Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše:
hunter píše:
aNONym píše:Kdy a jak ji zvyšuje? Non

Během stavby nebo když je už přidělanej a natřenej?
Aj, aj. Keď že sa tváriš že takmer všetko vieš tak nad tým v klude a slobodne porozmýšlaj - nebudem naliehať... . Hunter
Čo také iné sa dalo čakať. :lol: Non

To je ti zatěžko obhájit své tvrzení?
Ono je to jaksi poněkud s tím prachem pravda. Týká se to hlavně dveří a poněkud zavíracích oken, zvláště pak, když byly použity tenkostěnné ocelové, příčkové členy, na kterých je ten šunt přípevněn. To se to očividně drolí a drolí a drolí. Samozřejmě se to dá zase nějak ucpat, ale je to na draka metoda stavění.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od hunter »

aNONym píše:To je ti zatěžko obhájit své tvrzení?
Ber alebo nechaj tak... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od aNONym »

Slavek Krepelka píše:
aNONym píše:
hunter píše:Aj, aj. Keď že sa tváriš že takmer všetko vieš tak nad tým v klude a slobodne porozmýšlaj - nebudem naliehať... . Hunter
Čo také iné sa dalo čakať. :lol: Non

To je ti zatěžko obhájit své tvrzení?
Ono je to jaksi poněkud s tím prachem pravda. Týká se to hlavně dveří a poněkud zavíracích oken, zvláště pak, když byly použity tenkostěnné ocelové, příčkové členy, na kterých je ten šunt přípevněn. To se to očividně drolí a drolí a drolí. Samozřejmě se to dá zase nějak ucpat, ale je to na draka metoda stavění.

Ahoj, Slávek.
Slávkovi dík za vysvětlení. ;) Non

A Hunterovi za to že při takovýmhle způsobu odpovědí už tady moc dlouho nebude. :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od Palo »

aNONym píše:A Hunterovi za to že při takovýmhle způsobu odpovědí už tady moc dlouho nebude. :D
No aspoň z něho vypadlo něco, co je někomu k užitku, nebo aspoň měl snahu... ...i snaha se cení, nebo ne? :)

Nikdo nejsme dokonalý...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od hunter »

aNONym píše:A Hunterovi za to že při takovýmhle způsobu odpovědí už tady moc dlouho nebude. :D
Ľudskej hluposti nič nestojí v ceste a z pohľadu selekcie druhu tak to má byť. Medzi nami, tak je to i správné... Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Uvodný...

Příspěvek od hunter »

martin11 píše:
hunter píše:
poota píše:Můžeš mi vysvětlit, jak souvisejí "mrtvé nicky" s jmenovkami?
Poota prečo sa ma pítaš na veci na ktoré si dopredu sám odpovedáš?
poota píše: na vhodnou škartici napíše svůj nick.
Ti, kdož mají obtížně vyslovitelný či skloňovatelný nick, mohou na jmenovku napsat i alternativní oslovení.
Keby to bolo na mne, navrhoval by som ďaleko "čitatelnejšie riešenie" - ČISTÝ KOMP (s garanciou npr. admina keď že naozaj čiste teoreticky (tu sa z chuti smejem) on jediný by mál mať prístup na učty každého z fora) koneknutý na internet, pri vstupe do miesnosti registrácia cez tento ČISTÝ KOMP na toto forum a následné na to vyplnenie "jmenovky" evidentne živým nickom. Síce sa tým na 100% nevyradia "mrtvé schránky" ale je to jednoduché a ak bude i koneknutý komp ČISTÝ tak je to i čisté. Ten kto by sa naozaj vážne obával že mu bude ukradnuté jeho heslo na účet, mohol by dokazovať svoj nick registráciou na toto forum cez svoj mobil. Dôveruj ale preveruj... . Hunter
...Hunter jsi opravdu genialní....mám pocit , že tě je tady škoda. Mohl by jsi třeba pracovat jinde..../ armáda USA, nebo jako bespečnostní analitik v ABL u Víta Bárty nebo tak něco/ já jsem osobně počítačová opice, nepochopil jsem tvuj bezpečnostní system, ale určitě to bude něco genialního....
jenže my zde neprovádíme žádnou konspiraci, všechno si otevřeně říkáme, takže není co tajit ...takže tady žádné Huntery s podobnejma radama nepotřebujeme a tento blok se jmenuje..."Setkání u Jeffa" takže vlastně....co by jsi se tam asi dozvěděl....nebo my od tebe????
....toto forum je ohledání...atd a jak se podívám do tvé historie, tak jsem nic na toto tema skoro neobjevil....zkus se zamyslet, čím to asi je....jestli ty vlastně opravdu nejsi HUNTER s přátelským pozdravem kč
Martin11 s touto "všechno si otevřeně říkáme, takže není co tajit" hláškou si si na 100% istý? Takže keby sem zavesím pár perličiek z "Nastenky" (pre verejnosť skritá časť tohto fora) myslíš si že ich autori budú s takouto ozajstnou otvorenosťou naozaj nadšený? Ver mi, osobne vzhladom na hlášky o luďoch z fora ktoré tam občas padnú si to nemyslím a to ani zo srandi... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Uvodný...

