci do druhého dne vracet a hlavně díky tomu je pravděpodobnost nějakých silných herx reakcí velmi malá. Pokud si ale někdo nedá říct a dá si na plasmě hned ze začátku plnou forsáž, tak se pak nemůže divit, i takové případy jsou. Pokud si ale někdo myslí, že stačí jedna dvě aplikace na plasmě, tak je taky na omylu, takhle to opravdu nefunguje. Musí se to opakovat tak dlouho, dokud se problém přestane vracet nebo zcela nezmizí. Pokud si taky někdo myslí, že výkonější plasma je zárukou většího úspěchu, tak jej zklamu, není tomu tak. Někdy je potřeba jet frekvence v úzkém pásmu v jednotkách kHz jako je třeba u Borelie a to po dobu aspoň 20 minut a tady může být u některých plasma přístrojů problém. Nebo také pokud se jedou frekvence na vícero patogenů, můžete u plasmy prosedět i několik hodin, protože ne všechny umějí jet více frekvencí najednou, čímž se také může výrazně zkrátit doba aplikace. Tohle totiž běžně aplikují na své vlastní plasmě a čas se tak zkrátí na polovic. Dále ne všechny mají regulátor výkonu, stejnou životnost lampy, atd. Dále už se rozepisovat ale nebudu, protože nejsem v tomto směru nestranná osoba, čili by mě mohl někdo v tomto směru napadnout ze zaujatosti, čemuž se chci vyhnout.

* Po každém zaprování nebo plasmování a pro zmírnění herx. reakcí je také vhodné si pustit očistu lymfatického systému, potřebné frekvence:

587 Hz / 3min.
675 Hz / 3min.
676 Hz / 3min.
677 Hz / 3min.
678 Hz / 3min.

Pak není od věci také krevní oběh a ledviny, protože čím rychleji se to z těla dostane, tím lépe.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: plasma vs. zapper

Příspěvek od hanka »

Díky, Crafte, právě tohle jsem potřebovala vědět. Zkusím i ty frekvence, co mi doporučuješ. Brát céčko před a po zappingu mě teda nenapadlo, beru ho vždycky až když probíhá herx. reakce :) .
No, informací o plasmovém generátoru není v současné době nikdy dost - je to celkem nová metoda (vlastně staronová, když vznikla už za Rifeho) a chvíli to trvá, než ji lidi vezmou na vědomí jako běžnou záležitost, ale chápu Tě ....

Ahoj :good: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: zapper

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Craft píše:
Implantáty:
1. Implantáty jsou většinou z kovu, čili materiály, které dobře vedou elekřinu. Pokud se člověk který má takovýto kovový implantát v těle zapojí do obvodu se zapperem, kdy tělem protéká pulsující napětí byť o velmi malém proudu, působí tyto implantáty jako perfektní vodiče o minimálním odporu, (na rozdíl od lidského těla) a způsobují již citelné až bolestivé působení, obdobně jako při silném statickém výboji a to již při minimálním napětí ze zapperu.
Laicky řečeno to může fest kopat :)

2. Implantát jako takový a je jedno jestli je plastový nebo kovový je tělu cizí předmět, čili IS má občas tendenci jej napadat, ale není to vždy pravidlem. Pro tento účel jsou mnohdy používány "tlumiče IS" v podobě chemických preparátů. Čili se může stát, že do té doby IS v těle ignorovaný implantát, může být IS napadán a dojít i k různým zánětům. Pravděpodobnost je sice poměrně malá, ale vyloučit se to zcela nedá. Každopádně bod 1 je hodně pravděpodobný.
Tak jsem to vyzkoušel a kupodivu se žádný nepříjemný pocity v souvislosti s implantátem na klíční kosti nekonaly. Takže můžu zappgen používat nebo bych to i tak neměl riskovat? Docela bych totiž potřeboval použít veškerý dostupný prostředky na problémy s břichem.. :roll:


annah
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01 pro 2011 15:16

Dotaz pro Crafta případně jiné zkušené :)

Příspěvek od annah »

Ahoj,

chtěla bych vykoušet zapper, ale osobně neznám nikoho, kdo by ho používal. A jaksi při představě, že mi poštou přijde nějaká "elektrická krabička" a já bych měla vzít do ruky ty elektrody, tak přece jen k tomu mám lehkou nedůvěru, když vlastně nevím, co to dělá :) Tak se chci zeptat, vy ho opravdu používáte sami na sobě a nijak vám neublížil? A opravdu vám to pomohlo na nějaké problémy? Elektřině fakt nerozumím, ale opravdu je možné, že to ničí jen parazity a neublíží to třeba krvinkám nebo mozkovým buňkám? Nebo neovlivňuje to činnost srdce? Někde v diskuzi jsem četla, že to možná způsobuje elektrolýzu krve - není to teda nebezpečný?
Fakt bych zapper ráda zkusila, protože k takzvanému farmaceutickému průmyslu nemám absolutně žádnou důvěru, ale vzhledem k tomu, že neznám nikoho, kdo ho má, tak se prostě nějak nemůžu odhodlat :)
A ještě jeden dotaz: Když je Craftův zapper jen do 20KHz, znamená to, že když třeba chřipka má podle seznamu Huldy Clark frekvenci okolo 320KHz, tak na ni to fungovat nebude?