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:
martin11 píše:
hunter píše:Poota prečo sa ma pítaš na veci na ktoré si dopredu sám odpovedáš? Keby to bolo na mne, navrhoval by som ďaleko "čitatelnejšie riešenie" - ČISTÝ KOMP (s garanciou npr. admina keď že naozaj čiste teoreticky (tu sa z chuti smejem) on jediný by mál mať prístup na učty každého z fora) koneknutý na internet, pri vstupe do miesnosti registrácia cez tento ČISTÝ KOMP na toto forum a následné na to vyplnenie "jmenovky" evidentne živým nickom. Síce sa tým na 100% nevyradia "mrtvé schránky" ale je to jednoduché a ak bude i koneknutý komp ČISTÝ tak je to i čisté. Ten kto by sa naozaj vážne obával že mu bude ukradnuté jeho heslo na účet, mohol by dokazovať svoj nick registráciou na toto forum cez svoj mobil. Dôveruj ale preveruj... . Hunter
...Hunter jsi opravdu genialní....mám pocit , že tě je tady škoda. Mohl by jsi třeba pracovat jinde..../ armáda USA, nebo jako bespečnostní analitik v ABL u Víta Bárty nebo tak něco/ já jsem osobně počítačová opice, nepochopil jsem tvuj bezpečnostní system, ale určitě to bude něco genialního....
jenže my zde neprovádíme žádnou konspiraci, všechno si otevřeně říkáme, takže není co tajit ...takže tady žádné Huntery s podobnejma radama nepotřebujeme a tento blok se jmenuje..."Setkání u Jeffa" takže vlastně....co by jsi se tam asi dozvěděl....nebo my od tebe????
....toto forum je ohledání...atd a jak se podívám do tvé historie, tak jsem nic na toto tema skoro neobjevil....zkus se zamyslet, čím to asi je....jestli ty vlastně opravdu nejsi HUNTER s přátelským pozdravem kč
Martin11 s touto "všechno si otevřeně říkáme, takže není co tajit" hláškou si si na 100% istý? Takže keby sem zavesím pár perličiek z "Nastenky" (pre verejnosť skritá časť tohto fora) myslíš si že ich autori budú s takouto ozajstnou otvorenosťou naozaj nadšený? Ver mi, osobne vzhladom na hlášky o luďoch z fora ktoré tam občas padnú si to nemyslím a to ani zo srandi... . Hunter
...hunter, pravděpodobně se dovedeš podívat i tam, kam by jsi neměl :shock: :idea:...no dobře, pokud to umíš, tak se dívej, aklidně i zveřejňuj. Ale myslím, že to je už otázka pro Administrátora, jak s touto informací naloží, a potažmo jak dále naloží s tebou.
Osobně také nezveřejňuji vše na co přijdu / např v MM nebo kavitaci/ a ví to jen několik málo vyvolených. třeba se něco svým špehováním dozvíš.... takže tímto prosím veřejně ADMINA o prověření bezpečnosti té část Fora , kam mohou jen zvaní" [size=] [/size] ach jo, proč se tady občas vyskne MFAAA, a podobní :evil: .....kč :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Uvodný...

Příspěvek od hunter »

Martin11 len tak medzi nami, netlučou se nám tydlencty vietičky mezi sebou?
martin11 píše: všechno si otevřeně říkáme, takže není co tajit
&
martin11 píše:...kam by jsi neměl... ....kam mohou jen zvaní"
Martin11 ver mi, bolo by už naozaj načase navštívyť "odborníka na chrbtice", zjavne máš s ňou problém... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Konspirace

Příspěvek od poota »