Jestli mi někdo odpoví, tak budu moc ráda...

Mimochodem, letos jsem dokonce v nějakém normálním (tedy jaksi oficiálně schváleném) časopise četla, že v ČR provedli operaci, kdy pomocí elektrického proudu zničili nádor, tak to možná bylo na nějakém podobném principu (akorát že tam ty elektrody myslím zavedli přímo do těla). Tak třeba to je první vlaštovka. Ale psali, že metoda je zatím jen pro vybrané pacienty (myšleno asi jen pro vyvolené)...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz pro Crafta případně jiné zkušené :)

Příspěvek od Craft »

Saint-Jimmy píše: Tak jsem to vyzkoušel a kupodivu se žádný nepříjemný pocity v souvislosti s implantátem na klíční kosti nekonaly. Takže můžu zappgen používat nebo bych to i tak neměl riskovat? Docela bych totiž potřeboval použít veškerý dostupný prostředky na problémy s břichem.. :roll:
V drtivé většině případů je problémem především silný pocit "kopavosti elektrod", ale je pravdou, že to jsou převážně zkušenosti od lidí, kteří kovové implantáty měli někde v končetinách. Nicméně ono riziko v bodu 2 se vyloučit nedá, i když je málo pravděpodobné. Jednoznačnou odpověď ANO nebo NE k tomu nikdo neposkytne, protože nikdo z nás tady nemá věštecké schopnosti a nemůže vědět dopředu, zda zrovna tady nebude výjimka :)

annah:
Co se těch frekvencí týče, již jsem o tom psal tuším v tomto vlákně ve starších příspěvcích. Stačí si je dohledat. Stručně řečeno, koncepce přístroje CPZ, který je do 20kHz, vychází ze seznamu CAFL, se kterým máme mnohem lepší zkušenosti, než s frekvencemi ve stovkách kHz dle Clarkové, hlavně díky tady již vznikajícímu výraznému skin efektu, který brání hloubějšímu průniku do orgánů. Vynález Clarkové v podobě zapperu vychází především z práce Riffeho, jenomže ten používal bezkontaktní přenos signálu pomocí plasmy, která má již sama o sobě obrovský potenciál a Clarková to prostě celé zjednodušila, protože si myslela, že to bude fungovat stejně účinně, tím spíše u vysokých frekvencí, které mají tady výrazně menší účinnost. Nízké frekvence tady ale fungují docela dobře.
Další věcí je ona univerzální frekvence třeba na chřipku. Taková prostě neexistuje. Je tolik mikroorganismů, které vyvolávají chřipkové příznaky, ale pro některé je to hned jasné, je to virus chřipky, kterých je mimochodem i tady velké množství. Na jednu stranu dáme na něco co máme automaticky za chřipku nějakou univerzální frekvenci a na druhou stranu se budeme pachtit s různými frekvencemi s extrémní přesností až na 3 desetinná místa na určité patogeny? Není tady něco špatně? V tom případě je to zbytečné a stačí nám zapper o jedné frekvenci. Ono to ale není až tak o přesných frekvencích jako takových, ale o tom, jak dobře dokážou pronikat tělem v podobě co nejméně zdeformovaného původního tvaru signálu a tím i schopnosti vytvářet harmonické frekvence. Tohle totiž u vysokých frekvencí v širokém rozsahu nelze snadno dodržet. Pokud si to někdo myslí, doporučuji si udělat test takového zapperu pomocí osciloskopu pod zátěží a bedlivě sledovat průběh tvaru signálu, třeba u té UNI frekvence na chřipku. Je také jasné, že z více primárních frekvencí se dostane také více harmonických frekvencí, které jsou žádoucí, proto je lepší přeladitelný zapgen než pouze zapper o pevné frekvenci. Ale nikomu jeho dogma tímto neberu, to už mě dávno přešlo ;) Naštěstí pro každého je dneska na trhu již dostatek různých přístrojů, takže si každý může vybrat.
Setkávám se také poměrně často se třemi extrémy lidí. První je tak skálopevně přesvědčený v účinnost vysokých frekvencí, že zapruje co to jde u výsledek mizivý, téměř žádný a přemýšlí, kde je problém. Což vyřeší často nožní elektrodou a jede dále, ale stále bez výrazné změny, aniž by vyzkoušel pro změnu nízké frekvence. Druhý zapruje také pouze vysoké frekvence, jenomže k tomu bere ještě dalších x doplňků a to i silnější kalibry jako třeba KS, MMS, ale jednoznačně pak prohlásí, že mu pomohl pouze zapper :)
A třetí je typ člověka, který si zapping párkrát aplikuje a to ještě jen tak něco, o čemž si myslí, že by to mohlo být důvodem jeho problémů a když se samozřejmě po těchto pár aplikacích výsledek nedostavuje, odloží přístroj do kouta a prohlásí, že mu to nepomohlo, což je asi nejhorší varianta, protože tady je trpělivost nutností.