Chudák Hunter nějak těžce nese, že jsou na zdejším fóru některá vlákna, na která nemají přístup úplně všichni. Na některá nemají přístup tzv. "nadšenci", na jiná zase tzv. "realisti". Na některá mají přístup pouze "pozvaní". Pak ještě také existuje i zcela soukromá korespondence neboli SZ.
Předpokládám, že Hunterovi na tom vadí hlavně to, že nemůže strkat svůj ňufák úplně do všeho a do všeho taky svým "duchaplným" způsobem kafrat. Možná se mu to nepodaří úplně pochopit, ale opravdu jsou věci, o kterých se například já nemám chuť s kýmkoli bavit pod právě jeho "starostlivým" dohledem.
Svou vinu na tom má ostatně i on sám, protože jeho většinou nicneříkající výlevy považuji za zbytečný plevel a jejich čtení za zbytečnou ztrátu času.
Takže jakákoli uzavřená vlákna vítám, a to i tehdy, když na ně sám nemám přístup. Rozhodně je nepovažuji za "spiknutí" proti ostatním částem fóra a věřím tomu, že se na nich dociluje v klidu a bez rušení nějakých výsledků daleko rychleji, než za bdělého dozoru rýpalů a rozvracečů typu Karban, Hunter a podobní Měňavkové.

Takže - bavíme se skutečně zcela otevřeně!
Někdy na veřejné části fóra, někdy na uzavřených vláknech a někdy v Soukromých Zprávách.
A někdy také osobně na srazech a nebo osobních setkáních některých členů.
A právě proto je toto fórum takto organizováno a členěno, abychom se mohli bavit zcela otevřeně.
Beze strachu z nějakého špehování a případného zneužití.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bouračka

Příspěvek od Jim68 »

Myslím, že se po našem foru pohybuje někdo, kdo na SZ a vůbec kamkoli "vidí". A to mi vadí. Víš o tom něco, Rivale?
Mě osobně přišlo několik "Anonymů" od smyšlených osob, a to i zvenku, třeba ze seznamu.cz, které se opíraly o moji sz poštu.... Divný, že za to někomu stojím... :shock:


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Důchodová reforma? - p. Drábek

Příspěvek od hanka »

Iv píše:Tento dopis byl dnes zaslán na ministerstvo panu Drábkovi : posta@mpsv.cz Pokud s tím souhlasíte, okopírujte a zašlete znovu na uvedenou adresu. Neremcejte jen u piva a nebo tady, ale něco už konečně dělejte, nevidíte jak Vás utahují, nikdo za nás nic neudělá, nebo nemáte rodiče ?! Děkuji Iv.

Vážený pane Drábek,
to co jsem se dočetl v dnešním tisku a přečetl i vaše stránky, kde údajně vysvětlujete situaci je vrchol omezování osobní svobody. Každý občan tohoto státu má právo si vybrat pro sebe tu nejvýhodnější možnost pro své žití. Že chcete pro důchodce zavést platební karty je vrchol zasahování do práv těchto občanů. Jen tyto svobodné možnosti omezujete a vymlouváte se na nějaké šetření, raději se podívejte k sobě do vlády, kolik jste arbitrážemi a jinými prošustrovali peněz. Pravda je tvrdá, komunisti vám předali stát bez dluhů a dnes jsme zadlužení až po krk. Jen mě neříkejte něco o banánech a toaletním papíru!!!! Tímto jste si opravdu celá vláda našlápla ke svému konci, věřil jsem, že bude lépe, ale dnes již vím, že ne, a garantuji Vám, že příští volby pro tuto agresorskou vládu nedopadnou dobře a těším se, jak jednou se budete zodpovídat . Styďte se!!! To jsem byl slušný a neřekl vše, nemám strach, za komunistů jsem taky vydržel a vydržím i vás, protože se musím zuby nehty dožít toho, kdy se budete za dluhy v našem státě zodpovídat, neberte to osobně, vás tam takových je více.
xxxxxx
Tak mi přišla odpověď na moji kritiku od ministra Drábka - tady je kopie:


V Praze dne 18. října 2011
Č. j.: 2011/74571-102

Vážená paní xxxxxx,

odpovídám na Vaše elektronické podání ze dne 6. 10. 2011, ve kterém kritizujete zavedení platebních karet pro důchodce. Předně bych chtěl říci, že informace, kterou jste zaregistrovala je nepřesná. Ministerstvo práce a sociální věcí v žádném veřejném sdělení a ani na svých webových stránkách neinformovalo, že karty sociálních systémů budou pro důchodce povinné.

Upřesňuji, že návrhy, které jsou v současnosti v legislativním procesu, řeší pouze výplatu sociálních dávek prostřednictvím karty sociálních systémů a ne důchodů.

Karta bude mít tři funkce: identifikační, autorizační a platební. Sloužit bude zejména k identifikaci na úřadě nebo například u lidí se zdravotním handicapem jako průkazka spojená s řadou zvýhodnění. Autorizační funkce umožní z domova realizovat činnosti spojené s veřejnou správou. Využití platební funkce nebude povinné, s výjimkou situací, kdy občan bude čerpat dávku hmotné nouze a bude existovat reálné riziko zneužití této dávky. Každý, kdo dostane kartu a má již svůj bankovní účet, si bude moci nechat peníze převádět na svůj vlastní účet u kterékoli banky.