Přiznám se ale, že mě samého přestalo sice po poměrně dlouhé době, ale přece také bavit držet elektrody, tak jsem to nakonec vyřešil vlastní konstrukcí plasmy. Dneska pokud mám problém a mám vytestováno co to způsobuje, tak si pouze na noc pustím plasmu a pouze si nastavím čas automatického vypnutí a jdu spát, protože díky mému pracovnímu vytížení bych si nemohl dovolit u toho strávit třeba 2 hodiny denně. Pokud se o mě nějaký bacil pokouší, mám značný problém s usínáním. Ale jakmile si pustím ty správné frekvence na plasmě, do 5 nejpozději 10 min. usínám jako špalek, protože se dostaví extrémní únava, sem tam si pokýchám, něco pošimrá v dutinách nebo někde na těle a pak o tom už nevím. Ale ráno mám zase značný problém vstát z postele díky záplavě vzniklých toxinů v těle, ale jak onu slabost přemůžu, do hodiny slabost odezní, protože se tělo nastartuje a začne vylučování toxinů z těla. Mnoho lidí také žije pouze v představě, že plasma pouze problém zmírní až zcela odezní.U mě to třeba mnohdy (není pravidlem) funguje tak, že se problém výrazněji zhorší, ale zase daleko rychleji odeznívá. Prostě ta fáze léčení není přeskočena, čili se mi třeba spustí nažloutlé hleny z nosu, které ráno pouze vysmrkám. Tak bych měl třeba vodnatý výtok z nosu i 10 dní, než by se tato finální fáze dostavila, kdy se tělo konečně zbavuje sajrajtu ze sliznic. Nakonec i plasma vlastní konstrukce používá frekvence do 20kHz, i když tady je již použit modulační algoritmus o vyšších frekvencích, což mnoho lidí také mate :)
Musím ale uznat, že i tady byl marketing jednoho českého výrobce velmi úspěšný, ať již jakkoliv nekoresponduje s našimi zkušenostmi.


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Dotaz pro Crafta případně jiné zkušené :)

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Craft píše:V drtivé většině případů je problémem především silný pocit "kopavosti elektrod", ale je pravdou, že to jsou převážně zkušenosti od lidí, kteří kovové implantáty měli někde v končetinách. Nicméně ono riziko v bodu 2 se vyloučit nedá, i když je málo pravděpodobné. Jednoznačnou odpověď ANO nebo NE k tomu nikdo neposkytne, protože nikdo z nás tady nemá věštecké schopnosti a nemůže vědět dopředu, zda zrovna tady nebude výjimka :)
Ok, je mi jasný, že to budu dělat na svoji odpovědnost. Ještě bych se rád zeptal, a omlouvám se, pokud se to tu řešilo, jak je to s přikládáním elektrod na různé části těla. Primárně jsou určeny pro držení v rukou, ale někde na cizím webu jsem četl, že lidem lépe fungovalo, když elektrody přikládaly co nejblíže místu, kde je problém. Je tedy v případě, když mám problém s břichem lepší přikládat jednu nebo obě elektrody na břicho než obě držet v rukou nebo je to jedno?
Dále mě zajímá proč jsou u přístroje Craftgen PC Zapper v sestavách přednastaveny jednotlivé frekvence zrovna na 120 sekund a kdy je lepší tento časový interval měnit?


daniela rakusova
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 16 bře 2011 16:02

Re: zapper

Příspěvek od daniela rakusova »

Ahojte, aj ja sa rozhodujem čo kúpiť - či zapper alebo cenovo dostupnú plazmu od crafta- poradí mi niekto?


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

zapper alebo plazma

Příspěvek od Elektro »

Ahoj Daniela.
Zapper je síce lacnejší, ale musíš byť naň pripojená pomocou elektród a jednotlivé nastavenia musíš robiť manuálne.
Plazma od Crafta ťa neobmedzuje židnym pripojením a do vdialenosti 1,5 m od plazmy môžeš robiť alebo sa pohybovať. V počítači si nastavíš potrebné frekvencie a o viac sa nestaráš. Ďalej plazma pôsobí na všetky bunky tela (v celom objeme tela), čo sa o zapperi nedá povedať. Otázna je životnosť plazmovej gule, ale to Ti zodpovie najlepšie Craft.
Záver je jednoznačný. Pokiaľ na to máš, tak plazma.
Želám príjemný večer


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
daniela rakusova
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 16 bře 2011 16:02

Re: zapper

Příspěvek od daniela rakusova »

Ďakujem za každú dobrú radu.


Elliška
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 24 úno 2011 10:02

Re: Dotaz pro Crafta případně jiné zkušené :)

Příspěvek od Elliška »

Ing. Bláhová mně doporučovala přikládat elektrody k místu, které potřebuji "opravit".
Naposledy upravil(a) Elliška dne pon 09 led 2012 21:34, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“