Pro úplnost doplňuji, že karta sociálních systémů je součástí projektu „Jednotné výplatní místo“, v rámci kterého dochází ke sjednocení výplaty různých typů sociálních dávek (dnes se vyplácí v ČR více než 20 různých typů sociálních dávek), které jsou v současnosti vypláceny nejen třemi různými organizacemi, ale také různými formami. Integrací systémů dochází k přechodu z hotovostního na bezhotovostní platební styk. Tím je umožněna efektivní kontrola vyplacených dávek a současně je realizována úspora na poplatcích za převod (místo dosavadních více než 20 korun za každou složenku bude transfer zdarma). Další úspory jsou realizovány v rovině administrace dávek. Podobný systém zavedla a využívá již řada evropských zemí, například Itálie, Velká Británie a Finsko, mimo EU třeba také USA. Zavádí jej v současné době i sousední Slovensko.

S pozdravem

Dr. Ing. Jaromír Drábek v. r.
ministr práce a sociálních věcí


... :P...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

oserové

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 1831#91831
hunter píše: Ale no tak AlFi, pre boha ťa prosím nechci už po mne aby som ti tu stále písal veci ktoré sú už viac menej i tebe samotnému jasné. No aby si nepovedal že sa "nezapájam", napíšem ti tu niečo iné - nezdá sa mi, žeby si nejaký lopkár dal tú robotu a vysypával by ti tam kontajner toho bordelu čo tam máš... . Hunter
To mi tedy pověz animále, jak to přijde, že ty sem sereš sajrajt po popelnicích furt a taky zdánlivě bezůčelně. Hmm, radši to ani nevysvětluj, zase z těch tvej keců vyleze jenom mlhovno. :roll:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Akorde

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
spaceball píše: První otázka je primitivní past
vyjádří, nebo máš snad pocit, že Akord na to nemá a potřebuje chůvu? Z toho co jsem tu zažil by měl Akord dělat chůvu tobě. :bye:
Slávek
Dekuji Spaceballovi za trefnou korekci, jinak bych ten zákon musel "popírat" asi sám :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Akorde

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:
Slavek Krepelka píše:
spaceball píše: První otázka je primitivní past
vyjádří, nebo máš snad pocit, že Akord na to nemá a potřebuje chůvu? Z toho co jsem tu zažil by měl Akord dělat chůvu tobě. :bye:
Slávek
Dekuji Spaceballovi za trefnou korekci, jinak bych ten zákon musel "popírat" asi sám :)
Takže se Spacebalovi omlouvám, Akord tu chůvu potřebuje. Žvatlá a pak neví co s tím.
:bye: Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Setrvačnost

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 512#p93512
Akord píše:Nechci se pouštet do diskuse na tému - odkud se to všechno vzalo, ani nejdu delat filosofa, nebo teologa. Jedu jenom tak rychle, a posud, pokud dovidím, nepotrebuji šlápnout na neco hnedé a ješte nevysušené.
Takže zpet k setrvačnosti. Jinou interpretaci proste nemám, co by mi dávala nejakou logiku.
Predstavím si treba v bezváhovém stavu hromadu kapalné vody (jenom pro predstavu, než zmrzne). Pak reknu, že je v ní pár bublin. Pak se zeptám, zda se ty bubliny mohou chvíli setrvačne pohybovat, když pri jejich vzniku byly dejme tomu uvedeny do pohybu.
Pak si reknu, že jako ta voda je stejné prostredí jako vakuum, a námi vnímané hmotné částice jsou ruzne sformované bubliny, nebo i složitejší prostorové konfigurace schopné si podržet dlouhodobou stabilitu díky vlastnostem puvodne homogenního prostoru.
Tak si to interpretuju a nemám duvod o tom kdesi cílene polemizovat, protože to nepotrebuju nikomu dokazovat, a ani nemám jak.

Že to bylo smrsknuté, a pak nejak bouchlo nereším, proste neco, jedno jak to nazvat.
:jump: :laugh: :laugh: A trúbim na všetkých, kto majů zapnuté stierače a svetlá a předbiehajů ma ana sa neboja pošmiknutia tak ako ja, pekno v levom pruhe a bezpečno pod limitom, zavšak aj vraj policajt by ma mohol načapať. :eclap:

Jak říkám, borec.

P.S. A zas si na mne postěžuj Rivalovi Akorde. Já se zase otočím na tom "volovi", kterého jsi předhodil Bukymu.

Čau Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“